|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Igračke za dete od 2.god
25.11.2012 14:15:44   
lesica
Ja planiram Lenki za Novu godinu da kupimo OVO ,tj pod uslovom da nije nekih 10000 hiljada user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Igračke za dete od 2.god
25.11.2012 14:21:47   
lesica
Evo i OVDE

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Igračke za dete od 2.god
26.11.2012 17:55:56   
lesica
Bila u pertiniju danas da se informišem koliko je pozorištance sa prethodnog posta. Kad se nisam srušila neću nikad,tek tek manje od 16000. Ali sam našla preko online prodaje iste te lukte samo za nešto manje od 2000,jedino što nema scenografije,ali za toliko ću je sama od kartona napraviti.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Igračke za dete od 2.god
26.11.2012 17:58:52   
Anoniman
Lesice, ma nemoguće da je toliko user posted image Ja sam to isto pozorište gledala prošle godine u Pertiniju i nije bilo tako skupo, mislim da je bilo manje od 5000 jer znam da sam ga mogla kupiti za vaučer koji sam dobila od firme za paketić, a bio je 5000. Pobogu, zar su toliko digli cenu?

I da, znam da je bila u ponudi Snežana, tri praseta i još neka bajka-pozorište.

(odgovor članu lesica)
  Direktna veza do poruke: 154
   RE: Igračke za dete od 2.god
26.11.2012 18:06:33   
lesica
Jeste ono što sam ja gledala veliko i lepo,ali brateee što je mnogo mnogo je. Ima i nekih manjih varijanti,koje su jeftinije i devojka mi reče da pogledam online,ili po manjim prodavnicama igračaka. I uglavnom,sad se dvoumim izmedju dve opcije,sa drvenim mini pozorištem ili da uzmem samo set lutki,i da li da uzmem crvenkapu ili tri praseta.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Igračke za dete od 2.god
13.4.2014 15:57:36   
Azra_
Evo da malo osvežimo temu. Nadam se da će ostalim mamama biti od pomoći.

Moj dečak je u januaru napunio 2 godine. Od zime se igra sa Lego kockicama. Nije neka ekonomična varijanta, ali mu se dopada, kreativno i uz malo naše pomoći, u zavisnosti od seta, savladava gradivo.

Ovo je bio prvi set i zaista ga preporučujem za sve dečake koji vole autiće. Napraviš auto, kamion, dizalicu, cisternu koji želiš, i voziiiiš! Ima zaista puno mogućnosti. Sve kockice se lepo uklapaju pa i ako dete ne napravi nešto baš kako treba, može da vozi i da se igra:

user posted image

Evo, može i šleper da se napravi:

user posted image
Bio je oko 3000din!

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Igračke za dete od 2.god
13.4.2014 16:02:25   
Azra_
Pošto je sada u fazi životinja, nabavili smo set__ sa životinjama, traktorom, kućicom za životinje. Kućica se može sastaviti na puno različitih načina i bude kao da je neka druga. Ima vratanca, prozore, sve se to otvara, neka dizalica, čikice, cisterna za mleko. Dete vozi životinje traktorom, hrani ih, stavlja u kućicu da spavaju. Ovaj set__ je bio doooosat skuplji, realno, nisam sigurna i da vredi toliko, ali dobro... Za dečicu koja vole životinje, lepa stvar. Meni iskreno najviše znači to što igračku, kada mu dosadi, rastavim, spakujem u kutiju i kraj. Ne zauzima puno mesta, lepo je složeno.

Nadam se da će predlozi biti od pomoći ostalim mamama. Očekujemo predloge naših drugara.

user posted image

< Poruku je uredio Azra_ -- 13.4.2014 16:05:00 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Igračke za dete od 2.god
31.3.2016 15:23:28   
Sanjalicaaa
Stiglo prolece moje dete nema sta da vozi user posted image
Guralicu je prerastao. Uzeli bismo mu neki auto na pedale ili nogicama da gura. Imate li neka iskustva sa tim auticima? Volela bih da mu kupim nesto sto ce mu drzati paznju. Nisu oni bas ni jeftini. Bar kad kupim da ga vozi, a ne da opet jurca za tudjim.
Gledam jutros jednog malo u kraju, ima formulu na guranje, svi su gurali osim njega. Bas razmisljam da li kupiti kad ih tako lako prodje.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Igračke za dete od 2.god
3.4.2016 8:23:02   
Sanjalicaaa
Juce smo kupili biciklic/guralicu bez pedala. Ne, bas ovaj ali na tom principu
user posted image
Sinoc je bio odusevljen. Jedva cekam da se probudi da idemo napolje.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Igračke za dete od 2.god
3.4.2016 11:14:21   
IvanaSK RR
Super! Jeste li ga isprobali?

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Igračke za dete od 2.god
3.4.2016 12:48:38   
Sanjalicaaa
Jesmo! Evo baš smo u parkiću. I to je "vozio" od kuće do parka koji uopšte nisu blizu. Oduševljen je, sav je bitan user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Igračke za dete od 2.god
3.4.2016 12:59:54   
IvanaSK RR
Slikaj ga :)

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Igračke za dete od 2.god
3.4.2016 20:03:54   
Sanjalicaaa
Ivana, kasno sam videla. Poslepodne smo isli na Zemunski kej. Tamo se vec zalio da ga guza boli user posted image Medjutim kad smo dosli kuci odmah je trazio opet, i eno ga mm sa njim napolje i dalje vozi. Videcu da li ga je mm slikao pa cu okaciti.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Igračke za dete od 2.god
3.4.2016 20:36:01   
IvanaSK RR
Nema veze, slikaces ga drugi dan. Vazno da mu se sviđa :)

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Igračke za dete od 2.god
4.4.2016 18:58:00   
Sanjalicaaa
user posted image
user posted image


_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Igračke za dete od 2.god
4.4.2016 18:59:01   
IvanaSK RR
Hahaha ekstra je, dusa mala user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Igračke za dete od 2.god
4.4.2016 19:09:06   
Sanjalicaaa
Bas ga je zgotivio. Jedva ga je mm sinoc doveo kuci, vec je bilo dosta zahladnelo. Nadam se samo da mu nece brzo izaci iz volje user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Igračke za dete od 2.god
4.4.2016 19:22:40   
nikiteki
Joj sto je sladak dusa lepa

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Igračke za dete od 2.god
4.4.2016 19:26:22   
IvanaSK RR
Tako je i moj sin kad je dobio bicikl. U kucu ga nisam mogla uterati :)

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Igračke za dete od 2.god
28.5.2016 17:51:53   
mila83
Sanjalice,presladak je,kao veeeliki momak!
Moja T je tek pre mesec i po dobila onaj biciklic,ali za bebe,klasican...sto posle skidanja plastike i zastitne ogradice,postaje tricikl sa pedalama.Svidja jij se...jos kad sa svo troje krenem u park biciklovima,pravi se vazna,jer i bata i seka voze bicikle user posted image pa je i ona kao velika!

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Igračke za dete od 2.god
30.6.2016 16:08:03   
Khaleesi
Moja M trazi kasu, onu kasu kao u Idei sto ima kaze :d hoce da se igra prodavacice... Sada, videla sam da ima kod kineza ali ne i u drugoj prodavnici... Da li je neko video jos neku negde...?

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Igračke za dete od 2.god
3.7.2016 18:10:20   
Mariya
Mi smo našu kasu naručili iz mađarske. Tamo ih ima toliko da padneš u nesvest! A kod nas retko gdeuser posted image Ja sam videla jednu u prodavnici igračaka u Topoli,i u Subotici,tako da ti ne pomažem bašuser posted image
Ja se kunem u Lego kocke! H su tek sad zainteresovale, ali jako voli sad da se igra sa njima!

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Igračke za dete od 2.god
3.7.2016 19:50:45   
Khaleesi
Kupili smo jednom neki zamak koji se slaze, sada imamo pola kockica i dalje je ne interesuje... ali hoce da prodaje seki plasticno voce... Da nadjem nekog ko ce u Madjarsku skorouser posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Igračke za dete od 2.god
3.7.2016 22:57:51   
marijana22
Khalesi možda kod kineza da pogledaš.

Što se meni sviđa ovaj balans bicikl....
Mi smo ćerki kupili trotinet, hoće da vozi jedno pet mijuta i to je to. Ali zato u parkiću uvek uzima tuđe i vozala bi pola sata

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Igračke za dete od 2.god
4.7.2016 6:58:18   
MishMash
Mi smo kupili u Lavirintu, a ima ih i Dexy Co.

_____________________________

"Live the life you love, love the life you live"

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 6 [7] 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here