|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
28.4.2011 14:16:06   
Dada81

IZVORNA PORUKA: MaliMis

user posted image user posted image user posted image ni ja
IZVORNA PORUKA: Brand new mama

Ali sto god bilo- u buducnosti necu da me spasava Tom Kuruzuser posted image


ne znam gde ovo da napisem, ali sveki me je sad zvala da ako imamo izbacimo sve stedljive sijalice iz stana jer su jako kancerogene, pa cak i kad ne gore. Citala je neka istrazivanja.

Sto se tice teorija zavere, apokalipse i sl, ja sam za to da ostanem do kraja sebicna i da se dobro zabavljam, pa koliko potraje user posted image




Takođe ! user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
28.4.2011 14:19:07   
minavb
Ja bi to ko Staljin, sudite mu pa da ga streljamo. user posted image  Sta mi je sa tim rujama danas?user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
28.4.2011 14:45:24   
Brand new mama
Mi smo(jos kad se hormoni sklope) vise u fazi-streljajte ga pa da mu sudimo! Mada, cini mi se da je Hitler bio beba nasuprot Staljinu.Ovaj je pomlatio vise svojih nego sto je i Adolficu poslo za ruko.Nego,jel znate da je prinudno sterilisanje zena bilo poprilicno popularno i u Svici cak do '70 godina? Kao-keva ti je sljam,i ti si zaglavila sa 15 god.-ajd da ti vadimo malo ovarijume da se dalje ne zezis. Naravno,Ameri su sa svojom demokratijom isto bili  tako napredni. 

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
28.4.2011 14:54:30   
minavb
user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Brand new mama)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
28.4.2011 15:31:13   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Sto se mene tice, ne mora Rus, moze i neki "Konan" koji jos uvek veruje u Odina i Valhaluuser posted image
Proizvodnja "vestacke kise" je ozon vec skupo kostala (sto se oblaka tice).
Kad se prica o Noju, na planini Ararat stoji okamenjena barka...Cudo prirode ili ne????Sad ce ateisti po kamenicuuser posted image
I jos jedno, cvrsto verujem da je Tesla zaista izumeo sistem za vestacko izazivanje zemljotresa, kojim se sad Ameri slasno sluze.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 130
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
28.4.2011 15:34:54   
minavb
IZVORNA PORUKA: verolino
Kad se prica o Noju, na planini Ararat stoji okamenjena barka...Cudo prirode ili ne????Sad ce ateisti po kamenicuuser posted image

Cek da uzmem neku povecuuser posted image

IZVORNA PORUKA: verolino

I jos jedno, cvrsto verujem da je Tesla zaista izumeo sistem za vestacko izazivanje zemljotresa, kojim se sad Ameri slasno sluze.

Ja sam gotovo sigurna da su je upotrebili na Japanu.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
28.4.2011 15:39:15   
Anoniman
Pa da. Cilj je unistiti kako brojne (Indija, Indonezija,Kina), tako i mocne (Japan)user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 132
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
28.4.2011 15:40:25   
minavb
Malo mi je nejasno zasto Japan.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
28.4.2011 15:43:14   
Anoniman
Verovatno zbog stabilne privrede.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 134
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
28.4.2011 15:43:42   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: minavb

Malo mi je nejasno zasto Japan.


Upravo sam ovo htela da pitam, ali nisam htela da ispadnem glupa u društvu (low self esteem) user posted image
Možda se neko zeznuo, pa umesto na Rusiju, uperio na Japan user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
28.4.2011 16:05:19   
minavb

IZVORNA PORUKA: verolino

Verovatno zbog stabilne privrede.

Jasno, ali i dalje ne kontam kako ih je japanska privreda ugrozavala.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
28.4.2011 16:07:47   
Anoniman
Japanci su kefala. Ja verujem da bi oni, kad bi jednog dana po*izdeli na ceo svet, mogli iz zezanja da za pola sata konstruišu neku "igračku" i da nam rade šta hoće.

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 137
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
28.4.2011 16:12:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: minavb


IZVORNA PORUKA: verolino

Verovatno zbog stabilne privrede.

Jasno, ali i dalje ne kontam kako ih je japanska privreda ugrozavala.

Jedino sto mi pada na pamet jeste da Ameri hoce totalni monopol nad ostatkom sveta. S tim u vezi sledeca na redu bi trebalo da bude Rusija.user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 138
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
28.4.2011 16:15:09   
Brand new mama
Odabrali su Japan jer bi im za Kinu trebao zemljotres koji bi avtomatski prepolovio planetuuser posted image
Ma ja mislim da je samo Zemlja odlucila da malo sine stetocine(ljude) po glavi,da nam bar malo smanji broj.
Od pocetka industrijske ere smo navatali toliko civilizacijskih bolesti da nam je kuga ko magareci kasalj.


_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
28.4.2011 16:16:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Brand new mama

Ma ja mislim da je samo Zemlja odlucila da malo sine stetocine(ljude) po glavi,da nam bar malo smanji broj.


E, ali vatreni pojas Pacifika se pruza cak do Portugalije. Kako je moguce da pogadja iskljucivo mesta koja su prenaseljena????
Ima li koga od geografa ovde da to pojasni???

< Poruku je uredio verolino -- 28.4.2011 16:19:56 >

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 140
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
28.4.2011 16:18:49   
Brand new mama
Portugalci su sirotinjauser posted image

_____________________________

Steh auf, wenn du am Boden bist

https://www.youtube.com/watch?v=I3z-gqLGIKU

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
28.4.2011 16:20:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Brand new mama

Portugalci su sirotinjauser posted image

Dovoljno dobro objasnjenjeuser posted image

(odgovor članu Brand new mama)
  Direktna veza do poruke: 142
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
28.4.2011 16:20:59   
eni26
klik

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
28.4.2011 16:26:06   
Anoniman
Milosrdni andjeo-termin je vrhunac ironije.
Ali Kinezi ce im doci glaveuser posted image user posted image user posted image  Svakih par dana Kinezi pozajmljuju Americi milijarde dolara, a onda Amerikanci sa tim istim parama kupuju kineske proizvode i lanac se duplira. Dobro rece onaj moj drug da su Cajnamenovi vanzemaljci, a ja dodajem, vanzemaljci-ali sa dobrim njuhom za trgovinuuser posted image

(odgovor članu eni26)
  Direktna veza do poruke: 144
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
28.4.2011 16:36:38   
Anoniman
Hm ... Evo sad gledam ja Yt ovog "Digitalnog anđela". Ok, kontam da dosta prikazanog zaista ima logike, dešava se, svetom vladaju moćnici iz senke, obeležavaju nas prebrajaju kao pijune i td. Ali, šta mi nije jasno - zašto se uvek Bog spominje kao jedini spasilac, i zašto se kaže "navikavaju nas da žigosanje doživimo kao nešto normalno i pozitivno a ne kao odricanje od Boga ". Zar se sve, uvek, mora vrteti oko Njega? Zar ova rečenica nije mogla da izgleda ovako "navikavaju nas da žigosanje doživimo kao nešto normalno pozitivno, a ne kao stvar ličnog izbora? Zar imamo samo dve opcije - opredeliti se za jednu stranu, onu u kojoj će doći "antihrist" na vlast, sa sve svojim čipovima, ili za drugu, gde ćemo preživeti isključivo i samo ako verujemo u Boga? Nije fer. Zašto je to tako? Zašto nam se ne daje treća, peta opcija? Šta je sa ateistima, altruistima? Ne razumem to "dozivanje pameti" tako što će nam prikazati gomilu loših stvari i reći "e to vam je zato što ste se odrekli Boga". E pa nije tako. To je pretnja, licemerje, po mom mišljenju. Ovde smo gde smo jer smo ljudi od krvi i mesa, kvarljivi, postali od majmuna ili Adamovog rebra, šta me briga ko čije korene vuče. Pošto sama sebi sve više ličim na majmuna, volela bih da mi neko pojasni ovu moju gore iznesenu sumnju i misteriju.

(odgovor članu eni26)
  Direktna veza do poruke: 145
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
28.4.2011 16:44:53   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Hm ... Evo sad gledam ja Yt ovog "Digitalnog anđela". Ok, kontam da dosta prikazanog zaista ima logike, dešava se, svetom vladaju moćnici iz senke, obeležavaju nas prebrajaju kao pijune i td. Ali, šta mi nije jasno - zašto se uvek Bog spominje kao jedini spasilac, i zašto se kaže "navikavaju nas da žigosanje doživimo kao nešto normalno i pozitivno a ne kao odricanje od Boga ".

Tvorac digitalnog andjela je pomalo fanatican. Takav sam ja utisak stekla.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 146
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
28.4.2011 16:45:28   
minavb
IZVORNA PORUKA: BubaMira
Šta je sa ateistima, altruistima?

Verovatno si mislila na agnostike, ne na altruiste.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
28.4.2011 16:46:23   
Nina...
Sto se tice zemljotresa, pogledajte ovaj sajt gde je opisan nastanak i pomeranje tektonskih ploca tj. kontinenata:

www.planeta.org.rs

Ali bez obzira na to, uopste nije nemoguce da su ovaj japanski odradili Ameri.. kao sto je vec gore spomenuto.

< Poruku je uredio Nina... -- 28.4.2011 16:47:18 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
28.4.2011 16:50:05   
minavb
IZVORNA PORUKA: verolino

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Hm ... Evo sad gledam ja Yt ovog "Digitalnog anđela". Ok, kontam da dosta prikazanog zaista ima logike, dešava se, svetom vladaju moćnici iz senke, obeležavaju nas prebrajaju kao pijune i td. Ali, šta mi nije jasno - zašto se uvek Bog spominje kao jedini spasilac, i zašto se kaže "navikavaju nas da žigosanje doživimo kao nešto normalno i pozitivno a ne kao odricanje od Boga ".

Tvorac digitalnog andjela je pomalo fanatican. Takav sam ja utisak stekla.

To je taj film koji mi je drug doneo, koji je dobio od omladine 1389, kao i 1000 dindzi i gajbu piva da ide na neki protest.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: buducnost-istina ili teorija zavere
28.4.2011 16:52:48   
*Alexx*
Auuu, Mina, kakvo pljuvanje po omladini 1389 user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here