|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
1.4.2019 10:41:47   
jance
To je bolja varijanta, kod nas su u dve smene, menjaju se nedeljno. Kad su u prvoj smeni onda ga pokupim vec u 13:30, taman je rucao tamo i ako je pokusao da radi domaci do tada je vec zavrsio a u 14h pokupimo Kiku u vrticu...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
1.4.2019 10:50:22   
Sanidej
Tako cu i ja do povratka na posao, hvala na korisnim info :)

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
1.4.2019 12:37:28   
Misha i Ljisha
Ja skinula sa sajta formular za upis. user posted image

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
1.4.2019 12:58:19   
jance
Ja pronasla da imam izvod za Kiku kuci, necu morati zbog toga kod maticara jeeeee user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
1.4.2019 12:58:35   
Tiziana
I moji menjaju smenu, ali se u boravku radi. Zna se od kad do kad se rade domaci, kad je rucak, kad su napolju.


Po mom misljenju nije super idealno, ali nije ni nuzno zlo. Domaci su uvek uradjeni. Kada je ovako lepo vreme stalno su u dvoristu kad zavrse obaveze. Sigurno zavisi od skole do skole. 
Kod nas nema teorije da bi oni radili domace zadatke nakon sto ih pokupim u 18h iz skole. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
1.4.2019 12:59:37   
Tiziana
Jos da napomenem da nastavnice iz boravka prate kad je koji kontrolni i vezbaju sa decom sve osim francuskog. 


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
1.4.2019 13:00:38   
Sanidej
Nadam se da ce i kod nas biti tako :)

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
1.4.2019 13:06:25   
jance
To je odlicno!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
3.4.2019 0:36:55   
Misha i Ljisha
Ovde su svi roditelji dobili anketu da popune. Elem skola zeli da pocne sa novim programom koncipiranim kao i za decu u vrricima. Znaci da su deca u prvom i drugom razredu stalno prepodne od nekih pola 8 pa do popodne. Imali bj dorucak uzinu i rucak u skoli. Imali bi pauzu da idu napolje na dvoriste da se igraju. Casove i kao neki boravak gde bi radili domace zadatke. Sta znam deluje kao super ideja. Ali to nije za moji D ona bi ceo dan bila gladna😂


(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
3.4.2019 7:32:51   
milicicak
Ljiso, to se kod nas zove celodnevna nastava. U nasoj skoli nema te opcije. Prijateljicin mali ide u skolu po tom principu i ona je prezadovoljna.
Elem, izgleda da kod nas e-upis funkcionise tako sto odes u skolu sa dokumentima pa sekretar popunjava elektronski! Debilizam...

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
3.4.2019 7:39:54   
mama Jo

IZVORNA PORUKA: milicicak


Elem, izgleda da kod nas e-upis funkcionise tako sto odes u skolu sa dokumentima pa sekretar popunjava elektronski! Debilizam...


Da nije zalosno bilo bi smesno!

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
3.4.2019 9:42:09   
jance

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ovde su svi roditelji dobili anketu da popune. Elem skola zeli da pocne sa novim programom koncipiranim kao i za decu u vrricima. Znaci da su deca u prvom i drugom razredu stalno prepodne od nekih pola 8 pa do popodne. Imali bj dorucak uzinu i rucak u skoli. Imali bi pauzu da idu napolje na dvoriste da se igraju. Casove i kao neki boravak gde bi radili domace zadatke. Sta znam deluje kao super ideja. Ali to nije za moji D ona bi ceo dan bila gladna😂




To ima u NS Nikola Tesla i jos jedna skola. Misljenja su podeljena. Ako je dete svakako dobar djak onda knjige ni ne vidi, uradi domaci tamo i cao zdravo. ALi deca kao moj Ogi imaju haos vikendom iliti njihovi roditelji. Ne vide sveske niti knjige 5 dana, ovi pisu kako stignu i gde stignu, ne prepisuju sa table redom ili ne stignu pa onda roditelji sa njima ceo vikend provedu sredjujuci sveske i prepisujuci od drugara....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
3.4.2019 10:34:05   
Sanidej
Ljiso, pa ja sam tako razumela boravak, po cemu je to novi koncept?

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
3.4.2019 11:10:07   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Ovde su svi roditelji dobili anketu da popune. Elem skola zeli da pocne sa novim programom koncipiranim kao i za decu u vrricima. Znaci da su deca u prvom i drugom razredu stalno prepodne od nekih pola 8 pa do popodne. Imali bj dorucak uzinu i rucak u skoli. Imali bi pauzu da idu napolje na dvoriste da se igraju. Casove i kao neki boravak gde bi radili domace zadatke. Sta znam deluje kao super ideja. Ali to nije za moji D ona bi ceo dan bila gladna😂




kod nas nije tako, ali je moja Ema isla u boravak u prvom polugodistu dok sam radila. kada ide popodne u skolu, odvodili smo je u pola 8 u boravak, i u 17h je pokupimo iz skole. previse. iako imaju i vreme za igru i za "odmor" , uciteljica je zakljucila da ona na poslednja 2 casa u skoli ne funkcionise. jer im je sve isprogramirano. kod kuce je bila nervoyna i razdrazljiva...
drugo dete od kada ne ide u boravak, eventualno po nekad ode na 2 sata ali to i ne racunamo

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
3.4.2019 13:11:12   
Misha i Ljisha
Sanidej ovde imas 3 obroka. U boravku cini mi se ima samo uzina. I boravak je uglavnom sedenje u ucionici gde deca urade domace i malo se igraju. Ovo bi bilo tipa dva casa pa dva sata lufta pa dva casa tako nekako


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
3.4.2019 13:39:42   
Sanidej
Ljiso imaju i rucak u boravku. Zavrse domaci i idu napolje kad vremenski uslovi dozvoljavaju . Pisala sam vec, kod nas je nastava uvek u prvoj smeni, pa se nastavlja taj boravak.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
4.4.2019 9:44:21   
jance
Predata papirologija, zakazano testiranje.... nisam odnela potvrdu o vakcinaciji, doktorka na godisnjem a Kika stalno slinava pa nikako da se ukombinujemo da dobije vakcine....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
4.4.2019 9:46:28   
Sanidej
Mislila sam da je ta potvrda o vakcinaciji u sklopu lekarskog uverenja da je dete sposobno za skolu? 

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
4.4.2019 13:19:02   
Sanidej
Upisala sam dete, imam osnovca :) Uhvatila me neka euforija, sou

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
4.4.2019 15:24:02   
jance

IZVORNA PORUKA: Sanidej

Mislila sam da je ta potvrda o vakcinaciji u sklopu lekarskog uverenja da je dete sposobno za skolu? 


Da da to.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
4.4.2019 15:49:13   
Sanidej
Sve ok. Bas sam brzo zavrsila. Sekretar je preko sajta euprave povukao podatke o prebivalistu i iz mkr, samo sam potpisala i predala lekarsku potvrdu.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
9.4.2019 11:54:49   
Misha i Ljisha
Upisali devojku u skolu user posted image

Napisala sam samo molbbu jer nam adresa nije na teritoriji ovog naseg sela i to je to. Zakazali testiranje 17.majauser posted image

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
9.4.2019 12:32:15   
jance
Bravo! user posted image

Mi imamo 15og testiranje. Ukombinovala sam kad je Ogi pre podne u skoli a posle podne u boravku, onda imam samo o bebi da brinem gde cu sa njom za to vreme. Mada je mogu i povesti posto realno testiraju nju, ne mene. Ja cu sedeti napolju i popunjavati papirologiju...to mogu i sa bebom.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
24.4.2019 13:25:55   
milicicak
Mi smo se danas zvanicno upisali u skolu. Obavila je testiranje i sad samo cekamo da vidimo ko nam je ucitelhica i sa kim je od drugara iz vrtica u odeljenju


(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
24.4.2019 13:32:21   
dunja RR
Bravo za devojke Mili, Ljišo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Evo čega se deca najviše plaše, prema uzrastu
Grmljavina, mrak, veštice, čudovišta, duhovi i mnoga druga zastrašujuća stvorenja koja bi mogla živeti u mračnom ćošku s...
Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here