|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
4.2.2009 12:50:36   
Anoniman
To ide u "noćne strahove" a ne u "loše snove", jel lu? user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 26
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
4.2.2009 13:57:13   
Lu
Jao kako sam se uplašila ali prođe brzo sreća.
Ma jesam uletila u ovu temu bezveze,soryuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
4.2.2009 14:07:39   
Lu
Ja sam prije bila ovisna o sanovniku dok mi ga mama nije bacila,ali neke stvari su ostale zapamćene.
Uglavnom ja to nesmatram ničim nenormalnim nego jednostavno naš se mozak u snu opusti i izražava te potisnute i skrivene emocije,to je logično objašnjenje.
Ali nije mi logično to što sam zapamtila da ako sanjam zemlju to je smrt i uvijek kad sanjam zemlju taj dan čujem da je netko koga poznajem umro i uvijek se pribojavam i strahujem,zato nevolim taj sanovnik da gledam.
Ali zapamtila sam i nešto lijepo,ženske grudi-sreća u ljubavi,i to je istina,taj dan se obično ja i mm zbližimo ili ako je na putu ja pomislim nema šanse za ljubav,a on dođeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
4.2.2009 14:10:28   
Anoniman
Ja ne sanjam ženske grudi! user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
4.2.2009 14:12:57   
Lu
Ima još za ljubav,poljubac,usne ili dvoje ljubavnika ako njih sanjaš sigurno će biti akcijeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
26.5.2011 14:00:20   
Rivana
Nocas se Luka probudio vikao Necu, necu. mama vidi bkove (brkove) vidi ovo, vidi.....Plakao i tresao se ja ga uzela jdva se smirio. Da li se to desavalo vasoj deci Luka ima 2 godine i pet meseci.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
26.5.2011 14:06:47   
Lu
Pa sanjao je nekog čiku sa brkovima, možda ga je vidio na tvuser posted image
Ništa strašno, samo sanuser posted image
Moj R. je znao sanjati crtiće i dok je bio manji kad se probudi kaže, mama meni je bila došla Dora i mi smo se igrali u mojoj sobi, ja kažem ma sine to si ti sanjao, ma nisam stvarno je bilauser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
26.5.2011 14:09:39   
Rivana
Bas mi ga bilo zao onako mali sav se prepao. Verovatno je video na TVu nesto.

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
26.5.2011 14:12:02   
Lu
Ma da uplašio se, a još ne zna šta je san, samo ih treba umiriti i zagrlitiuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
10.10.2011 11:50:06   
Anoniman
Mislim da Mihajlo ima jako loše snove već nekoliko noći za redom user posted image U po noći samo vrisne kao oparen u snu, i jednom nastavi da spava, drugi put se probudi i toliko neutešno plače da ne uspevamo nikako da ga smirimo- kao sinoć... I ne ide direkt punog stomaka na spavanje (to sam negde čitala da hoće kod dece da prouzrokuje loš san) i gleda crtić pred spavanje (Nodi, potpuno bezazleno i šareno-stalno se smeje i komentariše dok ga gleda)... Ne znam kako da mu pomognem, ali mi se srce cepa kad onako zaplače kao jutros user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 35
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
21.10.2011 9:19:56   
Anoniman
Bilo malo prošlo, i opet sinoć i preksinoć (tačnije oko 4 ujutro) kreće onaj neutešni plač sa sve zatvorenim očima user posted image user posted image user posted image Ne mogu da ga smirim, jedva sam ga razbudila da me zagli i popije malo toplog mleka iz šoljice...Šta sanja ovo moje čedo?! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
21.10.2011 10:03:48   
indy_25
Nina moja Sara isto u zadnjih par dana ima nocne more oko 5 ujutro. Pocne da place i ne mogu da je smirim nikako.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
29.4.2012 23:39:07   
New Mom
Da samokopiram:
Kaća se već 3 noći budi vrišteći nekoliko puta noću i vičući me. Ja kontam da je vezano za dolazak brata, ali ništa ne pomaže. Pa htedoh da vidim da li je neko to prolazio, trebam rešenje pod hitno. Dosta mi je buđenja za jedno dete nekoliko puta noću.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
29.4.2012 23:43:02   
Anoniman
Ja ne mislim da je vezano samo za brata. Marko nije toliko mnogo mlađi od KL, ima skoro 20 m, i evo baš smo večeras imali epizodu vrištanja, sa suzama, i "mama". Tek kada se rasanio, tada je prestao da vrišti i dogovorili smo se da mogu da ga spustim na jastuk, pa je jecao još 10 min.
Njima se svašta dešava danju, to sanjaju.

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
29.4.2012 23:44:34   
Olga75
NM , pa desila se velika promena u njenom malom zivotu
ja vec rekoh , stavila bih je kod sebe u krevet ali sigurno ce se javiti jos neko sa slicnim iskustvom
znam da si umorna i znam da je stresno ali proci ce user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
29.4.2012 23:44:35   
Anoniman
A Luka je pre neko jutro uleteo u spavaću sobu kao furija "Mamaaaaaa, radi mašina za sudove!" i završio u našem krevetu. Onda su stigli đubretari, pa je opet skočio iz sna "Šta je ovo?"

Oni se boje svega što ne znaju šta je.

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 41
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
19.6.2012 17:11:41   
Mama 78
Koliko je normalno da se male bebe toliko strecaju,evo kod J. sam primetila,ako se neko zakaslje ona se sirotica tako strecne da bukvalno izbulji ociuser posted image ,a od pre par dana je pocela da se plasi nepoznatih ljudi,da se toliko rasplace da ne mogu da je smirim i to jedino ako joj se obrate,ako je iskuliraju neko vreme da ona stigne da ih prostudira bude sve o.k.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
19.6.2012 17:18:34   
cockic
ma ok je mama moj peka se svega plasio i stecao mada ostalo mu je to jos u nekoj meri tj plasi se samo kad je on ugrozen u smislu da neko treba da ga pipne a nije mu poznat a da ali vise u zatvorenom prostoru napolju ne juce uhvati nekog coveka za koleno a on sedeo user posted image
a lena mi se plasi ZENA user posted image moze samo mama a ostale ne dolaze u obzir ako ih dugo nevidi onda krene u vrisak od moje mame,sveki ,snaje...ali cim joj ja kazem nesto ona se smiri.ali meni ona poce to rano da radi sa neki 3 meseca je plakala na nepoznate.

(odgovor članu Mama 78)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
19.6.2012 21:41:49   
Mama 78
Hvala ti Cockic meni je to strano sa k.smo živeli bukvalno u centru grada i ko god negde podje svrati kod nas na kafu i nju je mogao da uzme totalni stranac i nije reagovala.Ova mala nije videla sveki 2 nedelje,ova se zaletela da je uzme,J.počela da urla,sveki udri u plač zaboravilo je dete,počela da histerise na mm kako je ne dovodi i nju dete neće da voli,samo moju majku.Uzas.

(odgovor članu cockic)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
21.6.2012 11:28:00   
Snelle
IZVORNA PORUKA: New Mom

Da samokopiram:
Kaća se već 3 noći budi vrišteći nekoliko puta noću i vičući me. Ja kontam da je vezano za dolazak brata, ali ništa ne pomaže. Pa htedoh da vidim da li je neko to prolazio, trebam rešenje pod hitno. Dosta mi je buđenja za jedno dete nekoliko puta noću.


I kod nas već par meseci traju ti loši snovi, bilo je tu i vrištanja i histerisanja. Ništa je nije smirivalo. Sad je već dosta bolje.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
23.6.2012 10:32:18   
LillyT
I Lara nešto čudno sanja već neko vreme, ali se ne budi, nego ili stenje, kuka, viče i sl. ili spominje likove iz snova (najčešće sanja Pepu i Džordža user posted image )
Ako se probudi, to bude oko 5 i onda nas zove da je uzmemo, ugnezdi se kod mm-a i zaspi kao beba.

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
23.6.2012 14:41:16   
Snelle

IZVORNA PORUKA: LillyT
spominje likove iz snova (najčešće sanja Pepu i Džordža user posted image )



O Gospode, postoji li dete koje ne gleda Pepu user posted image


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
23.6.2012 21:13:17   
anuksunamun
Da li ste razmisljali o uticaju crtanih filmova?ja sa svojih 30 godina imam nocnu moru od jedne coca cola reklame,koja se emituje na rts-u,ona sa likom koji se pretvara u cudoviste...jedva preteknem kada to sanjam...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
23.6.2012 23:14:55   
Snelle

IZVORNA PORUKA: anuksunamun

Da li ste razmisljali o uticaju crtanih filmova?


O daaaaa, kako da ne. Kod nas se ne gleda bilo šta, ali Pepa ne može da škodi.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Loši snovi i noćni strahovi
23.6.2012 23:28:37   
minavb

IZVORNA PORUKA: Snelle


IZVORNA PORUKA: LillyT
spominje likove iz snova (najčešće sanja Pepu i Džordža user posted image )



O Gospode, postoji li dete koje ne gleda Pepu user posted image


Vanja ne gleda Pepu. Uopste ga ne zanima. Ni Nodi ga ne zanima.
Nocu place kad ga muce zubi ili temperatura, za sad nas ne muce snovi.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ide zmija - VIDEO!!!
video
Malo zabave za najmlađe
Pepeljuga ( srpska narodna bajka)
Bajke i pripovetke za decu na Ringeraja.rs



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here