|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dojenje na javnom mestu
7.3.2018 21:56:05   
Mala Elena
Danas je recimo beba u troli trazila da rucka kako bi se uspavala, ali to vec ne ide. Bila bih ko ona romkinja sto stavi bebu na sisu i trazi pare user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Dojenje na javnom mestu
7.3.2018 22:00:20   
Sarav

IZVORNA PORUKA: madre

Poprilično je smorila prica o dojenju u javnostiuser posted image ama sta bre tu ima da se razmatra, beba gladna, izvadis sisu i das mu da jedeuser posted image

user posted image
Gde god, kad god. I u PU kad smo išli da se slikamo za pasoše pred more. Policajci prolaze i kuliraju. Što bi me bilo briga da li sam u tržnom centru, kafiću ili plaži.

_____________________________

Sreća prati hrabre.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Dojenje na javnom mestu
7.3.2018 22:02:13   
mama Jo
Hahahahahahaha 😂

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Dojenje na javnom mestu
23.4.2018 5:23:18   
lokicagagica
Uvek i svuda. I drago mi je sto je sve vise zena koje shvataju davje to normalno i da nema niceg sramotnog u tome. Beba mora da jede i kraj.

_____________________________

You will never understand life until it grows inside of you...

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Dojenje na javnom mestu
23.4.2018 5:28:48   
MimaKos

IZVORNA PORUKA: lokicagagica

Uvek i svuda. I drago mi je sto je sve vise zena koje shvataju davje to normalno i da nema niceg sramotnog u tome. Beba mora da jede i kraj.

APSOLUTNO!!! To je najprirodnija stvar na svetu, eh da je vise majki koje doje..

(odgovor članu lokicagagica)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Dojenje na javnom mestu
23.4.2018 7:25:10   
lokicagagica
Cini mi se i da ih ima sve vise, barem u mom okruzenju. Mnogo pomazu skole za trudnice, predavanja i tribine o podizanju svesti o znacaju dojenja

_____________________________

You will never understand life until it grows inside of you...

(odgovor članu MimaKos)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Dojenje na javnom mestu
23.4.2018 8:11:44   
mama Jo
Neka, samo da nam bebe rastu 💖

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu lokicagagica)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Dojenje na javnom mestu
23.4.2018 8:15:47   
Anck Su Nmaun
Uvek sam podrzavala lepo pelenica preko i gde god i bilo kad.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Dojenje na javnom mestu
23.4.2018 8:18:35   
mama Jo
Slazem se, Jelica je svojoj knjizi pisala - pa ako nije sramota ljude da idu ulicom i jedu, sednu na klupu i jedu, zasto bi bilo glopo/sramota ili bilo sta drugo da beba rucka napolju?? ☺

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Dojenje na javnom mestu
23.4.2018 8:20:17   
Anck Su Nmaun
Citala sam da je u nekim kaficima cak zabranjeno.... da mi je beba gladna da vidim sto bi mi zabranio neko.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Dojenje na javnom mestu
23.4.2018 9:40:48   
lokicagagica
To je tek glupost nevidjena! Kako breneko da mi zabrani da nahranim dete, budalastine. Sto kaze MamaJo, lepo je to Jelica opisala u knjizi.

_____________________________

You will never understand life until it grows inside of you...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Dojenje na javnom mestu
27.4.2018 21:58:59   
jagodp
Ma vazi, da vidim tog koji bi mi zabranio! Ima idiota koji su buljili u nas ali mene bilo briga uvek, kome smeta neka ne gleda i kraj!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Dojenje na javnom mestu
27.4.2018 22:01:01   
jagodp

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Uvek sam podrzavala lepo pelenica preko i gde god i bilo kad.

Slazem se, ali nekad se beba unervozi i ja i zaboravim na pelenu, ali stvarno ne razumem kome to i zasto moze da smeta, pobogu?!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Dojenje na javnom mestu
27.4.2018 22:13:22   
mama Jo
Svasta stvarno

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu jagodp)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Dojenje na javnom mestu
27.4.2018 22:17:28   
jess021
Apsolutno podrzavam. Ja sam celo proslo leto M dojila napolju. Nisam u fazonu da negde za stolom to radimo, ali sednem negde sa strane na neku klupicu. Nisam je nikad ni sa cim prekrivala.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Dojenje na javnom mestu
2.11.2018 3:39:44   
Dora89
Ma, takva su vremena da je sasvim ok da idu maloletne tinejdžerke ulicom polugole, da muškarci izbacuju sline i šlajm po putu i uriniraju na javnom mestu, i sve je ful i sve super, a ako mama treba da nahrani bebu, to je malo diskutabilno! Takav smo narod!
Ja sad dojim pred članovima rodbine tako što ostanem obučena koliko god mogu, a bebinu glavu malo pokrijem rukom, i apsolutno ništa se ne vidi!

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Dojenje na javnom mestu
2.11.2018 7:00:54   
bebilule
Naletih na ovu temu, pa se sjetih da sam citala neki clanak nedavno i zaljubila se u ovu zenu.
user posted image

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Dojenje na javnom mestu
2.11.2018 10:10:48   
mama Jo
Joj videla sam to, i stvarno sam.se odusevila, svaka cast sto se setila to da.uradi user posted image

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu bebilule)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Dojenje na javnom mestu
2.11.2018 10:41:25   
veselicaa
Ne znam sto se toliko pise o dojenju na javnom mestu,dojim svuda gde beba trazi,ona je na prvom mestu.

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Dojenje na javnom mestu
27.2.2019 19:47:47   
Sanidej
Zasto bih to radila, kod kuce se lepo raskomotimo i opustimo..

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Dojenje na javnom mestu
27.2.2019 20:12:12   
veselicaa
Tema je dojenje na javnom mestu,ne kuci.

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Dojenje na javnom mestu
27.2.2019 22:18:20   
jess021
Veselice, upravo tako.


Na kraju krajeva, ja sam onda sam M trebala 8 meseci da sedim kuci jer je ona toliko samo sisala, nista drugo nije jela i to na zahtev. Znaci da bi i L sa nama isto to vreme bila u stanu. Kako da ne. Mislim da sam je dojila vise napolju nego kod kuce😂

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Dojenje na javnom mestu
27.2.2019 22:23:14   
veselicaa
I ja sam N dojila gde god da smo isle a ona trazila.Bas zbog starije dece izlazis vise,a necu sigurno da ne podojim dete samo zato sto smo napolju.

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Dojenje na javnom mestu
27.2.2019 23:40:04   
Rosita
Uvek sam za. Doduše, kad jede i čvrsto, može se podesiti da ne mora van. Sad da to uradim, svi bi zinuli, ne zbog čina kao takvog, nego zbog dimenzija deteta 😂

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Dojenje na javnom mestu
27.2.2019 23:53:46   
veselicaa

IZVORNA PORUKA: Rosita

Sad da to uradim, svi bi zinuli, ne zbog čina kao takvog, nego zbog dimenzija deteta 😂

Hahhaha,da znas user posted image user posted image

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here