|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Upis prvaka
30.3.2019 19:59:10   
milicicak
Ove godine je sve elektronski, samo sistem jos nije proradio 😂 od papira se nose lekarsko uverenje, potvrda o predskolskom i potvrde da su roditelji zaposleni ako zelis produzeni boravak. Nemam pojma kako ce to da izgleda... Ja se prvo elektronski prijavim pa odnesem u skolu ta dokumenta? Ili se to uploaduje?

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Upis prvaka
30.3.2019 20:15:11   
Sanidej
Kad cujem "po sluzbenoj duznosti" krenem lagano da se jezim zbog poznate brzine i efikasnosti sistema :) Zvacu skolu u ponedeljak da proverim info..

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Upis prvaka
31.3.2019 10:50:15   
Tiziana
Mili, prijavis se el. preko sajta skole, a onda te oni zovu tel, zakazu testiranje. kad budete isli na testiranje odneses u sekretarijat i izvod iz maticne knjige i potvrdu o lekarskom i vakcinaciji ako do tad zavrsite. kad je ispises iz predskolskog odneses i tu potvrdu. to svakako neces dobiti pre juna.



(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Upis prvaka
31.3.2019 11:00:16   
Tiziana
A izvod i mat. knjige pribavlja vrtic. 


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Upis prvaka
31.3.2019 11:52:44   
Sanidej
Super sto je "pojednostavljena" procedura, sta bi bilo da nije :)

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Upis prvaka
31.3.2019 12:47:01   
Misha i Ljisha
Meni nista nije jasno😂 a to elektronski vazi za Bg il za celu Srbiju


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Upis prvaka
31.3.2019 13:20:30   
Sanidej
Trebalo bi da je na nivou Srbije

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Upis prvaka
31.3.2019 15:14:22   
Misha i Ljisha
Bas cu danas na sajt skole da odem da isproveravam


(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Upis prvaka
31.3.2019 15:19:43   
Sanjica26 RR


IZVORNA PORUKA: Sanidej

Super sto je "pojednostavljena" procedura, sta bi bilo da nije :)



Nikakav problem i da nije elektronski. Brzo se zavrsi sve. 

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Upis prvaka
31.3.2019 16:12:34   
Sanidej
Ok hvala! 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Upis prvaka
31.3.2019 16:55:15   
milicicak


IZVORNA PORUKA: Tiziana

Mili, prijavis se el. preko sajta skole, a onda te oni zovu tel, zakazu testiranje. kad budete isli na testiranje odneses u sekretarijat i izvod iz maticne knjige i potvrdu o lekarskom i vakcinaciji ako do tad zavrsite. kad je ispises iz predskolskog odneses i tu potvrdu. to svakako neces dobiti pre juna.






Hvala! Znaci, klikcem u koliko vec sutra 😁

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Upis prvaka
31.3.2019 17:44:44   
jance
Nasa skola u NS jos uvek nije izbacila elektronski upis? Ja cu nositi licno. Frka mi je zbog boravka, tu je ograniceno mesto pa se mora prijaviti sto pre

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Upis prvaka
31.3.2019 19:39:16   
Tiziana
Ja znam samo za Bg, a i ovde moze da se razlikuje od skole do skole.Sto kaze Sanjica i kad nije elektronski bas nije nista komplikovano, sina smo pre 3 god upisali bez el prijavljivanja, cerku prosle prijavili el. Samo jedan korak manje. Sto se tice boravka, kodnas se prijavljuju deca kad pocne skola i niko nikada nije odbijen. Na stranu sto ih je dosta u boravku,to je sad drugi par rukava... 

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Upis prvaka
31.3.2019 19:42:57   
milicicak
Koliko sam ja razumela sa el prijavljivanjem nema skipljanja dokumenata (izvoda iz maticne knjige rodhenih, prijave prebivalista, drzavljanstva). Na sajtu nase skole postoji link za elektronski upis prvaka ali jos uvek ne radi 😁

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
31.3.2019 19:51:00   
Misha i Ljisha
Milicicak pa nije.prvi april.


Jao sad kad se resim i P i D. 😂😂 ovaj u vrtic a ona u skolu. Ma ima odmah da skitam bar prvih mesec sana slobode hahah

< Poruku je uredio Ana RR -- 31.3.2019 19:55:53 >

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
31.3.2019 20:16:52   
Sanjica26 RR
😀 Samo se ti nadaj. Tek tada pocinje zurka. Vodi ih i odvodi. Mada, to i sada radis.





_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
31.3.2019 20:18:30   
Sanidej
Do koliko sati traje boravak, do 15-16h? 

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
31.3.2019 21:00:26   
Tiziana
Pa mislim Mili dane ide bas tako el prijavljivanje, ali pitaj. Prosle god je bilo ovako kako sam ti pisala.

Kod nas boravak teaje do 17.30.,ali ne znam da li je tako u svim skolama. ja ne znam sta bismo mi radili da je do 16h,a mi radimo do 17h.jos oboje radimo blizu skole, ne znam kako postizu ljudi koji rade npr na NBgd i kako stignu po decu. 

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
31.3.2019 21:10:25   
Sanidej
Moguce da zavisi od skole, ali valjda  nisu varijacije 2-3 sata. Jako nezgodno kad je radno vreme do i posle 17h.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
31.3.2019 22:08:37   
jance
Boravak se razlikuje bukvalno od skole do skole. Nas traje do 15:30 a u drugoj skoli pored traje do 17h.
Problem je u tome sto je skola velika a broj mesta u boravku je ogranicen. Primaju 7 prvih razreda a mesta u svakom boravku je 40 maksimum. Tako da je varijanta ko pre - njemu djevojka 😊

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
31.3.2019 22:30:44   
Sanidej
Uklopicemo se dok sam na porodiljskom nekako, a kasnije ce biti zanimljivo..Ma dobro da ima i to pa dokle god.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
1.4.2019 10:21:42   
jance
Vidi da ti ja ovako kazem. Ako apsolutno ne moras da dajes dete u boravak, NEMOJ! To je nuzno slo za decu roditelja koji rade ili za nas koji smo ovako daleko od bilo koje skole. Oni se tamo toliko premore da im mozak za nastavu ic ne funkcionise

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
1.4.2019 10:24:56   
Sanidej
Hvala, Jance, na savetu. Kako cu kad se vratim na posao, ne znam..da li mogu kasnije da podnesem zahtev za boravak ili moram odmah pri upisu?

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
1.4.2019 10:32:35   
jance
Mozes pri upisu pa da ne vodis ali to onda najavi sekretarijatu skole da ti nebi naplacivali obroke za boravak.

Videces, apsolutno je neverovatan taj " zamor materijala" kod njih kad recimo su pre podne u boravku a posle podne u skoli. Pa dodje kuci i mora jos i domaci da radi jer sutra ujutru je veliko pitanje da li ce uraditi. Pritom oni u tim boravcima ne jure po zelenim livadama nego sede u klupama. Tim istim u kojima ce sedeti 4 sata posle podne.

Stvar je u tome sto oni u boravku nisu obavezni da urade domaci ako ne zele. I onda tako..... dodje ti dete kuci premoreno, najradije bi mu dala da trci napolju sa drustvom ili gleda crtace da odmori mozak a mora da sedne da radi domaci....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Sanidej)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Upis prvaka i pripreme za polazak u skolu
1.4.2019 10:36:25   
Sanidej
Kod nas je nastava uvek u prvoj smeni..mislila sam da u toku boravka idu napolje, urade domaci :(

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...
Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here