|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Histeroskopija
12.11.2011 18:29:56   
nina26
Hanka a jel postoji mogucnost da radis u BG-u? Ako moze, ja bih ti preporucila Zvezdaru i Dr Bojovica, meni je on radio histero, nisam platila dinara, a inace sam se isto bila razmisljala da idem kod ovog tvog Dr. Da je strucnjak jeste, ali brate 1000eu, toliko je i ovde u Grckoj, nisu normalni....

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Histeroskopija
13.11.2011 9:48:48   
hanka
Mozda bih i mogla ali bez uputa bilo bi mozda malo jeftinije,kao da nemam osiguranje.Problem je sto niski zavod nece odobriti uput jer se sve moze zavrsiti kod nas a to sto nemaju pojma to te niko ne pita.

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Histeroskopija
13.11.2011 11:41:09   
nina26
Pa naraqvno da mozes bez uputa u bilo kojoj drzavnoj, ne znam kako se nisam setila pre user posted image

Ides samo lepo zakazes, daju ti sta ti teba od analiza, i slagacu te mislim da je oko 300eu bez uputa, sto je mnogooo povoljnije nego kod privatnika da ides.

Nema razloga da dajes tolike pare, sacuvaj ih ko zna zasta ce ti trebati posle.

Bilo da si u Frontu ili u Zvezdari, bices u sigurnim rukama, za Visegradsku ne znam stvarno...

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Histeroskopija
14.11.2011 13:55:33   
Parižankaa
U Višegradskoj sam ja radila u sept. histero.
Dr Dokić-dobar je, ali svo drugo osoblje je za odstrel-bar ono sa kojima sam dolazila u kontakt.


_____________________________

ja ''''78.g.
m.m. ''''71.g.
2 IVF beta 0
1 ICSI beta 1,87

Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Histeroskopija
19.11.2011 11:42:47   
hanka
Odlozili su mi hiteroskopiju za mart mesec jer po UZ uterus je dobar i ne vidi se nikakva anomalijauser posted image

(odgovor članu Parižankaa)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Histeroskopija
19.11.2011 12:33:22   
nina26
Eto ti saduser posted image

Kod mene bilo obrnuto na uz se videla anomalija kad mi radili histero nisu nista nasli....

Sto su tebi uopste predlozili histero, tj na osnovu cega onda kad ti je na uz sve ok??

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Histeroskopija
19.11.2011 14:11:23   
Biksi79
Posle uradjenog hsg i tri inseminacije htela sam da mi dr. uradi dijegnosticku laparaskopiju ili histeroskopiju da bi bila mirnija ali isto tako jer mi je UZ dobar nema nista na sta bi sumnjao rekao je da nema potrebe pa sam odustala a posto je jedan od boljih dr.verujem da je u pravu pa videcemo.

hanka mozda da cujes misljenje jos nekog dr. a do marta mozda budes user posted image nikad se ne znauser posted image

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Histeroskopija
19.11.2011 16:24:51   
hanka
Nina na snimku HSG se ne vidi desna strana materice i na otpusnoj listi mi pise unicornis uterus ili endometrijalni polip pa mi je predlozena magnetna pa histero a dr koja je radila hsg rekla mi da se okrenem na levu stranu tako da kontrast nije mogo da se slije na desnu a na UZ se jasno vidi da nema nicega,preporucili su mi folikulometriju i terapiju za druge probleme
Biksi posle hsg gledala me dr iz DZ,Ljubic iz Jevremove i Markovic iz Speba i svi predlozili prirodno zacece do marta ako do tada ne bude nista onda da se radi histero sa laparo da budu sigurni
Ako me jos neko bude pogleda nabicu im sondu u .....
Valjda su neki strucnjaci a u interesu im je da mi debelo naplate a nece,tako da im za sada verujemuser posted image

< Poruku je uredio hanka -- 19.11.2011 16:27:53 >

(odgovor članu Biksi79)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Histeroskopija
19.11.2011 19:37:44   
nina26
Hanka nadam se da ces uspeti prirodno da ostanes user posted image i da ti nece trebati nijedna ove dve intervencije, mada su po meni, one vrlo bitne u dijagnostikovanju steriliteta.

Biksi, ne bih se slozila, da ako se na UZ ne vidi nista, da je sve ok...daj Boze da je tako, nemoj me pogresno shvatiti user posted image

Nego meni su 2,3 dr rekla da dok ne vide samu unutrasnjost/spoljasnost materice, ne mogu nikad da budu sigurni da je sve ok.

Ne znam devojke da li ste cule za onu jednodnevnu dijagnosti na Betaniji, cini mi se da je jako korisna a i brza intervencija?

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Histeroskopija
19.11.2011 20:30:56   
hanka
Nina hvala ti.Ja sam se vec spremila za intervenciju i cak sta vise je zahtevala,ali su me odgovorili od nje jer je najbolje da ne cackaju nista pa ajd da im verujem do marta ako ne bidne nista onda me gledkaju preko ekrana user posted image

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Histeroskopija
19.11.2011 20:38:37   
daca77
Hanka, navijam da ostanes user posted image i izbegnes ove intervencije, jer sam veliki protivnik istih. user posted image  

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Histeroskopija
20.11.2011 14:37:34   
Biksi79
nina26 u pravu si i ja tako mislim da se na UZ ne vidi sve naravno, bas zato sam sama insistirala al eto dr. imaju svoju taktiku  i rade po svom sta ces,svakako me to ceka uskoro.
Drago mi je da je kod tebe sve ok proslo jos malo i user posted image stize.

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Histeroskopija
20.11.2011 19:30:19   
nina26
Ma naravno devojke, uvek treba slusati svoje dr, ali isto tako i informisati se i sa strane.

Nadam se da vam nece ni trebati nista od togauser posted image


(odgovor članu Biksi79)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Histeroskopija
9.12.2011 14:24:44   
Maki80
Ćao žene user posted image ja sam nova ovde :)
pošto sam pročitala sve što ste napisale, čitala po netu sve i svašta, zanima me jedna stvar pa ako neka može da mi pomogne, hvala joj user posted image
Moja doktorka hoće da me šalje na histeroskopiju, pošto mi je uočen polip u materici na UZ, ništa drugo mi nije rađeno do sada, samo smo prošlog meseca pratile ovulaciju na UZ i to je ok.
Zanima me da li sam prvo trebala da uradim HSG i vidim prohodnost pa tek onda histero ili je može i ovako.
Moj dragi i ja pokušavamo već godinu dana, ali bezuspešno.
Još jedno pitanjce, kada se rade hormoni, pošto mi ih doktorka uopšte nije spomenula user posted image
Hvala vam žene unapred user posted image
Pozzzzzz

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Histeroskopija
24.2.2012 16:29:08   
branaV
Treba mi neko ko je radio laparoskopiju i histeroskopiju kod dr Ane Mitrovic u NF? Zakazala sam kod nje intervenciju 13.3. pa me interesuju iskustva sa njom? Help!

(odgovor članu Maki80)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Histeroskopija
27.2.2012 13:18:59   
jelenka
hanka meni je radio histeroskopiju dr Ljubic u jevremovoj ja sam prezadovoljna njime,moja materica je inace dvoroga s tim da mi je otklonio septum koji je pretstavljao problem. kosta toliko koliko si napisala ali veruj mi da je vrhunski strucnjak i da bi to uradio odlicno. raspitaj se jos pa lepo razmisli ipak je to bitna svar i teba je uraditi kvalitetno. sve najbolje

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Histeroskopija
27.2.2012 13:29:08   
jelenka
dobro dosla maki. ja sam radila pre histeroskopije hormone,briseve, isvasta jos nesto nemogu sve ni da se setim a nisam radila HSG znam samo da putem histeroskopije nemoze da se vidi prohodnost jajovoda mada mislim da to mozes i kasnije.
ja bih radila HSG ali mi niko nije predlozio.

(odgovor članu Maki80)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Histeroskopija
3.3.2012 18:33:14   
hanka

IZVORNA PORUKA: jelenka

hanka meni je radio histeroskopiju dr Ljubic u jevremovoj ja sam prezadovoljna njime,moja materica je inace dvoroga s tim da mi je otklonio septum koji je pretstavljao problem. kosta toliko koliko si napisala ali veruj mi da je vrhunski strucnjak i da bi to uradio odlicno. raspitaj se jos pa lepo razmisli ipak je to bitna svar i teba je uraditi kvalitetno. sve najbolje


Ne mogu da se setim da sam napisala koliko kosta i gde sam pisala.
Pomenula sam da bi me kod Andjelica kostalo 800e ali samo histero
Posle konsultacija kod Ljubica dobila sam odgovor da bi on radio histero+laparo pa pretpostavljam da bi kostalo i vise.Koliko si ti platila?
Kod mene je u pitanju jednoroga pa bi oni tu meni tanjli zid materice sa unutrasnje str i receno mi je da se mora praviti pauza od 6 meseci sto mene i te kako brine
Dr iz Dz koja me vodi nije nikako za neku drugu varijantu jer ako se to nestrucno uradi mogu ostati "osakacena" za ceo zivot i naravno bez deceuser posted image

(odgovor članu jelenka)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Histeroskopija
4.3.2012 12:30:33   
jela 76
Hanka,
Imala sam totalno zapusenje jajovoda.
Radila sam laparo i histero u drzavnoj bolnici, u Uzucu. Nisam imala uput, platila sam celu operaciju vrlo simbolicno, ali dr je 1 od petorice najboljih u tom endoskopskom polju, u Srbiji!!! Dr ne priznaje hsg, samo endoskop!
Ako te nesto vise zanima, javi se na pp, rado cu ti odgovoriti.
Pozdrav!

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Histeroskopija
13.3.2012 22:55:51   
Makica79
Drage,
ja sam zakazala laparo u visegradskoj, bez mnogo problema. sad treba da prikupim potrebne analize. Dovoljno je da imas misljenje lekara koji predlaze laparoskopiju, odes tamo, javis se setri Miri i ona ti sve objasni sta da prikupis i kada da doneses. Nista se ne placa. Osim analiza koje moras da doneses, ali i to mozes drzavno ako imas vremena i zivaca.
Ja sam licno protiv totalne ili epidural anestezije van bolnice tj u privatnim ordinacijama. Nikad ne znas da li ce, ne daj Boze, da ti zatreba dodatni lekar ili pomoc.
Ja se licno brinem oko briseva. Imala sam kandidu i nadam se da sam je izlecila

(odgovor članu jela 76)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Histeroskopija
1.4.2012 11:34:51   
Zebica
Zdravo dame moje!user posted image user posted image nadam se da imate mesta za jos jednog novog clana, kome je sve ovo, by the way, jos sveza tema...

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Histeroskopija
1.4.2012 11:38:14   
hanka
Zebice dobrodosla user posted image

(odgovor članu Zebica)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Histeroskopija
1.4.2012 12:21:31   
nina26
Hanka, sta si odlucila za histero, hoces raditi uskoro?
Znam da si trebala da radis u martu ako se ne varam?

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Histeroskopija
2.4.2012 23:18:53   
hanka
E da nina cekalo se da prodju tri folikulometrije sa stimulacijom pa ako ne ostanem trudna radim
S obzirom da su meni ciklusi u haosu cekam jos nekih 15ak dana za betu pa da znam sta daljeuser posted image
Nadam se da je necu raditi ali...

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Histeroskopija
2.4.2012 23:33:59   
Jole84
Nećeš nećeš user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako se ponašati nakon embriotransfera?
Prokrvite svoje krvne sudove kretanjem i svežim vazduhom. Šetnja definitivno oslobađa od stresa. Takođe je značajno i sk...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here