|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Spermogram i spermokultura
28.1.2011 8:40:54   
Anoniman
Hvala ajde vucem vas za nosice user posted image
Bebironcic bice sve ok user posted image

(odgovor članu marija andrijana)
  Direktna veza do poruke: 2276
   RE: Spermogram i spermokultura
28.1.2011 21:14:07   
noblica.ns
Popadija Maro,pa ovo je prelepa vest!!! Sve čestitke!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2277
   RE: Spermogram i spermokultura
28.1.2011 21:22:53   
noblica.ns
Bebirončiću navijam za dobre rezultate.Mm ide u ponedeljak da radi spermogram. Ešerihiju konačno  više nema, pa sad da vidimo kakvo je stanje sa plivačima.

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 2278
   RE: Spermogram i spermokultura
28.1.2011 22:10:42   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: noblica.ns

Popadija Maro,pa ovo je prelepa vest!!! Sve čestitke!!!user posted image user posted image user posted image


Hvala ajde vucem za nosice user posted image

(odgovor članu noblica.ns)
  Direktna veza do poruke: 2279
   RE: Spermogram i spermokultura
29.1.2011 22:17:08   
nina26
user posted image
IZVORNA PORUKA: popadija Mara

Zene moje sa 13% pokretljiv danas sam saznala da sam user posted image . Eto toliko o prici za VTO.
Zelim da svaka od vas prodje isto kao i ja Ne gubite nadu cuvajte svoje muzice i dragi Bog ce sve da dovede na svoje mesto user posted image user posted image


Maro tek sam sad procitala post, CESTITAM OD SRCA user posted image
stvarno divne vesti, i zelim ti skolsku trudnocu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2280
   RE: Spermogram i spermokultura
29.1.2011 23:58:51   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: nina26

user posted image
IZVORNA PORUKA: popadija Mara

Zene moje sa 13% pokretljiv danas sam saznala da sam user posted image . Eto toliko o prici za VTO.
Zelim da svaka od vas prodje isto kao i ja Ne gubite nadu cuvajte svoje muzice i dragi Bog ce sve da dovede na svoje mesto user posted image user posted image


Maro tek sam sad procitala post, CESTITAM OD SRCA user posted image
stvarno divne vesti, i zelim ti skolsku trudnocu


Hvala Ninuska user posted image

(odgovor članu nina26)
  Direktna veza do poruke: 2281
   RE: Spermogram i spermokultura
3.2.2011 23:55:54   
*Maki*
Pitanje za sve one koji su postavljali podatke-rezultate u ovoj temi user posted image

Kada ste pisale broj spermatozoida, da li ste pisale broj sp. u celom ejakulatu ili broj sp. u 1ccm??

Na nalazu kod mm stoje te dve vrednosti, objasnjeno nam je da se br. spermatozida u 1ccm deli sa brojem pokretnih spermatozoida i da je dobiveni broj otprilike stvaran broj onih kvalitenih spermatozoida... mada meni matematika nije jaca strana user posted image

Jutros smo uzeli rezultat, ima blizu 100 miliona u celom ejakulatu i blizu 50 mil u 1ccm a pokretnih 50% (u proslom nalazu samo 20% a u prvom nalazu koji je radio imao je 70% ali u celom ejakulatu oko 45 miliona i isto toliko u 1ccm...sto znaci da nam je ovaj najnoviji rezultat i najbolji) user posted image

< Poruku je uredio *Maki* -- 3.2.2011 23:58:03 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2282
   RE: Spermogram i spermokultura
6.2.2011 23:00:17   
Suncicabg
Ja nikako da ispisem poslednji spermogram, jer ima nekih meni nepoznatih delova. Npr.
Viskoznost - povecana  user posted image
Zelatinasti klamp - pozitivno user posted image
Likvefakcija - negativno user posted image
Sve treba da bude kontra user posted image

Sta je ovo? Koliko je ozbiljno?

Ono sto znam da je lose je:
-Pokretnih 32 %  ref. vise od 50%
-Normalnih   7%  ref. vise od 30%

Dijagnoza: oligoasthenoteratozoospermia user posted image Nadam se da cemo nakupiti za vto

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 2283
   RE: Spermogram i spermokultura
7.2.2011 0:03:47   
Anoniman
Ims dosta pokretljivih to je dobro moj ima samo 13% pa evo user posted image a rekli su da ne moze. Nemoj da se sekiras odi do lekara i trazi lek za povecanje pokretljivosti. Moj pije for seed.

(odgovor članu Suncicabg)
  Direktna veza do poruke: 2284
   RE: Spermogram i spermokultura
7.2.2011 0:12:48   
Suncicabg
Nisam napisala da ima 3 mil user posted image
Svejedno mi idemo na vto, samo naravno ne bi bilo lose da malo popravimo spermogram.
Kakav je to lek?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2285
   RE: Spermogram i spermokultura
7.2.2011 0:15:21   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Nisam napisala da ima 3 mil user posted image
Svejedno mi idemo na vto, samo naravno ne bi bilo lose da malo popravimo spermogram.
Kakav je to lek?



Pa to su meni dali u Leskovcu na klinici za VTO Spebo. Pa on poboljsava brojnost i pokretljivost i morfologiju. Moj ima 9 mil ali znas sta su meni rekli da nije bitna kolicina nego koliko su pokretljivi. A vidim da tvoj mm ima bolju pokretljivost. KOd njih ti je VTO od 2500 do 4000 evra sve zavisno od zahvata.

(odgovor članu Suncicabg)
  Direktna veza do poruke: 2286
   RE: Spermogram i spermokultura
7.2.2011 0:19:21   
Suncicabg
Ne mogu da nadjem nista o tom leku user posted image Ne znam da li ga ima uopste u slobodnoj prodajiuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2287
   RE: Spermogram i spermokultura
7.2.2011 0:22:23   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Suncicabg

Ne mogu da nadjem nista o tom leku user posted image Ne znam da li ga ima uopste u slobodnoj prodajiuser posted image


Na netu nema gledala sam i ja. Rekli su mi da ga ima u nekim apotekama ali ja sam ga uzela tamo na klinici kosta 1600 dinara. Ne znam pogledaj u apotekama.

(odgovor članu Suncicabg)
  Direktna veza do poruke: 2288
   RE: Spermogram i spermokultura
7.2.2011 0:36:16   
Suncicabg
Potrazicu. Hvala Maro user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2289
   RE: Spermogram i spermokultura
7.2.2011 0:38:13   
Anoniman
Nema na cemu vidi da li ima. Pije se dva puta dnevno po jedan kasicica rastvorena u casu vode. Ima lep ukus kao sok od limuna tako kaze popa user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
  Direktna veza do poruke: 2290
   RE: Spermogram i spermokultura
7.2.2011 16:09:50   
Ana RR
Ja bih rekla da je to proxeed.Mada je bio i neki domaći (čini mi se) koji mm pio, u bočici je i rastvara se u malo vode. Nemam pojma kako se zove.


< Poruku je uredio Ana RR -- 7.2.2011 16:11:09 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2291
   RE: Spermogram i spermokultura
7.2.2011 17:05:17   
Anoniman
Da ima i proxid ali ovo j for seed proizvidi se u Americi a ovi nasi ga samo prepakuju. I meni je bio u pocetku sumnjiv jer nisam mog;a na netu na dajem nista o njemu. Ajde posle da kupim baterije za digitalni uslikacu bocicu pa cu da postavim ovde.
Ovaj je u zelenoj bocici.

< Poruku je uredio popadija Mara -- 7.2.2011 17:07:10 >

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 2292
   RE: Spermogram i spermokultura
7.2.2011 23:28:54   
Suncicabg
IZVORNA PORUKA: Suncicabg


Viskoznost - povecana  user posted image
Zelatinasti klamp - pozitivno user posted image
Likvefakcija - negativno user posted image
Sve treba da bude kontra user posted image

Sta je ovo? Koliko je ozbiljno?



Moram opet da pitam da li je ovo nekom poznato sta je user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 2293
   RE: Spermogram i spermokultura
8.2.2011 8:57:43   
bebironcic
Sunci,volela bih ti pomoci ali nemam pojma sta to znaciuser posted image

Mm radio spermogram,nije dobar,gori je od proslog,tako da je doktor obustavio poslednju terapiju koja i nije imala nekog efekta i vratio je mm da prima injekcije jer su se one bolje pokazale.Sada muzic treba da prima svake subote u 8h po jednu bocku i posle zadnje injekcije ,za dve nedelje kontrolni spermogram,a nama dr rekao za to vreme da skupljamo papire za VTO....Pa....videcemo sta ce biti!

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 2294
   RE: Spermogram i spermokultura
8.2.2011 9:25:52   
Sesilija 83
POZDRAV Suncice,rezultat mog muza za inseminaciju je
Viskoznost   Normalna
Zelatin klamp     Odsutan
Likvefakcija     Kompletna

Broj pokretnih 9milio  Dr i BIOLOG su bili zadovoljni rezultatom i radili su mi ins nije uspela ali retko kome i uspe iz prvog pokusaja.Kod mene je sve ok



< Poruku je uredio Sesilija 83 -- 8.2.2011 9:28:13 >

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 2295
   RE: Spermogram i spermokultura
8.2.2011 23:54:56   
Suncicabg
Pa to i kazem, kod nas je sve kontra user posted image

(odgovor članu Sesilija 83)
Direktna veza do poruke: 2296
   RE: Spermogram i spermokultura
9.2.2011 7:02:58   
bebironcic
Mm sutra radi spermogram da bi predali papire za komisiju za VTO.Uh.....user posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 2297
   RE: Spermogram i spermokultura
9.2.2011 8:36:51   
Sesilija 83
Suncice spermogrami variraju iz dana u dan. Nemoj se brinuti mozda za par dana bude duplo bolji rezultat. Kod nas je bila katastroooofa rezultat i sad hvala Bogu iz meseca u mesec se poboljsava . Bice sve ok user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 2298
   RE: Spermogram i spermokultura
9.2.2011 9:37:54   
Anoniman
Nama je lekar rakao da spermogram zavisi i od opsteg psihickog stanja muskaraca u tom momentu. Tako da mozes da ga ponovis da bi potvrdila rezultate.

(odgovor članu Sesilija 83)
  Direktna veza do poruke: 2299
   RE: Spermogram i spermokultura
9.2.2011 11:54:23   
Sesilija 83
Za spermogram sve se uzima u obzir.Ma sta da vam kazem kad je mm za ins 1dan na pola "posla" neko ugasio svetlo u wc~u,Sestra otisla od vrata da se javi na tel. i rezultat je bio los a imali smo 4dana apstinencije,Asutradan je rezultat bio 45%bolji i samo 1dan apstinencije.Eto nema pravila.


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  90 91 [92] 93 94   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Svima vama koje pitaju - kad će beba ili š...
Koliko god bili veliki podrška okoline i poverenje u lekare, jednako je važno da vi sami celim svojim srcem verujete da ...



Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here