|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čime se bavite ?
2.4.2012 17:52:04   
bebać
Gagi u opticaju je nešto iz BL, iz Trebinja iz Bijeljineuser posted image user posted image ček dok se žena sabere i oduzme, ne biram ja to svaki danuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 201
   [Obrisana poruka]
2.4.2012 17:54:41   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 202
   RE: Čime se bavite ?
2.4.2012 17:55:43   
anajid
Gagi je u pravu,to ti je najvaznije da imas sa kim da kaficu popijes.Tako ces se najlakse odluciti sta ces.user posted image

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 203
   [Obrisana poruka]
2.4.2012 17:56:03   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu anajid)
  Direktna veza do poruke: 204
   RE: Čime se bavite ?
2.4.2012 17:56:58   
snješka
Ja nešto ne bih rekla da ćeš lako naći posao kao diplomirani psiholog. Ali ako te to već najviše zanima, ako želiš mogu se raspitati kakvi su uslovi studiranja na privatnom fakultetu u Travniku, jer kod nas ne može vanredno. Žao mi je, ali bi morala dolaziti na predavanja i vježbe. user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Čime se bavite ?
2.4.2012 18:01:45   
Anoniman
bebac ja studiram psihologiju, u oktobru nastavljam 3 godinu, lepo je, ali i tesko zaista...

< Poruku je uredio Unina mama -- 2.4.2012 18:02:56 >

(odgovor članu snješka)
  Direktna veza do poruke: 206
   RE: Čime se bavite ?
2.4.2012 18:15:04   
snješka

IZVORNA PORUKA: bebać

Gagi u opticaju je nešto iz BL, iz Trebinja iz Bijeljineuser posted image user posted image ček dok se žena sabere i oduzme, ne biram ja to svaki danuser posted image


A Pale????? user posted image

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Čime se bavite ?
2.4.2012 18:20:04   
bebać
Snješka drga ne mogu privatni, nemam love za njih, skupi su k'o vrag

I Pale dolaze u obzir, gdje me još gostite....nije valjda samo sa kafom, a gdje su kolači i mezetlukuser posted image user posted image

kao što rekoh psihologiju bi voljela, ali otpada, nemaju vanredne studije. Ostaje menadžment, turizam, pedagoški i učiteljski

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Čime se bavite ?
2.4.2012 18:26:20   
snješka
Kod nas na faksu imaš i padagogiju i razrednu nastavu, tj. učiteljski, ali nijedan ne može vanredno. U stvari, ovo za razrednu ostavljam da se raspitam sutra. Može?

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Čime se bavite ?
2.4.2012 18:26:56   
snješka
Imaš na Sokocu Visoku školu za uslužni biznis.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Čime se bavite ?
2.4.2012 18:29:10   
bebać
Snješka raspitaj se, hvalauser posted image

Dodala sam te na fb, ako si to bila tiuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu snješka)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Čime se bavite ?
5.4.2012 10:15:47   
bebać
Imali ko kakvu info za faks poštanski saobraćaj? Posle se preusmjerim na telekomunikacije.....kakvo je to zanimanje, kako posle naći posao i to???

Znam da kad se završi budeš inžinjer.

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Čime se bavite ?
5.4.2012 10:21:19   
minavb
Lakše se u telekomunikacijasma zapošljavaju inženjeri sa ETFa i sličnih fakulteta, nego sa saobraćajnog.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Čime se bavite ?
5.4.2012 10:21:29   
anajid
Joj bebac ne znam...

Sta ima jos tu u Doboju?Sjecas se da sam ti spominjala da sam ja u Doboju zavrsila za vaspitaca trecu godinu?Mi smo imali konsultacije cini mi se na saobracajnom fakultetuuser posted image Ima tu jos nekih opcija.Jesi razmisljala o Bijeljini,imas uciteljski fax samo se raspitaj za vanredne studije.Inace Bijeljina ti je sada univerzitetski grad,Banja Luka je postala nula za Bijeljinu.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Čime se bavite ?
5.4.2012 10:24:34   
bebać
ne vidim se kao učiteljica.....još kad sam vidjela u planu i programu muzičko, kosa mi se digla na glaviuser posted image

kažu sviram višnjičicu na klaviru, ma daj............ja volim il 'konkretna jaka zanimanja' ili društvena zanimanja zipa marketinga ili turizma....

ljudi totalno sam konfuz, živa ne znam šta ćuuser posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Čime se bavite ?
5.4.2012 10:25:56   
minavb
A zašto ne odeš na profesionalnu orijentaciju?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Čime se bavite ?
5.4.2012 10:28:53   
bebać
Draga mina, ovdje nije baš izbor kao u BG-u ili NS i slično, dosta toga i nema....a plus nemam baš love da 'mogu šta hoću i kako hoću'....samo m radi, i valja mu sve finansirat bez eura sa strane. A to bi trebalo biti vanredno studiranje ili redovno što imam u svom gradu.

A taj PTT imam ovdje,k pa radije ću rasturat matematiku nego svirat višnjičicuuser posted image

nisam 'umjetni' tip nikako

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Čime se bavite ?
5.4.2012 10:32:31   
*Alexx*
Bebać, matematika na bilo kom tehničkom fakultetu nije nimalo naivna (čisto da znaš).

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Čime se bavite ?
5.4.2012 10:34:19   
bebać
Šta znam, imala sam jaku trojku u gimnaziji(imala bi iviše da se nisam zaljubila u konja)user posted image user posted image , u osnovnoj 5user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Čime se bavite ?
5.4.2012 10:34:41   
minavb
Ne razumem kakve veze ima izbor u Bg? Odeš lepo na profesionalnu orijantaciju, neko prosto proceni šta ti više leži, i na osnovu toga se usmeriš. Ne vidim zašto upisati nešto vanredno, platiti školarinu pa odustati za godinu dve jer ti ne ide. NAjbolje da ti neko stručan pomogne da otkriješ šta ti od fakulteta koji su ti dostupni, najviše odgovara i leži. PTT ti se možda dopada, ali ja pouzdano znam da se sa tim ne zapošljava lako u telekomunikacijama.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Čime se bavite ?
5.4.2012 10:37:47   
bebać
Mina mislila sam na to šta i ako mi neko pr5ofesionalno kaže šta mi leži a kod nas toga nema, ili ne dolazi u obtir readi razloga koje sam navela. Tako da o tome stručnom mišljenju nisam ni razmišljala.

Ali opet, možda tako i uradim, pa se 'uklopim' za ono što mogu.

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Čime se bavite ?
5.4.2012 10:41:02   
minavb
Ti beše ideš kod psihologa ili sam pobrkala?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Čime se bavite ?
5.4.2012 10:41:03   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: bebać

Šta znam, imala sam jaku trojku u gimnaziji(imala bi iviše da se nisam zaljubila u konja)user posted image user posted image , u osnovnoj 5user posted image


Bebać, ljudi obavljaju godine zbog matematike. Tu ne možeš da nabubaš i položiš. Imaš pismeni i usmeni. Dokazuješ teoreme, rešavaš dvostruke i trostruke integrale, diferencijalne jednačine, redove.... A ne možeš sve naučiti na vežbama i predavanjima. U Bgd-u je saobraćajni fakultet jedan od težih fakulteta.
Izvini, ali ja ne mogu da se otmem utisku da ti prilično neozbiljno pristupaš izboru svoje buduće profesije, a pritom to nije uopšte jeftino.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Čime se bavite ?
5.4.2012 10:45:43   
bebać
Alexx draga jel vidiš da i sama kažem da ne znam šta ću, bukvalno sam uzela sve u razmatranje a imam ovamo nekakve 'uslove' od kojih mi odabir zavisi i još trudim se da pronadjem nešto koliko toliko što volim i što ću koliko toliko 'lakše' naći posao kad to završim. Ne znam dali si iščitavala sve moje dosadašnje postoveuser posted image

Znam za matematiku, zaista imam šlifa kad je ona upitanju više za likovno i muzičko.

A mina idem psihologu, imam sada 12og i svakako sam razmišljala da mi i ona da svoje stručno mišljenje


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Čime se bavite ?
5.4.2012 10:47:20   
minavb
Pa eto ti stručna pomoć. Na forumu nećeš naći rešenje sigurno.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here