|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Spermogram i spermokultura
16.2.2009 23:02:01   
Buba76
MM nikada nije isao ni na kakve preglede,ne mogu da ga nagovorim.Da li je moguce da se u sterilnoj bocici odnese s u Medlab na ispitivanje?Mozda bi tako pristao

(odgovor članu orhideja)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Spermogram i spermokultura
16.2.2009 23:07:21   
dunja RR
naravno, odnesi ti, i ja cu to uraditi narednih dana, imam isti problem, moj muz je malo lenj po tom pitanju, ali ja cu to uraditi, rekli su mi 3 do 5 dana apstinencije pre toga,pozzz

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Spermogram i spermokultura
17.2.2009 9:56:22   
Ana RR
drage moje, moram da podelim sa vama!

popravili smo spermogram, sa 9,5 miliona skocili smo na 22 !!!


(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Spermogram i spermokultura
17.2.2009 9:58:44   
Ana RR
dunja i buba, mnogo je bolje da to odrade u laboratoriji, jer se meri vreme pretvaranja sperm u tecnost, jedino ako zivite odmah pored laba pa da u roku od 5 minuta odnesete.

nije toliko strasno, mm je vec dva puta isao, a ko zna jos koliko puta ce ici.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Spermogram i spermokultura
19.2.2009 15:01:17   
Ana RR
Lucia, pisi sta ima kod vas! Jel muzic dobio terapiju?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Spermogram i spermokultura
19.2.2009 15:33:24   
Verus
IZVORNA PORUKA: Ana80

drage moje, moram da podelim sa vama!

popravili smo spermogram, sa 9,5 miliona skocili smo na 22 !!!





Ana, ne secam se dal si pisala, jel uziima samoneke vitamine ili lekove?  Napisi pa onda i kopiraju temu, samo mi javi da znamuser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Spermogram i spermokultura
19.2.2009 21:33:10   
lucia
IZVORNA PORUKA: Ana80

Lucia, pisi sta ima kod vas! Jel muzic dobio terapiju?


ana bravooooouser posted image user posted image user posted image  za vas! pa to uvecava sanse da siuser posted image  mozda bas ovog meseca! daj boze!

mm bio kod te super doktorke i odusevio se njome, sat vremena mu je objasnjavala sve i svasta i sve mu ispregledala. kaze da spermogram uopste nije los,slabo sam ja to citala,ispalo je da ima 84 miliona a ne 28 kako sam ja mislilauser posted image  ali dala mu je da pije samo e vitamin i c takodje, u fazonu;evo da ti zena ne gundja da nista ne preduzimasuser posted image , svakako da malo podstakne ali nista alarmantno i lose. bas sam srecna! igrom slucaja, ja juce dobila upalu besike pa sam i ja danas bila kod nje i na mene je ostavila bas dobar utisak

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Spermogram i spermokultura
20.2.2009 17:54:33   
Ana RR
Joj super, bas mi je drago!! user posted image

sada ne moras da brines, verovatno je trud vec urodio plodom user posted image

ici ce i mm kod te doktorke, sad je bio na kontroli ali nesto mu se ne dopada ovaj lekar.

Ljubim te i jedva cekam da nam javis da su stigle user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu lucia)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Spermogram i spermokultura
20.2.2009 19:59:54   
lucia
ma da,neka ide kod nje nece zazaliti sigurno, i moj ginekolog mi je rekao da samo noj veruje
drzim nam obema palceve draga mojauser posted image  za spermice spremne smo mi cekalice!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Spermogram i spermokultura
17.3.2009 20:45:28   
boni
Pozdrav svima na forumu,
dakle,nova sam ovde.
Ne zivimu srbiji,ali sve jedno,pratim vas.
U braku sam skoro godina ali jos od bebe nema nista.Zelimo,ali nesto nece.
Dakle,moji rezultati su ok,a muz je bas danas davao spermiograf i ima 40%.Ja se ne razumem puno,ali DR je rekao da nije opasno,dao neke tablete,da pije narednih  3 mes.Sta i kako dalje,ne znam.
Cisto da se izjasnim,pa ako neko moze neka mi malo pojasni i prokomentarise ovu moju a i vasu temu.Hvala unapred
pozrav

(odgovor članu lucia)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Spermogram i spermokultura
17.3.2009 20:52:23   
dunja RR
draga ja ti ne mogu pomoci, moj dragi prekosutra radi svoj prvi spermogram, ali javi ce se neko ne brini; dobrodosla user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ; zelim ti da sto pre ugledas svoje user posted image ;nisam bas najbolje razumela koliko dugo pravite user posted image

(odgovor članu boni)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Spermogram i spermokultura
18.3.2009 15:31:52   
boni
Pozz
pa otprilike oko godinu dana.poz

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Spermogram i spermokultura
19.3.2009 10:03:11   
Ana RR
Boni, dobrodosla!

Nisi napisala cega ima 40% ?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu boni)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Spermogram i spermokultura
19.3.2009 12:55:25   
boni
hvala svima na dobrodoslici
pa radio je spermotest i ima 40%,a sad kako se to pravilno kaze ne znem stvarno.
to mu dodje kao pozitivno ali ne i dovoljno da dodje do normalne oplodnje.
Koliko sam shvatila mora imati 50% da bi normalno islo.
poz

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Spermogram i spermokultura
19.3.2009 12:56:22   
guppy RR
Boni, dobro nam došla!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu boni)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Spermogram i spermokultura
19.3.2009 12:57:45   
Modessty

IZVORNA PORUKA: boni

hvala svima na dobrodoslici
pa radio je spermotest i ima 40%,a sad kako se to pravilno kaze ne znem stvarno.
to mu dodje kao pozitivno ali ne i dovoljno da dodje do normalne oplodnje.
Koliko sam shvatila mora imati 50% da bi normalno islo.
poz



Boni nije to strašno. Uzrok tome može da bude i stres.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu boni)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Spermogram i spermokultura
19.3.2009 13:30:01   
boni
hvala puno na podrsci,ja sam u krajnjem slucaju spremna i na vestacku,ako bude bilo potrebno.
A i vama svima od srca zelim da sto pre postanete mame.
puno pozdrava


(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Spermogram i spermokultura
19.3.2009 13:35:47   
Ana RR
Boni, moj muz je imao jako los spermogram, sad ja ne kapiram sta ti je to 40%, jel to procenat pokretnih spermatozoida? MM je imao jako mali broj (donja granica je 20 miliona a on je imao 9,5), pa smo to sredili, tako da mi ovo kod vas uopste ne zvuci lose, sta god bilo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu boni)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Spermogram i spermokultura
19.3.2009 13:43:02   
boni
sta god bih rekla ne razumem jer sam tek sad usla u ovu pricu.dakle,njemu je doktor rekao da nisu pokretljivi,ali da ih ima 40% sta god to znacilo.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Spermogram i spermokultura
19.3.2009 16:15:26   
boje
draga boni, glavu gore.sve ove cure su divne i sve cemoti pruziti podrsku.mm je takodje radio spermatogram i prvi put je rezultat bio 6 miliona, nakon 3 meseca posle terapije (naftilong 200mg, Zn kapsule i Speman tablete), spermogram se popravio i to duplo, ali sto kaze i Ana80, to nije dovoljno.Nakon toga je otisao kod urologa i ustanovljena je varikokela koju mora operisati, ako Bog da, 01.04.Dr mi je rekao da ce mu se spermogram znacajno popraviti nakon operacije( koja je inace rutinska).zato glavu gore i ne odstaj!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu boni)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Spermogram i spermokultura
20.3.2009 13:08:11   
vila07
Vec dve godine pokusavamo da zatrudnimo. Pa smo konacno krenuli na analize.Mani su svi nalazi dobri. Moj suprug ima 8 miliona, od toga pokretni 0.40, slabo pokretni 0.30, nepokretni 0.30. Zamolila bih ako neko moze da nam preporuci dobrog urologa. Jel neko bio na klinici Alfa medica?

(odgovor članu boje)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Spermogram i spermokultura
20.3.2009 13:16:56   
Mery
Vila pogledaj malo postove jer se ja ne sjecam dobro pa da ne lupam djevojke su pisale o prirodnim lijekovima (naravno treba ici i kod dr). To prirodno je tipa da se piju neki vitamini, jede med i jos tako nesto. Da ne lupam ti nadji u postovima.
PS: Dobrodosla u nase drustvo!

< Poruku je uredio Mery -- 20.3.2009 13:17:46 >

(odgovor članu vila07)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Spermogram i spermokultura
22.3.2009 11:34:47   
Ana RR
Vila07, i mi smo imali takav problem, mm je imao 9,5 miliona. Popravili smo na 22 mil za 3 meseca. Bio je kod nekog dr Jovanovica, ali nije bas zadovoljan. Culi smo da je dr Vinka Vukovic odlicna ( kucaj na googlu www.ttc.co.yu).
Ako hoces napisacu ti sta je moj muz pio.

< Poruku je uredio Ana80 -- 22.3.2009 11:35:09 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vila07)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Spermogram i spermokultura
22.3.2009 22:51:47   
Anastasija02

Pozdrav svima.Evo da i  ja iznesem svoje iskustvo sa spermogramom.
MM je pre godinu dana imao svega 2 miliona u ml,analize su pokazale da je sve ok,doktor mu je prepisao proxeed i spiman tablete.MM odbija da koristi bilo kakve lekove,pio je caj od crvenog zdravca i centrum vitamine i nakon 4 meseca spermogram je bio 27 miliona.Nakon toga pocinje da pije spiman i mesavinu sa medom.Spermogram mu se popravio na citavih 39 miliona.Sada je proslo 4 meseca od zadnje provere,trebao bi ovih dana da ponovi testiranje pa cemo videti.user posted image i dalje nema pa nema.Ja sam uradila skoro sve analize(ostao mi je jos hsg).Imam usporen rad stitne zlezde ali se to sad terapijom sredilo.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Spermogram i spermokultura
22.3.2009 22:57:19   
Ana RR
Anastasija, kakve su te spiman tablete?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anastasija02)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here