|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ragade
20.2.2015 13:20:44   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: milicicak

Branki, ja sam koristila multi mam komprese, one su mi bile spas, stavim u brus i ne razmisljam :)
Ne znam da li ima razlike u sastavu.

user posted image
pisala sam i u razgovorima spas. ceo dan drzis ispod brusa i celu noc. ali obavezno lufltiraj grudi u toku dana, znaci lepo da bradavica bude direktno na vazduhu, to jako puno pomaze isto. a posle kad zaraste posle podoja mozes da premazes svojim mlekom i ostavis na vazduhu da se osusi, to je odlicna preventiva

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: Ragade
20.2.2015 14:55:57   
wivern
IZVORNA PORUKA: milicicak

Branki, ja sam koristila multi mam komprese, one su mi bile spas, stavim u brus i ne razmisljam :)
Ne znam da li ima razlike u sastavu.

Isto i ja, jedna kompresa mi je cak resavala problem.
I silikonske bradavice, za desnu obavezno a levu je sikio bez.


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: Ragade
20.2.2015 15:02:30   
Peace*

IZVORNA PORUKA: Peace*

najjvise me trenutno nervira to sto na ovoj desnoj dojci imam ragadu,jer je uvucena bradavica,boli me i dalje,a beba sisa bas cesto.mazem onaj lanolin iz lilija non stop,vec drugu tubu sam uzela.ne znam da li da narucim multi mam preko neta,da li je bolja..ovde nema da se kupi


Ja sam mazala Pantenol mast, samo to mi je pomagalo, nikakvi lanolini i Multi mamovi. Ali Pantenol MORAŠ da spereš pre podoja!
Multi mam komprese su prijale jer hlade, ali nisu mi pomogle.



_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: Ragade
11.4.2015 14:07:04   
jovicaa
evo samo da prijavim jos jednu super stvar za ragade, aktivni kiseonik. prsne se posle podoja, da ne bi usla neka infekcija, a mislim da ubrzava i zrastanje.
ja sad evo sa trecim detetom imam prvi put bas prave ragade, nadam se da ce uskoro proci.. oci mi ispadaju od bola kad krene da sisa.
koliko to moze da traje?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: Ragade
11.4.2015 14:49:27   
New Mom
Ne hvata ti pravilno dojku. Cimni Boki da ti pomogne.

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: Ragade
11.4.2015 20:41:29   
jovicaa
cule smo se.. mislim da pravilno hvata, mozda nije u pocetku, ne znam..
ali bas mi je haos na jednoj bradavici..
koliko im treba da zarastu otprilike?
ne bih da prekidam podoje na njoj posto muku mucim sa i sa zlezdama..

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: Ragade
12.4.2015 6:46:26   
branki*
jovice,ne bih da te obeshrabrujem,ne odustaj,ali znas da sam i ja pisala da muku mucim sa bradavicama.jedna je prosla nakon 2,nedelje,cini mi se,a druga je bolela skoro 2 meseca,a mazala sam lanolin iz lilija i posle svakog podoja i grudi mi bile gole i stavljala komprese jednom dnevno.posle mi je mod dala multimam lanolin i proslo je.da li od toga ili vec vremenom,ali je posle 2 dana od multimam bilo bolje.znam kako ti jeuser posted image ja sam plakala bukvalno.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: Ragade
12.4.2015 17:22:04   
jovicaa
joj branki... nadam se da nece i kod mene tako dugouser posted image
komprese mi ovaj put izgleda nisu pomagale. sad koristim aktivni kiseonik i lanolin. na jednoj bradvici imam bas dosta, a na drugoj, samo jednu bas malu.
brine me ova velika da se ne unese neka infekcijauser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: Ragade
12.4.2015 18:16:59   
soni
Da li moze objasnjenje za neupuceme...asta su te komprese?

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: Ragade
12.4.2015 19:29:38   
jovicaa

http://www.oktal-pharma.rs/sr/zastupstva/proizvod/234/
evo vidi ovde soni

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: Ragade
12.4.2015 22:11:21   
soni
Hvala

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: Ragade
13.4.2015 13:09:48   
jovicaa
meni juce lepo krenulo da zarasta i danas otpala krasta i ostala rupa na bradavici znaci stanje pogorsanouser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: Ragade
13.4.2015 19:09:58   
Meisje
Ja sam 4 meseca imala bolne podoje i onda sam otkrila gljivicnu infekciju...
babice su mi pricale samo kako je do polozaja...

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: Ragade
13.4.2015 20:46:11   
jovicaa
meni se cini da vec ima naslage na jeziku, ali ne mogu gazicom i sodom da mu skinem... ne silaze, a ni on nece lepo da zine, da mu to ocistim.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Meisje)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: Ragade
13.4.2015 21:53:53   
Meisje
I L je imala i nisam joj cistila,proslo samo..ali meni bol nije prosla dok nisam dobila mast za tu infekciju...
Nisam imala konkretne simptome osim bola dok dojim e onda sam dobila bol i nakon dojenja,onaj povremeni pulsirajuci

< Poruku je uredio Meisje -- 13.4.2015 21:55:56 >

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: Ragade
14.4.2015 7:47:48   
branki*

IZVORNA PORUKA: jovicaa

meni se cini da vec ima naslage na jeziku, ali ne mogu gazicom i sodom da mu skinem... ne silaze, a ni on nece lepo da zine, da mu to ocistim.

jovice,to ako mu je jezik beo,ne mora da znaci da su gljivice,pogotovo ako gledas posle sisanja,jer i kad piju mleko,ostane im beo jezik,tako je bojani bio.uzmi multimam lanolin,i mazi posle svakog podoja i neka ti grudi budu sto vise na vazduhu,valjda ce brzo proci..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: Ragade
14.4.2015 10:32:22   
jovicaa
nisam vise nacisto ni sa tim lanolinom... cini mi se kao da samo razmeksa krastu, ona otpadne i onda opet ranauser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: Ragade
14.4.2015 12:51:03   
branki*
jovice,meni je ovaj lanolin iz lilija slabo pomagao,znaci samo multimam lanolin.mada,meni je stvarno dugo trebalo da mi prodje bol u desnoj bradavici.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: Ragade
14.4.2015 13:15:15   
bubulence
jovice a da probas samo sa tvojim mlekom? posle sikenja namazes i ostavis tako da se osusi, nemoj odmah oblaciti brus

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: Ragade
14.4.2015 14:14:52   
jovicaa
sisa mi je dosta vaniuser posted image mislim susi se...
sad kombinujem to sto kazes bublence, jednom namazem svojim mlekom, pa drugi podoj lanolinom i tako.
branki multi mam lanolin koristim.

sad je poceo fino da sisa, samo jednu po podoju, i dobro se nasisa, tako da ne sisa cesto.. valjda ce poceti da prolazi.. kako se stvori krasta, tako otpadne i opet rana.
hvala zene na savetimauser posted image

< Poruku je uredio jovicaa -- 14.4.2015 14:15:19 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: Ragade
6.12.2015 1:15:18   
bojana92
Jedino sto mi je pomoglo da mi nestanu ragade jeste multimam lanolin.Zao mi je sto ga nisam pronasla sa prvom bebom pa da duze sisa,jer sam imala bas velike probleme sa grudima.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: Ragade
14.12.2015 22:23:07   
dddaca
Meni je pomogla mast za bradavice iz DM. Ima u svom sastavu lanolin, ali i maslinovo ulje mislim. I sad je povremeno namazem ako zatreba. Prijalo mi je i kad stavim komprese

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: Ragade
14.12.2015 23:19:05   
bojana92

IZVORNA PORUKA: dddaca

Meni je pomogla mast za bradavice iz DM. Ima u svom sastavu lanolin, ali i maslinovo ulje mislim. I sad je povremeno namazem ako zatreba. Prijalo mi je i kad stavim komprese

Koristila sam i ja tu mast iz DM-a,ali mi nije bas puno pomagla.Mnogo bolja je multimamlanolin.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: Ragade
15.12.2015 16:41:35   
dddaca
Pa dobro, to je tvoje iskustvo. Meni je bila odlicna i ova tako da mi bolja nije ni trebala. Mozda zato sto sam bradavice dosta drzala na vazduhu, mozda zato sto sam ih prvo premazivala svojim mlekom, pa kad se osusi stavljala lanolin, ne znam.

(odgovor članu bojana92)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: Ragade
15.12.2015 16:53:31   
bojana92
Sigurno zbog toga,sad sa drugim detetom nisam bas mogla ostaviti bradavice da se suse na vazduhu jer mi je stalno neko dolazio,ali sam ih uglavnom uvece ostavila da se same suse.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praktična rešenja za miran san vaše bebe
Dolazak beba na ovaj svet predstavlja jedan od najlepših životnih trenutaka svakog roditelja. Pored toga što roditeljstv...
Šta određuje krvnu grupu bebe?
Roditelje često zanima koje će krvne grupe biti njihovo dete, naročito ako je jedan od roditelja Rh negativan. Pogledajt...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here