|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mider gaće i steznik
16.6.2016 20:37:31   
serpica
Ja sam kupila liscin kao gace izgledda odlican koza diise ne pali stvarno je dobar

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Mider gaće i steznik
16.6.2016 21:21:31   
Maraj

IZVORNA PORUKA: emicaa

A ima li ikakvog efekta kad bih ga nosila samo noću,ne znam dal bih mogla trpiti cijeli dan user posted image

Emice ja mislim da je preporucljiv samo danju da se nosi

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Mider gaće i steznik
16.6.2016 22:52:32   
emicaa
A jel to onaj normalni steznik,duboke gaće da utegnu ono što treba ili su neke posebne.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Mider gaće i steznik
17.6.2016 8:21:24   
emicaa
nadjoh sad ove,šta mislite user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Mider gaće i steznik
17.6.2016 8:23:45   
Trcosava
A koji će ti to đavo? user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Mider gaće i steznik
17.6.2016 8:25:46   
emicaa
Da mi drži stomak dok smjednem početi sa vježbama user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Mider gaće i steznik
17.6.2016 8:27:03   
Trcosava
Eno ja ga nisam nosila pa više nemam stomak. Samo kožu user posted image koja visi - a tu mider ne pomaže. Ti taj problem nećeš imati

To je mislim više namenjeno onim ženicama koje su išle na CR

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 17.6.2016 8:29:15 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Mider gaće i steznik
17.6.2016 8:32:05   
emicaa
A kako da se riješim kože,nož u ruke user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Mider gaće i steznik
19.6.2016 11:06:55   
IvanaSK RR
Ja sam odustala od steznika, nervira me sto moram polako da ga skidam kad idem u vc user posted image , jer je uzak i steze (naravno, to mu je posao) a ja sve radim brzinski i to me smara :)

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Mider gaće i steznik
1.8.2016 0:06:00   
muzicarka
Ja imam steznik, neki sto se lepi, stegnes i zalepis, ima nesto kao cicak traku.... Nosila sam ga i posle prvog porodjaja a i ovaj put...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Mider gaće i steznik
3.3.2017 8:42:56   
krin 40
Devojke treba mi informacija na ovu temu😃.Nisam posle prve dve ništa nosila.Dojila sam.Stomak se "turbo" topio i vraćao bez problema.Sada sam dosta
starija i sigurna da kada se porodim to neće ići glatko.Da li vam je pomogao
steznik?Koju marku ste nosile?Ovaj sa podešavanjem dobro zvuči,gde se kupuje?

< Poruku je uredio krin 40 -- 3.3.2017 8:45:15 >


_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu muzicarka)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Mider gaće i steznik
3.3.2017 10:09:19   
emicaa
Krin ja sam par puta obukla i batalila.Uzasno me nerviao,nije bio dovoljno visok.Ma milion mana sam mu nasla user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Mider gaće i steznik
4.3.2017 18:27:45   
Mariya
Ja imam ovaj http://www.farlin.rs/sr/pojas-sa-dvostrukom-cicak-trakom-bf-600a/285 2200 din je koštao pre 2,5 godine. Naručila sam ga u Goodwill apoteci.
Meni je ginekolog rekao da mogu da ga nosim odmah nakon porođaja, pošto veći deo dana odmaram ne nosim ga, stavim ga kad idem negde. Koliko je pomogao ne znam, ali prijao mi je zbog leđa, nekako mi je sve držao na mestu.

< Poruku je uredio Mariya -- 4.3.2017 18:31:07 >

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Mider gaće i steznik
4.3.2017 18:34:09   
krin 40
Mariya ovaj izgleda zanimljivo.Emice i mene ce da nervira ali vise ce da me nervira stomak ako se ne povuče😈.Mariya jel tebi ovo pomaže?

_____________________________

ako muskarac zeli da mu zena bude andjeo mora da stvori raj za nju,andjeli ne zive u paklu

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Mider gaće i steznik
4.3.2017 18:42:57   
Mariya
Pa šta ja znam... Prijao mi je zbog leđa. E sad, da li je pomogao da mi se vrati stomak, to ne znam. U svakom slučaju imam ga pa ga nosim.user posted image

(odgovor članu krin 40)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Mider gaće i steznik
4.3.2017 19:56:04   
mati
Ja imam jedan sa gacama,njega sam nosila ispod haljine ali me nerviralo kako se ocrtava. Imam i jedan za vezbanje, na cicak trazu.
Sad kad sam bila u bolnici dr mi je reko da nosim pojas kako bi se rana bolje drenirala, pa smo uzeli neki samo za stomak ali se kaci, ima par zakacaljki.

< Poruku je uredio mati -- 4.3.2017 19:57:28 >


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Mider gaće i steznik
4.3.2017 22:53:48   
Maraj
Ja imam liscine mider gace. Nisam htela steznik zbog carskog. Mislim da su mider gace za carski. E sad iz nekog razloga mene je on zuljao u levoj preponi. Bas me bolelo. Tako da nisam mogla dugo da ga nosim. Pri tom kad sednem sve iskipi van njega pa kao da imam 5 stomaka. Sve se prelije. Ma uzas. A zadnjicu mi spljosti kao da me neko tiganjem opalio. Sta znam. Ja nesto nosam zadovoljna kako to "radi".
Mozda je steznik ok al mislim da onne radi "posao" kod carskog jer ne drzi donji stomak gde je rana od carskog

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Mider gaće i steznik
5.3.2017 8:40:47   
Khaleesi
Ja imam one kao sorts nivea i uzela sam ga zbog trcanja najvise, nekako mi je lepse da trcim tako stegnutauser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Mider gaće i steznik
5.3.2017 13:14:10   
Mariya
Meni se ništa ne preliva sa ovim mojim pojasomuser posted image Ali ja sam niska 165cm, nemam puno cm od struka do grudi, pojas tu skoro sve pokriva.
Super je što se podešava posebno, gornji i donji čičak.
Minus je što se ocrtava ispod odeće. I što su se oni držači (plastične trake) kako se zovu ne znam, brzo ižuljali materijal pa sam morala da ih ušivam ali radi steznik radi posao, služi svrsi.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Mider gaće i steznik
6.3.2017 8:05:33   
Skockica
Mariya jel smemo mi koristiti steznjake dok jos krvarimo? Mene nesto strah jer i pre neki dan kad sam obukla neke uze pantalone osecala sam kako mi jace izlazi...

_____________________________

Moja sreca nosi dva imena: Vasilije i Marc-Gabriel <3 <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Mider gaće i steznik
7.3.2017 23:29:15   
Mariya
Ja ga koristim, ali samo kad idem negde,kad sam na nogama, kad ležim kući (što radim ovih dana) onda ne. nisam primetila da jače krvarim.
A ginekolog mi na otpustu rekao da mogu odmah da počnem da nosim steznik.

< Poruku je uredio Mariya -- 7.3.2017 23:30:09 >

(odgovor članu Skockica)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Mider gaće i steznik
22.4.2017 0:18:56   
SaraLana
Nakon prvog porodjaja vratila sam se kuci sa ogromnim stomakom kao vreca neka osecala sam se pomalo kao kegnur...user posted image
Nosila sam steznik danima da bih ga malo vratila da ne visi.
Sad nakon drugog nema potrebe za steznikom,stomak mi je ravan ali mekan,a to ce se resiti vezbicama i ishranom nadam se iskreno.user posted image

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Mider gaće i steznik
19.10.2017 21:28:23   
Ba na na men
Meni dosta pomazu Afroditine helanke za mrsavljenje,prijatan je materijal a opet cvrsto drzi stomak.
Cena mu je malo jaca ali vredi.

(odgovor članu SaraLana)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Mider gaće i steznik
21.2.2018 14:42:39   
Dragce86
A sme li se nositi neki steznik ( potpora za stomak, sta god..) dok smo u drugom stanju ili ne?

(odgovor članu Ba na na men)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Mider gaće i steznik
21.2.2018 14:51:46   
Anck Su Nmaun
Da postoji pojas za trudnice koji je namenjen zenama koje nisko nose.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here