|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li verujete u babske priče?
19.9.2011 12:12:13   
zivka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 901
   RE: Da li verujete u babske priče?
19.9.2011 12:17:58   
maslackic
Hehehhe,
Jel neko ikada uspeo da se izbori sa takvom babom?
Za mene je to cisto ne postovanje mog misljenja,jer ako ja smatram ne treba lukac onda ne treba ,ne znam sta ima iko da se mesa...


_____________________________

"Sundjer Bobe, nista te ne cujem previse je mracno !"

(odgovor članu zivka)
Direktna veza do poruke: 902
   RE: Da li verujete u babske priče?
19.9.2011 12:20:06   
vukosava

IZVORNA PORUKA: cani

Ja kad sam dosla kuci sa bebom ,spremili su povojnicu, znaci da na trpezi bude

VINO –  za dug život
GROŽDJE,vinova loza-da se loza nastavi
POGAčA-  za veliku porodicu
CRNI LUK- za zdravlje
      PILE (prase,jagnje)- za plodove rada (uspeh u radu)
      SO – za bogatstvo
      JABUKA – za ljubav ili da beba bude lepa i rumena
      CVET- za sreću
      ORAH -da bude čvrsta

I meni je to bilo skroz simpatično.user posted image


I meni je ovo skroz simpa

(odgovor članu cani)
Direktna veza do poruke: 903
   RE: Da li verujete u babske priče?
23.9.2011 8:48:08   
*Alexx*
Jedan simpa tekst na ovu temu KLIK

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 904
   RE: Da li verujete u babske priče?
23.9.2011 8:59:10   
cani
 "Kad povede dete u šetnju oseća se kao lovac na vampire a ne kao majka koja šeta bebu." user posted image

Super tekstic.Tako i ja gledam na sve ove price,ne nerviram se,ne paranoišem  i okrecem na zezanje.user posted image

_____________________________

Once upon a time I could control myself...

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 905
   RE: Da li verujete u babske priče?
23.9.2011 9:00:13   
Anoniman
A joj user posted image user posted image user posted image

Skoro sve su pokušali da primene i na nama user posted image Ali evo ja cele trudnoće kljukana ribom (zbog omega 3, D vitamina itd.), moje dete jede ribu od 8. meseca, a rekao "riba" tek pre mesec dana user posted image , noge mu ljubim od prvog dana do dana danas-prohodao je sa 9. meseci... A što se tih "periodičnih" žena tiče user posted image meni kuma nije htela doći u babine zbog toga??? Ja ni danas ne kontam tu vezu, pa ni u uroku!

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 906
   RE: Da li verujete u babske priče?
23.9.2011 9:02:06   
PoisonEve
Alexx, genijalno je! Odlican pocetak jutra!user posted image

_____________________________

"Svi smo mi deca. Jedina razlika je u nasim igrackama"
Ajrton Sena

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 907
   RE: Da li verujete u babske priče?
24.9.2011 17:43:38   
peca
Takve price uglavnom i ne slusam, a na meni nece biti primenjivane sigurno user posted image Generalno ne volim babske price, ne samo vezano za ove stvari nego uopste user posted image

(odgovor članu PoisonEve)
Direktna veza do poruke: 908
   RE: Da li verujete u babske priče?
24.9.2011 20:35:51   
bea83
Jaooj imam dve nove da dodamuser posted image obe su u vezi prvog bebinog pokreta koji mama oseti
1) koga pogledaš kad prvi put osetiš bebu na toga će beba ličiti (sreća pa mi je svekrva lepa žena, al gde baš u nju da gledam, mogla sam na primer sebe da pogledam u ogledalouser posted image )
2) kog datuma osetiš bebu tog datuma ćeš se poroditi (videćemo ovo na delu, termin mi je 18.02 a bebu sam osetila 17.tog septembrauser posted image )



(odgovor članu peca)
Direktna veza do poruke: 909
   RE: Da li verujete u babske priče?
3.10.2011 21:28:39   
tijatija
U subotu pre svadbe podjem ja kod frizera na feniranje, kako mi je prala kosu komentarise kako mi je bas dosta porasla, a zena koja se u tom momentu fenirala odgovara umesto mene user posted image " kad se porodi skrati ce je " Ja je zacudjeno gledam (tacnije neverujem da je to rekla i odkud joj ta ideja da Cu uopste da je sisam) Pitam je " meni se obracate ?!?"ona meni " DA, zene u trudnoci se nesisaju"
Ja :" to pravilo kod mene nevazi prosli put kad sam bila trudna imala sam kosu da struka i pre porordjaaja na paz sam se osisala"
Ona meni" ZENO, SKRATILA SI DEDETU ZIVOT" a jaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja :" Gospodjo, po vasem nebi trebala da se sisam pune 3 godine jer sam trudna non-stop user posted image user posted image
Katastrofa , ostala sam bez teksta doslo mi je da je zadavim user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 910
   RE: Da li verujete u babske priče?
4.10.2011 14:02:00   
Inica
user posted image user posted image Joj, da li su ti ljudi svesni sta izgovaraju? Cuju li sebe? Mene bi bilo blam da tako mesto javno izjavim.. Svasta.. Ja skracujem krajeve vrlo cesto, isto sad i u trudnoci..

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 911
   RE: Da li verujete u babske priče?
4.10.2011 14:06:17   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: tijatija
Ona meni" ZENO, SKRATILA SI DEDETU ZIVOT" a jaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image
Ja :" Gospodjo, po vasem nebi trebala da se sisam pune 3 godine jer sam trudna non-stop user posted image user posted image
Katastrofa , ostala sam bez teksta doslo mi je da je zadavim user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image  zaboga! sta ljudi sebi dozvoljavaju!



(odgovor članu tijatija)
  Direktna veza do poruke: 912
   RE: Da li verujete u babske priče?
4.10.2011 14:08:51   
jelena038
sad cete da me ubijete, posto prva pljujem babske price, ali se ovome bas smejem. juce vadim betu, pozitivna. mama tri puta zove, kao luda, iz druge drzave, sve nesto izokol, k'ontam, kako oseti, da mi je samo znati, kad se nesto desava, ne cujemo se sedam dana, i onda odjednom sto puta zove. kazem ja na kraju, i dodam da nisam planirala da je sekiram dok ne bude nesto konacno, al kad je dosadna, a ona kaze: pa ni mi tebe nismo hteli da pitamo, al Miri (sestra) izasao cmicak user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Inica)
Direktna veza do poruke: 913
   RE: Da li verujete u babske priče?
4.10.2011 14:11:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bea83

2) kog datuma osetiš bebu tog datuma ćeš se poroditi (videćemo ovo na delu, termin mi je 18.02 a bebu sam osetila 17.tog septembrauser posted image )



Ja sam osetila pokrete 16. avgusta, porodila se 3. januara user posted image Doduše, Miša je požurio po računicama 19 dana, ALI.... Otekla sam tek nakon porođaja i to tačno negde oko 16. januara, tako da...... Možda je to zaista bio termin user posted image

(odgovor članu bea83)
  Direktna veza do poruke: 914
   RE: Da li verujete u babske priče?
11.10.2011 6:46:16   
mejvis
Drage moje...Imam veliku dilemu. trudna sam 4. mesec i trebam na sahranu vrlo bliske i drage osobe. Svi oko mene ubeđuju me da trudnice nikako ne treba da idu na groblje....user posted image
Babska priča ili ne, kao i sve trudne žene, jako se plašim da nešto ne izbaksuziram. Da li ste čule za ovo verovanje i šta mi savetujete da radim???

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 915
   RE: Da li verujete u babske priče?
11.10.2011 9:03:57   
Snelle
Mejvis, ja na tvom mestu ne bih išla, ne zbog neke tamo babske priče, već zato što ti je ta osoba, kako kažeš, bila jako bliska i draga, pa će sama sahrana biti za tebe jako potresna, što ti u trudnoći svakako nije potrebno.

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 916
   RE: Da li verujete u babske priče?
11.10.2011 9:07:19   
Anoniman
Ja u trudnoći nisam prišla groblju! Ali ja sam sujeverna user posted image Nažalost, imali smo nekoliko sahrana u tih devet meseci, i slala sam mm kao našeg izaslanika user posted image -mislim da razumeš šta hoću da kažem

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 917
   RE: Da li verujete u babske priče?
11.10.2011 9:08:56   
Lu
IZVORNA PORUKA: Snelle

Mejvis, ja na tvom mestu ne bih išla, ne zbog neke tamo babske priče, već zato što ti je ta osoba, kako kažeš, bila jako bliska i draga, pa će sama sahrana biti za tebe jako potresna, što ti u trudnoći svakako nije potrebno.

Ja istouser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 918
   RE: Da li verujete u babske priče?
11.10.2011 16:18:33   
crazymama
mene mama ubedjuje (ili tesi) da cu roditi devojcicu, jer spontano drzim ruke na krstima kad god mogu :)

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 919
   RE: Da li verujete u babske priče?
11.10.2011 17:36:55   
mejvis
Hvala žene....neznam još uvek videću...user posted image

(odgovor članu crazymama)
Direktna veza do poruke: 920
   RE: Da li verujete u babske priče?
11.10.2011 17:40:46   
dunja RR

Mejvis, žao mi je za smrt tebi bliske osobe a Snelle ti je lepo rekla.

Draga nisam znala da si trudna, divnoo user posted image

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 921
   RE: Da li verujete u babske priče?
11.10.2011 17:46:23   
vukosava

IZVORNA PORUKA: mejvis

Drage moje...Imam veliku dilemu. trudna sam 4. mesec i trebam na sahranu vrlo bliske i drage osobe. Svi oko mene ubeđuju me da trudnice nikako ne treba da idu na groblje....user posted image
Babska priča ili ne, kao i sve trudne žene, jako se plašim da nešto ne izbaksuziram. Da li ste čule za ovo verovanje i šta mi savetujete da radim???



Slazem se sa Snelle. Mani groblje u trudnoci. Ne zbog baba i sujeverja, vec zbog tuge i stresa.

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 922
   RE: Da li verujete u babske priče?
11.10.2011 17:49:44   
bea83
Mejvis, ja u principu nisam sujeverna, u prošloj trudnoći sam bila na groblju jer mi je umrla kuma koju sam mnogo volela, nisam mogla da idem na sahranu, ali sam bila na sedmodnevnom pomenu. Trudnoća se nije lepo završila, ne zbog toga naravno ali ne bih to više ponovila. Suviše je to bola u ovom našem osetljivom stanju.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 923
   RE: Da li verujete u babske priče?
11.10.2011 19:22:07   
mejvis
Jao, ne znam žene, tata je u pitanju, kako da ne idem...i još treba sat vremena ranije da stojim u kapeliuser posted image Ne bi sebi oprostila da ne odem a opet ako bi se bebi nešto desilo ne bi sebi oprostila što sam bilauser posted image

(odgovor članu bea83)
Direktna veza do poruke: 924
   RE: Da li verujete u babske priče?
11.10.2011 19:33:46   
Olga75
Mejvis , moje saucesce user posted image
procenices pre sahrane da li treba da ides ili ne , osetices da li mozes ili ne user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mejvis)
Direktna veza do poruke: 925
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 [37] 38 39   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here