|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Nega mlečnih zuba
27.9.2011 12:44:57   
New Mom

IZVORNA PORUKA: ribizla

NM , trudnice ??? Cestitaaam user posted image

Hvala!user posted image

LJ, pa menjaj mu četkicu. Ja sam neko vreme puštala da je samo drži, pa pokazivala kako i mama pere. Sad je skoro skopčala (moram na kraju malo da pomognem). Pretvorili smo to u događaj, pa je jako ponosna što to sama radi.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Nega mlečnih zuba
27.9.2011 13:18:38   
Snelle
IZVORNA PORUKA: New Mom

(P.S. Mi smo i na zubarskom bili.user posted image ).

KL se oduševi kad ujutru i uveče uđemo u kupatilo. Jedva čeka da joj dam četkicu u ruke. user posted image


Ja nisam htela da je vodim na pregled kod zubara iako smo dobili uput od pedijatra jer bi joj to bila trauma (plašila se lekara jako, sad malo manje). I L obožava četkicu, toliko da bi išla i u krevet sa njom, ne možeš je odvojiti od nje user posted image

< Poruku je uredio Snelle -- 27.9.2011 13:19:41 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Nega mlečnih zuba
27.9.2011 13:23:18   
Sanjica26 RR
Mi sutra idemo prvi put kod zubara. Tako su nam zakazali.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Nega mlečnih zuba
27.9.2011 19:36:39   
Verus
pasta bez fluora ta orajel sto sam gore postavila sa cetkicom za prst moze od 4og meseca zivota.  Ja joj perem ohoho uveliko sa tom pastom i sve je super.  Tu mogu da progutaju koliko hoce, zato vole i da peru zube, jer mogu da jedu tu slatku pastuuser posted image
Zubarka mi je rekla mogu i "redovnu" ali ne vise od maaalog zrna graska.
IZVORNA PORUKA: n i n a

Pa ja od prvog rođendana koristim tu pastu user posted image I doktor je rekao da je uredu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Nega mlečnih zuba
16.10.2011 10:18:56   
zoća
mi se bas patimo sa pranjem zuba vristi i place kao da ga kidaju aljkavc kao svaki muskarac

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Nega mlečnih zuba
16.10.2011 10:26:01   
minavb
Moj Vanja place kad pokusam da mu uzmem cetkicu za zube. Obozava pranje zuba.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Nega mlečnih zuba
16.10.2011 10:28:18   
Jeca*
zato sto mu prija češkanje user posted image

e, mame sa starijom decom, na koliko menjate četkicu?

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Nega mlečnih zuba
16.10.2011 10:30:43   
zoća
uvek menjam na 3 do 4 meseca kupujem one porodicne sa dve u pakovanju pa su mi povoljnije

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Nega mlečnih zuba
16.10.2011 10:31:57   
Jeca*
porodične? dečije?

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Nega mlečnih zuba
16.10.2011 10:32:41   
Lu
user posted image
Mi koristimo ovu pastu od prvog zubića, dobijala sam iz Njemačke a napokon je stigla i na naše tržište, nema skoro nikakav ukus, vrtlo blag nimalo sladak.
I mi četkicu mjenjamo otprilike na tri meseca, baš se sva deformiše.

< Poruku je uredio Lu RR -- 16.10.2011 10:33:57 >


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Nega mlečnih zuba
16.10.2011 10:33:30   
Jeca*
Luka samo hoce ovu

user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Nega mlečnih zuba
16.10.2011 10:38:24   
Anoniman
Na tri meseca. Ne striktno u dan, ali manje više se i četkica deformiše posle tri mesecauser posted image

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Nega mlečnih zuba
16.10.2011 10:41:27   
zoća
ne decijih nema za odrasle a Mihajlu uzimam CHICCO
IZVORNA PORUKA: Jeca*

porodične? dečije?


(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Nega mlečnih zuba
16.10.2011 10:47:08   
Jeca*
mi smo poceli od chicco, pa oral-b i colgate, a onda sam u apoteci otkrila ove (applied dental)

user posted image

i sad koristimo te

< Poruku je uredio Jeca* -- 16.10.2011 10:49:13 >


_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Nega mlečnih zuba
16.10.2011 10:49:16   
zoća
bas su interesantne mogu da probam mozda ce mu biti zanimljivo pa ce prestati da se dernja.Jeco gde kupujes

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Nega mlečnih zuba
16.10.2011 10:49:37   
Jeca*
"moja" omiljena apoteka u sindjelicevoj user posted image

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Nega mlečnih zuba
16.10.2011 10:59:34   
zoća
na uglu user posted image

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Nega mlečnih zuba
16.10.2011 11:55:09   
Jeca*
Da, ona privatna

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu zoća)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Nega mlečnih zuba
6.1.2012 12:26:27   
SareniVrabac
da li je rano da pocnem da Aleksi perem zubice pastom? ima 10 meseci i 7 zuba, a cini i se da i trojke krecu... mislila sam uzeti ovu colgate, na njoj pise 0-6... donji kecevi mi se cini da su malko poceli zuteti (mozda umisljamuser posted image ) pa sam zato mislila poceti bas sa pastom, inace do sad je trljao zubice i desni onim silikonskim cetkicama, koje su za prve zubice i uziva u tome

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Nega mlečnih zuba
9.2.2012 12:25:51   
izabella7

Ne nadjoh priblizniju temu pa evo ovde,
Dijete mi je prije dve nedelje igrajuci se palo na prednji zubic.Ne sa neke visine,igrao se po podu i nekako se nasadi na zubic.Pistao je jedno sat vremena i malo je krvarilo i proslo.Provjerila sam tad nije pukao i nije se klimao.
U zadnja dva tri dana je zubic poceo da mijenja boju,plavii-siivi.Nazovem svog zubara i pitam sta da se radi?Kaze vjerovatno je zub mrtav user posted image promjenice boju,ako se klima,ako ga boli i ako su desni otekle da pratim i da ga tad dovedem.Nisu za sad.Posto je to mljecni zubic bitno je da ostane na mjestu bar i da cuva prostor za sledeci stalni.Ok
Juce odem kod zubnog higijeniste na ciscenje i reko uz put da pitam i nju.Kaze moglo bi da se desi da i stalni zub ima tamnu fleku zbog tod mrtvog zivca kao baze user posted image .Koliko mi je krivo....
Ima li neko slicno iskustvo?Sa djecom ili sam sa sobom...?

(odgovor članu SareniVrabac)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Nega mlečnih zuba
9.2.2012 16:55:33   
marince1
Meni je David polomio 2 prednja zuba i ono sto je ostalo od njih je potamnelo i grozno izgleda.
Zubar mi je rekao da tu nemozemo nista.
Krivo mi je,a tek kad pomislim da ce tako morati da bude do 8,9 godina dok se zubici ne promene user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu izabella7)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Nega mlečnih zuba
9.2.2012 20:55:53   
izabella7

Marince,koliko potamnelo?Kod nas je tek sivkasto modro,vidi se kad se zagledas.Oce li jos tamnije? Mene vise brine ta mogucnost da i na stalnom zubu bude fleka...Pa da se pojede covjek user posted image
Kazu da druga djeca ne zezaju djecu koja nemaju zubic,ali ona koja imaju "crni' zubic....

(odgovor članu marince1)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Nega mlečnih zuba
11.2.2012 22:31:29   
MicinaMama
Mi imamo problem oko pranja zubica.Moja cerkica ne voli da pere zubice a ponekada joj se oseti iz usta,naj gore mi je kada moram na silu da joj perem.Znam da je to pogresan nacin ali nema mi druge,pokusala sam da je zabavim,te ja kao perem zube da ona gleda,te stavim je pred ogledalo pa kao kroz igru da peremo...ma ne zeli ni da otvori usta!E sada vec neznam sta je pametno vise i sta treba da radim...user posted image

(odgovor članu izabella7)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Nega mlečnih zuba
12.2.2012 0:10:47   
izabella7

Ne znam kolika ti je cerkica,ali mozda da probas sa onim cetkicama za djecu sto svijetlucaju ili joj se mozda ne svidja ukus kaladonta,pa probaj neki drugi ili za pocetak samo sa vodom dok se ne navikne...

(odgovor članu MicinaMama)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Nega mlečnih zuba
12.2.2012 14:27:19   
MicinaMama
Bas sam sada videla da je nina postavila sliku cetkica za zube kod kojih je izgleda cetkica mekana.I procitala sam da tvrda cetkica moze da joj povredi desne,a nasa je bas takva i to mnogo tvrda...Sigurno je do toga,nacicu mekanu cetkicu pa cemo probati.

(odgovor članu izabella7)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here