|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zdrava i lepa kosa
19.9.2009 23:18:03   
Lu
Iproban proizvod za njegu duge kose,šampon i regenerator koji se ne ispire,nanosi se na mokru ili suhu kosu,sprečava nastajanje ispucanih vrhova.
Naravno postoje linije za razne tipove kose,meni ova super odgovarauser posted image

user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Zdrava i lepa kosa
29.9.2009 12:40:10   
Anck Su Nmaun
Imam duuugu plavu kosu (farbanu) , i zato  koristim bas dosta preparata ne bih li je odrzala takvom  tj . zdravom i lepom.

Nekad me cak i drugarice zezaju da imam kozmetike za kosu ko da ce rat ...user posted image user posted image
Tu spada .Sampon, balzam, pakovanje,kristali,balzame bez ispiranja(obavezno),maslinovo ulje , kreme za kosu, ulje, puder(kad je hitno) isl.

Svasta sam koristila ali trenutno mi najvise odgovara Fructis Repair and Shine ...
Pre svakog pranja  na krajeve OBAVEZNO stavim maslinovo ulje..i drzim onoliko koliko imam vremena ...sto duze to bolje..nekad sat nekad po ceo dan..zavisi..

Takodje savet za one koji imaju suvu kosu je da posle svakog pranja ( na vlanu kosu) stave na krajeve  kremu za lice (onoliko koliko bi stavili na lice stavite na krajeve kose)  npr .Nivea, ja stavljam Pavloderm al mozda nekom bude previse masno...i verujte ljudi me na ulici cak zaustavljaju i pitaju kako mi kosa ima tako zdrav sjaj... (pu pu pu da me neureknu)...



< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 29.9.2009 12:49:24 >

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Zdrava i lepa kosa
29.9.2009 13:17:02   
Anoniman
slažem se za maslinovo ulje...nekad napravim čitavo pakovanje - maslinovo ulje, jaje i AD kapi. ponekad dodam malo ,limuna  user posted image ma ja nema šta nisam probala od šampona, balzama, seruma kristala...volim i da promenim kolekciju proizvoda s vremena na vreme. ne znam da li je neka od vas koristila Fani proizvode? cene su smešne a efekat sjajan, naročito pakovanje sa maslinovim uljem! imam dugu prirodno kovrdžavu kosu, nekad mi je problem da je raščešljam, ali ovo pakovanje i njihov balzam mi baš pomažu . eto izreklamira ja ...user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 53
   RE: Zdrava i lepa kosa
29.9.2009 15:53:23   
Lilly*
Odlično "Home made " pakovanje:
1-2 žumanca,
nekoliko kašika ricinusovog ulja,
1/3 AD3 kapi (uljani rastvor),
1/3 kapi od koprive,
1-2 ampule komplexa B vitamina,
2-3 kašike rastvora pantenola,
1 kašika šampona.
Sve smutiti, namazati kosu i koren, umotati kesom, i držati što duže ( bar 1h) user posted image

Obogaćen šampon:
Flašica nekog blagog šampona,
1/3 flašice AD3 kapi (vodeni rastvor),
1/3 flašice kapi koprive,
1/3 flašice rastvora pantenola.
Sve se smućka. Pere se kosa kao sa običnim šamponom, samo je efekat mnoogoo bolji user posted image
Ja ovo sve danas uradila, kosa mi meka kao bebina user posted image user posted image





_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Zdrava i lepa kosa
29.9.2009 16:00:11   
Anoniman
Ja sam to koristila kada mi je "doticna" izgorela kosu satiranjem pa minivalom, a ja sam joj gi=uska to i dozvolila. Kosa mi se preporodila sa ovim home made pakovanjem i samponom. Prestala sam ovo da koristim jos februara, a kosa mi i dalje izgleda lepo (ima slika u temi "Frizura") user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Zdrava i lepa kosa
29.9.2009 21:22:01   
Anck Su Nmaun

Obogaćen šampon:
Flašica nekog blagog šampona,
1/3 flašice AD3 kapi (vodeni rastvor),
1/3 flašice kapi koprive,
1/3 flašice rastvora pantenola.
Sve se smućka. Pere se kosa kao sa običnim šamponom, samo je efekat mnoogoo bolji user posted image


Cula sam i za jedno i drugo s tim sto sam ovo prvo i koristila ...al meni to sa zumancetom uopste ne odgovara ...kosa mi posle nekako bude kruta , ma uzasna ...nemam pojma ..

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Zdrava i lepa kosa
29.9.2009 21:26:45   
Buba76
Moracu ovo da probam. U prvoj trudnoci mi se poboljsala kosa a sada je uzasna u drugoj...

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Zdrava i lepa kosa
29.9.2009 21:27:19   
Anoniman
Ne znam da li sam dva puta u zivotu kupila isti sampon i pakovanje...meni je sampon kao sampon, bitno da mi opere kosu, a svako pakovanje mi je dobro...i samo to i koristim, a kosa mi je skroz zdrava i mekana, redovno se farbam i jedino mi je bitno da se redovno sisam, svakih 1,5-2 meseca.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 58
   RE: Zdrava i lepa kosa
29.9.2009 22:10:00   
Anoniman
Ni ja ne stavljam zumance... Izmesam od svega ostalog navedenog po jednu flasicu i stavim to sve u neku flasicu sa pumpicom gore (npr. od nekog spreja za telo) i onda time isprskam kosu i drzim koliko imam vremena, nekada i prespavam sa time na glavi.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
  Direktna veza do poruke: 59
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.9.2009 12:54:30   
Lilly*
Meni nije bila kruta od žumanceta. Žumance je jako dobro za suvu kosu i kožu. Mojoj kosi je jako prijalo, čak je i mm primetio i da izgleda lepše i da je puno mekanija na dodir ( a često ne primeti ni da sam skratila krajeve ili se ofarbala user posted image )

_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Zdrava i lepa kosa
12.10.2009 23:02:20   
Lu
Anck Su super ideja ovo sa kremom za liceuser posted image
Kosa mi izgleda kao isfenirana,inače je duga i ravna ali su vrhovi,ako nije izfenirana,uvijek malo raštrkani a kremica ih baš "smiri"user posted image

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Zdrava i lepa kosa
13.10.2009 12:27:18   
*Alexx*
Ja inace imam masnu kosu - u trudnoci nisam uopste imala problema sa masnom kosom, zaboravila bih kad sam je oprala, uvek je izgledala super! Cim sam se porodila, masna kosa se vratila, moram svaki drugi dan da je perem - kad bi bar mogla da izdrzi tri :( Ima li neko savet za masnu kosu?

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Zdrava i lepa kosa
13.10.2009 12:30:29   
Anck Su Nmaun
IZVORNA PORUKA: lu

Anck Su super ideja ovo sa kremom za liceuser posted image
Kosa mi izgleda kao isfenirana,inače je duga i ravna ali su vrhovi,ako nije izfenirana,uvijek malo raštrkani a kremica ih baš "smiri"user posted image


Eto super user posted image , pa i mene malo krajevi neslusaju em sto su mi suvlji a pri temenu masnija kosa , pa mi super dodje krema za krajeve! Koristila sam kao i kristale ali to meni nije nista ...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Zdrava i lepa kosa
14.4.2010 21:01:16   
Anoniman
user posted image

user posted image

Jel neko probao?
Oduševljena sam...!
Već 2 meseca koristim roza kolekciju Shine ...Fenomenalno! user posted image

(odgovor članu dunja RR)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Zdrava i lepa kosa
14.4.2010 21:09:27   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Pročitala sam negde da je za kosu super ako je na kraju pranja sperete hladnom vodom

Od vruce vode se dosta kosa masti!
IZVORNA PORUKA: Alexx RR

Ima li neko savet za masnu kosu?

Jer si probala sa samponom za volumen? Digne kosu od temena i trebalo bi da se manje masti!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 65
   RE: Zdrava i lepa kosa
14.4.2010 21:14:08   
lenaa
Moracu da isprobam ove vase savete, deluje interesantno. Ja trenutno imam problema sa peruti.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Zdrava i lepa kosa
14.4.2010 21:16:27   
Anoniman
Probaj sa jabukovim sircetom... Rastvoris u vodu i preperes kosu, dobija i sjaj od njega!

(odgovor članu lenaa)
  Direktna veza do poruke: 67
   RE: Zdrava i lepa kosa
14.4.2010 21:17:00   
Anoniman
Brat je rešio problem sa peruti nekim prosečnim , jeftinim šamponom iz apoteke..a baš se mučio ...
Setiću se imena ....

(odgovor članu lenaa)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Zdrava i lepa kosa
14.4.2010 21:20:02   
Anoniman
Zavisi od tipa kose, koze...
Najbolje je da se proba sto vise sampona i mozda se nadje neki odgovarajuci! Moja mama i brat imaju perut i nekad im odgovara neki sampon ali brzo se i zasiti koza od njega pa sve u krug!
Mykoseb je dobar!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Zdrava i lepa kosa
14.4.2010 21:27:36   
lenaa
Hvala cure
Majo probacu sa sircetom nadam se da ne pecka kad se stavi .
Ne volim sampon tipa head and shoulders mm je koristio i nije imao perut al za malo da ostane i bez kose (zato su oni prvo imali samo sampon protiv peruti a sada imaju i sampon protiv opadanja kose). Ja sam ranije uzimala Marbo sampon u Srbji i bio je dobar ali prosle godine kad sam ga kupila nije valjao, nesto su promenili

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Zdrava i lepa kosa
14.4.2010 21:31:38   
lenaa

IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

Zavisi od tipa kose, koze...
Najbolje je da se proba sto vise sampona i mozda se nadje neki odgovarajuci! Moja mama i brat imaju perut i nekad im odgovara neki sampon ali brzo se i zasiti koza od njega pa sve u krug!
Mykoseb je dobar!

E tako i meni kad kupim sampon prvih nekoliko pranja mi odgovara i posle moram da menjam.Sad sto sam kupila neki ovde sme da se koristi samo jednom nedeljno ali mi ni on nesto ne pomaze. Komsinica ima takodje perut i dr joj je dao nesto da utrljava svaki dan u kosu i izgleda uzasno kad se pojavi napolju onako masna, ja to ne mogu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Zdrava i lepa kosa
14.4.2010 21:32:55   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lenaa

Majo probacu sa sircetom nadam se da ne pecka kad se stavi .

Moja mama ima saboreju i znaci mnogo peruti i bas sam je pitala i kaze da je uopste nije peckalo!
Kad budes isprala kosu mozda ce da ti se cini da ti se malo oseca kosa na sirce ali to samo ti osecas user posted image   iz iskustva ti pricam jer sam ja pokusala da vratim sjaj mojoj kosi...
IZVORNA PORUKA: lenaa
Ne volim sampon tipa head and shoulders mm je koristio i nije imao perut al za malo da ostane i bez kose (zato su oni prvo imali samo sampon protiv peruti a sada imaju i sampon protiv opadanja kose).

Mnogo se ljudi zali na ove sampone i mnogo njih sad ima veca problema nego sto su imali pre!
user posted image



< Poruku je uredio pcelica Maja -- 14.4.2010 21:34:14 >

(odgovor članu lenaa)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Zdrava i lepa kosa
14.4.2010 21:40:30   
lenaa
Moja mama godinam koristi one jeftine sampone sa kamilicom ili koprivom i ima bas zdravu i lepu kosu i kad joj ja dam sampone koji mi ostanu (panten, garnier, nivea npr) njoj pocne kosa da se masti i opada.Moja je kosa bas duga prekriva cela ledja i jos ispod i bas je negujem i ne farbam je, obozavam dugu kosu i uzasno mi smeta ova perut jer nekad osetim cak ona mala ispupcenja, nije sitna perut

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Zdrava i lepa kosa
14.4.2010 21:42:50   
Anoniman
A jer si isla kod koznog nekad zbog toga?
Ti nisi u Srbiji pa ne znam da li moze neko da ti uzme da probas sa mykosebom - medicinski sampon
Tek sad sam videla da si trudna, ne preporucuje se trrudnicima i dojiljama!

Pokusaj sa jabukovim sircetom, ne moze da steti! Farbanim devojkama mozda moze malo da skine farbu samo! user posted image


< Poruku je uredio pcelica Maja -- 14.4.2010 21:45:52 >

(odgovor članu lenaa)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Zdrava i lepa kosa
14.4.2010 23:00:00   
lenaa
Nisam isla kod koznog al ta komsinica jeste imamo isti problem i utrljava svaki dan to sto su joj dali, uzasno izgleda onako masna kosa mora da joj bude po celi dan svaki dan. Mogla bi mama da mi posalje iz Srbije ali posto ne valja da koriste trudnice necu da joj trazim. Sad me lepo podseti ja nisam ni citala da li ovaj sampon sto koristim jednom nedeljno smeju da koriste trudnice jos sam i bacila kutiju tako da sad nemam pojma, prestacu i njega da koristim za svaki slucaj, joj nisam ni razmisljala o tome. Probacu sirce pa javljam rezultate. Hvala Majo

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KOŽA ŠTITI NAS, MI ŠTITIMO KOŽU!
Eucerin® Oktobar – mesec suve kože
BRAGE modna kolekcija - ženstvenost koja i...
U Brage modnoj kući, uz veliki broj modela i dezena spremni su da odgovore na svaki izazov, svaku potrebu ili želju kupc...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here