|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zdrava i lepa kosa
25.11.2013 21:45:49   
Ana RR
Milice, baš je lepa boja user posted image ja volim te tople nijanse.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Zdrava i lepa kosa
25.11.2013 21:49:48   
daca77
A koja farba pokriva dobro sede vlasi? Ja bas imam problema, nakon 2 pranja se ispere farbauser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Zdrava i lepa kosa
25.11.2013 21:57:05   
degu

IZVORNA PORUKA: Jole84

Meni je sad u trudnoći još više počela da se masti user posted image


I meni se sad masti kosa više nego ikad, sve razmišljam da probam ono pranje bez šampona sa sodom bikarbonom jer me ovo već stvarno nervira, svaki drugi dan mogu da je perem, grrrrrrrr, a nije farbana tako da nije suva ni malo.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Zdrava i lepa kosa
25.11.2013 22:04:52   
Milica cica

IZVORNA PORUKA: daca77

A koja farba pokriva dobro sede vlasi? Ja bas imam problema, nakon 2 pranja se ispere farbauser posted image

Pa meni su ovu nahvalili da se ne ispira,e sad videćemo,ja sam prošli put uzela onu Loreal penu i brzo mi se isprala.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Zdrava i lepa kosa
25.11.2013 22:05:59   
Milica cica
A kako sa sodom bb? I ja je perem svaki drugi dan, a mogla bih i svakiuser posted image

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Zdrava i lepa kosa
25.11.2013 22:06:13   
daca77
Milice,promenila sam puno i nisam zadovoljna...jednostavno su sede vidljive za 10-ak dana od farbanja.

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Zdrava i lepa kosa
25.11.2013 22:09:59   
jole82
Daco meni se samo od revlon i paletovih farbi ne vide sede..a ove bez amonijaka nema šanse da pokriju sede..
Ja se farbam u tege crnu taok da se meni sede i tek kako vide..

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Zdrava i lepa kosa
25.11.2013 22:11:01   
degu

IZVORNA PORUKA: Milica cica

A kako sa sodom bb? I ja je perem svaki drugi dan, a mogla bih i svakiuser posted image


Pa ima nešto kao pereš sodom bikarbonom tj rastvorom, to se ne peni, samo se utrljava i kažu da super opere kosu a sirće se koristi kao balzam e sad to bih morala opet da izguglam da vidim kako tačno ide.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Zdrava i lepa kosa
25.11.2013 22:21:43   
Torbica
Degu, ja sam probala to sa sodom bikarbonom, na netu nasla. Rastvorila jednu kafenu kasicicu u soljici vode i to utrljala u koren a kako se slivalo i u ostalu kosu. Nakon redovnog ispiranja isprala rastvorom sirceta i opet je bila masna za dva dana. user posted image
E sad, posle drugog pranja onim manna sapunom, evo opracu je na 4-i dan sto je meni ok. Mogla bih i jos jedan da bude skupljena ali sutra idem na neko okupljanje pa cu je oprati veceras.
Maska od gline je dobra, ona regulise rad lojnih zlezda.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Zdrava i lepa kosa
25.11.2013 22:28:42   
Milica cica
Kakav je to sapun Torbice, gde može da se kupi?

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Zdrava i lepa kosa
25.11.2013 22:32:27   
degu
e to sa sapunom je super onda. Ja volim da je perem najobičnijom koprivom, al ni to nikad ne zapamtim koja mi je bila najbolja, nisu sve iste a regenerator volim da imam dobar. Od svih ovih boljih šampona mi se baš masti kosa.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Zdrava i lepa kosa
25.11.2013 22:39:41   
Jole84
Pa da probamo i to sa sodom i sapunomuser posted image
Mico fine su te farbe,ja zadnji put nju uzela jer je bez amonijaka mada mi se vrlo brzo isprala,možda što zbog ovog mašćenja perem toliko često.

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Zdrava i lepa kosa
25.11.2013 22:42:35   
Torbica

IZVORNA PORUKA: Torbica

Veeeeelika preporuka za manna sapun Zdravi pramenovi!!!!! Resila sam masnu kosu, jeeeee!
Vrlo profesionalni, isporuka sledeci dan, sapun sa postarinom, 900 din.

Mico, uguglaj manna sapun zdravi pramenovi pa ce ti izaci user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Zdrava i lepa kosa
25.11.2013 22:45:31   
Milica cica
Nađoh sajt, ali ne mogu da nađem koji je za masnu kosu....Torbice pomagajuser posted image
Našla sam ga,hvalauser posted image

< Poruku je uredio Milica cica -- 25.11.2013 22:48:01 >

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Zdrava i lepa kosa
25.11.2013 22:49:54   
Torbica
Milice, pise kod njega - da li imate masnu kosu? Ili suvu? Uglavnom, on to sve uravnotezi. Linkovala bih ti ali ne smem zbog reklame. Jesi nasla taj sapun? Procitaj opis! user posted image
Sapun Zdravi pramenovi

< Poruku je uredio Torbica -- 25.11.2013 22:50:31 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Milica cica)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Zdrava i lepa kosa
5.12.2013 9:19:25   
sneza24
Jao ja ću više izludeti od ove moje kose.
Zadnje 2-3 nedelje me toliko svrbi kosa da se samo češem. I ne svrbi me samo teme glave nego i vrat i uši, uostalom sve gde kosa dodiruje kožu a ako skuphm kosu onda imam osećaj da me još više svrbi jer je skupljena.
Duže vreme sam koristila Wash&go i kad je počela kosa da me svrbi mislila sam da se kosa zasitila šampona pa rekoh da probam neki drugi i kupim najobičniji šampon od koprive. Ali ništa se ne menja.
Ima li neko savet šta bi moglo biti?

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Zdrava i lepa kosa
5.12.2013 9:55:27   
mama micki
Snežo ja sam imala isti problem. Inače koristim Wash&go, ali sam mesec dana prala kosu kosilijem i mogu ti reći da mi je pomoglo. Sad opet koristim Wash&go i nemam problema. Možda koža glave traži promenu, probaj, dečiji šampon je blag, ne može da škodi.

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Zdrava i lepa kosa
5.12.2013 10:48:22   
Torbica
I mene je svrbuckalo teme i ovaj sapun sto sam gore spominjala mi je resio i to. Imam utisak kao da mi se "otvorila" glava, ne znam kako da opisem. Jako lep osecaj, leprsav, lagan!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Zdrava i lepa kosa
5.12.2013 11:26:51   
sneza24
Onda ću morati da maznem malo dečjeg šampona da probam. Mada mi se sad čini da mi se svrab malo smanjiotali ima ga još. Pokušaću sa dečjim šamponom pa ako ne deluje onda ću tražiti drugo rešenje.

_____________________________

Nije vazno sto ne cinimo dobro, vazno je da ne cinimo zlo. - Mesa Selimovic

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Zdrava i lepa kosa
17.1.2014 11:14:24   
doktorkakristal
TORBI koliko vidim ti si zadovoljna sapunom? Razmisljam se da ga porucim ovo je vise neizdrzljivo masna je svaki drugi dan,nego idem da se satiram predpostavljam da nece smetati tretiranoj kosi

(odgovor članu sneza24)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Zdrava i lepa kosa
17.1.2014 11:41:07   
Torbica
Doco, jesam zadovoljna, kosa mi je dobila drugu teksturu, inace je jako slaba a sad je nekako "grublja", kao da je ima malko vise. E sad, 3 dana je ok. A ja sam skroz izmenjala kompletnu kozmetiku, narucila sam pola firme manna user posted image . Juce su mi stigli komplet njihovih COCO sapuna (6 kom), i tu ima nekih sto se preporucuju za kosu pa cu bas danas probati jedan od njih, taj radi i piling, pa mi je logicno da neko ko ima aktivnije lojne zlezde moze da ima dobrobit. A u subotu mi stize i balzam za usne, pa puter iz Gane sto ustvari predstavlja kremu, samo sto se zove puter. I jos neki sapun od slonovace za negu lica - nema on slonovace nego se tako zove jer ima belu glinu. Navodno menja sve kreme, antiridove i ostala cuda.
A sa kosom istrazujem dalje! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Zdrava i lepa kosa
17.1.2014 13:06:49   
doktorkakristal
super,ja cu onda poruciti,ako ne zaboravis kad isprobas kozmetiku za lice pusti mi pp da li si zadovoljna posto ja imam jako problematicnu kozu lica i mucim muku sa kremama,salje mi sveki neke iz Svice,pa bih rado porucila te kao i ti

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Zdrava i lepa kosa
17.1.2014 13:25:45   
Наташица

IZVORNA PORUKA: Lu

Ja imam jednog starog tetka koji kosu per i DANDANAS sapunom za veš,neki žuti smrdljivi ali eto iako je star ima čovjek gustu crnu kosu čak nije ni sijed puno.
Baš me zanima sastav tog sapuna iako se ja ne bi usudila.
Moja frizerka kaže da ja imam prilično zdravu kosu iako se farbam a kosu perem niveinim šamponom i regenerator stavljam isti za ravnanje kose i nije mi potrebno feniranje,ne stavljam nikakve druge preparate osim kristalića na vrhove.

за мене здрава и лијепа коса је немогућа мисија. танка ми је, масти се и једноставно ми је тешко да је пустим баш дугу, а тако би хтјела. него, ово са вешним сапуном моја мама већ више од 30 година ради. људи, жена има невјероватну косу. густа, оштра, може да је не опере по 15 дана, нико не бих рекао. јест сиједа, али само стави неки пепељасти ехотон и супер фриз.

_____________________________

"timeo hominem unius libri"


(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Zdrava i lepa kosa
17.1.2014 14:09:03   
Torbica
Necu zaboraviti draga Doco, ukucaj manna.rs, a ima ih i na FB, imaju svasta! (Pogledaj za lice - sapun od ebanovine koji je za problematicnu kozu sa aknama i taj koji sam narucila od slonovace koji je vise za suvu i zahtevniju kozu)
Oprala sam kosu sa gore spomenutim sapunom COCO sa cokoladom i kosa mi je bas lepa, sjajiiii. Jedva cekam da vidim da li ce moci preko tri dana da izdrzi. To mi je za sada rekord. :) Javljam!


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Наташица)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Zdrava i lepa kosa
19.1.2014 20:43:45   
Torbica
Apdejt! Sa COCO sapunom se brze umastila, tako da sam se vratila ovm prvom, Zdravi pramenovi.
Sto se tice sapuna za lice - pre pre prezadovoljna! Koza zategnuta i nezna, predivno!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







NIVEA pantalonice za oblikovanje i zatezan...
PET RAZLOGA ZBOG KOJIH ĆETE ODMAH ZAVOLETINIVEA Q10 pantalonice za oblikovanje & zatezanje tela
Duga kosa, bikini, UGG, kožne pantalone, d...
Od 53. godine, ključna je poruka istraživanja - žene bi trebale stalno koristiti makaze i skratiti kosu?!



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here