|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
1.3.2010 16:31:15   
Tara
Ja sam saznala danas ,u 22 nedelji trudnoce user posted image user posted image user posted image user posted image
Dobicemo decaka user posted image user posted image user posted image
I sanjala sam da sam rodila sina , pisala sam u temi snovi u trudnoci user posted image
Bas sam srecna user posted image

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
1.3.2010 18:40:53   
Daca88
Saznala sam danasuser posted image Imacemouser posted image ljubi ga majkauser posted image
Tatica nam poludeo od srece kada je video malisu sa podignutim nogicama uvis,a dr.kaze EVO GA MUSKI POLNI ORGAN-PENISuser posted image

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
1.3.2010 20:54:23   
Brineta24
Mi smo saznali u 20 nedelji da cemo imati  user posted image user posted image
Naravno tata je bio presretan, a i mama...user posted image

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
1.3.2010 20:57:30   
Mery
U 10. nedelji

(odgovor članu Brineta24)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
2.3.2010 11:38:02   
Lilly*
Na sve strane pišem, pa ću i ovde user posted image Danas saznali (znači 14+2) da je najverovatnije devočica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mery)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
2.3.2010 11:39:52   
Delijagirl
Lillly odlicno user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Lilly*)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
2.3.2010 11:42:58   
NadaR
pricezica mala.. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
7.3.2010 21:20:34   
New Mom
Kad sam saznala da sam trudna, pomislila sam da je user posted image . Mada sam posle nekako sve vreme govorila o bebi u muškom rodu. Na svakom UZ, pa i ekspertnom nije se moglo odrediti, bebac je okretao leđa i guzu. Ali rezultati amnio u 20. nedelji kažu da je user posted image .

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
9.3.2010 15:04:57   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: anci 81

Meni je "100%" potvrdjeno negde u 22. nedelji kad sam isla na 4d,a pre toga je bilo otprilike negde u 18-19 nedelji.
Mada se ja ne oslanjam 100% na tih njihovih 100%
A rekli su mi da je devojcica sto bih ja vrlo volela...

IZVORNA PORUKA: cajnice

Ja imam sina 9 god. i kcerku 7.Sada sam trudna sa trecim djetetom pa me kopka sta li ce biti. u cetvrtak idem na 3d pa cu vidjeti sta ce mi reci.

IZVORNA PORUKA: cajnice

Sada sam u 17 nedelji , a ti?

IZVORNA PORUKA: anci 81

Ja sam danas 28 punih,znaci 29-ta.
Kad predjes misem preko imena mozes videti za svakog(manje vise) koja je nedelja,a i kad ukucas u pretrazivacu KAKO SE UBACI TICKER,naci ces uputstvo da napravis svoj.
Svaka cast za trecu bebu! Meni je prva...




_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
9.3.2010 15:13:24   
stasha77
Nama su u 11.nedelji vec videli da je bebac user posted image , pa posle potvrdili u 16.I lepo smo videli oba puta, dr nam pokazala. A sad kad smo bili u 20.nedelji za zivu glavu nije hteo da se pokaze, vrteo se ukrstao noge, okretao guzu, pa guzu. Dr kaze da je ona i sad uspela da vidi u nekom trenutku, al ja ne videh nista user posted image
Sve u svemu i dalje se vodi kao beba Sin user posted image mada je meni iskreno skroz svejedno samo da bude sve ostalo  ok

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
9.3.2010 15:15:56   
diks
u 20 nedelji trudnoce saznala sam da cekam druguuser posted image user posted image

(odgovor članu Bebanica)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
12.3.2010 9:45:24   
trba
Nama je na prvom expertnom receno "verovatno decak":) i tako mi do 20.nedelje sve u muskom rodu :)da bi ove , na drugom expertnom, receno devojcica:)
Sada "imamo" mali problem da se presaltamo na zenski rod:)))
Ma samo da je zivo i zdravo:) boja je manje bitna:)

(odgovor članu diks)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
12.3.2010 12:35:22   
pahulja76
na double testu receno da nam je devojcica al posto je i sama dr rekla da je rano videcemo na sledecem uz da li je zaista... al tata je jako srecan i voleo bi devojcicu user posted image

(odgovor članu trba)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
12.3.2010 12:41:39   
Anoniman
Da li se dečak vidi pre devojčice? 

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 164
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
14.3.2010 9:00:53   
Tetka Džafi
Ja saznala, zahvaljujući horiocentezi (biopsiji horionskih čupica iz placente) da je devojčica već u 10. nedelji. Oduvek sam želela devojčicu, iako sam, zbog silne želje mog muža koji je iz prethodnog braka imao dve devojčice, prigrlila njegovu želju da imamo dečaka. I imamo ga, divnog, savršenog, čudesnog stvora.

Posle mi je bilo uvek prirodno da odgojim i curicu, ali me je ablacija placente 2001. godine, kada sam izgubila devojčicu u 39. nedelji, dakle na porođaju, bacila daleko od devojčake želje. I, evo, 9 godina kasnije, kada sam uz saznanje da sam trudna snažno poželela da to bude devojčica, jer je to fer, ona se i desila.

Jedino što mog muža prijatelji zezaju da je naš sin samo incident koji potvrđuje pravilo da on pravi isključivo žensku decu :-))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
15.3.2010 9:05:04   
Snelle
Tetka Dzafi, mozda je neumesno da pitam i verovatno ova tema nije pravo mesto za to, ali sta je ablacija placente, nikada nisam cula za to user posted image

(odgovor članu Tetka Džafi)
Direktna veza do poruke: 166
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
15.3.2010 10:07:43   
Tetka Džafi
Ablacija placente je prerano odlubljivanje posteljice. Ona se odlubi od zida materice i prekine dovod vazduha bebi. To je jedna od dve najteže komplikacije trećeg tromesečja, uz eklampsiju, gotovo 100% smrtonosna za bebu i veoma opasna za majku.

Postoji niz simptoma koji bi mogli da ukažu na potencijalnu opasnost, ali može da se desi bez ijednog predznaka. Veoma je retka, javlja se u 0,1% trudnoća, ali za mene je to bilo 100% i nije me tešila statistika, naravno.

Možda bi trebalo staviti jednu temu, dosta sam to proučavala naknadno, kada mi se desilo, sa užasom konstatujući da sam imala jedan od tri upozoravajuća znaka, a da na njih moj lekar nije reagovao. Da je bio odgovoran, danas bih imala devojčicu od 8,5 godina.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
15.3.2010 10:10:18   
Snelle
Mnogo mi je zao user posted image Otvori temu obavezno, mislim da devojke ovde ne znaju o tome nista ili jako malo.....

(odgovor članu Tetka Džafi)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
15.3.2010 10:12:48   
Tetka Džafi
Baš sam pomislila da ovo treba premestiti, nema potrebe da opterećuje ovako veselu temu otrkivanja polova beba koje nosimo.

Otvoriću temu, da sam ja znala delić onoga što sam saznala kada je bilo kasno, znala bih šta da pitam i umela bih tako da pomognem sebi.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
15.3.2010 22:13:16   
Anoniman
XIV nedelja, dr sumnja da je dečak, nije skroz sigurna. 

(odgovor članu Suncica)
  Direktna veza do poruke: 170
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
15.3.2010 22:15:07   
Ana RR
Ma kakav dečak, bre! Devojčica je to user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
16.3.2010 14:28:22   
Santorini@
Saznala sam u 12-oj nedelji trudnoce da je user posted image
Moj muz je silno zeleo user posted image ,a meni je bilo sasvim svejedno user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
20.3.2010 15:40:01   
magnetic
Saznala sam danas u 21.nedelji.CURICAuser posted image


_____________________________

Dunja 27.07.2010.
Visnja 23.01.2012.

(odgovor članu Santorini@)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
20.3.2010 15:56:25   
dijana1*
Magnetic cestitam user posted image user posted image user posted image , ja sam saznala u 12 nedelji da je user posted image  user posted image i potvrdjeno mi je u 20 nedelji user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu magnetic)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Kada ste saznale spol deteta?
20.3.2010 15:57:52   
Ivaanaa29
Saznala sam kada sam bila trudna cetiri ipo meseca. Radjena mi je amniocinteza

(odgovor članu Suncica)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pol deteta na osnovu oblika stomaka i drugog?
Može li se na osnovu oblika trudničkog stomaka ili nečeg drugog odrediti pol deteta? Imate stomak u obliku lopte, gadne ...
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here