|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.4.2012 15:14:46   
Anoniman
Meni je Cliven šampon za masnu kosu bio super i sa njim sam mogla da je perem svaki treći a srećnih dana i četvrti dan. Dok najmilije ručice na svetu nisu porasle dovoljno da se ne vade iz moje kose, sad više ništa ne ože da me spasi! user posted image Šalu na stranu, odličan je šampon, nije ništa skuplji od ostalih običnih šampona čak je možda i jeftiniji od mnogih. Sa ostalim šamponima i bez Nevenine pomoći moram da perem kosu svaki dan.

(odgovor članu madre)
  Direktna veza do poruke: 126
   RE: Zdrava i lepa kosa
30.4.2012 15:18:43   
*Alexx*
Znači, vraćamo se na početke - Cliven za masnu kosu, Afrodita od koprive, gomila pene za volumen i gumica za kosu (taman je dovoljno porasla za rep). user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Zdrava i lepa kosa
23.7.2012 8:53:22   
jovana jojo

IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Znači, vraćamo se na početke - Cliven za masnu kosu, Afrodita od koprive, gomila pene za volumen i gumica za kosu (taman je dovoljno porasla za rep). user posted image

user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Zdrava i lepa kosa
9.10.2012 21:38:59   
Anck Su Nmaun
Interesu je me zna li neko da preporuci neki dobar balzam -masku za kosu Bez ispiranja! Koristila sam Sun silk (savrsen je bio),pa Iz Avona balzam , al to sve vise ne proizvode, naisla sam na Odlican preparat al mi malo skup Uniq one ...savrsen ej al oko 1000 dindzi user posted image

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Zdrava i lepa kosa
10.10.2012 9:19:29   
minna
Ja imam iz DM-a neko mleko za kosu, bez ispiranja, balea, ne mogu da se setim koliko sam platila, ali nije bilo skupo, a mnogo mi bude lepsa kosa, narocito sada kad imam pramenove

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Zdrava i lepa kosa
10.10.2012 9:30:24   
Anck Su Nmaun
Hvala Minna , potrazicu user posted image

(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Zdrava i lepa kosa
12.10.2012 18:36:45   
Lu
Za svoju dugu kosu protiv isušivanja koristim maslinovo ulje+ žumanjak, prije pranja držim 1-2 sata, preporučuje se bar 2 puta mjesečno.
Od kad sam stavila keratin u kosu, perem šamponom bez parabena i sulfata i zaista mi je kosa zdravija, sjajnija i fino pada kad ju osušim.
Sušim prirodno a samo u hitnim situacija tjeme osušim fenom.
Ne feniram, ne peglam, ne stavljam nikakve preparate u kosu osim spreja (isto bez parabena i sulfata) protiv isušivanja uzrokovanog spoljašnjim utjecajima (sunce, more).
Farbam se u 2-3 mjeseca samo izrastak, šišam vrhove jednom mjesečno, sasvim malo.

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Zdrava i lepa kosa
13.10.2012 0:35:11   
isidora88
a koji su to samponi bez sulfata i parabena?user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Zdrava i lepa kosa
13.10.2012 7:39:24   
Lu
Isidora ima ih od raznih proizvođača, ja sam ja koristila od davines i makadamija mada ih sigurno ima još. Uglavnom se kupuju u frizerskim salonima i tri puta su skuplji o običnihuser posted image


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Zdrava i lepa kosa
13.11.2012 9:34:02   
Shishica
Posto mi je moju dugu kosu frizerka otfikarila oko 4. cm vise nego sto sam se i sama resila (usput, jedna strana je duza user posted image )..bacila sam se na istrazivanje oko toga kako da je sacuvam od pucanja, cvetanja i kako da je pustim sto pre..

Sada mi je jedno 5. prstiju ispod usiju i ne pipa ramena user posted image Podlozna je tome da se susi i puca, cak mi je malo napred i ostalo tog loseg..malo.

Mama mi je kupila Orzene Beer sampon bez parabena. Silikone ne znam da li ima, ali mislim da jedan sastojak jeste silikon. Ima mnogo nekih extrakta.. hajde posto je kupila koristicu i danas operem kosu sa njim i iznenadim se jer mi je kosa skripala pod prstima, a to nisam dugo dozivela od nekog sampona, sto znaci da nije los.

Drugo, imam neki balzam jeftin bez silikona i kratak mu spisak u sastavu, mislim da ni tih parabena nema, sa pantenolom je, Fani balzam sa pantenolom.

I kupila sam jabukovo sirce koje posle balzama ispranog koristim. U 1.l vode stavim 1.dl sirceta, a mozete i 75.ml i sa tim isperem kosu. Dobro je za ciscenje od raznih kerefeka koje stavljamo na kosu, pa i same vode pune kamenca, jaca kosu, protiv peruti, hidrira kosu... danas sam prvi put to uradila, ne smrdi, a videcu da li kosa sija kada se osusi, jos je mokra user posted image

Svaki drugi put pre pranja stavljacu na kosu maslinovo ulje ugrejano (na krajeve) i drzacu sto duze.

Da brze raste ricinusovo ulje na teme pre pranja neko vreme drzati...

Na krajeve bademovo ulje ugrejano na malo prosusenu kosu.. citala sam i ulje semenki grozdja i sargarepino, ruzino..i ttttt.. zavisi valjda i kakva je cija kosa i tako..

Da, da..sve cu to da radim samo da vratim kosu! user posted image

Ono sto sam jos nasla kopajuci po netu je da su za decu odlicni i prirodni samponi Afroditini (probacu da nadjem i kupim za Emu), dobri su i za nas jer nemaju silikone i parabene i ne znam sta jos.. onda samponi za nas, Himalaya, EleMenta sampon-Menta Padej, Receptov za brzi rast, Biomelem....

Umesto sampona mozete kosu oprati nekad i umesajuci kasiku sode bikarbone sa 2. kasike vode (kao prirodni sampon).

Popularan je Konjski sampon, ali se prica i nesto protiv njega s jedne strane.. Mnogi ga jako hvale, navodno cudesno raste kosa od njega i prirodan je, a vrlo skup i cini mi se da se razblazuje pa od 1.l dobijes 5. Tako sam razumela..

Eto, ako jos nekome nesto padne na pamet da kaze... dobro mi je doslo..ili komentar ako ima iskustva user posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Zdrava i lepa kosa
13.11.2012 10:41:27   
bratzz
moja kosa je kvalitetna gusta duga i nije ostecena jer se ne feniram i ne opterecujem je vise svakojakim preparatim, perem je dva puta nedeljno, nekad se dese da je operem samo jednom jer se uopste ne masti.
Planiram da se osisam samo nemam ideju kako jer uglavnom frizeri ne ispune moja ocekivanja. Inac e svi mi zavide na kosi jer je ugalj crna a ne farbam se.
Orzene Beer sampon je odlican ali meni se od njega jedino brze masti kosasto znaci da moram da je perem dva puta nedeljno a sa garnierom kad je operem izdrzi i nedelju dana.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Zdrava i lepa kosa
13.11.2012 10:50:02   
Olga75
blago tebi Bratzz , moja jadna kosa ne deluje zdravo ni kad je masinicom osisana na dvojku user posted image
nema sta nisam probala . Jadna kosa je tanka , prava da ne moze biti balavija , mekana , to fino zovu svilena ali to je jednostavno balavo , bezi iz ceslja , makaza , lepi se za lobanju , onako grozno
da sam musko do sad bih bila celava nacisto user posted image
sve u svemo genetsko skrat = moja kosa
sutra idem kod brice ( meni pase i muski ) da mi lepo posklanja ovo paperje pa da se pravim da imam frizuru
ono sto ostane , najverovatnije cu spaliti platinasto plavom farbom da delujem malo mladje user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Zdrava i lepa kosa
13.11.2012 10:50:54   
Shishica
Ni ja moju skoro nikad ne susim fenom niti je icim iritiram, ali eto.. jedino da je zbog sampona koje sam koristila i tako..

(odgovor članu bratzz)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Zdrava i lepa kosa
13.11.2012 10:57:27   
daca77
Ja svoju kosu unistih fenom, a bar da imam neku frizuruuser posted image
Naime, kosa je sva kao metla...samo iskusni frizeri umeju da je cetkom i uz pomoc fena isprave...

< Poruku je uredio daca77 -- 13.11.2012 11:07:45 >

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Zdrava i lepa kosa
13.11.2012 11:51:57   
Anck Su Nmaun
Farbana sam plavusa, imam bas dugu kosu i svaki put kad odem kod frizerke oduseve se mojom kosom, kako je duga i zdrava a jos plavusa. Nije da se hvalim , al tako je
Jednostavno... NE feniram, Ne peglam je....to je smrt za kosu na prvom mestu.
Al i uvek imam frizuru..posle svakog pranja krajeve navijem na sundjeraste viklere i uvek je bujna user posted image Pred spavanje, toliko uvek imam vremna 2,5 min da odvojim za frizuru user posted image

Skoro uvek pred pranje stavljam maslinovo ulje na rep,ne stavljam maske, sampon tu i tamo cesto menjam, uglavnom neki za farbanu, da''l je Shauma, Nivea, W&G, H&S.... nije vazno, i pakovanje posle, narocito ono sto se ne ispira, bude prelepa kosa, a jos i stiti od spoljasnjih uticaja .

Skratim krajeve jednom u 4-5 meseci , zavisi , po 2 cm i to je sve.

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 13.11.2012 11:54:06 >

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Zdrava i lepa kosa
13.11.2012 13:06:39   
nata11
Ja se bas dugo farbam u plavo a inace sam prirodno crnka pa je to bas cesto farbanje. Inace cesce se feniram nego sto sama perem kosu jer je to mucenje koje traje 2,5 sata. Prvo pranje Nivea za plavu kosu ili Panten, onda maska Garnier, pa balzam Nivea. Pa onda uvijem u peskir, pa prskam balzam za feniranje, pa feniranje, pa se ohladi pa malo propeglam i na kraju silikonske kapi za krajeve. I tako da se preznojim 2 puta dok se isfeniram. Inace one silikonske kapi iz avona su zakon za krajeve, providno zeleno pakovanje, probajte.

_____________________________





(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Zdrava i lepa kosa
13.11.2012 13:41:49   
Olga75
eto koliko god da posvetim paznje svojoj nesretnoj kosi ona je uvek svilena , meka , ravna = balava
tako da je za mene sisanje na dvojku jedino resenje
i uvek kad sednem u stolicu kod frizerke setim se onih nesretnih Ruskinja sto su na brodu dobile vaske pa su ih ostrigali i kad su se iskrcale u Marseju jadne Francuskinje su pokapirale da je to sik pa su se sisalena tifus user posted image
a prirodno sam bila plava do trideset i neke pa mi je kosa potamnela i sad sam kao nekako smedja prirodno ali gorim kosu platinasto plavom
ide mi uz obrve ( i oci ) user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Zdrava i lepa kosa
13.11.2012 13:46:11   
Shishica
Ali tema je zdrava kosa.. a silikoni ni malo nisu dobri za kosu, samo je nasminkaju, a nakon nekog vremena pocne da se vidi propast..a ima ih svuda.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Zdrava i lepa kosa
13.11.2012 23:12:31   
Anck Su Nmaun
Te silikonske kapi - kristali nisu nista posebno, stavim ih i posle pola sata kao da nista nisam stavila.
Jedna tajna koja od koje kosa izgleda superrrrr, ako pogodite kolicinu je ta da na mokru kosu stavite kremu za lice na krajeve (koliko bi stavili na lice) i utrljate .
Kosa posle dobije sjaj kao najzdravija kosa, ali ne ako i malo preterate...

< Poruku je uredio Anck Su Nmaun -- 13.11.2012 23:24:18 >

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Zdrava i lepa kosa
13.11.2012 23:15:35   
adulence

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Interesu je me zna li neko da preporuci neki dobar balzam -masku za kosu Bez ispiranja! Koristila sam Sun silk (savrsen je bio),pa Iz Avona balzam , al to sve vise ne proizvode, naisla sam na Odlican preparat al mi malo skup Uniq one ...savrsen ej al oko 1000 dindzi user posted image


jel mozes da mi kazes gde si nasla da se prodaje uniq one ja sam dobila teste uz neki casopis i odlican mi je ali nigde nisam videla da se prodaje???

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Zdrava i lepa kosa
13.11.2012 23:19:18   
Anck Su Nmaun
Probaj u parfimerijama, milsim da sam cak i u Lilyju videla, onda znam da i neke frizerke prodaju a rekose mi neki da se moze i preko neta naruciti.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Zdrava i lepa kosa
13.11.2012 23:22:29   
adulence
hvala puno u svakom slucaju...jel bi preporucila jos nesto za suvu kosu,prirodno mi je suva jos posle farbanja (u plavo)jos suvlja ovaj uniq one mi se za sada dopada ali mislim da moram jos necim tretirati kosu...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Zdrava i lepa kosa
13.11.2012 23:27:52   
Anck Su Nmaun
Nema na cemu user posted image Znam kako je, ali eto kod mene najvise maslinovo ulje , krema i balzam bez ispiranja daju naj bolje rezultate!
S tim da naravno da zelis povedes racuna i o farbi koju koristis. Ja sam se tako zaznula sa Igorom i Kene..one prze kaaaaaao blesave, to je No - NO!
I ako je kosa vec jaaako jako sprzena ...tu samo makaze pomazu. Mora se voditi racuna pre nego sto se unisti.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Zdrava i lepa kosa
13.11.2012 23:34:18   
adulence
ja se farbam sa keneovom ,samo iz razloga sto jos uvek nisam pronasla farbu koja mi izvuce tako plavu odma bih je promenila samo da nadjem neku zamenu i da moracu da probam sa maslinovim uljem...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Zdrava i lepa kosa
13.11.2012 23:39:42   
Anck Su Nmaun
Probaj Garnier ove ledeno plave...dobre su.
A znam da Kene izvlaci lepe boje...ali...ima i posledice user posted image a to je sprzena kosa.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kräuterhof anticelulit kolekcija - iskustva
Drage naše dame, da li vam je muka od celulita? Pojedine dame su testirale Kräuterhof anticelulit kolekciju, i sa nama p...
Preporuka dermatologa za prvi korak u borb...
Bubuljice i akne problem su sa kojom se ne suočavaju samo mladi, već i oni stariji od 25 godina. Zajedničko za obe grupe...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here