|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rajin doček 2011.
31.12.2010 15:51:53   
Podrum Š.
S obzirom da u poslednje vreme vežbamo budnoću za 00:00, najverovatnije ćemo i mi biti sa vama user posted image
Naravno, posle vatrometa koji sam obećala starijem detetu...

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Rajin doček 2011.
31.12.2010 15:58:35   
dunja RR

Evo i od mene malih Deda Mrazova:)

user posted image


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Rajin doček 2011.
31.12.2010 15:59:34   
SUPER MAMA
Ja pijem vina od jutros... Piče narodnjaci iz kuhinje..


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Rajin doček 2011.
31.12.2010 15:59:49   
Anoniman
Negde sam čula odvalu : kako znaš da ti je život postao monoton ? Kad se tvoja keva bolje od tebe provede za Novu Godinu . user posted image

Moja mama je sebi uplatila doček user posted image

< Poruku je uredio BubaMira -- 31.12.2010 16:00:26 >

(odgovor članu Podrum Š.)
  Direktna veza do poruke: 29
   RE: Rajin doček 2011.
31.12.2010 16:03:56   
Brana
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Negde sam čula odvalu : kako znaš da ti je život postao monoton ? Kad se tvoja keva bolje od tebe provede za Novu Godinu . user posted image

Moja mama je sebi uplatila doček user posted image

user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Rajin doček 2011.
31.12.2010 16:05:23   
Anoniman
Žene moje drageuser posted image
Ako budem iole u normalnom stanju, tj ako potrefim tastaturu, javljam vam se nekad noćas da vas izgrlim i izljubimuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Rajin doček 2011.
31.12.2010 16:08:58   
Anoniman
Neđo , idi ženo provedi se umesto nas kad već možeš , man' se tastaturisanja u po' bele noći user posted image Ja se tebi ne bi javila bogami user posted image , verovatno bi krivicu svalila na neki Muskat koji je "PAO ZA SLOBODU" user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Rajin doček 2011.
31.12.2010 16:10:44   
Brana
Ja se razmisljam da popijem koje pivce ima Laki da mi spava nocas ko top nece ni da cuje petarde!user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Rajin doček 2011.
31.12.2010 16:11:17   
Anoniman
Dušo, kontala sam da se javim kad se vrnem kućici, negde pred/tokom/posle zoreuser posted image
Verovatno će izgledati nekako ovako:
Vlim vš pnoooooo žee muje drgeuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 34
   RE: Rajin doček 2011.
31.12.2010 16:12:25   
LillyT
Ola žeMske i ja ću tu večeras sa vama da pijem

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Rajin doček 2011.
31.12.2010 16:13:23   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Nedja

Dušo, kontala sam da se javim kad se vrnem kućici, negde pred/tokom/posle zoreuser posted image
Verovatno će izgledati nekako ovako:
Vlim vš pnoooooo žee muje drgeuser posted image


Bar se potrudi da potrefiš pravi forum , zamisli da ovaj tvoj post osvane na "Smokvi" user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 36
   RE: Rajin doček 2011.
31.12.2010 16:14:41   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image
Valjda ću potrefiti u Bookmarksuser posted image
Pozdravljam vas, odo' kao školarka da se spremam satima, pijuckam pa u kafanuuser posted image
Misliću na vas tokom prve flaše, posle ne smem da obećamuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Rajin doček 2011.
31.12.2010 16:16:03   
Anoniman
Btw , ostavila sam muža i bebu da se igraju . Prošlo je skoro sat vremena , i za divno čudo ni jedno od njih dvoje još uvek ne vrišti iz sobe user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 38
   RE: Rajin doček 2011.
31.12.2010 16:20:02   
minavb
IZVORNA PORUKA: LillyT

Ola žeMske i ja ću tu večeras sa vama da pijem

Jel zet ne dezura?

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Rajin doček 2011.
31.12.2010 16:22:57   
Olga75
eheeej
ja pocela sa NG pijenjem , doneli pacijenti , ima se ajmooooouser posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Rajin doček 2011.
31.12.2010 16:40:06   
jabudic
E, blago vama, moje zene, vi bar mozete da se napijete kao ljudi user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Rajin doček 2011.
31.12.2010 16:55:03   
Olga75
ih , Jabudic ,gde mogu da se napijem ko coek kad imam maloletno dete na staranju user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Rajin doček 2011.
31.12.2010 17:00:03   
LillyT
Dežura, ali će biti slobodan sledeći vikend pa ćemo ići malo kod mojih

_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Rajin doček 2011.
31.12.2010 17:13:43   
Anoniman
MM je stigao kući sa posla pre sat vremena, jedva je nabo vrata! user posted image Poslala sam ga da proveri dal je ok posteljina u spavaćoj sobi! user posted image

A ja... ma nisam popila, samo sam pokušala da se ulogujem pod "Tasha RR", pa mi reče Raja da taj član ne postoji... user posted image user posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Rajin doček 2011.
31.12.2010 17:16:43   
gagins
Hejjjjjjjj zenice,vidim ja bice ovde ludo i nezaboravno nocas,mozda nas bude vise nego na trguuser posted image !
Ajde i od mene jedna
http://www.youtube.com/watch?v=HuU2B9pTFjk


(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Rajin doček 2011.
31.12.2010 17:29:25   
sneza24
Mi cemo izgleda imati zurku veceras jer je David zaspao oko 16h i jos uvek spava.user posted image
Tako da necu moci da se kuckam sa vama veceras jer bih morala sa njim da se otimam o komp.
I ja bih mogla nesto da popijem.Nisam nista pila 2 godine.

(odgovor članu gagins)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Rajin doček 2011.
31.12.2010 17:39:01   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Tash

MM je stigao kući sa posla pre sat vremena, jedva je nabo vrata! user posted image Poslala sam ga da proveri dal je ok posteljina u spavaćoj sobi! user posted image

A ja... ma nisam popila, samo sam pokušala da se ulogujem pod "Tasha RR", pa mi reče Raja da taj član ne postoji... user posted image user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Rajin doček 2011.
31.12.2010 17:42:44   
minavb
Tash, kriza identita?user posted image
Ja pocela sa sampanjcem, sad pijemo burbon. Pojma nemam sta ce Vanja da vecerauser posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Rajin doček 2011.
31.12.2010 18:05:01   
Podrum Š.
Tash, moram da budem malkicko bezobrazna user posted image  jel proverio posteljinu sam???

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Rajin doček 2011.
31.12.2010 18:29:54   
Anoniman
Jeste dušo, žena čuva svekra i dvoje maloletne dece! user posted image

(odgovor članu Podrum Š.)
  Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here