|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zdrava i lepa kosa
21.9.2010 0:18:04   
Nensi*
Cini ti se,jos ako je duga kosa pa se uvije,jedna dlaka izgleda kao vise,ne brini user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Zdrava i lepa kosa
21.9.2010 0:19:24   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: nensi27

Cini ti se,jos ako je duga kosa pa se uvije,jedna dlaka izgleda kao vise,ne brini user posted image


ma brojim ih, skidam jednu po jednu, jel me stalno golicaju i u cugu skinem po 10-20 i tako bez broj puta dnevnouser posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Zdrava i lepa kosa
21.9.2010 0:20:37   
liliana
Dunja, i sa mnom je isto. Sad znam kako je jadnim mačkama kad se linjaju!!!!!!!!!!!user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Zdrava i lepa kosa
21.9.2010 0:23:18   
dunja RR
user posted image

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Zdrava i lepa kosa
21.9.2010 0:24:21   
liliana
Još samo da počnem da se mitarim (mislim da to rade sve ptice-ili samo goluboviuser posted image ).user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Zdrava i lepa kosa
21.9.2010 0:36:46   
dunja RR
user posted image
mislim sve ptice

(odgovor članu liliana)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Zdrava i lepa kosa
21.9.2010 8:46:40   
Lu
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Poludeću koliko mi opada kosa ovih dana - verovatno zbog promene vremena.....svuda oko mene dlake, fuj..

stavila sam sada maslinovo ulje na krajeve, jer su mnogo suvi....valjda će i ovo opadanje uskoro stati....

Žumance i maslinovo ulje umutiš ka majonezu i staviš na korjen kose.
Za vrhove... ja stavim ne samo vrhove nego cijelu kosu par centi od korijena u maslinovo ulje, baš onako natopim, smotam u šnalu i držim koliko imam vremena prije pranja, sat-dva, nakon 3-4 postupka vidjećeš razlikuuser posted image
Moja frizerka se ne može načuditi kad joj dođem podsjeći vrhove kako mi je zdrava kosa,.
Nije to nešto kad pogledaš samo što mnoge žene nemaju vremena za to, ali bar ponekad bi bilo dobro to napravitiuser posted image
P.S. Ovaj savjet za vrhove sam pročitala na RR user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Zdrava i lepa kosa
21.9.2010 12:54:54   
dunja RR
da za vrhove i maslinovo ulje sam i ja pročitala ovdeuser posted image ....

samo ja izbegavam uopšte, ulje baš na koren - vezano za ovaj tvoj prvi savet sa žumancetom, jer mi je na korenu masna kosa a sve ispod korena baš suvauser posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 21.9.2010 12:55:12 >

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Zdrava i lepa kosa
7.7.2011 22:10:01   
soni
i meni uzasno opada i suva je jako, a kovrdzava... stavljam ulje koje odmah upije..nerviram se

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Zdrava i lepa kosa
28.7.2011 9:53:00   
soni
kako da napravim one fine , blage lokne, blage talase.... ????
imam presu, dobar fen, cetku ali nemam iskustvo...
i da sto je najvaznije imam polu kovrdzavu kosu user posted image !!!!
jel ja to u opste mogu???? user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Zdrava i lepa kosa
20.8.2011 17:27:55   
Inica
Hehe.. Sama sigurno ne user posted image
Prvo, takva kosa ako se ne isfenira lepo iz korena, nisi nishta uradila.. A za to ti treba frizer.. Tu ni vikleri ne mogu da pomognu- ako ti je kosa onakva kakva mislim da jeste user posted image

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Zdrava i lepa kosa
23.11.2011 10:30:12   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: eugenija

Sa nekog foruma:

iako ne deljuje normalno u 21. veku ali istina je da je najbolja stvar za pranje kose (ne znamk kako se tacno zove) pomesati pepeo i vodu i onda procediti vodu i sa tom vodom prati glavu,skroz smiruje kožu glave.....a sto se tice peruti moze je smanjiti mada nista nikad ne moze zauvek zaustaviti perut samo iz razloga sto su to izumrle celije,a kao sto svi znamo izumiranje celija se ne moze saustaviti....

Izvor



ja sam ovo koristila i nikada vise nisam imala peruti!!jer mi nisu pomagali razni samponi.
samo sto isusuje kosu pa sam nakon ispiranja stavljala zumance pomjesano sa ricinusovim uljem i balzam na kraju.

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: Zdrava i lepa kosa
26.12.2011 23:40:10   
NadaR
IZVORNA PORUKA: pippi29

kako vi njegujete vasu kosu?

Ja sam danas sebi uzela ovu masku za kosu...svi je hvale...
da li je koja od vas probala?
user posted image



_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Zdrava i lepa kosa
28.4.2012 9:18:25   
moja ciklama
Devojke, jel ste se možda zanimale, ovim mućkalicama?

Šampon protiv opadanja i za brži rast:
KOSILI bebi shampon (500ml),
AD kapi (cela bochica),
KOPRIVA kapi (cela bochica) i
PANTENOL rastvor (50 ml)

Maska:
Umutite žumance, ricinus, pantenol i kapi od koprive, napravite zitku masu (pakovanje), nanesite na kosu, pokrijte peskirom i najlonom (okluzija) i drzite 2 h.

Iskstva?

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Zdrava i lepa kosa
28.4.2012 14:35:00   
bratzz
Zaova je koristila samo umesto kosili koristila je nivea bebi sampon i rezultat je odlican kosa je vrlo brzo prestala da joj opada.

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Zdrava i lepa kosa
28.4.2012 14:52:32   
madre
ciklama, postoji dosta varijacija tog sampona, ali su jako slicne. ja znam tu tvoju plus ampule b vitamina. svi hvale taj sampon, ali ja nisam primetila bilo kakav boljitak, a vise puta sam ga pravila.... on ti je kao protiv opadanja, i za brzi rast kose. i napominjem, da ga stvarno mnogi hvaleuser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Zdrava i lepa kosa
28.4.2012 15:21:19   
vukosava
Ja moju grivu negujem John Frida antifriz proizvodima.

user posted image

A pre susenja je poprskam ovim cudom:

user posted image


(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.4.2012 10:22:01   
moja ciklama
Madre, i ja znam za B ampule, ali sam zaboravila da kupimuser posted image , znam da ide i Ricinusovo ulje, ali prvi put kada sam to napravila sa šamponom od korpive, i svim ovim, kosa mi je bila masna, pa sam sada redukovala sastavuser posted image !

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.4.2012 12:11:23   
madre
a joooj, nikakva ulja ja ne stavljam, meni je kosa i bez ulja masnauser posted image a ja sam bas pravila sa samponom od koprive i ostalim sto si ti napisalauser posted image

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.4.2012 12:46:18   
*Alexx*
Žene, šta radite za masnu kosu (ponavljam pitanje, možda je neko nešto epohalno otkrio)?
Probala sam Nirel u kombinaciji sa losionom, i ništa. I dalje je perem svaki drugi dan. Probala sam Vichy - ništa. Probala sam Sebamed - ništa. Probala sam i neki francuski, ne mogu sad da se setim naziva, koji mi je za nijansu bolji (ne moram da perem svaki drugi, već svaka dva i po dana user posted image ).



_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.4.2012 12:49:37   
Olga75
moja kosa je ogavno masna i nista se ne desava i ako je farbam
perem je svaki dan , kojekakvim samponima , sve sam isprobala ali i dalje je masna user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.4.2012 12:55:24   
*Alexx*
Olga, drugarice po kosi user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.4.2012 14:28:36   
bratzz
Pokusajte da ne perete kosu cesto jer svakodnevno pranje remeti lojne zlezde i onda one vise rade i brze maste kosu. Ja kosu perem jednom nedeljno i nikad mi nije masna a imam gustu i kvalitetnu kosu i ne farbam se zadnjih 5 godina, prirodno mi je crna kosa i svi mi zavide na njoj.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.4.2012 14:38:39   
*Alexx*

IZVORNA PORUKA: bratzz

Pokusajte da ne perete kosu cesto jer svakodnevno pranje remeti lojne zlezde i onda one vise rade i brze maste kosu. Ja kosu perem jednom nedeljno i nikad mi nije masna a imam gustu i kvalitetnu kosu i ne farbam se zadnjih 5 godina, prirodno mi je crna kosa i svi mi zavide na njoj.


Kad imaš masnu kosu, ne možeš baš na posao sa rezancima na glavi. Sve to znamo, da često pranje remeti lojne žlezde, ali šta kad jednostavno ne možeš drugačije? Zato nam je potrebno ono nešto što će nam pomoći da pregrmimo ta 3-4 dana ne pranja kose.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.4.2012 15:03:31   
madre
alex, mislim da leka nemauser posted image takva je i tu ne moze nista da se uradi. pretpostavljam da ti je samo teme masno, a kusa suva, takava je recimo moja. na sve to je jos tanka.... sve zive sampone i preparate sam probala i nista. trenutno perem kosu obicnim afroditinim samponom od koprive, prija mi.
cesto posle pranja na mokru kosu stavim niveinu penu za volumen i osusim je. to ume da mi produzi jedan dan da je ne perem.
ona je zrela svaki dan da se pere, ali ja je perem na dva-tri... pokupim je u rep i gotovo.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Vrućina i teška šminka ne idu dobro zajedno
Postoji način da koži istovremeno pružite neophodnu hidrataciju i ujednačite ten, i tokom toplih letnjih dana, laganom f...
Kakve sve bakterije donosimo iz šopinga?
Svi volimo šoping! I dok bezbrižno isprobavamo novi bikini, haljinu, šešir ili ruž za usne, presabiramo koliko smo ušted...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here