|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zdrava i lepa kosa
10.6.2013 23:36:18   
Maraj
i ja

(odgovor članu Bafi)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Zdrava i lepa kosa
11.6.2013 8:04:33   
Shishica
U poslednje vreme nemam ni vremena tako pa propustim da mackam uljima kosu i sve redom.. a trebala bi i da skratim malo krajeve..aaaa

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Zdrava i lepa kosa
9.11.2013 21:16:24   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: vikiveki

Devojke treba mi jedan savet....kupila sam penu za kovrdžavu kosu,a do sada je nikad nisam koristila,pa me zanima kako se ona stavlja na suvu kosu ili na vlažnu posle pranja?


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Plavi kosili, pantenol, rastvor koprive, ad kapi (uljane). Možda je boljeu mesto kosilija uzeti običan šampon od koprive.

kakav pantenol? Mast? Meni se kosa ni malo nije oporavila od kako sam Anu rodila. Na stranu što sporo raste, opada grozno i katastrofa. Jedini efekat ima revlonova maska za farbanu kosu. Posle nje počne da opada tamo negde pred pranje (6 dan).



IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Devojke treba mi jedan savet....kupila sam penu za kovrdžavu kosu,a do sada je nikad nisam koristila,pa me zanima kako se ona stavlja na suvu kosu ili na vlažnu posle pranja?

Trebalo bi da ti piše uputstvo na peni. Obično se stavlja na vlažnu. E sad ne znam za šta pena, da ispravlja ili da održava lokne?



IZVORNA PORUKA: vikiveki


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Devojke treba mi jedan savet....kupila sam penu za kovrdžavu kosu,a do sada je nikad nisam koristila,pa me zanima kako se ona stavlja na suvu kosu ili na vlažnu posle pranja?

Trebalo bi da ti piše uputstvo na peni. Obično se stavlja na vlažnu. E sad ne znam za šta pena, da ispravlja ili da održava lokne?

Pena je za održavanje lokni,imam prirodno kovrdžavu kosu,ali posle porodjaja su lokne izgubile formu,kad se očešljam kosa štrči na sve strane a kada stavim gel nekako mi bude sva kosa slepljena,pa sam rešila da probam sa penom



IZVORNA PORUKA: Peace*


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Plavi kosili, pantenol, rastvor koprive, ad kapi (uljane). Možda je boljeu mesto kosilija uzeti običan šampon od koprive.

kakav pantenol? Mast? Meni se kosa ni malo nije oporavila od kako sam Anu rodila. Na stranu što sporo raste, opada grozno i katastrofa. Jedini efekat ima revlonova maska za farbanu kosu. Posle nje počne da opada tamo negde pred pranje (6 dan).

Ma otkud mast. user posted image Rastvor.



IZVORNA PORUKA: Ana RR

Trco, ti probaj mast pa javi kako deluje user posted image




IZVORNA PORUKA: nata11

Danas kupujem sastojke pa cu da smuckam i javim utiske user posted image



IZVORNA PORUKA: big mum


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Devojke treba mi jedan savet....kupila sam penu za kovrdžavu kosu,a do sada je nikad nisam koristila,pa me zanima kako se ona stavlja na suvu kosu ili na vlažnu posle pranja?



Po zanimanju sam frizer i imam jako kovrdžavu kosu tako da ti mogu odgovoriti na ovo pitanje.

Kovrdžava kosa se isčešljava jedino prija samog pranja.
Kad je opereš naneseš balzam(do pola dužine) i isčešljaš rjetkim češljom(tzv grabljama).Sapereš te uviješ kosu u peškir da pokupiš suvišnu vodu.Pjenu staviš na vlažnu kosu i sušiš prirodno ili pomoću difuzera(okruglog nastavka sa izbočinama) i to sloj po sloj.

Kovrdžavu kosu NIKAD na suši sa samim fenom bez tog nastavka jer će se kovrdže rasuti.
Ujutru samo pokvasiti vrhove staviš pjenu i gužvaš kosu prema gore.

N taj način će kovrdže ostati lijepo oblikovane.


IZVORNA PORUKA: vikiveki


IZVORNA PORUKA: big mum


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Devojke treba mi jedan savet....kupila sam penu za kovrdžavu kosu,a do sada je nikad nisam koristila,pa me zanima kako se ona stavlja na suvu kosu ili na vlažnu posle pranja?



Po zanimanju sam frizer i imam jako kovrdžavu kosu tako da ti mogu odgovoriti na ovo pitanje.

Kovrdžava kosa se isčešljava jedino prija samog pranja.
Kad je opereš naneseš balzam(do pola dužine) i isčešljaš rjetkim češljom(tzv grabljama).Sapereš te uviješ kosu u peškir da pokupiš suvišnu vodu.Pjenu staviš na vlažnu kosu i sušiš prirodno ili pomoću difuzera(okruglog nastavka sa izbočinama) i to sloj po sloj.

Kovrdžavu kosu NIKAD na suši sa samim fenom bez tog nastavka jer će se kovrdže rasuti.
Ujutru samo pokvasiti vrhove staviš pjenu i gužvaš kosu prema gore.

N taj način će kovrdže ostati lijepo oblikovane.

Hvala ti puno na savetimauser posted image user posted image user posted image



IZVORNA PORUKA: Torbica

Big mum, moze li i za mene strucan savet? user posted image
Moja kosa je slaba, kao svila, tanka tanka. Ja bih nosila kratku ali mm ni da cuje user posted image tako da je ipak duga. Sisnula sam malko (svaka 3 meseca siskam) i odsekla mi jei siske lepo ukoso, samo nikako da se naviknem pa ih ipak sklanjam, nisam navikla a i malo ih ima user posted image Mene muci to sto mi se jako masti. Obicnim samponima kad je perem, moram na treci dan. E, zato koristim neki Simply zen calming shampoo, nema ga u slobodnoj prodaji, samo u Salonu. E, on me drzi 4 dana, nije ni to sjajno ali je bolje nego 2. Probala sam neke domace sampone za manje mascenje ali je onda pitanje ishrane kose, da se ne susi. Probala sam svasta nesto, nadjoh na netu, od sode bikarbone do zumanca sa zelatinom.... i sve to isto, 2 dana je ok i opet masna. Ima li leka za masnu kosu, da se ne masti tako brzo a opet da se nahrani? Pozdrav


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Zdrava i lepa kosa
9.11.2013 21:21:00   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Torbica

Kazu da su glavni atributi zene, grudi i kosa! Kod mene slaba kosa, male grudi, ma nikakva sam riba! user posted image user posted image user posted image



IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: Ana RR

Trco, ti probaj mast pa javi kako deluje user posted image


Mani - tupim u kući. Uf breee... Znaš šta, kad dođem u Bg ti lepo meni kupiš sastojke, ja ti dam pare i lepo bidnem mirna user posted image

IZVORNA PORUKA: Torbica

Kazu da su glavni atributi zene, grudi i kosa! Kod mene slaba kosa, male grudi, ma nikakva sam riba! user posted image user posted image user posted image


Kosu sam nekad imala (ok imam je i sad, nisam oćelavila) ali sojke nikad! Imam zato doope user posted image



IZVORNA PORUKA: big mum


IZVORNA PORUKA: Torbica

Big mum, moze li i za mene strucan savet? user posted image
Moja kosa je slaba, kao svila, tanka tanka. Ja bih nosila kratku ali mm ni da cuje user posted image tako da je ipak duga. Sisnula sam malko (svaka 3 meseca siskam) i odsekla mi jei siske lepo ukoso, samo nikako da se naviknem pa ih ipak sklanjam, nisam navikla a i malo ih ima user posted image Mene muci to sto mi se jako masti. Obicnim samponima kad je perem, moram na treci dan. E, zato koristim neki Simply zen calming shampoo, nema ga u slobodnoj prodaji, samo u Salonu. E, on me drzi 4 dana, nije ni to sjajno ali je bolje nego 2. Probala sam neke domace sampone za manje mascenje ali je onda pitanje ishrane kose, da se ne susi. Probala sam svasta nesto, nadjoh na netu, od sode bikarbone do zumanca sa zelatinom.... i sve to isto, 2 dana je ok i opet masna. Ima li leka za masnu kosu, da se ne masti tako brzo a opet da se nahrani? Pozdrav



I dalje nastavi sa tim šamponom koji koristiš u salonu.Zamoli frizerku da ti poruči na salon pa joj plati (barem smo mi tako radili sa stalnim mušterijama-nabavljali KEUNE proizvode kojih nije bilo u maloprodaji) i naravno ostani njihov vjerni mušterijauser posted image
Ošišaj se stepenasto,izvuci pramenove da ti oni malko isuše kosu.Masku za njegu stavljaj samo malo i to na vrhove,dobro isperi.Ponekad kosu operi suvim šamponom pa isčetkaj.Nemoj puno dirati kosu jer putem ruku prenosiš masnoću i prljavštinu sa ruku.

Kosa raste iz glave a folikul dlake se nalazi uz lojne žlijezde a lojne žlijezde kao i sve ostale rade pod uticajem hormona.
Možda da prekontrolišeš hormone.Ciste na jajnicima takođe znaju praviti probleme sa licem i vlasištem.

Eto to je ono čega sam se sjetila u trenutku.Ako mi još šta padne na pamet napisaću ti.


A ono za grudi i kosu ,ja ti dođem neka poluribauser posted image .Djeca pojela grudi jedino me kosa spašava.





IZVORNA PORUKA: big mum


IZVORNA PORUKA: vikiveki



Hvala ti puno na savetimauser posted image user posted image user posted image


Nema na čemuuser posted image




IZVORNA PORUKA: vikiveki

Zbog ovakvih stvari volim RR,toliko sam se mučila i ni jedan frizer mi nije dao neki savet,samo odrade ono za šta dođem tj.ošišaju i kraj....a na RR sam dobila pravi savet za ovu moju kosu...Još jednom hvala Big mum za odlično objašnjenjeuser posted image



IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Torbice, nisam frizer, ali možem ti ispišem moje iskustvo sas masnu kosu ako hoćeš user posted image



IZVORNA PORUKA: Torbica

Big mum, hvala puuuuno!
Trco, kazuj!



IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Imam i ja problem sa masnom kosom. Znaš i sama da ako što nam ruke više u kosi, to se brže masti.
Drugo - izdrži jednu nedelju da je ne pereš. Što je češće pereš, brže se masti. Dva puta operi na nedelju dana i već će biti bolje. Kad ti bude baš mnogo masna, ako imaš dužu kosu, uveži u rep.
Kad imam kratku kosu, perem svaki dan (baš kratku, ono 3-4 cm) i posle muku mučim sa masnom kosom. Provalila sam i da mi više odgovara dečiji šampon (Ani perem sa nekim Fa 'no more tear, no more tangels') i poprilično mi odgovara. Probala sam sve moguće šampone, od koprive do onih za farbanu kosu. Čak i balzam stavim.
Jedino kad mi se brže masti kosa je kad jaše onaj orbitrek pa se preznojim. Ali bez takvih aktivnosti, komotno mogu nedelju dana da ne perem kosu.

Naravno, najbolji efekat sam imala sa nekim šamponom iz salona (opet revlon za farbanu) u kombinaciji sa maskom (isto za farbanu). Ali to ima veze sa mojim problemom opadanja kose.




IZVORNA PORUKA: Rosita

Meni vec smeta duzina, a i stalno je u nekoj kiki i repu, pa čak i tako bebac čupa. Sigurno neću menjati još neko vreme ništa, osim što ću- nadam se!- naći vreme da šišnem krajeve. 10 godina, od početka studija, idem kod iste frizerke. Uz nju sam bezbolno pustila kosu, a do tad nikako da izdržim prelaz, jer je gusta, oštra i ide u širinu sem kad je baš duga, uz nju sam prešla iz crne u plavu (a prirodno sam plava al eto, 'tela mi se tad crna) bez oštećenja i ružnih faza i td., pa sad ne volim da mi iko drugi ni krajeve skrati. Najbolje mi stoji svetloplava, ali sam u trudnoći promenila u tamnoplavu kakva je i prirodno jer je lakše održavati. Svetla plavuša po meni mora uvek biti besprekorno ošišana i ofarbana, ako ne može, nek menja boju :). Ja sam veliku grešku napravila farbajući kosu na početku trudnoće biljnim farbama, posle mi je bilo dosta teško da ujednačim boju, naročito što nikad nisam mogla da izdvojim toliko vremena, pa su me farbali mama, drugarica. Ako opet budem trudna koristiću normalne farbe sa amonijakóm i šlus.



IZVORNA PORUKA: big mum


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Zbog ovakvih stvari volim RR,toliko sam se mučila i ni jedan frizer mi nije dao neki savet,samo odrade ono za šta dođem tj.ošišaju i kraj....a na RR sam dobila pravi savet za ovu moju kosu...Još jednom hvala Big mum za odlično objašnjenjeuser posted image



Nemaš na čemu da mi se zahvaljuješ,stvarno mi nije problem.Znam šta je muku mučiti sa kovrdžavom kosom.ako nije sve ok izgledaš kao user posted image .

Nije mi jasno zašto frizeri neće da daju takve savjete,njima ni iz džepa ni u džep.
Ako trebaš još koji savjet tu sam, slobodno pitajuser posted image



IZVORNA PORUKA: big mum


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


Naravno, najbolji efekat sam imala sa nekim šamponom iz salona (opet revlon za farbanu) u kombinaciji sa maskom (isto za farbanu). Ali to ima veze sa mojim problemom opadanja kose.

Kosu sam nekad imala (ok imam je i sad, nisam oćelavila) ali sojke nikad! Imam zato doope user posted image






Trco ti bi mogla da kupiš sebi Fitoval protiv opadanja kose(u apoteci) i ubaci više vitamina B grupe.On je dobar za rast kose i noktiju.

Eto ja sam tebi dala savjet za kosu a ti meni za doope(nije ono loše ima njega ali nekako opuštenouser posted image




IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Big mum ja ne znam zašto mi toliko opada kosa. Čak se zadnjih skoro 5 godina farbam na 2 meseca (dakle ne isušujem je toliko farbom) i ona je grozna. Tačno vidim da mi paperje nije tako gusto (ona nova kosa na vr' čela). Kad perem to opada katastrofa!! Ok ima tu i dužina dlake, pa izgleda više, ali me baš brine. Ponosna sam bila na svoju kosu i gustinu. Kažem, za sad mi pomaže ona revlonova maska za farbanu kosu. Košta petra kajgana, ali radi radnju. To sam poručila u salonu u Bg kad sam bila.

A za doope, nisam rekla da mi je zategnuto, samo sam rekla da ga imam user posted image user posted image



IZVORNA PORUKA: Torbica

Big mum,

ti KEUNE proizvodi su isto sampon/regenerator? Pitacu svakako. Godinama idem kod njih i bas sam zadovoljna. A kosa mi se tako masti oduvek, nisam hormone proveravala, ginekoloski nalaz mi je uvek ok, nikad nisam imala nikakvih problema sa te strane. Sad imam stepenaste siske i ispod ramena blage stepene, kad bi mi napravila jos, bas bih bila sirota user posted image Ali razumem poentu. Pramenove sam imala za vreme faksa, iskreno sad mi je najlakse - moja prirodna pa nisam neuredna kad izraste. Videcu jos. user posted image
Trcoooo, ima da umrem te dve nedelje. Blam me u vrtic po decu tako masna, joj. Ali u pravu si, toje fakat, sto se vise pere vise se masti.... Kad god sam eksperimentisala sa samponom, mrala sam na 3-i dan da je perem, jedino me ovaj salonski drzi malko duze.user posted image Hvala ti, mozda se i okurazim na ove dve nedelje!user posted image



IZVORNA PORUKA: Trcosava RR


IZVORNA PORUKA: Torbica


Trcoooo, ima da umrem te dve nedelje. Blam me u vrtic po decu tako masna, joj. Ali u pravu si, toje fakat, sto se vise pere vise se masti.... Kad god sam eksperimentisala sa samponom, mrala sam na 3-i dan da je perem, jedino me ovaj salonski drzi malko duze.user posted image Hvala ti, mozda se i okurazim na ove dve nedelje!user posted image

user posted image Znala sam da ćeš pogrešno da me razumeš

Ne dve nedelje da ne pereš kosu, nego u dve nedelje 2x da opereš kosu - ili ti na 7 dana peri kosu. user posted image



IZVORNA PORUKA: Torbica

Trco, skontala sam, lepo si napisala, jednom u 7 dana, nego sigurno cu te dve nedelje biti masna, tamo od 4-og dana oba puta user posted image , pa kontam te prve dve nedelje kako izdrzati... Bas me nervira to oko pranja, zimi pogotovo. A sto mi je najgore, ako je ne susim fenom, nego onako samo zavijem, zna da me boli glava. user posted image



_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Zdrava i lepa kosa
9.11.2013 21:25:36   
Trcosava
A dobro je, ja više ne pamtim šta sam tačno pisala user posted image

Nego, mislim da već posle tih prvih 7 dana bude bolje. Meni je taj perio jako dug, tj dok dođem do makar 4 dana (kad krenem da puštam kosu), ali izgura se.

Kako ti je kad ideš kod frizera?

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Zdrava i lepa kosa
9.11.2013 21:34:20   
Torbica
user posted image Trco, sve smo se razumele. E, kod frizerke idem zato sto se iovako tanka kosa istanji i budu suvkasti krajevi, bez sisanja ziva nisam. Mada sam i od njihovog sampona (Paul Mitchel) imala prezasicenje, koristila sam ga vise godina i odjednom mi se opet kosa mastila na 3-i dan, uzas, pa su mi promenili u ovaj. Taj Salon u koji idem, cuvena Hajnalka u NS, prezadovoljna sam. Oni meni odrade i piling koze glave, ma nisam ni znala da to postoji, nekim etericnim uljima, jer ako teme nije cisto, ne moze da dise koza glave. Hajnalka se odselila u Nemacku, tamo je radila prethodne godine a sad otvara salon. Sad me sredjuje njena cerka, odlicne su obe, zadovoljna sam. Ovo napisah zbog devojaka lokalno.
user posted image Sta ces, slaba i kosa koja se masti brzo, zahteva negu i adekvatan sampon/regenerator... Borim se, nema mi druge. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Zdrava i lepa kosa
9.11.2013 22:07:28   
Trcosava
Aha ok, jer meni kosa posle frizera se ne masti tako brzo i onda je to spas u prelazima.

Bitno da smo se razumele.

p.s. meni taj piling nisu radili ovde, samo onu masažu glave... A što uživam da me feniraju... po mogućstvu da me gurnu kod učenika na friziranje, oni to odvle na po pola sata, a ja lav - volem da mi se sigra neko sas kosu user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Zdrava i lepa kosa
24.11.2013 16:26:17   
Torbica
Veeeeelika preporuka za manna sapun Zdravi pramenovi!!!!! Resila sam masnu kosu, jeeeee!
Vrlo profesionalni, isporuka sledeci dan, sapun sa postarinom, 900 din.

< Poruku je uredio Torbica -- 24.11.2013 16:27:40 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Zdrava i lepa kosa
24.11.2013 20:02:22   
Anck Su Nmaun
U poslednjih godinu dana sam menjala dosta farbi i fenirala sam se cesce (zbog raznih svadbi :p) i malo sprzila kosu user posted image pa sam morala dosta da je osisam.
Ima tu jos koji cm koji treba odstraniti ali bila bi mi prekratka kosa!
Ali, pronasla sam caku kako da bude lepa i na oko i na dodir.
Nakon pranja na vlaznu kosu stavim malooo kremnice na krajeve, kasnije kad se prosusi i pre oblikovanja stavim jos malo kremice i krajevi su mi savrseni!
I lepo padaju i lepo izgledaju user posted image user posted image

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Zdrava i lepa kosa
24.11.2013 20:07:22   
Torbica
Anck, kakva je to kremica? user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Zdrava i lepa kosa
24.11.2013 20:15:01   
Anck Su Nmaun
Ovo je lek jedino za suve krajeve, jer za normalnu kosu mislim da bi bilo suvise masno, a stavljam bebi kremu - Pavloderm, jer inace nju koristim i za lice.

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Zdrava i lepa kosa
24.11.2013 20:49:46   
Torbica
Super fora! user posted image I meni se krajevi istanje, pa me bas zanimalo. Dosad sam koristila neku iz Salona a sad sam pocela kokosovo ulje organsko, to sam procitala na tom sajtu te manna kompanije.user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Zdrava i lepa kosa
24.11.2013 22:31:51   
Anck Su Nmaun
Ja ulje stavljam na prljavu kosu pre pranja, ali ono bas umasti.
A ako je ta bebeca nekome bas masna moze i neku blazu, Nivea npr il slicno!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Zdrava i lepa kosa
25.11.2013 11:40:55   
Milica cica
Ja imam oduvek problem sa mašćenjem kose, dva dana ne može da bude čista, užas. Šta bih mogla da koristim da mi to ublaži? Inače perem kosu Kosilijem, ne koristim agresivan šampon.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Zdrava i lepa kosa
25.11.2013 11:42:47   
Jole84
Meni je sad u trudnoći još više počela da se masti user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Zdrava i lepa kosa
25.11.2013 11:45:22   
Anck Su Nmaun
Meni kad se rano umasti stavim pudera na koren, em dobijem lepsu boju jer sam plavusa em mirise.

A znam ako imas problem s mascenjem kose, jedino da regenerator i pakovanje stavis samo na krajeve ni slucajno na koren.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Zdrava i lepa kosa
25.11.2013 11:46:33   
buba m
Moja se od pramenova osušila pa sad perem na 7 dana. Moraću uskoro ošišati bar 3 cm da bi bila potpuno zdrava.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Zdrava i lepa kosa
25.11.2013 11:47:06   
vonavoj
joj,ja muku mucim sa kosom..svaka 3 dana je perem,a sad mi se jos nesto dodatno desava,promenila sam farbu,uzela still,cini mi se da je jos gore,em se masti,em me svrbi...u petak sam je prala,juce mi je bila grozna...a sampon i balzam nisam menjala!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Zdrava i lepa kosa
25.11.2013 11:47:37   
buba m

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Meni kad se rano umasti stavim pudera na koren, em dobijem lepsu boju jer sam plavusa em mirise.
A sad mogu da se kupe baš puderi za kosu!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Zdrava i lepa kosa
25.11.2013 11:51:58   
Anck Su Nmaun
To nisam videla, ja koristim Felce azuro i neki iz Oriflajma koji mirise Fantasticnoooo

(odgovor članu buba m)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Zdrava i lepa kosa
25.11.2013 11:52:05   
Jole84

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Meni kad se rano umasti stavim pudera na koren, em dobijem lepsu boju jer sam plavusa em mirise.

A znam ako imas problem s mascenjem kose, jedino da regenerator i pakovanje stavis samo na krajeve ni slucajno na koren.


To i ja radim,puder je zakon za nas plavušeuser posted image al nekako se izgubi sjaj...
Stavljam samo na krajeve pakovanje i laganijim šamponima perem al zalud,nešto mi baš bezvezna,mada srećom baš me lepo ošišala frizerka pa na nešto zaličim.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Zdrava i lepa kosa
25.11.2013 11:54:31   
vikiveki
Ja sam našla rešenje za moje kovrdže,sada odmah nakon pranja stavljam penu na vlažnu kosu i kosu sušim onim specijalnim dodatkom za kovrdže

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Zdrava i lepa kosa
25.11.2013 11:54:40   
Anck Su Nmaun

IZVORNA PORUKA: Jole84

To i ja radim,puder je zakon za nas plavušeuser posted image al nekako se izgubi sjaj...


Pa jeste ali zato me redovno svi pitaju jaao koja ti je to boja extra je user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Zdrava i lepa kosa
25.11.2013 11:57:34   
Jole84
Da znaš,dobije lepu pepeljastu nijansu user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Zdrava i lepa kosa
25.11.2013 21:39:48   
Milica cica
Blago vama plavušama user posted image ja sam dugo bila i odustala od plave, jako mi je štetila kosu. danas sam se baš farbala, našla sam ovu, to je neka nova i baš je ok i bez amonijaka je.
user posted image

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kräuterhof anticelulit kolekcija - iskustva
Drage naše dame, da li vam je muka od celulita? Pojedine dame su testirale Kräuterhof anticelulit kolekciju, i sa nama p...
Uživajte u svojim trenucima uz NIVEA Lumin...
photo
Beograd, 28. aprila 2024. – Male nepravilnosti na našoj koži poput strija i pigmentnih fleka od sunca često znaju da nam...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here