|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bušenje ušiju
24.11.2014 21:37:33   
Tiziana
Sigurno je zuljaju.Pa mene zuljaju kad spavam i skidam ih,Gde nece njih male. Moje dete nema ni svest o mindjusama pa tako i ne trazi, a ima 3 god. Tu akciju cemo ostaviti za kad bude veca, ima vremena..

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Bušenje ušiju
24.11.2014 21:40:04   
soni
Sto je manja lakse ce joj biti kad probusi...Mi nemamo nikakve probleme, sa 3, 4 meseca sam joj busila

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Bušenje ušiju
24.11.2014 21:55:47   
Zemunka85
Ja njoj nisam htela da busim dok sama ne zatrazi. Stalno je gledala moje i kod drugih devojcica, ali ja sam joj pricala da boli i odustala bi. To vece smo krenuli u setnju i iz cista mira hooooce. Podsetim je da boli, hoce. Suze krokodilske. Ne radi zlatara. Ma ne vredi plaaaac. Trazi drugu. Nasli kaze zlatar meni je zao . Ma hooooce bre. Probusimo jednu plakala je malo. Plave i hooooce drugu i tacka. Bas sam tripovala da nece lepo spavati prvo vece bilo je bas crveno. Ma kakvi. Sve super i mazanje i zarastanje. Nzm sto mi sad ne da da vratim. Vrv tripuje da boli. Pa mi pade na pamet da pustim da zaraste kad je vec ocajno probuseno. Al nzm hoce li se videti. Jos mi samo treba da ima 4 rupice..n

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Bušenje ušiju
24.11.2014 22:03:13   
Trcosava
Joj sad ću da prosipam pamet. Ali ova mala tačno da krne da mi dubi na trepavicama ne bi joj bušila. Ja sam svoje probušila sa 11.
I btw ne znam šta vas žulja kod minđuša? Ja imam i dalje medicinske i kad se spuste do kraja nema šta da te žulja i boli. A imala sam problem jer nisam mogla da ih skinem! Išla na operaciju vena, vukla vukla i ćorak. Na kraju mi jedna sestra jedva iščupala.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Bušenje ušiju
24.11.2014 22:06:27   
Zemunka85
Ma zarastu li te rupe vremenom ili ne? Ako da, bez problema ih pustila da zarastu, pa busila ponovo ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Bušenje ušiju
24.11.2014 22:17:57   
Tiziana
Mene brate mili zulja kad spavam i skidam ih! Ja skidam i prstenje, burmu i sve.sve mi smeta.
Ja sam isto stava neka busi kad bude umela sama da donese odluku.i ja sam probusila negde sa 10,cini mi se..ima vremena..

Da Zemunka,zarasce.Ja sam imala nekoliko rupica,sve su mi zarasle osim ove u kojima nosim mindjuse..

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Bušenje ušiju
24.11.2014 22:23:02   
choopa choops
Moj ćerka je toliko insistirala da joj se probuše uši, pa sam je povela. Ranije zlatarka nije htjela da joj radi jer je bila mala. I povedem je sad sa 6g. i probuši jedno uvo i drugo neće naravno. Rekla sam joj baš me briga, probuši kad budeš išla na matusrko veče u srednjoj školi user posted image Šetamo jednu minđušu do daljnjeg user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Bušenje ušiju
24.11.2014 22:26:14   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: soni

Sto je manja lakse ce joj biti kad probusi...Mi nemamo nikakve probleme, sa 3, 4 meseca sam joj busila


Mislim da je bas rano . Ja sam za pre prvog rodjendana ali mozda cak i posle. Posto ima onih koji se ne slazu ...

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Bušenje ušiju
24.11.2014 22:38:34   
doktorkakristal
ja sam Dori probusila kad je imala 5 punih meseci i proslo super malo se zaplakala ali vise zato sto smo je svi drzali da se ne mrdne,nicim nismo mazali samo uvece kad je kupam presla kupkom po njima i vrtela malo u krug to je sve nakon nekog vremena zamenila drugim i kraj price bila je dovoljno mala da ne dira i ne cupa,po meni je mnogo bolje dok su tako mali,ili kad su bas veliki da znaju dane cackaju,moja prijateljica je cekala i probusila ceri sa dve godine mala naravno dirala stalno rukama cupala i zagnojilo i inficiralo se jedva sanirali bolelo je non stop namucili se da izvade medicinske i zamene drugim

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Bušenje ušiju
25.11.2014 0:42:30   
Ivanka 75
14.11. uvece rece Ivka da hice da busi usi, ja kazem ok, idemo ujutru.
Ujutru se setila da sam joj obecala i krenemo do zlatare. Ponesemo i Zeku Zokija (ako utehu ako zatreba) i cokoladu kao nagradu za obavljen posao.
Ja reko, ako odustane sto na pocetku sto posle prvog uveta, samo kazemo odvodjenja, vraticemo se drugi put, i mirno odemo kuci.
Udjosmo, ona sama skide jaknu, sama rece sta joj treba, sede na stolicu i podize kosu sa oba uveta da ih oslobodi user posted image
Umalo nisam zaplakaka koliko sam se raznezila user posted image
I bila je jednostavno divna! Odabrala medicinske mindjuse, okrenula jedno uvce, pa drugo i sve gotovo za 20 sekundi.
"Mama hocu da vidim! Hocu da vidim!"
Podigla sam je do ogledala a sreca na njenom licu beskrajna!
Izlazimo napolje a ona lrolatnicima pokazuje svoje nove mindjuse.
Ja sam jedna ponosna mama!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Bušenje ušiju
25.11.2014 0:49:01   
Klarita
Secam se user posted image user posted image user posted image ce da ih vidim na RR dekiuser posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Bušenje ušiju
25.11.2014 8:10:12   
New Mom
Mi smo Anastasiji probusili sa neka 4 meseca i sve je proslo sjajno.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Bušenje ušiju
25.11.2014 8:16:52   
soni
Meni je usi probusila babica koja je mami dolazila posle porodjaja, znaci posle par dana user posted image

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Bušenje ušiju
25.11.2014 13:03:25   
Zemunka85
Hahahah ne zezaj :D.
Mene je taaaako zacudila njena doslednost, jer ona vec duze vreme trazi, ali kada joj kazem da boli - odustane. Ali to vece nije bilo sanse da odustane. I plakala kada su prvo probusili, MI joj predlozimo da dodjemo za 10ak dana za drugo, ma kakvi, place i hoce. Kaze zlatar ovo jos nisam video. Nisam se pokajala i tako mi je bila slatka sa mindjusicama i sve je super proslo, ali bas joj je nisko probusio. I ok one medicinske, ali kada bih stavila neke visece, msm da bi bilo bzv. Jos sada kada sam joj izvadila, pa vidim rupicu - bas je ruzno, na dnu resice i malo vise ka gore. Uopste nzm sto je tako omasio (a jos smo mu predlozili da obelezi, nije hteo), kada je bila bas mirna.Sve u svemu, sada je malo zaboravila pa cu ipapk pustiti da zaraste i ponovo buditi .. nekad. Tj za par meseci,pa cim pozeli ...
U pirsing centru imaju reklamu za bezbolno busenje - vrv se radi sa lokalnim anastetikom, neki sprej ili sta vec. Ima li neko iskustva sa tim?

IZVORNA PORUKA: choopa choops

Moj ćerka je toliko insistirala da joj se probuše uši, pa sam je povela. Ranije zlatarka nije htjela da joj radi jer je bila mala. I povedem je sad sa 6g. i probuši jedno uvo i drugo neće naravno. Rekla sam joj baš me briga, probuši kad budeš išla na matusrko veče u srednjoj školi user posted image Šetamo jednu minđušu do daljnjeg user posted image


(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Bušenje ušiju
25.11.2014 14:07:39   
choopa choops
Zemunka bravo za nju user posted image Ova moja ne podnosi bol baš najbolje, a što je najgore ide kod zubara od treće godine nebrojeno puta su joj bušeni zubi, a ovo je boli user posted image

Baš bezveze što joj je probušio tako nisko. Kod nas prvo obilježi pa pita je l' nam se sviđa, pa tek onda buši.

I ja sam čula za to neko bezbolno iako ne znam ništa o tome, ali ne znam da l' bi uspjela da je nagovorim da ponovom sjedne negdje za bušenje user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Bušenje ušiju
25.11.2014 14:56:20   
Peace*
Da imam ćerku, nema šanse da bih joj bušila uši.
Ljudi, kako to boli! user posted image Ja sam bušila pre par godina, oplakala posle prvog uha, onda nisam mogla da spavam od medicinki, i onda posle nosila razne minđuše, i jednu noć izvadim, ujutru da stavim - ne ide, krvari, čuda. Elem, zaraslo je i ne nosim minđuše.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Bušenje ušiju
25.11.2014 15:04:11   
branki*
meni su moji busili usi kao maloj,mozda sa 2 godine,ja ne pamtim nista i sad nosim mindjuse i drago mi je sto su mi tad probusili usi,jer posle ne znam da li bih se usudila...

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Bušenje ušiju
25.11.2014 15:37:55   
jabudic
Ja sam protiv bušenja ušiju maloj djeci, pogotovo bebama, iz jednostavnog razloga što mi nije normalno da beba nosi bilo kakav nakit, pa ni minjuse. Šta više, izgledaju mi kao tetkice. Kada odrastu i sami požele, ok.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Bušenje ušiju
25.11.2014 17:18:33   
Mala Elena
Doco u pravu si, ako se ne probuse bar da godinu dana, ne mogu se busiti naredne 3 godine ,dok dete ne shvati da ne treba cimati i cackati .
Ivanka, divnoooo, bas je to lepo podnela. ..user posted image
Da li medicinke menjati cirkonima ili alkicama ?

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Bušenje ušiju
25.11.2014 17:21:51   
doktorkakristal
ME ja sam Doroteji promenila dva para do sad user posted image oba su bila na ono kopcanje pozadi ne znam kako da ti objasnim,uglavnom lako sam zamenila malo je zamajavali i ocas posla gotovo ,tako da po izboru u svakom slucaju savetujem ti da ako su okrugle gledas da krug bude sto manji da ne moze da gurne prstic unutra i povuce jer veruj da i to znaju da rade user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Bušenje ušiju
25.11.2014 17:22:32   
soni
Lunine prve su bile zlatne kao medicinke sa crvenim cirkoncicima...Ne znam meni na njoj ne deluje tetkasto

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Bušenje ušiju
25.11.2014 17:59:57   
choopa choops
ME ja sam joj zamijenila sa onim visećim dok joj se rupica fino ne zacijeli, jer od onih sa šarafićem zna često da se zadgnoji, a i bodu. Sad ću ad rponađem sličice na netu da nema da pokažem na kakve mislim. Dobila ih je baš dosta za krštenje i kadse rodila, pa ih sad stalno mijenjauser posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Bušenje ušiju
25.11.2014 18:14:46   
choopa choops
Ne mogu da nađem iste, ali nešto slično ovima, samo su od bijelog zlata i dosta su male, idu uz samo uvo KLIK

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Bušenje ušiju
26.11.2014 12:30:24   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: doktorkakristal RR

ME ja sam Doroteji promenila dva para do sad user posted image oba su bila na ono kopcanje pozadi ne znam kako da ti objasnim,uglavnom lako sam zamenila malo je zamajavali i ocas posla gotovo ,tako da po izboru u svakom slucaju savetujem ti da ako su okrugle gledas da krug bude sto manji da ne moze da gurne prstic unutra i povuce jer veruj da i to znaju da rade user posted image




Jel ima nesto da ne znaju? user posted image

Choopa hvala, i ja mislim da su bolje, i lepse su a i redje zagnoje ...

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Bušenje ušiju
26.11.2014 12:32:26   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Doco u pravu si, ako se ne probuse bar da godinu dana, ne mogu se busiti naredne 3 godine ,dok dete ne shvati da ne treba cimati i cackati .
Ivanka, divnoooo, bas je to lepo podnela. ..user posted image
Da li medicinke menjati cirkonima ili alkicama ?




Jel ima nesto da ne znaju? user posted image

Choopa hvala, i ja mislim da su bolje, i lepse su a i redje zagnoje ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako odabrati imena za blizance?
Biranje imena za blizance može vam zadati duplu glavobolju! Spremili smo nekoliko saveta koji vam mogu pomoći.
Tata "podojio" bebu dok se mama op...
POROĐAJ ponekad ne prolazi kako žene planiraju.



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here