|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tačnost lekarskih procena o polu bebe
28.8.2010 13:33:01   
Anoniman
Drage moje , zanima me koliko su tačno vama isprognozirali pol deteta ??? Da li su pogodili ??? Koliko često se desi da lekar kaže da će , recimo , beba biti curica , a ono se rodi dečak , i obrnuto ???

Meni je moj ginekolog (privatnik) prvi put rekao da MISLI da je curica . Drugi put je rekao : "Jeste , curica je . " Treći pu te rekao : "DEFINITIVNO je devojčica , evo vide se i stidne usne !"

Ja njemu jako verujem , ali me zanima da li se desilo nekome da je beba bila "definitivno" curetak , a rodio se pišonja ? user posted image

Nek su živi i zdravi , meni je samo malo bezveze što smo bacili akcenat na ženske boje u svemu što smo kupili za bebu , pa ako bude pišonja , nosiće roze do punoletstva user posted image .

Ako ima slična tema , sorry user posted image
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
28.8.2010 14:23:29   
Nensi*
Meni je dr rekla da ce biti pišonja i jeste user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
28.8.2010 14:41:21   
bokicans
Meni su i u prvoj trudnoci rekli da jeuser posted image ,svaki put potvrdili i jeste!Sada su rekli da su bata i seka pa,videcemo!!!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
28.8.2010 15:26:50   
choopa choops
Meni su u prvoj trudnoci dva ljekara rekla da je user posted image i rodila se princeza user posted image

sada sam sticajem okolnosti isla kod 4 razlicita doktora i svi su rekli da je user posted image . I odem prije nekoliko na kontrolu u porodiliste i dr me pita da li zelim da znam sta je (posto se prije mene izlanula jednoj curi za pol, a ova nije htjela da zna sta je user posted image ) i  ja kazem naravno da DA, iako su mi rekli da je user posted image . I ona ce...E pa ne vidi se user posted image Uglavnom ja sam kupila robicu za user posted image , a ako se i rodi djevojcica imam dosta stvari od L user posted image . Samo nek su zdravo.

A sto se tice prognoze...mojoj sestri je doktor (dr D) govorio da je curica svih devet mjeseci user posted image Kupila roze robicu (srecom pa joj je svekrva uzela plavo narandzasta kolicauser posted image ). Noc prije poroda pogleda je druga dr ( dr A) i kaze nesto tipa Super napreduje pišulinac . Kaze moja sestra A ne, ne doktorka vi ste pogrijesili, ja nosim curicu user posted image I taaaaaaaako...Na kraju smo zam ijenili sve sto smo mogli od robice. A sestra kaze ako ne budu htjeli zamijenit, pravicemo se prvih mjesec dana da je zensko user posted image




_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
28.8.2010 16:04:00   
Anoniman
Choop , ako je i mene doca za'ebao , ja ću se utepam !!! user posted image Sve nam je rozle , i nežno , i devojčičasto user posted image . Ja se uzdam u one stidne usne koje je video doktor user posted image , i u to da je on jedan jako cenjen doktor u Ns ... 

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
28.8.2010 16:09:33   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Choop , ako je i mene doca za'ebao , ja ću se utepam !!! user posted image Sve nam je rozle , i nežno , i devojčičasto user posted image . Ja se uzdam u one stidne usne koje je video doktor user posted image , i u to da je on jedan jako cenjen doktor u Ns ... 

Ma onda je curica 100% user posted image Za svaki slucaj uperi prst u stomak i mantraj Ti si djevojcica, ti si djevojcia! user posted image user posted image

Ja znam da je ovaj sestrin dr pogrijesio pol  u 3 slucaja (jedan od njih je i Diabla user posted image , jedan moja sestra i jedan moja prijateljica). Tako da nije bas skroz pouzdan.


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
28.8.2010 16:11:06   
bokicans
A da mojoj grugarici su rekli da jeuser posted image ,i tako ti ja nju nazovem kada se porodila i pitam je kako je bebana ,a ona mi kaze :Dobro je,samo sto nije devojcica,nego dečak!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
28.8.2010 16:16:56   
jacabg
ja sam do 37 nedelje nosila decaka... onda je doktor rekao... mozda sam pogresio... sad mi se cini kao gospodjica....


e onda smo jurcali i kupovali i zenske stvari.....

i stvarno bi devojcica na kraju :)

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
28.8.2010 16:37:39   
Anoniman
Ja sam čula da su veće šanse da doktor pogreši u smislu da kaže da je dečak , a ispadne curica , jer mu se od pupčane vrpce učini da je piša user posted image . Kod devojčica uglavnom ako nema ničeg među nogama - nema ničeg , i ne može da "iznikne" odjedared ... Mislim , teže je user posted image user posted image

(odgovor članu jacabg)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
28.8.2010 16:39:13   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bokicans

A da mojoj grugarici su rekli da jeuser posted image ,i tako ti ja nju nazovem kada se porodila i pitam je kako je bebana ,a ona mi kaze :Dobro je,samo sto nije devojcica,nego dečak!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


Samo mi još nemoj reći da je išla kod doktora T na Bulevaruuuuu ??? user posted image

(odgovor članu bokicans)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
28.8.2010 16:42:28   
bokicans
Ma njoj je neka dr u betaniji rekla!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
28.8.2010 16:46:58   
anajid
Meni je dr, vec u 24. nedelji rekao da je devojcica!Medjutim kasnije je doslo do malih izmenauser posted image user posted image user posted image pa se rodio decak!Neka su nam samo zivi i zdravi,ostalo nije vazno!user posted image

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
28.8.2010 16:50:42   
Didy
Meni su rekli da je dečak i bio je dečak. Gledao mi moj doktor i doktorica na ekspertnom u Betaniji. Mada sam ja kupovala narandžasto, žuto i zeleno, to su mi nekako univerzalne boje. Jedna kolica su mi narandžasta, a kišobran zelena, posteljine zelena i žuta... A i sad volim narandžasto i crveno da mu oblačim.
Poznanici tokom čitave trudnoće govorili da je dečak, a ona rodila devojčicu.user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu bokicans)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
28.8.2010 16:53:31   
Anoniman
Ufff , sad sam se malo unjonjala ... Idem 15-og opet kod doce , ali kod državnog , i ima da ga nateram da gleda u bebu dok mu oči ne ispa'nu , ali tačan pol mora da vidi .

Ovaj dr kod kojeg sam ja išla mi je zaista mnogo poverenja ulio , on je 3 puta rekao da je curica , gledao je i na 4D . Važi za velikog stručnjaka . Majku mu , ako je omanuo , biće bruke !!!

(odgovor članu anajid)
  Direktna veza do poruke: 14
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
28.8.2010 17:21:13   
New Mom
IZVORNA PORUKA: Didy

Poznanici tokom čitave trudnoće govorili da je dečak, a ona rodila devojčicu.user posted image

Ovako je i jedna moja školska prošla.user posted image  Sve je bilo spremno plavo, čak ni opciono ime nisu imali.
Meni nisu govorili u početku pol, dr je rekao da hoće da bude siguran (mada je rekao sveki da sumnja da je user posted image ), a kako sam radila RAC u međuvremenu, nije bilo mesta sumnji.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
28.8.2010 21:06:14   
Anoniman
Mom , sorry , šta beše RAC ?

(odgovor članu New Mom)
  Direktna veza do poruke: 16
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
28.8.2010 21:15:25   
red sonia
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Drage moje , zanima me koliko su tačno vama isprognozirali pol deteta ??? Da li su pogodili ??? Koliko često se desi da lekar kaže da će , recimo , beba biti curica , a ono se rodi dečak , i obrnuto ???

Meni je moj ginekolog (privatnik) prvi put rekao da MISLI da je curica . Drugi put je rekao : "Jeste , curica je . " Treći pu te rekao : "DEFINITIVNO je devojčica , evo vide se i stidne usne !"

Ja njemu jako verujem , ali me zanima da li se desilo nekome da je beba bila "definitivno" curetak , a rodio se pišonja ? user posted image

Nek su živi i zdravi , meni je samo malo bezveze što smo bacili akcenat na ženske boje u svemu što smo kupili za bebu , pa ako bude pišonja , nosiće roze do punoletstva user posted image .

Ako ima slična tema , sorry user posted image


mojoj drugarici su do 9.meseca tvrdili da je devojcica,i onda joj rekli da je decakuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
28.8.2010 21:19:08   
Anoniman
Pa kako toooooooo user posted image user posted image user posted image Sad ću stvarno da se istripujem ... user posted image


(odgovor članu red sonia)
  Direktna veza do poruke: 18
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
28.8.2010 21:23:21   
Lu
Imamo temu
KADA STE SAZNALI SPOL BEBE


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
28.8.2010 21:26:34   
Anoniman
Lu , ja htela da saznam o zastupljenosti GREŠAKA u proceni pola , ne o vremenu kad ste saznali pol . user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
28.8.2010 21:35:07   
Lu
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Lu , ja htela da saznam o zastupljenosti GREŠAKA u proceni pola , ne o vremenu kad ste saznali pol . user posted image

Ok, ja samo da napomenem da imamo i ovu temuuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
28.8.2010 21:50:26   
Anoniman
Oki doki user posted image .
Kad bi vi znali koliko mene sad gnjavucka to oko pola - ne biste verovali , stotinu tema ne bi pomoglo user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 22
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
28.8.2010 21:52:03   
Anoniman
Dr Todorović nema šanse da je omanuo. Moja naj drugarica je dve trudnoće vodila kod njega, prvi put dečak, drugi put devojčica. I Lilly RR je vodila kod njega, i rodila devojčicu kao što je dr rekao.

Meni je dr za Luku rekla da je dečak, i sada mi je rekla da je dečak. Nisam ni pomislila da sumnjam, toliko dobro se videlo na UZ, da sam čak i ja videla, još pre nego što je ona rekla. user posted image

A imam poznanicu kojoj su 2 sata pred porođaj na UZ rekli (milioniti put) da je dečak, ona se porodila expresno brzo, rodila devojčicu. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 23
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
28.8.2010 21:53:13   
Lu
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Oki doki user posted image .
Kad bi vi znali koliko mene sad gnjavucka to oko pola - ne biste verovali , stotinu tema ne bi pomoglo user posted image

Ma daj, ja mislim da sad čak i ti možeš da vidiš šta je među nogicama na UZ a kamoli ginekologuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Tačnost lekarskih procena o polu bebe
28.8.2010 21:54:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Tash

Dr Todorović nema šanse da je omanuo. Moja naj drugarica je dve trudnoće vodila kod njega, prvi put dečak, drugi put devojčica. I Lilly RR je vodila kod njega, i rodila devojčicu kao što je dr rekao.



Ovo ću da ponavljam kao mantru , što kaže Choopa , po 10 puta dnevno user posted image .

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pregledi u trudnoći i njihov redosled
photo
Od trenutka kada se na testu za trudnoću pojavi druga crtica, posete ginekologu postaju mnogo češće.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here