|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Venčanice
17.8.2010 15:19:33   
Anoniman
Imam pitanje - drugarica bi da IZNAJMI odelo za muža, znate li da li to postoji u NS u sklopu salona za iznajmljivanje venčanica??

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 226
   RE: Venčanice
18.2.2011 19:46:12   
moja ciklama
U ovoj sam se JA venčala.
user posted image user posted image

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Venčanice
18.2.2011 19:47:35   
limunada
bas je divna vencanica,prekrasna

_____________________________

Nikola 25.02.2011 :)

Srecna vam svima 2012 god.neka se radja sto vise bebica :)))

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Venčanice
21.2.2011 12:02:29   
MarijaBg
user posted image

Moja vencanica user posted image

(odgovor članu limunada)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Venčanice
27.2.2011 13:39:55   
vonavoj
Marija,divna ti je vencanica,i ja sam htela tu,ali imam siroke kukove,tj,neku rupu izmedju struka i kukauser posted image user posted image user posted image ..pa mi ne stoji..koliko si je platila? moja ce biti ovakva,svadba je 1.5.tj slicna ovoj vencanici

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Venčanice
27.2.2011 13:54:37   
Anoniman
Joj Von, bas je lepa. Samo mi se ne svidja veo, meni je to skroz bezveze. Meni su u stvari i vencanja i vencanice bezveze, ali ova mi se svidja jer bas lici na neku haljnu sa crvenog tepiha. Da li ces i ti imati veo?

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 231
   RE: Venčanice
27.2.2011 13:58:29   
vonavoj
necu imati veo,to sam zaboravila da napisem..jer imam kratku kosu,pa frizura nece moci da se uklopi sa velom!user posted image user posted image a inace,boja je sampanj,..nije tako tamna kao na slici,videceteuser posted image user posted image user posted image
i meni se odmah dopala,nije klasicna,..i po sebi ima lepih kristalcica,nije napadna,a mocno deluje!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Venčanice
27.2.2011 14:01:07   
Anoniman
mnogo je lepa vencanica, von! i volim sto nije bela! (ni moja nije bila user posted image )

(odgovor članu vonavoj)
  Direktna veza do poruke: 233
   RE: Venčanice
27.2.2011 14:01:30   
lanajelena
Von meni se jaaaako svidja user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Venčanice
27.2.2011 14:08:06   
vonavoj
hvala devojke,i meni se odmah dopala,a najbitnije da mi dobro stoji,prikrije nedostatke a pokaze atribute..cikeuser posted image user posted image cak mi ni grudnjak ne treba,user posted image user posted image jer ima ojacan deo,a odlicno stoje!

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 235
   RE: Venčanice
27.2.2011 20:16:33   
MarijaBg
Vonavoj iznajmljivanje sam platila 500 eura a ta cena ukljucuje i svasta od pretece opreme: nekoliko bolera, prelep veo, korpu za ruzmarine, torbicu, rukavice, bundicu, jastuce za burme...
U drugom salonu za istu su mi trazili 600 a dodatna oprema se doplacuje user posted image
Inace, jako sam zadovoljna salonom u kom sam iznajmila vencanicu, jako su ljubazni i profesionalni, haljine izgledaju kao nove, sto u vecini salona nije bas slucaj...
Ne znam gde si dosad gledala, ako zelis mogu da ti posaljem na pp u kom sam salonu iznajmila vencanicu

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Venčanice
28.2.2011 0:04:54   
vonavoj
hvala,izabrala sam vencanicu,i kaparisala..mozda si i videla,gore sam stavila link..nego me je interesovala cena te,jer sam je gledala preko neta..ja moju placam 400evra! sto i nije tako lose,a imam samo bolerouser posted image user posted image

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 237
   RE: Venčanice
28.2.2011 0:21:23   
MarijaBg
Videla sam tvoju, prelepa je user posted image
Jako volim takvu cipku, uopste te romanticne vencanice. Nikako ne volim saten user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Venčanice
28.2.2011 21:00:32   
vonavoj
ni ja ne volim satenuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MarijaBg)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Venčanice
28.2.2011 21:18:33   
Brana
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 240
   RE: Venčanice
19.3.2011 20:40:43   
Suncicabg
Von, prelepa je, volim sto ima te male rukave user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 241
   RE: Venčanice
19.3.2011 21:57:27   
vonavoj
hvala sunci! i bice mi super,jer ce mi sike porasti jos zbog user posted image ,vec rastu...ali ce sve stati..i stomak i sve..mada stomak i nece biti velikiuser posted image user posted image user posted image .user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 242
   RE: Venčanice
17.5.2011 14:03:28   
Klarita
Ova je bila moja KLIK
Htela sam cipku po svaku cenu, zbog poodmakle trudnoce, debljineuser posted image , ali i visine nisam bas mogla da biramuser posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 243
   RE: Venčanice
17.5.2011 14:12:07   
Rivana
Ja jako volim vencanice, i ako nikad se nisam udavla niti nosila vencanicu niti cu user posted image Volela bih da kad dodjem do nekih para otvorim butik sa vencanicama ih puste zelje....mastanja....

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 244
   RE: Venčanice
17.5.2011 22:15:26   
Anoniman
Ovo je moje 'aljinče user posted image Pošto mi se nije dopala ni jedna haljina u buticima, ja sašila moju po slici sa neta (a na kraju se ispostavilo da je bila u rubrici "haljine za deveruše" user posted image )

user posted image

(odgovor članu Rivana)
  Direktna veza do poruke: 245
   RE: Venčanice
19.8.2011 21:54:18   
AndreaK
Ma uzas!

user posted image

Ne mislim na haljine, one su sve Lepe, al kad sam procitala koliko je covek spreman da dâ zbog jednog dana u njoj.....aaaaa!!!!!!!

ja jesam romantik, htela sam lepo vencanje, vencanicu...svadbicu...i imala sam sve to, ne mislim da sam mogla imati bolju, lepsu vencanicu od ove koju sam imala, a kostala je tri put manje.

Jao... sad se setih one jadne dece sirom sveta sto gladuju... bas nemamo mere, ni u cemu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Venčanice
19.8.2011 22:02:49   
Ivanka 75
A ovo je moja

user posted image



(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Venčanice
25.8.2011 8:13:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: AndreaK

kad sam procitala koliko je covek spreman da dâ zbog jednog dana u njoj.....aaaaa!!!!!!!



Ja se vodim onom: ko voli (i ima user posted image ) nek izvoli!
Meni se stvarno ne sviđaju te klasične venčanice, lično ja nisam htela ni da nosim BELU haljinu, ali podlegla sam pod pritiskom user posted image (mada sam ubacila zelene detalje hihihhi), pa sam je šila-platila sam sve ruke i materijal do 100 Eura, a još sam je i zadržala zauvek!!! user posted image Mislim, ne znam koji će mi, ali hoću samo da povučem paralelu: iznajmljivanje 500-lična haljina po meri 100!

(odgovor članu AndreaK)
  Direktna veza do poruke: 248
   RE: Venčanice
19.10.2011 11:43:27   
Dok cekam...
Prelepe su vam vencanice, devojke! Nemam reci!

Meni se recimo svidja ova ..... user posted image

ali se bojim da nece da mi stoji bas najbolje, jer sam krupnija a i tada cu biti mozda 4, 5 ili 6 mesec trudnoce...

Sta mislite? Koji model? Imam velike grudi, super noge hahahha pa moze i kraca

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Venčanice
19.10.2011 11:48:46   
Ana RR
Nešto ovako?

KLIK

KLIK

KLIK


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Dok cekam...)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here