|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li verujete u bapske priče?
9.9.2014 20:23:12   
emicaa
Brojanica mi je ok,i T je ima ali stalno skida mene končići nerviraju user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 1176
   RE: Da li verujete u bapske priče?
10.9.2014 10:23:17   
emicaa
Ne mogu preko telefona da uredim prethodnu pa ako hoće neka neko od moderatora...
Imam nastavak,trudnica ne bi trebalo da šuta mačku jer će beba biti dlakava,inače se mačke kao trebaju šutati user posted image ,osoba sa plavim očima ne treba gledati u bebu da je ne urekne,ako neko urekne bebu mama treba uzeti vode u usta i umiti bebu da skine urok,znači fuj.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1177
   RE: Da li verujete u bapske priče?
10.9.2014 10:25:14   
Olga75
a zasto bi zaimebozije bilo ko sutao macku user posted image
ja znam i za ono , nemoj da peres ves petkom jer ce biti rata user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1178
   RE: Da li verujete u bapske priče?
10.9.2014 10:30:10   
emicaa
Ne znam olga ali eto izgleda da treba,i ako se prospe so biće svadja u kući.....inače imam živu baku koja ima 88 godina pa nam redovno govori šta treba a šta ne,zato znam sve ovo user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1179
   RE: Da li verujete u bapske priče?
10.9.2014 10:31:49   
wivern
Sad me Emica podseti za trudnice i babske price, kad krene gorusica i muka onda bebi raste kosa?!? Pa znaci da bi moja beba trebala da se rodi kao majmunce, kad vec moram tako da se izrazim user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1180
   RE: Da li verujete u bapske priče?
10.9.2014 13:04:50   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Moja baba, dok je bila ziva, pricala nam kao deci da je brala grozd u tudjem vinogradu i neko naisao , a njoj bilo glupo pa cucnula da se sakrije i uhvatila se za koleno ...mami stvarno grozd na kolenuuser posted image


od moje kume mama je stala na pile kada je bila trudna, i kako je poskocila, uhvatila se za butinu. kuma ima pile na butini, i to toliko stvarno, samo sto ne pocne da pijuce, bez zezanja user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1181
   RE: Da li verujete u bapske priče?
10.9.2014 13:09:46   
eca89
Moja sestra od tetke na ruci ima biljeg, kao zrno kafe i onako onu liniju, jer je tetka voljela da jede onu prženu kafu, tad se jos pržila, pa mljela, a nisu joj dali, kao nije zdravo i ono uhvati i neko naidje i sakrije tako ispod miske, i ova stvarno imauser posted image user posted image pravo zrno.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1182
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 1:17:14   
srculence25
IZVORNA PORUKA: eca89

Moja sestra od tetke na ruci ima biljeg, kao zrno kafe i onako onu liniju, jer je tetka voljela da jede onu prženu kafu, tad se jos pržila, pa mljela, a nisu joj dali, kao nije zdravo i ono uhvati i neko naidje i sakrije tako ispod miske, i ova stvarno imauser posted image user posted image pravo zrno.


ja sve KAO neverujem u bapske price ali ima neke istine zaista.Kako citam postove tako se sve prisecam pa pomislim ako je to stvarno sa tragovima kad nesto krisom pojedes ili kad se uplasis i uhvatis za nesto na telu
pa moje dete ce biti sareno user posted image pu pu daleko bilo nedaj boze
Jutros sam jela sardine da bi mi baba rekla kako nevalj jesti ribe jer ce dete biti mutavo user posted image

< Poruku je uredio srculence25 -- 12.9.2014 1:19:14 >

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 1183
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 8:07:04   
doktorkakristal

IZVORNA PORUKA: srculence25



Jutros sam jela sardine da bi mi baba rekla kako nevalj jesti ribe jer ce dete biti mutavo user posted image

ma daj molim te pa zar ti ovo zvuci razumno user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 1184
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 8:11:40   
mali_mis
Sto se dokonih baba tice dok si trudna ne smes nista jesti, kad se porodis opet nista. Najbolje da pasemo travu. Ah ne, i ona ne valja, piskila kuca po njoj user posted image
I dalje mi je najveci biser, kad se sazna da je zena trudna, treba joj staviti so na glavu, pa ako se pocesa valjda po nosu onda je (eh da me ubijete da li musko ili zensko, zaboravila sam pol), a ako na nekom drugom mestu onda je ono drugo user posted image
Pa tacno bih ubila nekog da mi soli glavu user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 1185
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 8:14:03   
Misha i Ljisha
user posted image a znaci zato moja D i dalje ne sklapa recenice.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1186
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 8:18:44   
doktorkakristal
LJISO sram te bilo jela si mnogo ribe user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1187
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 9:14:29   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: doktorkakristal RR


IZVORNA PORUKA: srculence25

Jutros sam jela sardine da bi mi baba rekla kako nevalj jesti ribe jer ce dete biti mutavo user posted image

ma daj molim te pa zar ti ovo zvuci razumno user posted image


Nešto ti se uz*e*ao citat i čitam i gledam da li si trudna user posted image pa se posle mislim valjda bi nam rekla, a onda tek skrolam na gore user posted image

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 12.9.2014 9:15:11 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 1188
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 9:20:45   
branki*
znaci da sam i ja jela puno ribe dok sam trudna bila,ooouser posted image



_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 1189
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 9:59:57   
wivern
E ovo za ribu je vrhunac ludila, ali stvarno.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1190
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 10:07:42   
pipi_coco

IZVORNA PORUKA: emicaa

osoba sa plavim očima ne treba gledati u bebu da je ne urekne,ako neko urekne bebu mama treba uzeti vode u usta i umiti bebu da skine urok,znači fuj.


Meni je ovo blesavo user posted image

Ja imam plave oči, pa šta sad da radim, da ne gledam bebe, a šta cu sa svojom kad je budem imala user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1191
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 10:08:16   
Olga75
sto se belega tice , zver ima leptirica na desnoj butini , onako hiperpigmentacija a nit sam se hvatala , nit sam krala user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1192
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 10:13:24   
emicaa
Ma meni je sve to blesavo ali šta mogu user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1193
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 10:18:28   
mirkam
Ne, ne Olga, ako ima leptira to znaci da si ga ukrala i pojela pa se tek onda pipnula user posted image
Moj M ima na guzi, tacno na sredini mladez, taj kao hiperpigmentacija, i okrugao je.Sta li sam to okruglo ukrala i pojela bas se pitam? user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1194
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 10:19:46   
milicicak
Citam, citam i smejem se user posted image
ne, ne verujem u babske price. Mislim da niko nije ni pokusao nesto da mi kaze dok sam bila trudna...

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1195
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 10:21:03   
Olga75

IZVORNA PORUKA: mirkam

Ne, ne Olga, ako ima leptira to znaci da si ga ukrala i pojela pa se tek onda pipnula user posted image
Moj M ima na guzi, tacno na sredini mladez, taj kao hiperpigmentacija, i okrugao je.Sta li sam to okruglo ukrala i pojela bas se pitam? user posted image

vidiiiiiiiiiis , zaboravila user posted image
e mozda si krisom pojela paradajz , da ne kazem kliker user posted image
a plave oci i urokljivost , ooo , pa mi svo troje imamo plave oci ( i moja mama i moj brat i Masa ) sta nas je poganih cudo jedno user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 1196
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 10:22:59   
srculence25
Baba je kriminal,kad god me vidi samo me zagleda prati ponasanje i izvaljuje.Ovo za ribu vecu glupost nisam cula user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1197
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 10:27:53   
doktorkakristal
TRCO user posted image ja tek sad primetila
ma tih sujevernih gluposti koliko hoces

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 1198
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 10:28:24   
Klarita

IZVORNA PORUKA: mali_mis

Sto se dokonih baba tice dok si trudna ne smes nista jesti, kad se porodis opet nista. Najbolje da pasemo travu. Ah ne, i ona ne valja, piskila kuca po njoj user posted image
I dalje mi je najveci biser, kad se sazna da je zena trudna, treba joj staviti so na glavu, pa ako se pocesa valjda po nosu onda je (eh da me ubijete da li musko ili zensko, zaboravila sam pol), a ako na nekom drugom mestu onda je ono drugo user posted image
Pa tacno bih ubila nekog da mi soli glavu user posted image

Ja verujem u bapske price user posted image user posted image tu i tamo po nekeuser posted image

I znam jos nesto- kad bejah trudna, a ne znadoh pol, mm radnica, starija zena me isprepada-"Juuuu, sta ti je to na ruke, kukuuuu/" Ja -"Sta???" i okrenem ruke da pogledam u njih dlanovima na dole, a ona ce:"Haaa, musko nosis, cim si ruke tako pogledala" Ja-user posted image A ona: "Da si pogledala u dlanove, to znaci da ces da "dajes", ili da udajes da kaze, a cim gledas u sake odozgo, znaci da ce uzimas devojku, ce zenis" user posted image
I takoooo, ja rodih musko dete, ali te bapske price ne znaju za homoseksualizam, hmmmm. sta ako mi sin bude gayuser posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1199
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 10:28:38   
pipi_coco
Jedina prica koju je meni moja baba pricala i u koju vjerujem: da se trudnici nikada ne smje biti hladno po nogama i preko leđa, jer su prehlade u trudnoci zuser posted image , i da su muke ako je trudnica prehlađena na porodu.

Meni ovo ima logike, pa joj vjerujem user posted image



_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 1200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  46 47 [48] 49 50   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here