|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Greška lekara u Višegradskoj
24.1.2011 22:39:23   
snješka
Jaoj meni, ja sam se sva naježila, i najiskrenije se nadam da će beba biti ok, da je sve pogrešna pretpostavka.

< Poruku je uredio viking RR -- 27.1.2011 13:41:05 >


_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Maleno85)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: OBAVEZNO PROCITATI
24.1.2011 22:41:59   
jabudic
Ovo je stvarno UZASNO!!!
Ko je taj doktor koji misli da je Bog u pantalonama, pa da se igra tako sa tvojim zivotom i zivotom tvog djeteta, koje si ti, a ne on, 9 mjeseci nosila i zeljno cekala? Otkud nekome pravo da kazni porodilju, tako sto ce je zakljucati da se poradja sama, kao da bol nije dovoljno veliki, i kao da joj ne treba pomoc i utjeha...
Rastavljas se sa zivotom, da bi kuci ponijela ono sto si cekala toliko dugo, a on ti oduzme pravo na to, pravo da uberes plodove dugo cekane???

Iskreno se nadam da ce beba biti dobro, ni ti ni on niste to zasluzili, ovo je samo primjer onoga sto nemarni, bezobrazni, bezobzirni, beskrupulozni doktori rade, ne znam u drugim zemljama, ali u ovim nasim jos im se itekako moze!!!
Ni slucajno da ne odustanes od tuzbe, tuzi ga dok ne dobije sto je zasluzio, on treba da bude zakljucan, da mu nikad niko ne pomogne!!!
Bijesna sam stvarno!!!

(odgovor članu Maleno85)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: OBAVEZNO PROCITATI
24.1.2011 23:36:01   
milia
user posted image
Tuzi!
Tuzi ih, ah, gamad ljudska.
Zelim ti svu srecu u daljem zivotu i da dobijes predivnog andjela. Mislim na tebe i sve unesrecene zene.

(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: OBAVEZNO PROCITATI
24.1.2011 23:47:01   
dijana1*
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

golog bih ga okacila u centru grada i bicovala bi ga dok ne ispusti zadnji dah i drzala bih ga tu mesec dana da svi vide, da ostalima bude uzor pa da vidimo ko bi sledeci uradio tako nesto user posted image

Najlakse je tuziti ali sta sa bebicom i ako prezivi da li ce sve biti u redu, pa zasto opet tako malo bice da ispasta user posted image user posted image user posted image user posted image

Nemam reci utehe ali saljem veliki user posted image user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu milia)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: OBAVEZNO PROCITATI
24.1.2011 23:54:35   
~Nim~
user posted image Svi smo uz tebe.



_____________________________

...od secera i sna ...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: OBAVEZNO PROCITATI
25.1.2011 0:36:20   
carobnicabc
Uh sto se potresoh i isplakah... Mogu samo da kazem da mi je bas zao i mnogo krivo. Ti si veoma hrabra zena sto si skupila snage da u tako kratkom vremenskom roku ispricas svoju pricu i podijelis s nama. Tuzi ih, to je najmanje sto zasluzuju, kao sto neko rece ja mislim da bi ga ja odrobijala. Mada nije to rjesenje, ali veliki bijes to budi u covjeku. Kada god cujem za ovakvo nenormalno ponasanje doktora, pitam se samo koliko su ludi njihovi nadlezni kada su oni ovoliko poremeceni, da li postoje komisije koje prate njihovo zdravstveno stanje kao i sposobnost za rad. Ako ne postoji, mislim da je krajnje vrijeme da nastanu, jer jako puno slucajeva slicnih ovom ima, pa i u Bosni i Hrvatskoj.

_____________________________

11.09.2011. Staša

Moja najveca radost i sreca. :)

(odgovor članu ~Nim~)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: OBAVEZNO PROCITATI
25.1.2011 0:55:50   
Malecka074
Strasno! Ma, nemam reci...user posted image
Nadam se da ce Bog biti uz vas i da ce na kraju biti sve ok! Nedaj se!



_____________________________

Sve se moze kad se hoce i kad se mora :)

(odgovor članu carobnicabc)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: OBAVEZNO PROCITATI
25.1.2011 7:55:00   
Trcosava
Grozno, znam kako ti je jer sam već to prolazila sa mojom sestrom. NA žalost devojica moje sestre nije preživela. Nadam se da će tvoj sin imati snage da preživi. Tebi želim svu sreću ovog asveta i da imaš snage da sve iteraš do kraja. 

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Malecka074)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: OBAVEZNO PROCITATI
25.1.2011 7:59:06   
bebironcic
Strasnouser posted image user posted image user posted image ...nemam sta reci,nase zdravstvo je...bolje da cutim i da ne pricam mnogo...
Zelim ti od srca sve najbolje!


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: OBAVEZNO PROCITATI
25.1.2011 8:04:25   
maja19
Od srca zelim sve najbolje tebi i tvom sinu..bas sam se potresla i isplakala citajuci tvoju pricu..ja bih sve tuzila makar terala do Strazbura...

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: OBAVEZNO PROCITATI
25.1.2011 8:55:24   
lanajelena
Strasno user posted image user posted image user posted image

Po ko zna koji put razocarana sam u nase zdravstvo
user posted image user posted image
user posted image ...nemoj da cutis isteraj sve do krajauser posted image

(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: OBAVEZNO PROCITATI
25.1.2011 9:04:12   
Panicarka
Nisi prva koja se zali na Visegradsku ali ovako nesto jos nisam cula, nemam reci...
Jako mi je zao, drzi se draga user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: OBAVEZNO PROCITATI
27.1.2011 13:09:21   
nala
Nemam reci! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Panicarka)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: OBAVEZNO PROCITATI
27.1.2011 13:16:43   
Volta
Ne znam šta da ti kažem,sem da se boriš za pravdu,mada ti ništa ne može nadoknaditi tvoje dete...saosećam sa tobom.

_____________________________

NAGRADE NE POSTOJE ZA PROSEČNE REZULTATE! LJUDIMA TREBA SUPROTSTAVITI DIPLOMATIJU,ZBIVANJIMA VEŠTINU!

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: OBAVEZNO PROCITATI
27.1.2011 13:40:07   
Anoniman
O moj Boze,strasno mi je zao.user posted image
Nadam se da ce bebica biti ok,i da ces tuziti te prokletinjr.user posted image user posted image

(odgovor članu Volta)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
27.1.2011 13:54:40   
caca81
user posted image user posted image user posted image
Molim se za bebicu da preživi, da pobedi, da bude zdrava.
Pretužno da bilo šta napišem.user posted image

(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
27.1.2011 14:01:49   
maja19
Nadam se da ces se javiti da nam je kazes kako je bebica..nadam se da ste oboje dobro..

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
27.1.2011 20:56:42   
winieana
HVALA VAM SVIMA VESTI IZ TIRSOVE NISU DOBRE SVI ORGANI SU MU OTKAZALI I NA APARATIMA JE,DOKTORI SU MU RADILI SKENER MOZGA I RADI MU SAMO 2% TAKO DA SAD JEDINO MOZEMO DA CEKAMO TRENUTAK DA SE UGASI. NAJTEZE MI JE KAD GA VIDIM U INKUBATORU PORED SVE ONE MALECNE DECE ON DELUJE KAO DA SPAVA.

(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
27.1.2011 21:01:23   
Tea2
Sta reci...Tuzi ih...

(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
27.1.2011 21:03:47   
IVA 11
Jao, sva sam se najezila. Nemam rijeci. user posted image Sad se sjetih pjesme V.P.Disa " Mozda spava", i svaka rijec me na ovo podsjeti...

(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
27.1.2011 21:04:42   
Podrum Š.
Draga, šta reći osim user posted image
Ako ćeš imati snage da isteruješ pravdu šaljem ti puuuno user posted image ...
I molim te obrati pažnju na otpusne liste, skloni su da ih našminkaju da im ne možeš ništa (na žalost znam iz iskustva)

_____________________________

...s vrha brda svaka staza vodi nizbrdo...

(odgovor članu winieana)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
27.1.2011 21:10:59   
mirks
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Gospod da te utesi draga...srce me boli...ali nadaj se mila....mozda tvoj andjelak ne ode i Gospod učini čudo! srce malo......

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
27.1.2011 21:11:54   
LillyT
user posted image user posted image user posted image možda spava

Draga Winieana, želim vam svu snagu ovoga sveta user posted image


_____________________________

Zgodna nisam, ali nezgodna jesam

...and all I can do is try

(odgovor članu Podrum Š.)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
27.1.2011 21:36:16   
anajid
Uf majku mu,nemogu iskazati sav bes i tugu koju osecam.....
Draga zelim ti svu snagu ovoga sveta.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Greška lekara u Višegradskoj
27.1.2011 21:39:46   
aleksandrova
zelim bebi brz oporavak a vama svu snagu da prodjete kroz sve ovo...a doktori ja bih to zadavaila da mogu.BESNA SAM kad procitam ovakve stvari...besna na nas sistem i na one koji ga vode te dozvojavaju da se desavaju ovakve stvari,najzalije mnogima se za ovakve greske "progleda" kroz prste...zasuska se i zataska...nazalost,da sam ja zakon,vlast te bi greske doktori skupo mnogo skupo platili

_____________________________

mozak mi je otiso na odmor

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here