|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bušenje ušiju
14.11.2013 22:02:29   
jole82
Mislim da sam pročitala u nekom postu..mrzi me da tražim...da je i u porodilištu palo bušenje ušicauser posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Bušenje ušiju
26.5.2014 21:41:50   
lesica
Moja šćer je pored dugih noktiju ( ljubi je majka, dobiće ih na sveto juče) namislila da želi da buši uši.
I sad jedno glupo pitanje ( mnogo me mrzi da čitam unazad) - gde ste vodile ćere da im buše uši? Je l' to svaka zlatara radi, ili da je odvedem u neki pirsing studio?

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Bušenje ušiju
26.5.2014 21:47:38   
anci kv
ja planiram da je vodim u zlataru,samo ne znam kaduser posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Bušenje ušiju
26.5.2014 21:51:14   
lesica
Pa gledaj, ja sam se zentala koječega, a i želela sam da sama odluči, i eto danas je odlučila user posted image čak je htela da sa mojom minđušom proburazi uvo user posted image
Uglavnom, objasnila sam joj kako sve to izgleda, i slično, svesna je i želi, samim tim i dobiće probušene uši.

Znači zlatara? Tenks.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Bušenje ušiju
26.5.2014 21:56:14   
Didy
Lesice, sličan scenario se odigrao kod nas u kući pre koji dan. Sofija pretura po stvarima i nađe kutijicu, otvori je, a u njoj minđušice njene (da me ubijete, nemam pojma ni od koga ih je dobila ni kada user posted image ) i traži da joj ih stavim. Ja joj objašnjavam da mora imati rupicu u uhu, pokazujem svoju, ona i dalje drži one minđuše i kuka. Kažem ja njoj - Dobro, je l hoćeš da idemo da probušimo uši? Ona klima glavom, lice joj se ozarilo, uleće Stefan u sobu i viče - Ali to će te boleti! Ona i posle tog komentara želi. Eto, i kod nas će izgleda pasti bušenje ušiju, poželela sama.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Bušenje ušiju
26.5.2014 21:59:22   
anci kv
verovatno kad bi je odvela u pirsing studio mislili bi da detetu hoću minđušu na pupak da stavimuser posted image
Ja još zentam od toga

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Bušenje ušiju
26.5.2014 22:16:19   
lesica
E sad mene buni to što nisam najsigurnija da li i kako u zlatarama sterilišu opremu, a opet i pirsing studio je isto diskutabilan... na kraju mislim da će odluka pasti na najbližu zlataru.

A ona danima kači neke svoje minđuše igračke, a danas se dokopala mojih minđuša i eto ti. Štaviše, ako mi vreme dozvoli sutra, verovatno ću je odvesti popodne.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Bušenje ušiju
26.5.2014 22:32:00   
Klarita
Lesice, nw brigaj, sve im je za jednokratnu upotrebu. Samo ne zalici se, nego prvo pitaj imaju li ono sto buse odjednom oba uhauser posted image jedna teta s jedne strane, druga teta s druge strane. Mislim, ja sam iskusna, busili smo dva putauser posted image Prvi put sam je odvela kad je imala 5 i po meseci, iz hira i obesti, Bog me ubio da me ubije, a onda kad je izgubila tri mindjusice, odustala sam da joj stavljam. Drugi put jer je poludela za mindjusamauser posted image a, bice i treceg puta, jer joj ispadale stalno, na kraju inficirala uvo user posted image Sada cekamo da porastemo.

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Bušenje ušiju
26.5.2014 22:33:51   
lesica
Klarita user posted image raspitaću se i za to. Hvala!

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Bušenje ušiju
26.5.2014 22:34:08   
Torbica
Jooooj! E, ja sam mojoj sa dva meseca probusila, tj odvela sam je u Zlataru u centru grada, nikad nikakvih problema nismo imale. Osim gubitka mindjusa user posted image , dok se baba nije dosetila da ode sa njom opet u zlataru i da ih cika Zakljuca!!! Sta god to znacilo, trajalo je godinu dana i jednu je opet izgubila.
Nisam bila higijenom opterecena jer je Zlatara na dobrom glasu. Srecno zene, to je stvarno sekunda po svakom uhu!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Bušenje ušiju
26.5.2014 22:34:10   
bubulence
mi smo vodili E u zlataru, imala je dve ipo godine, proslo je super, ne znam da li je plakala vise od pola min. ustvari mislim da se oni samo uplasne kada ono pukne. a bila je presrecna sto ima mindjuse ali je kratko trajalo, dobila alergiju (i ja je imam). tako da vec 3 meseca ne nosi mindjuse, cekacu jos 2-3 meseca pa cu probati jos jednom... kazu da kod tako male dece alergija jako brzo prodje... i ona stalno masta da ima mindjuse, pravi ih od cveca, od papira pa lepi selotejpom itd

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Bušenje ušiju
26.5.2014 22:36:37   
Torbica
Nosili smo prvo te medicinke, rece zlatar koliko dugo, vise se ne secam. Ali imamo arsenal mindjusa, pa uvek bude samo par dana bez, kad izgubi.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Bušenje ušiju
26.5.2014 22:39:26   
lesica
Hvala drage, shvatih da ja komplikujem, a to je sve paf paf gotovo.
Ja mislim da L ima pa bar jedno 20ak minđušica, pa i ako krene da gubi...

Hvala još jednom user posted image

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Bušenje ušiju
27.5.2014 0:57:36   
vikiveki
Ja sam ćeri probušila uveta kod zlatara tj. zlatar joj probušio sa onim "pištoljem" koji u isto vreme buši i postavlja anatomske minđuše.Kao što neko reče više se uplašila onog zvuka nego što je osetila bol,sve je brzo prošlo i sada ne skida minđuše,možda je do sada samo jednu ili dve minđuše izgubila i to kad je bila mala.

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Bušenje ušiju
27.5.2014 9:40:45   
lesica
Ja našla gde ću... Čika iz doma zdravlja što daje boce, buši uši, tj u domu zdravlja se uši buše, 1200 dinara uz to idu minđuše, sprej i mast.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Bušenje ušiju
27.5.2014 9:58:11   
Torbica
Sjajno! Bas si se obezbedila, higijenski uslovi na zavidnom nivou! user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Bušenje ušiju
27.5.2014 10:10:23   
Olga75
to je super Lesice user posted image
bude to cas posla , zvercici je usi probusila patronazna jos onomad

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Bušenje ušiju
27.5.2014 12:26:44   
Didy
Sofija jutros videla da kačim sebi minđuše na uši i počela da plače, neće u vrtić, hoće da ide da probušimo uši. user posted image Odvešću je danas posle vrtića, pa šta bude. Meni je samo frka jer su meni kao maloj bušili nekoliko puta i stalno mi se gnojilo, sećam se da mi je mamam svako veće natapala alkoholom i prskala onaj sprej bivacin. Bila sam mala, ali se sećam da me je bolelo i da sam plakala. Nadam se da njoj neće biti tako, ne bih volela da se pati zbog glupih minđuša.

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Bušenje ušiju
27.5.2014 19:11:21   
lesica
Iiiii probusili smo usi!!! Dve tri suzice su potekle, ali je stoicki podnela, sa sve tesenjem sebe da je hrabra .

I skroz mi je slatka, sad je prava devojcica, a tek sto je ona vaznaaaaa...

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Bušenje ušiju
27.5.2014 19:13:35   
Torbica
user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Bušenje ušiju
27.5.2014 21:11:19   
Didy
Lesice, sjajno! user posted image
Mi nismo bili. Kad smo seli u auto u povratku iz vrtića, nije bila baš raspoložena, onda se rasplakala, pa sam procenila da nije dobar trenutak za bušenje ušiju. Ima dana.
Lesice, šta ti je preporučio dr? Ima li neka posebna higijena?

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Bušenje ušiju
27.5.2014 22:01:22   
lesica
Didy, ovaj sad period jednom dnevno higrogen 3%, pa nakon toga embecin mast ( btw, sve smo to dobili u okviru cene) I svaka dva tri dana gurkanje minđušice napred nazad. I to je to. A nakon skidanja ovih prvih minđušica, da gledam da joj stavim alkice, nikako one sa šrafićima minđuše, bar u tom nekom prvom periodu.

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Bušenje ušiju
27.5.2014 22:13:24   
dijana1*
Veliko bravo za veliku devojcicu user posted image user posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Bušenje ušiju
27.5.2014 22:20:31   
jole82
Bravo za drugaricu user posted image
Hoćemo i neku sličicu uskorouser posted image

I nemojte da zazirete od studija za tatoo i pirsing...govorim o studijima koji imaju neko ime....ne o onim sumnjivim u podrumima i budžacima gde rade neke karakondžuleuser posted image
I tamo je sve sterilno i imaju obavezu da pred tobom (moraš da gledaš!) otvaraju sterilnim rukavicama sterilni pribor, bilo da se radi o bušenju raznih delova tela ili tetoviranju..Po meni je to sterilnije od zlatara(doduše ne znam kako je sad) iako sam i ja bušila kao klinka u zlatari, a jednu rupicu sam i samauser posted image
Kad T bude izrazila želju da buši ušice, vodim je gde sam radila pirsinge i tetovaže..mada vidim da je moj fenix već opasno zanimauser posted image

< Poruku je uredio jole82 RR -- 27.5.2014 22:23:09 >


_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Bušenje ušiju
24.11.2014 21:20:51   
Zemunka85
Mamike, da vas pitam za misljenje. Cerkica ima 27m, pre tacno nedelju dana je tooooliko zapela da joj busimo usi da je to haos. Bila je dobra i dosledna. Medjutim OCAJNO joj je probusio. Mnogo nisko. Nedelju dana smo to vrteli, mazali i suuuper je proslo. Vcrs hocemo da joj promenimo te medicinske i stavimo druge tj opet insistiraaaaaa pakao. Skidam joj medicinske za sekund medjutim sada imamo problem da joj vratimo. Ne da.
Prvo sam htela da joj nocas dok spava stavim mace te, ali mi sada pade na pamet da pustim da ove zarastu, pa nove da busimo .. nekada. Bas su ocajno nisko probusene, skroz na dnu resice.

Pa vas pitam - da li uzimajuci u obzir dob u kojoj smo joj busili usi, vremenom se tu samo napravi cepic ili skroz zarastu? I za koje vreme?

< Poruku je uredio Zemunka85 -- 24.11.2014 21:21:08 >

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Ne valja dete ljubiti po tabanima, neće ra...
Pored pravljenje od trudnoće i porođaja medincinskog problema, duboke rane i neadekvatne podrške, samo nam je falilo naš...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here