|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zdrava i lepa kosa
13.11.2012 23:42:56   
adulence
znammmm....uzas moram podhitno da menjam farbu,probacu...hvala ti...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Zdrava i lepa kosa
14.11.2012 8:11:36   
lanajelena
Sta je dobro za opadanje kose,do sada sam je trpela sad vise ne mogu user posted image drugarica(frizerka) mi je preporucila neki essentials od njega ne opada i brzo raste kosa,jel koristio neko,ne bih da pljunem 1500 dinara a da ne cujem jos neko misljenje

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Zdrava i lepa kosa
14.11.2012 8:52:16   
Shishica
Adulence, obavezno za plavu kosu vazi da moras toplo maslinovo ulje na kosu da stavis i preko uvi kesom i tako pre pranja drzi sto duze mozes. Kada operes kosu i kada se malo prosusi stavi na krajeve to sto sam i pisala gore u onom dugackom postu.

Veruj mi da bilo sta sto imas od sampona i regeneratora i drugih stvari, ako ima silikone - susi ti kosu! Procitaj, pisala sam sve tamo na prosloj strani..

Lana, frizeri ce uvek da ti preporuce neke skupe preparate raznorazne, ali .. prvo treba da znas zasto ti opada kosa.. mozda si malokrvna, mozda ti fale vitamini ili nesto trece. Jabukovo sirce pomaze u tome i ricinusovo ulje, koliko znam. Ulje pre pranja na kosu, tj. na teme! Brze i raste kosa od njega. Jabukovo sirce u razmeri 1:10 sa vodom pomesas i isperes kosu sa njim. Nemoj da stavljas vise sirceta nego 1.dl na 1.l vode!

Od sampona.. Evo sta kaze jedna cura sa drugog foruma: "Ne znam, meni je pre dosta godina izuzetno pomogao EleMenta šampon protiv opadanja... Imala sam baš veliki problem sa tim a ništa drugo osim tog šampona nisam koristila. I to je veoma brzo rešio stvar.
Hvala bogu od onda nisam više imala problema sa tim, ali u slučaju da se desi bez razmišljanja bih ponovo uzela taj šampon. Svima ga preporučujem!"
I to nije prvo hvaljenje tog sampona na koji sam naisla...
Evo jos jedan komentar: "sampon se zove Elementa, prirodni biljni sampon protiv peruti, medjutim na etiketi pise da je i protiv opadanja. Mirise na biljcice i nekako je redak pa kod prvog samponiranja ne peni puno pa se ja uvek zeznem i stavim nekako mnogo kad se drugi put samponiram, a ne treba, tad mi lepo zapeni..

Ja sam bila u panici i htela da kupim Fitoval, hvalili su ga ovde. Medjutim nikako nisam mogla da ga nadjem po apotekama i jedna apotekarka mi je rekla da moram da sacekam mesec dana da bi doslo do obnavljanja korena dlake, do njenoy aktiviranja, bilo koji sampon protiv opadanja da koristim..a meni je drugarica rekla da vec posle nedeleju dana mogu da ocekujem rezulatate tako da sam se odlucila za Elementu i stvarno je bilo efekta. Ako vam je frka, kosa mnogo opada i hocete rezulatat vrlo brzo probajte ovaj sampon. Nadam se da ce vam pomoci, meni i drugarici jeste"

Ali ja licno nemam iskustva sa njim..

< Poruku je uredio Shishica -- 14.11.2012 9:02:44 >

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Zdrava i lepa kosa
14.11.2012 10:37:11   
Snelle
LJ, ja sam pre dve godine sama pravila "preparat" protiv opadanja kose. Koristi se šampon od koprive, vitamin B, ricinus (čini mi se)....ima još par sastojaka, ja ne mogu nikako da se stim šta sve beše! Nikada u životu mi kosa nije bila tako jaka, nije opadala, bila sam oduševljena. Hoću i sad da napravim, ali ne mogu da se setim šta je sve potrebno. Ako neko zna za ovaj recept molim nek napiše šta sve treba. Mada sam videla da i u apotekama znaju za ovo, pa bih mogla i njih da pitam.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Zdrava i lepa kosa
14.11.2012 10:44:32   
adulence
ja znam za ono kosili sampon,ad kapi,pantenol,ricinusovo ulje i ja mislim da je to to...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Zdrava i lepa kosa
14.11.2012 10:46:38   
Snelle
Adulence, to je to, samo umesto kosilija ide šampon od koprive, jer se kosili jako iskvario u poslednje vreme što se tiče kvaliteta. Meni se čini da ide još neki sastojak user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Zdrava i lepa kosa
14.11.2012 10:54:54   
Shishica
To meni nije bilo nista i brzo se prlja kosa, bude sva gadna i smrdljiva. To je moje iskustvo. "Bojanin sampon" sa Ana foruma.

Evo vam jedna tema.. ima puno strana ali ako vas interesuje: KLIK

Ako ne smem da pricam o drugom forumu neka me neko ispravi..

Svi mi hocemo brza resenja sa necim sto prsnemo i gotovo, a toga nema.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Zdrava i lepa kosa
14.11.2012 11:03:47   
adulence
ma ja znam da mi se kosa nece promeniti preko noci,samo hocu da menjam neke stvarcice kao sto je npr farba itd jel znam da je stetna opet mi kene najbolje izvlaci pisala sam vec da se ne ponavljam,samo bih volela da mi plavuse pisu koje farbe koriste...hvala vam drage moje forumasice..

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Zdrava i lepa kosa
14.11.2012 11:17:36   
Snelle
Eto shishice, ja sam bila prezadovoljna. Našla sam šta meni odgovara. Naravno zbog ricinusa izgleda malko masnija, ali zato ne opada.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Zdrava i lepa kosa
14.11.2012 11:19:58   
Shishica
Pa dobro, svako je posebna fela. Zato probas vise stvari pa zakljucis. Izvuces iz najboljih najbolje..

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Zdrava i lepa kosa
14.11.2012 19:05:57   
Anck Su Nmaun
Ta kombinacija sa samponom od koprive nije bas naj bolja za plavuse..mogu da pozelene!

Adulence Probaj Garnier ledeno plave, meni je lepa boja od njih a nema zutine , a koji hidrogen kosristis 12?

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Zdrava i lepa kosa
14.11.2012 19:11:43   
adulence
probacu garnier bas sam danas gledala u dm farbe,inace stavljala sam maslinovo ulje pre pranja i mnogo mi je lepsa kosa,koliko cesto se stavlja maslinovo ulje..koristim 9 posto hidrogen i sa kene 1511 mi izvuce super plavu i nisam zuta,meni je bitno samo to da ne budem zuta...hvala vam drage..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Zdrava i lepa kosa
14.11.2012 19:14:15   
Anck Su Nmaun
Od ove ledene ti sigurno nece biti zuta. A ti mozes da dodas i 12 % hidrogena ako hoces svetliju naravno.
Maslinovo ulje ja stavljam uvek pred pranje, nemoze da skodi.nekad drzim amanje nekad vise, ali uvek...to mi je vec navika.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Zdrava i lepa kosa
14.11.2012 19:21:07   
maca821
IZVORNA PORUKA: adulence

ja znam za ono kosili sampon,ad kapi,pantenol,ricinusovo ulje i ja mislim da je to to...

Ja to koristim, samo uzmem šampon od koprive, ad kapi, pantenol, i grančicu ruzmarina i super mi je kosa a plavuša sam user posted image ricinusovo ulje nekad utrljam pre pranja.

_____________________________

Umesto što bih davala sebi razloge zbog kojih ne mogu,dajem sebi sve moguće razloge zbog kojih MOGU…


(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Zdrava i lepa kosa
10.2.2013 21:45:41   
nata11
Da li neko zna cenu syoss sampona za suvo pranje kose?

(odgovor članu maca821)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Zdrava i lepa kosa
10.2.2013 21:48:13   
branki*
nato,ne znam...
a,maslinovo ulje stavljate na krajeve,je li?meni je kosa uzasna od preseuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Zdrava i lepa kosa
10.2.2013 22:17:26   
Sesilija 83
Ja sam koristila to Kosili samponom,i ostalim sastojcima(neznam tacno sta ide pravila mi je tetka),inace mi je posle porodjaja kosa nenormalno opadala,posle koriscenja tog sampona meni sad raste onako nova kosa puna mi je malih dlacica po celoj glavi nema sanse da se isfeniram lepo jer sve strci, ali meni ne smeta bitno da ne opada,
A posto sam crvenokosa nemogu da pozelenimuser posted image

A sampon, kupila sam neki Rilken Orofluido,sampon pakovanje i ulje,jeste da cena izuva ali je fantastican!!!!!

< Poruku je uredio Sesilija 83 -- 10.2.2013 22:19:03 >

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Zdrava i lepa kosa
11.2.2013 9:12:53   
Anck Su Nmaun
Maslinovo ulje je spas ( vec sam dosadna koliko o tome brbljam) , ja stavljam svaki put pred pranje.

Ali meni pametnici ni to nije pomoglo ovog puta...
pre mesec dana uzmem neku novu farbu i kad sam se farbala ostalo mi i ceeelu kosu namazem...a ta farba je bas jaka da sam krajeve sad bas sprzila user posted image

Neizgleda ali ja pod rukom to ne trpim... uzasni su.
sad razmisljam da se malo sisnem ali neznam kako bih. Godinama unazad imam istu frizuru, dugu kosu i to je to, sad bih kao menjala a znam da mi je ovako najlepse... al bas mi dosadilo

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Zdrava i lepa kosa
11.2.2013 10:54:47   
Shishica
Anck, ja sam dugogodisnju dugu kosu odsekla na paz jer je bila sva procvetana i izlomljena.
Cak je i ostalo malo napred osteceno, a i osisala me nejednako, posizela sam nacisto..

Sad raste, ne vidim da je ostecena, a isto mazem maslinovim pre pranja, isperem voda-sirce i kasnije malo samo namazem sa bademovim uljem ili nekom kremom, ali tek tek, ne da bude masno.. nekad sve od toga ili nesto preskocim i ne uradim..

Kada budem isla da mi krajeve skrate, ako ne bude ispucalo reci cu samo da izjednace, ne da skrate.. i opasno cu zapretiti da ne skracuju vise nego sto kazem. Prosli put skratila mi je za tri prsta vise! TRI ili mozda cak 4!!! user posted image

Svi me hvale kako mi dobro stoji, ali to nisam ja i ne osecam se kao zensko.. jedva cekam da poraste..

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Zdrava i lepa kosa
11.2.2013 14:51:47   
Anck Su Nmaun
uf ja ne kratko vise nikad, celu srednju skolu sam bila
osisana kratko do 4 razreda....ustvari skoro citavo detinjstvo.

Mozda bih se osisala stepenasto al posle to mora redovno da se fenira zbog toga se dvoumim user posted image i kosa mi je jako gusta bas je dosta ima pa je nahvatati snalama nemoguca misija!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Zdrava i lepa kosa
12.2.2013 12:06:27   
PoisonEve
Anck, a kako stavljas ulje svake veceri? Ne bude ti masno ujutru? Ili svakog dana peres kosu?
Ja sam bas sinoc posle sto godina stavila maslinovo i ricinusovo ulje i zumance na kosu. Preporodila sam je!
Pocela sam da koristim onu Lorealovu farbu Perfect Mousse, 7.0. Poprilicno mi je tamna kosa, nisam ocekivala ali mi se dopada.
Kosa bude sjajna i meka ali negativna crta je sto se brzo ispira.

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Zdrava i lepa kosa
12.2.2013 13:07:47   
Anck Su Nmaun
Ne svake veceri, svaki put pred pranje kose. Nekad i dan pre pa taj dan vezem kosu, dok je ne operem.

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Zdrava i lepa kosa
12.2.2013 13:30:47   
cockic
ja se nadam da idem ovog vikenda da se sisam i to se vracam ako bude moglo ponovo na pozadi krace napred duze to mi se najvise svidja kako mi stoji od svega sto sam do sad imala user posted image

a kad kazem pozadi krace meni je onaj zadnji sloj pozadi bio onako bas do vrata osisan kao jezic pozadi user posted image

samo sto tad sam bila smedja a sad cu plavauser posted image vratih se u plavuse posle 5 godina smedje prirodna sam bila do prosle godine aprila onda se isatirala i sad napokon plava najbolje mi stoji definitivnouser posted image ja zadovoljna

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Zdrava i lepa kosa
12.2.2013 13:35:36   
cockic

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Zdrava i lepa kosa
11.3.2013 14:59:48   
Bafi
Odlicni su recepti, moracu isprobavati neki od njih, prvom prilikom

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...
NIVEA DNEVNA I NOĆNA NEGA PROTIV BORA
Inovativna nega protiv starenja sa čistim bakučiolom i dvostrukom hijaluronskom kiselinomdefiniše konture, učvršćuje kož...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here