|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 17:39:10   
Verus
Volim! I popodnevni, a nocni onako, najmanje, vise volim kada se to radi kada se najmanje ocekuje, ne planira, na neuobicajenim mestimauser posted image  tako je uzbudljivije, a i danju se sve bolje vidi nego nocuuser posted image user posted image

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 18:18:34   
ljubičica
IZVORNA PORUKA: Ana80

Obožavam jutarnji sex, volim kada dan tako lepo počne user posted image

Moram da ispričam, pre neku noć probudi mene ruka moga muža između mojih nogu. Prva pomisao je bila, pa zar mu nije dosta?! Mutimo danima, nekoliko puta dnevno, u bilo koje doba user posted image I počne on da me mazi po stomaku, grudima, dole... i čujem mmmmmm...mmmmmm.... Mrak, ne vidim mu lice, ali rekoh budan je pa bi da se mazi.. Kad ja provalim, čovek spava i boga pitaj šta sanja! user posted image



Sad sam se ismejala pošteno user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  

_____________________________

The day I will stop lovin you is the day I will close my eyes 4 ever!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 22:02:22   
sneza24
Jutarnji...sto da ne,ali ne svakog jutra,samo ponekad.

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Jutarnji sex
4.5.2009 22:15:43   
Ana RR
Ljubičice, ja ga stalno zezam za to user posted image ima on razne akcije u snu, obično se smeje ili nešto mrmlja, ali sad je bilo baš zanimljivo user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu ljubičica)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Jutarnji sex
5.5.2009 23:14:45   
MERYEN
IZVORNA PORUKA: eugenija

Jutarnji sex, tzv "ZORNJAK", obožavammmmm! Zašto? Zato što su ujutro hormoni strašno nevaljaliuser posted image user posted image user posted image Grrrrrrrruser posted image


Prepisujem.user posted image

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Jutarnji sex
5.5.2009 23:22:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lu

Joj more...još dok nije bilo Roka...
malo malo pa trk u sobuuser posted image


Ma koja soba....bilo je i u vodi....mi daleko od obale u obelezenom delu....u akciji....nikog na vidiku....kad smo zavrshili plivamo nazad ka obali....kad ono 2-3 ronioca izranjaju user posted image user posted image user posted image

Shto se tiche bash jutarnjeg sexa....OBOZAVAM ga user posted image i bash nam se chesto desi....u rano jutro oko 4h....oboje se probudimo....kao navijeni....i obichno bude repriza pred ustajanje user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 31
   RE: Jutarnji sex
6.5.2009 7:54:07   
marince1
Meni vise odgovara nocni,ajutru sam pospana,a mmobozava ''zornjak''!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Jutarnji sex
6.5.2009 10:52:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus

Volim! I popodnevni, a nocni onako, najmanje, vise volim kada se to radi kada se najmanje ocekuje, ne planira, na neuobicajenim mestimauser posted image  tako je uzbudljivije, a i danju se sve bolje vidi nego nocuuser posted image user posted image


Prepisujemuser posted image
Ujutro si odmoran za razne egzibicije, a uvece umor zna da prevladauser posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 33
   RE: Jutarnji sex
6.5.2009 10:55:47   
Anastazija
Jutros sam degustirala jedan jutarnji kviki.. user posted image

Nisam stigla ni da skontam sta mi se desilo, kad ono.. fajront! user posted image user posted image user posted image

A pri tom, zakasnila na posao..

Ipak glasam za popodnevno/vecernje seanse.. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Jutarnji sex
11.7.2009 17:13:03   
barbara
volim zornjak vise nego uvece,zacas jednu partiju obavimo i opet na spavanje a i nekako sam opustenija!user posted image

_____________________________

David mamin unjavac!!!!!!!!!!!!!

Slogom rastu male stvari,a neslogom i najvece se raspadaju!

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Jutarnji sex
11.7.2009 17:19:55   
Kiki BG
Volim jutarnji kad me zagrli,osetim, nista me ne pita samo krene mmmmm vojim vojim Ali najvise volim kad radimo nesto,jurcamo po celom gradu i onda se meni oce pa cujes njega: "gde bas saduser posted image " i tako bude svudauser posted image Vise volim te iznenadne... A vecernji je nama i jutarnji s obzirom da legnemo oko 4 ili 6 tako da se u svakom slucaju lakse zaspiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barbara)
Direktna veza do poruke: 36
   [Obrisana poruka]
11.7.2009 18:01:10   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Kiki BG)
  Direktna veza do poruke: 37
   RE: Jutarnji sex
11.7.2009 18:14:49   
Rina
Isti slucaj Gagi!
Obozavam jutarnji sex i rado ga se secam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 38
   [Obrisana poruka]
11.7.2009 18:16:01   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Rina)
  Direktna veza do poruke: 39
   RE: Jutarnji sex
11.7.2009 20:36:20   
mister NO
mmmm...obozavam jutarnji......user posted image



(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Jutarnji sex
11.7.2009 22:46:28   
DACA/MACA
posle kafe u krevetu sledece je "zornjak"kako ga popularno zovemo.Niti jedan vikend ne prodje a da nas ne mimoidje.Danas je vikend, i sutra je vikenduser posted image .Zivio vikend!

mada i popodnevnjak i vecernjak nisu za baciti!user posted image user posted image

(odgovor članu mister NO)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Jutarnji sex
13.7.2009 10:16:18   
oliveradj
Od kad je došlo dete nema više biranja retko pa kad uhvatimo, jer nas ona uhvati kad se probudi i to baš kad ne treba. Od moje drugarice koleginica je dolazila ujutru na posao puna poleta i za to je bio kriv jutarnji sex. Kad dotičnom žena ode na posao ona je imala običaj da govori Joj što volim da uletim u vruć krevet, to mi se desilo jutros pa sam super user posted image .  Zovu je na poslu Mica j*bac*i*ca. Udovica Mica uvek u najboljoj formi od svih mlađih koleginica izgleda da je dobar jutarnji. user posted image

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu afrodita)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Jutarnji sex
15.7.2009 22:01:59   
marince1
Joooj ja ga nekako ne volim,ujutru sam pospana,dremljiva i mislim samo na kafu user posted image user posted image user posted image
Ipak sam nocna ptica.Ali gazato mm obozava i kad god imamo priliku pokusava da mi pokaze cari jutarnjeg sexa!

(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Jutarnji sex
15.7.2009 23:02:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: marince

ujutru sam pospana,dremljiva


Jao....tako je najbolje user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marince1)
  Direktna veza do poruke: 44
   RE: Jutarnji sex
16.7.2009 9:36:32   
NadaR
 Mnogo dobaruser posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Jutarnji sex
8.7.2010 18:18:11   
Anoniman
Volim...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 46
   RE: Jutarnji sex
8.7.2010 18:21:28   
SUPER MAMA
Ja ga obozavam.Jer ujutru tako pospana opustena odmorna, ahhhhhhhhhhuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Jutarnji sex
5.8.2010 15:14:29   
mr75
ja sam spavalica i nije bas da obozavam jutarnji sex, uopste, tip sam koji ujutru ne voli nista - ni da prica, ni da se smeje, ni da gleda :)... dodjem sebi tek negde oko 11h na poslu, posle popijene kafe... a inace ustajemo oko pola8h... znaci  - 3 sata DON'T TALK, DON'T TOUCH!
ali, ali, ali - posto je moj muzic ujutru najorniji za sex i posto zelimo bebu - pocela sam da se prilagodjavam tome i nekad se desi da bude skroz ok, a nekad kroz moju dremku user posted image ... inace, za mene nema niceg lepseg od seksa kad oboje sveze istusirani, mirisljavi legnemo uvece u krevet... sex, pa san... nista sladje! na zalost, to se ne desava tako cesto, jer moj muz kad se okupa pred spavanje, iz kupatila izlazi poluuspavan i nije mu do "rasanjivanja" bas uvek :(... i posle se cudimo sto dve godine nemamo bebu :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Jutarnji sex
5.8.2010 16:28:43   
Anoniman
Mm kaže da sav vasceli dan mirnija kad zorom ranom dobijem jedan kuramicinuser posted image user posted image user posted image ( izvinite na prostosti) ali upravu je.... ali sad toga više nemauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mr75)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Jutarnji sex
5.8.2010 16:41:59   
smeško
Moj suprug je uvek raspolozen za sex, ali me ne spopada stalno. Ja bas i ne volim kad dodje kasno s posla pa se, kad napokon krenemo na spavanje, istusiramo i onda pipkamo u stilu -sad ili nikad-. Vise volim spontanost. Zato ga ili ljubim posle vecere i onda ne idemo nikuda. Ili, sto se najcesce desava, odemo na spavanje i onda se probudim oko 4,5h i uglavnom zapocinjem sex felaciom. user posted image Kada dodje nedelja (posto radi subotom) onda ga pustim da se naspava i ne budim ga, ali zato kad se probudi provedemo jos 2,3 sata u krevetuuser posted image .

(odgovor članu mr75)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here