|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (11.12.-15.12.2019.) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
24.4.2019 13:51:34   
jance
Pricala je zaova sa pedagogicom koja je bila Kiki na razgovoru. Kaze da je izuzetno govorni-jezicki napredna user posted image ( valjda pedagoski lep nacin da se kaze da ne zaklapa user posted image ).

Posto je ona februarac, kaze da po tom njihovom rangiranju na osnovu dece koja su testirana do sada, za generaciju 2012 sa kojom ide je intelektualno negde na sredini. Za generaciju 2013 koje je godiste, je izuzetno napredna....

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 351
24.4.2019 14:11:10   
Sanjica26 RR
Bravo za sve buduce prvake 

"Prava ljubav je jedino kad ljubav ne trazi svoje, kad volis nekoga bez ikakve logike;. To je prava sloboda. Zato sam i hriscanin".

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 352
31.3.2020 19:17:41   
Sanjica26 RR
Zvanicno sam moju Sofi danas upisala u prvi razred.user posted image Sistematski i provera znanja je kad prodje vandredna situacija.

"Prava ljubav je jedino kad ljubav ne trazi svoje, kad volis nekoga bez ikakve logike;. To je prava sloboda. Zato sam i hriscanin".

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 353
31.3.2020 20:06:47   
princezica1
Srecno. Elektronski upis?

Direktna veza do poruke: 354
31.3.2020 20:13:18   
Sanjalicaaa
Sanjice, kako ste se upisali?

Mi sutra saljemo mejl skoli. Ali ne znam da mi treba jos nesto, tipa na ono e upravi.

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu princezica1)
Direktna veza do poruke: 355
31.3.2020 20:19:35   
Sanjica26 RR
Nasa skola je napravila upitnik, koji popunimo i direktno im stize na mail.

I preko e-uprave moze. Od sutra valjda.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 356
31.3.2020 20:43:54   
mati
Mi smo isli pre virusa, 11.marta cini mi se. Te nedelje zavrsili i sistematski, sem vakcine, koju do daljnjeg nece ni primiti. Psihologa smo imali zakazano za 26.mart, verovatno je ave odlozeno, nisam ni zvala...
A od 1. do 15. aprila treba licno da se ode do skole, da se dete uvedw u elektronsku evidenciju.
Mada, mozda se i to promeni.

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

Direktna veza do poruke: 357
31.3.2020 20:53:32   
Sanjica26 RR
mati, ne ides licno. Za celu Srbiju se po ovom principu vrsi upis. Ne verujem da ce neko da ti se javi na telefon. Nadji mail adresu skole i posalji im poruku,

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 358
31.3.2020 22:09:46   
mati
Sanjice, ovo su mi sve rekli na upisu, 11.marta. I kao tek tada ce da se formira neka elektronska baza. Nasa skola je inace zaista losa...
A malopre majke pisu na grupi, jednoj je stigao mail od sekretarice skole da dodje u skolu po papir za sistematski koji je zakazan za 6.04. user posted image
Svratice u skolu samo da im kaze da joj ne pada na pamet da dete sada vodi na sistemataki...
Da, i to su bas komentarisale da iako pise vreme kada se zove, niko se ne javlja.

< Poruku je uredio mati -- 31.3.2020 22:11:24 >

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

Direktna veza do poruke: 359
31.3.2020 23:08:47   
Sanjica26 RR
I mi smo trebali da idemo 23.marta ali ja nisam otisla sa Sofi na sistematski. Ne pada mi na pamet sad da je vodim. Mislim da neces nikog zateci u upravi. Salji im ti mail. Moraju da ti odgovore. 

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 360
1.4.2020 18:09:23   
Sanjalicaaa
Ja sam danas poslala mejl skoli. Nisam izvrsila prijavu preko euprave. Za sistematski i lekarske preglede mi je sekretarka rekla da se nista ne sekiramo, da ce se to odraditi kasnije, i da niko nece praviti probleme.Nama je ostao pregled logopeda i fizijatra.

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

Direktna veza do poruke: 361
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Idi na:

Kuvar: mama Jo
Jednostavna verzija belog hleba.

Anketa

Baby girl
SakiMiki1923

Najlepše ime za devojčicu je...

Oznake