|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 10:29:59   
milicicak

IZVORNA PORUKA: pipi_coco

Jedina prica koju je meni moja baba pricala i u koju vjerujem: da se trudnici nikada ne smje biti hladno po nogama i preko leđa, jer su prehlade u trudnoci zuser posted image , i da su muke ako je trudnica prehlađena na porodu.

Meni ovo ima logike, pa joj vjerujem user posted image




Ovo nije babska prica, ovo je zdrav razum user posted image

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 1201
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 10:30:53   
branki*
klarita,ok mi da verujes,ti si cuvena prorocica i razumes se u ovu misterioznu tematikuuser posted image
ja sad zamislila tu tvoju situaciju i logicno mi da pogledam u dlanove-znaci devojcicauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1202
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 10:34:25   
mali_mis
A znate za onu, kad cistis metlom, pa kao "nemoj prema sebi, imaces tezak porodjaj" user posted image To kad mi je sveki rekla, umalo je nisam spalila pogledom.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1203
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 10:36:00   
pipi_coco
Ah šta da ti kažem, moja baba je bila jako razumna žena user posted image user posted image



_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1204
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 10:36:01   
Olga75
kad metes pa ti ostane djubreta : ostavice te svatovi user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1205
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 10:50:32   
doktorkakristal
a ono da kad pravis salatu ne mesas nozem jer ce biti svadje u kuci user posted image
ne sipaj supu preko drske serpe bolece te usi user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1206
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 10:54:07   
Mala Elena
Ako ti neko dodjena babine kada ima ciklus, dete ce ti se osuti po licu ( E imala milije, valjda joj se cistila koza) user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 1207
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 10:56:44   
wivern
Ako sedis na cosku stola nikada se neces udati. Mozda se zato i udadoh tek sa 36 user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1208
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 10:57:50   
bubulence

IZVORNA PORUKA: branki RR

klarita,ok mi da verujes,ti si cuvena prorocica i razumes se u ovu misterioznu tematikuuser posted image
ja sad zamislila tu tvoju situaciju i logicno mi da pogledam u dlanove-znaci devojcicauser posted image


hihihiih, e bas vala user posted image .
meni je to radila kuma, to sa dlanovima i jos nesto sa hvatanjem krpe i kao "musko"! nema sanse da omane, nikom nije pogresila. i kada se Ema rodila nije verovala da je zensko sve dok nije dosla da je vidi user posted image .
u vecinu stvari ne verujem, ima nekih logicnih prica, ali ovo za sardinu i ostalo mi je cista budalastina...


(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1209
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 11:01:19   
mirkam
Olga, ne volim paradajz tako da nije to. I daaaa, bas lici na kliker. Ma garant sam kliker pojela user posted image
Meni je par dana privatno dolazila patronazna sesta prvih dana uvece da ga kupa i tako to. I ja ujutro kad ga presvlacim tih dana, svaki put carapica naopako. Ja tada i onako sludjena, sve mislim, boze zar sam bas toliko pukla da ne primjecujem da mu oblacim naopako carapice. Kad posle par dana kaze meni ta patronazna, uvijek mu jednu carapicu prevrni - valja se. Uh, laknulo mi je sto nisam luda nego mu ona prevrtala carapu naopako user posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1210
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 11:19:38   
Mala Elena
Ako neko baci maramicu na sto - trudnica treba da je podigne jednom rukom. Ako je podigne nežno sa dva prsta, biće devojčica. Ako je zgrabi celom šakom, biće dečak. Testirali meuser posted image ispalo tacno .A mnogi veruju u kineski horoskop, i to sam probala i tacno .Ajme mene user posted image

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 1211
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 11:56:33   
emicaa
Ako dupetom gurneš vrata postaćeš udovica,a kad kreneš sa svatovima od kuće ako se okreneš vratićeš se opet živjeti sa svojima

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1212
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 12:22:11   
Klarita
Kad zvizdis po mraku, prizivas djavole u kucu user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1213
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 12:28:50   
Bibilib

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Ako ti neko dodjena babine kada ima ciklus, dete ce ti se osuti po licu ( E imala milije, valjda joj se cistila koza) user posted image

To nije tacno meni majka imala kada smo pravili babine bebi... Ali sam cula da moras da kazes nekom recmo majci deteta gde ides na babine... Tako da je meni majka rekla da ima user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 1214
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 12:30:29   
Bibilib
a jel ste cule da ako u trudnoci sutnes kuce i macku,dete ce biti maljavo user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 1215
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 12:35:45   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Klarita

Kad zvizdis po mraku, prizivas djavole u kucu user posted image

kod nas kazu miseve user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1216
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 12:38:22   
Klarita
Eeeeeeeeepaaaaaaa, to ti je zato sto mi na jug baratamo samo sas djavoli i djavolska posla, prorocanstva i rekla kazala user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1217
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 12:46:02   
srculence25
user posted image Klarita i ja sam prosla kroz to i pogledala sam u ruke sa okrenutim dlanovima ka zemlji i bilo je kao bice decak
A znacenje nisam znala a sad videcemo dali je bapska prica bila u pravu user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1218
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 12:48:19   
Klarita
Pa, ti nisa bila u temi prorocanstva user posted image caskom idi tamo i ostavi mi podaci, na prvo mesto imovno stanje i ce da ti kazem sta ce rodis user posted image

(odgovor članu srculence25)
Direktna veza do poruke: 1219
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 12:52:35   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Klarita

Eeeeeeeeepaaaaaaa, to ti je zato sto mi na jug baratamo samo sas djavoli i djavolska posla, prorocanstva i rekla kazala user posted image

aaaaa pa za pupupu vragove uvek ima svete vode i velecasni user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 1220
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 14:13:41   
Sanjalica1980
Ja ne verujem uopste. Sveki zna ponekad nesto da lupi ali dobro. user posted image

Ja sam odrasla u kraju gde to nije aktuelno ali zato kod pokojne bake na Baniji (Hrvatska) to je bila redovna pojava. Imali su neku seosku vracaru.
Jedino se cudim sto je bilo nekoliko stvari koje je zena pogodila.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 1221
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 14:22:03   
anita
Iscitala sam sve postove na ovoj temi. Iskreno da Vam kazem ali vise od polovine su po meni smesni. Ja ne verujem u bapske price.

_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 1222
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 14:26:05   
Sanjalica1980
Anita pratim te user posted image

Slazem se sa tobom.

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 1223
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 14:27:23   
pipi_coco
A zna te li onu da ne valja ujutro ostavljati piđamu naizvrat jer ce ti cijeli dan biti naopako user posted image

Meni su servirali ovu pricu da se naucim slagati svoj krevet i stavri ujutro i upalilo je, stvorena je navika.

Izgleda sam vjerovala u te bapske price kad sam bila mala, a sada više ne user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 1224
   RE: Da li verujete u bapske priče?
12.9.2014 14:42:23   
mali_mis

IZVORNA PORUKA: emicaa

Ako dupetom gurneš vrata postaćeš udovica,a kad kreneš sa svatovima od kuće ako se okreneš vratićeš se opet živjeti sa svojima


kuku pa ja dupetom redovno guram vrata, ali od lifta, to se ne racuna jel user posted image a svatova i nije bilo svi se potrpasmo u dvoje kola, i nisam se okrenula a vratih se kod mame. Eto ova druga ne valja, a za ovu prvu pu-pu daleko bilo.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  47 48 [49] 50 51   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Engimengi: Moja porođajna priča
photo
Ctg je pokazao velike kontrakcije, doktor je rekao da me spremaju za 5 min u salu na carski rez! Ja sam samo stigla da j...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here