|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čime se bavite ?
20.9.2014 8:27:36   
serpica
Diplomirani vaspitac predskolske dece.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Čime se bavite ?
20.9.2014 8:36:46   
eca89
Dipl.ing.saobraćaja

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Čime se bavite ?
20.9.2014 10:20:27   
nata11
Kalrita zasto ti oduzeli licencu? Sta to neki novi propisi? user posted image

_____________________________





(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Čime se bavite ?
20.9.2014 14:10:35   
lelaigor
Po struci sam elektrotehničar elektronike, prekvalifikovana u administrativnog radnika, a radim kući, pravim i dekorišem torte i kolače. user posted image Odlična kombinacija!

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Čime se bavite ?
20.9.2014 15:33:15   
Didy
IZVORNA PORUKA: Didy

Ja sam profesor srpskog jezika, koleginice, ali trenutno radim kao lektor.


Da se samocitiram s prve strane. Radim kao lektor honorarno i sve ređe, iako završavam postdiplomske za lektora. U međuvremenu sam radila u školi kao nastavnik srpskog, pa položila C1 nivo engleskog jezika i od ove godine predajem engleski u dve škole, a zvali su me i iz privatne škole da držim časove engleskog predškolcima. Privatne časove engleskog i srpskog držim već 8 godina.


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Čime se bavite ?
21.9.2014 1:53:53   
Klarita

IZVORNA PORUKA: nata11

Kalrita zasto ti oduzeli licencu? Sta to neki novi propisi? user posted image

Pa, da i ne. Ja sam "radila" vec i imam licencu za zdravstvo. U medjuvremenu mi ponudili posao u skoli i ja prihvatila, pa sad ne mogu da obnovim licencu, jer da bih obnovila potrebno mi je 40 radnih sati u nedeljno u apoteci, a ja imam kako rece zdravstveni inspektor oko sat i po, dva. A, ovi iz farmaceutske komore mi isto rekli. DakleM da radim 100% u apoteci a, dopunski 30% u skoli, onda bih imala pravo...ma, zamotljavim te gospodine.
Nego nakotismo se i mi na birou, pa cu otkupiti od nekog diplomu i krenuti u biznis...to je bar lako danas, snalazljivost mi je vrlinauser posted image a, u skoli cu pokupiti sve casove do 100%, fale mi dva cela casauser posted image pa cu se dopunski prijaviti u apoteci i tako...a, to sve od proleca tamo, kad mi istekne porodiljsko.

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Čime se bavite ?
21.9.2014 4:46:00   
Mala Elena
Lelaigor , zanimljiva kombinacija nema sta! user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Čime se bavite ?
21.9.2014 22:18:43   
Sanjalica1980
Ja sam strukovni ekonomista, Finansije i racunovodstvo.
Radila sam u struci 10 god pa mi dosadilo. Oduvek sam htela da budem konsultant prodaje za Loreal i to sam uspela.
Bilo je tesko preci sa posla na neodredjeno na posao na odredjeno i za manju platu ali sam napredovala za godinu dana i sada imam kepu platu,na neodredjeno,dodatno zdravstveno isiguranje i godisnji od 25 radnih dana.
Ranije sam imala samo 10 za celu godinu a sada ne stizem da ga iskoristim.
Mogla sam da se i zeznem ali se nisam dala. Jeste da sam radila od ujutro do uvecer ali nema veze.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Čime se bavite ?
21.9.2014 23:09:52   
anita
Ja sam ekonomista za turizqm i ugostiteljstvo,ali nevradim u struci.
Radim kao asistent direktora.
Obavljam sve administrativne poslove za celu radnju i deo poslova sluzbe ljudskih resursa.
Bitno je da sam zadovoljna poslom koji radim. Imam sve obezbedjeno (godisnji odmor,placeno odsustvo,topli obroj,prevoz) Najbitnije je da je plata uvek na vreme user posted image


_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Čime se bavite ?
21.9.2014 23:18:46   
Sanjalica1980

IZVORNA PORUKA: anita

Ja sam ekonomista za turizqm i ugostiteljstvo,ali nevradim u struci.
Radim kao asistent direktora.
Obavljam sve administrativne poslove za celu radnju i deo poslova sluzbe ljudskih resursa.
Bitno je da sam zadovoljna poslom koji radim. Imam sve obezbedjeno (godisnji odmor,placeno odsustvo,topli obroj,prevoz) Najbitnije je da je plata uvek na vreme user posted image



Tako je draga.

Moje kolege su znale cesto da kukaju jer puno radimo a nemamo plate kao drugi agenti prodaje u struci. Ja sam ih spustala na zemlju. Nema sta da se zalimo. Imamo super nova kola koja koristimo u privatne svrhe,placen mobilni i troskove kada smo pi drugim gradovima.
Jeste da puno radimo i da nam jase po glavi zbog prometa ali ja samo pomislim kako ima ljudi koji i nemaju posao i zadovoljna sam.

Za vreme rata nismo imali bukvalno sta da jedemo i navikla sam da budem skromna. Mm me stalno tera da si kupim sta mi treba. I kada pazarim to je uvek u nekim radnjama koje su povoljne.
Sada bi mogla ali mi ostala ta skromnost, na druge volim da potrosim i nikada mi nije zao.

(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Čime se bavite ?
21.9.2014 23:21:54   
Maslacak15
Naukom. Radim kao naucnik, tj istrazivac u oblasti infektivne molekulare biologije. Uza specijalnost hlamidije i jajovodi (romanticno znam). Po struci molekularac, diplomorala u beogradu, doktorirala u Nemackoj.

(odgovor članu Sanjalica1980)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Čime se bavite ?
21.9.2014 23:34:00   
17 joka
trenutno nezaposlena tj domacica

uskoro trebam poceti raditi u struci kao fizioterapeut i jako se radujem volim svoj poziv da pomazem drugima tad sam ispunjenauser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Čime se bavite ?
22.9.2014 12:08:55   
Sanjalicaaa
Do skoro sam pricala "student", sad pricam "cuvam dete" . Inace, ne volim ovo pitanje user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Čime se bavite ?
22.9.2014 16:09:41   
lelaigor

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Lelaigor , zanimljiva kombinacija nema sta! user posted image


Ja to tako, da isprobam. user posted image Sledeće na listi mi je automehaničar user posted image


IZVORNA PORUKA: Maslacak15

Naukom. Radim kao naucnik, tj istrazivac u oblasti infektivne molekulare biologije. Uza specijalnost hlamidije i jajovodi (romanticno znam). Po struci molekularac, diplomorala u beogradu, doktorirala u Nemackoj.


Umrla sam! user posted image

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Čime se bavite ?
22.9.2014 17:50:37   
Didy
Uza specijalnost hlamidije i jajovodi
Mene ova tema jako zanima. Jesi li pisala išta u temi o hlamidiji, nisam gledala odavno?

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Čime se bavite ?
22.12.2014 10:38:00   
dejana007
advokat.pripravnik koji uci pravosudni user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Čime se bavite ?
23.12.2014 16:26:48   
Maraj
Prosvetni radnik

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Čime se bavite ?
23.12.2014 16:32:06   
Mama.Veki
Administrator od kuće, vanredni student i 24/7mama i (očajna) domaćica user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Čime se bavite ?
23.12.2014 22:04:52   
mama krava

IZVORNA PORUKA: Maslacak15

Naukom. Radim kao naucnik, tj istrazivac u oblasti infektivne molekulare biologije. Uza specijalnost hlamidije i jajovodi (romanticno znam). Po struci molekularac, diplomorala u beogradu, doktorirala u Nemackoj.

Covece, pa ja sam celo studentsko doba ludovala po BG sa molekularkama. A moje dve drugarice iz gimnazije su tvoja klasa , ako si i ti upisala fax 96. Jedna je sada u Cikagu, a druga ovde radi na IMD kao geneticar user posted image

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Čime se bavite ?
23.12.2014 22:10:20   
Torbica

IZVORNA PORUKA: Torbica

Lekar, Klinicki centar user posted image

Specijalizant anesteziologije sa reanimatologijom i intenzivnom terapijom

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Čime se bavite ?
23.12.2014 22:23:53   
mama krava
Torbice, svaka cas_t!user posted image

< Poruku je uredio mama krava -- 23.12.2014 22:33:29 >

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Čime se bavite ?
23.12.2014 22:35:25   
Torbica
user posted image user posted image
Doktorski rad na pola... Imam magistarski odradjen, po starom programu.

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Čime se bavite ?
23.12.2014 22:50:53   
Didy
IZVORNA PORUKA: Torbica


IZVORNA PORUKA: Torbica

Lekar, Klinicki centar user posted image

Specijalizant anesteziologije sa reanimatologijom i intenzivnom terapijom


Tako mi je puno srce zbog tebe što možeš ovako da objaviš. user posted image user posted image (I fali mi još i onaj smajli što se klanja). user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Čime se bavite ?
23.12.2014 23:04:09   
Torbica
Didy,hvala ti do neba!Ti si jedno srce ogromno!
Moj osećaj je - na samom sam početku,koliko toga ima,ja znam samo mrvicu,tako da će narednih par godina biti učenje,učenje i samo učenje!Možda sam prolupala,ali uživam,merak mi je baš,neopisivo sam srećna što sam dobila priliku!
Nikakvo klanjanje meni početniku,hihi!

< Poruku je uredio Torbica -- 23.12.2014 23:05:34 >


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Čime se bavite ?
24.12.2014 1:10:52   
Azra_
Torbice, da ti se poklonimo dok si na početku, posle ćeš nas zaboraviti!!!user posted image Bravo!!! Šta drugo da ti kažem!!!user posted image user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here