|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Stambeni kredit
30.5.2011 11:56:17   
Anck Su Nmaun
Pa draga zavisi na koji vremenski period, tako ces odrediti kolik ati je rata.

(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 226
   RE: Stambeni kredit
30.5.2011 12:02:52   
Mala Loojka
kamatica.com


Hvala :)

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 227
   RE: Stambeni kredit
30.5.2011 12:06:22   
Mala Loojka

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Pa draga zavisi na koji vremenski period, tako ces odrediti kolik ati je rata.


A mene zanima npr, da li moze da se vraca samo 100e mesecno user posted image Nekako mi to malo deluje

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 228
   RE: Stambeni kredit
30.5.2011 14:37:36   
Anck Su Nmaun
Pa moze, ali kazem zavisi na koliko godina?  3-5 10?

(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 229
   RE: Stambeni kredit
30.5.2011 14:40:40   
Mala Loojka
pa ako uzmem 10.000 a vracam 100 mesecno, znaci vracam 8g i 3m

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 230
   RE: Stambeni kredit
30.5.2011 14:46:48   
Anck Su Nmaun
user posted image hehe pa ne ide to bas tako, prvo placas kamatu, a svoj deo tek na kraju. to ti je naj bolje da se raspitas u banci oni ti sve lepo objasne

(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 231
   RE: Stambeni kredit
30.5.2011 15:00:57   
AndreaK

IZVORNA PORUKA: Mala Loojka
... A ona goposdjica ce da kupi isto veci stan, i da ga iznajmljuje a da zivi sa deckom, a decu ni ne planira... Tako da mi treba da se guzmio a ona da uziva u kucerini plus da uzima pare od iznajmljivanjauser posted image user posted image


Pa dobro, ona ne uzima tudje, to njoj pripada...svako ima pravo da bira kako ce da zivi...
to bar mogu da zakljucim na osnovu tvojih reci...ne zameri na iskrenosti.

Najbolje te stvari odmah rascistiti, sto bi neki rekli, cist racun duga ljubav...

(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 232
   RE: Stambeni kredit
30.5.2011 15:06:32   
Mala Loojka
To i ja kazem...
Ali opet, da ona hoce tu da zivi nek nek uzme, naravno... Ali ona to hoce da iznajmljuje... Ali neka, bolje da joj nista ne dugujemo!!!
Da sutra mogu i vrata pred nosom da joj zatvorim ako bude potrebe...

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 233
   RE: Stambeni kredit
30.5.2011 15:11:30   
Ana RR
Mala, to je tako i najbolje je odmah podeliti na ravne časti.

Kad mi budemo prodali kuću pola para ide deveru koji živi u Kanadi, ima kuću u SAD, svoj biznis, tri, četiri automobila..realno, njemu ne treba. Ali, to je njegovo koliko je i mm i ima puno pravo na svoj deo. Šta će on raditi sa tim novcem, to je već njegova stvar.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mala Loojka)
Direktna veza do poruke: 234
   RE: Stambeni kredit
17.7.2011 23:19:56   
Anoniman
Imamo li neku iskusnu bankarku na RR? Ne bih da otvaram novu temu a zanima me za koju banku vlada mišljenje da je najpovoljnija što se tiče keš kredita? Ja sam gledam redoma banke, i ja se, ljudi ništa ne razumem. Te 'vaka kamata, te 'naka, euribori, fiksno, promlenljivo, haos mi u glavi.
Dakle, koja banka ima najpovoljnije opcije za keš kredit?

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 235
   RE: Stambeni kredit
17.7.2011 23:21:47   
snješka
Bubo, ja samo znam da su svi koji su vezali svoje kredite za švajcarac najeb..... Rate su im opako porasle.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 236
   RE: Stambeni kredit
17.7.2011 23:52:53   
Anoniman
Može li neko iskusan da malo prostudira ovu opciju KLIK

Konkretno - ova opcija DINARSKOG kredita, na dnu stranice. U ovoj banci je kamata najniža, nema depozita i ostalog, kako vam se čini?

Da li ste imale iskustva sa grejs periodom i koliko je ok uopšte opustiti se uz grejs? Mislim, ja bih da odtaljigam što pre, pa zato pitam.

(odgovor članu snješka)
  Direktna veza do poruke: 237
   RE: Stambeni kredit
18.7.2011 9:49:41   
Silvi TD
ne znam da li je vec bilo reci o ovom sajtu, ja se uglavnom ovde informisem kada su banke, kamate i slicne stvari u pitanju...


EDIT Ana RR: Nije dozvoljeno ostavljati direktne linkove zbog reklame. Napišite samo ime sajta.


< Poruku je uredio Ana RR -- 18.7.2011 9:52:50 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 238
   RE: Stambeni kredit
18.7.2011 10:33:12   
viking
Slažem se, ona uzima svoje, a i ne izbacuje vas na ulicu. Danas živi s dečkom, sutra možda neće, ima pravo da želi svoj stan kao što ga i ti želiš.
Danas bi svi da im neko nešto pokloni...

IZVORNA PORUKA: AndreaK


IZVORNA PORUKA: Mala Loojka
... A ona goposdjica ce da kupi isto veci stan, i da ga iznajmljuje a da zivi sa deckom, a decu ni ne planira... Tako da mi treba da se guzmio a ona da uziva u kucerini plus da uzima pare od iznajmljivanjauser posted image user posted image


Pa dobro, ona ne uzima tudje, to njoj pripada...svako ima pravo da bira kako ce da zivi...
to bar mogu da zakljucim na osnovu tvojih reci...ne zameri na iskrenosti.

Najbolje te stvari odmah rascistiti, sto bi neki rekli, cist racun duga ljubav...


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu AndreaK)
Direktna veza do poruke: 239
   RE: Stambeni kredit
18.7.2011 10:37:28   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: viking RR

Slažem se, ona uzima svoje, a i ne izbacuje vas na ulicu. Danas živi s dečkom, sutra možda neće, ima pravo da želi svoj stan kao što ga i ti želiš.
Danas bi svi da im neko nešto pokloni...

IZVORNA PORUKA: Mala Loojka
... A ona goposdjica ce da kupi isto veci stan, i da ga iznajmljuje a da zivi sa deckom, a decu ni ne planira... Tako da mi treba da se guzmio a ona da uziva u kucerini plus da uzima pare od iznajmljivanjauser posted image user posted image



Upravo tako, njoj pripada odredjeni deo i njen je licni izbor sta ce s njim uraditi. Kad su pravno-imovinski odnosi u pitanju, nema mesta sentimentalnosti, mora se biti surovo realan i nepristrasan.

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 240
   RE: Stambeni kredit
18.7.2011 10:42:11   
Anoniman
Bubo, ja se solidno razumem u to, ali ne mogu trenutno da pogledam. Koliko vidim za dinarski ti kao osiguranje traze da uplacujes i zivotno osiguranje. Mrzim te fore. Grejs period znaci da pocinjes sa otplatom tek nakon tog perioda, ti dobijes pare, a rate npr pocinjes da placas za godinu dana. Ima razlike kod depozita i ucesca.... Vodi racuna da su oni svi mufluzi i da ce najverovatnije promeniti uslove ako im to bude odgovaralo, tako da ako mozes izbegni te grejs periode i otplacuj sto vise i u sto kracem roku. Sve na duzi rok te vise i kosta, jer placas vecu kamatu.

Ja imam lizing, zaisata sam nasla neverovatno povoljan pre par godina, vezan za euribor. Kada je euribor porastao podigli su mi ratu (doduse za 1 eur) ali kada je pao, nisu je smanjili a trebali su. Sad se spremam da im podnesem zahtev da mi se to obracuna, pa ako me odbiju da se zalim NBS. Idu varijantom ako prodje prodje.

Ako ti nije, sto se kaze za leba, izbegavaj kredit. Ne razumem ljude koji uzimaju kredite za letovanja i slicne stvari.

A moj ti je savet, da stavis ninu u kolica i obidjes par banaka, nek ti daju ponudu i plan otplate sa svim dodatnim troskovima (obrada, ako traze osiguranje,....). Kada ih uporedis, videces gde su ti najpovoljniji uslovi

(odgovor članu Silvi TD)
  Direktna veza do poruke: 241
   RE: Stambeni kredit
18.7.2011 11:11:20   
Anoniman
Hvala, Mišu. Planirala sam, naravno, da obiđem sve banke i da mi u svakoj "nacrtaju" kako i šta, samo da malo zahladi da ne mučim dete po ovoj sparini. Ipak, želim na vreme da se raspitam barem okvirno, ovako od vas ili prek neta, sajtova i sl. Grejs ne bih ni uzimala jer zaista želim, što ti kažeš, da otplatim sve u najkraćem vremenskom roku. Kredit ne nameravam još da uzimam, već za nekih pola godine recimo, kada sve legne na svoje i organizujemo se onako kako smo se familijarno dogovorili. Dakle, neću srljati. Nažalost, kredit moram uzeti, uzela bih nekih 3 500e da bi smo kupili auto. Za lizing je neophodno da auto bude noviji (najmanje 4 god. star) što automatski povlači veću cifru za automobil a ja nisam u mogućnosti da se upuštam u veće izdatke. Presabrala sam se i mislim da mi je 3500 dovoljno da ostvarim plan a da rata bude podnošljiva za naš budžet. Banke su zlo, ali trenutno nemam drugi izbor.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 242
   RE: Stambeni kredit
18.7.2011 11:24:38   
Anoniman
Slobodno se javi kad budes imala nesto konkretno od ponuda. Mada uslovi se dans cesto menjaju, pa cisto informativno pogledaj koliko bi te to na kraju kostalo na tih 3500

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 243
   RE: Stambeni kredit
18.7.2011 11:42:56   
Anoniman
Kod dinarskih keš kredita ima par banaka koje nude fiksnu ratu, kamata je onako, sočna, od 20% pa na više, negde promenljiva negde ne i uglavnom svi dinarski ne podrazumevaju depozit. Gore- dole par eura, rata me dođe oko 100e a okvirno, na 3 500e vraćam preko 5200. Misliiiiim, haos.

Ova gore banka jedina ima kamate ispod 20%, mada moram sve još natenane da prostudiram, sigurno imaju neki most koji je cool ali te na ćupriji ošišaju skroz. Mislim, ovca sam kojoj trebaju pare, ošišaće me kako god...

I da, hvala ti user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 244
   RE: Stambeni kredit
18.7.2011 13:44:27   
Nina...
Neverovatne stvari u zemlji Srbiji. Ta ista npr. grcka banka koja u Srbiji radi na kamatu od 20 + %, ovde u Grckoj im je kamata oko 4 %. Sta oni nama rade!Banke su nam nuzno zlo, kad neke stvari bez njih covek ne moze sebi da priusti, onda nas sisaju kao mutavi jer vide da mogu. Tuga...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 245
   RE: Stambeni kredit
21.7.2011 17:59:47   
Shishica
Zna li neko koliko kostaju dodatni troskovi oko pravljenja montazne kuce? Papiri silni i tako to....

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Nina...)
Direktna veza do poruke: 246
   RE: Stambeni kredit
25.7.2011 16:47:26   
meyo
shisica to je i mene interesovalo
al izgleda makar kod nas u Cg sve ti je od opstine do opstine
ja cu ovako poludjet dok ne nadjem nacin kakoda se stambeno obezbijedimuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 247
   RE: Stambeni kredit
26.8.2011 16:07:04   
Anoniman
Izvestavam:

Kod nas Raiffeisen banka otpada za stambeni kredit....
Uslovi su im ocajni.
Prvo, da bi se kredit uopste dobio, moras da imas sopstvenu nekretninu na vlasnickom listu.
Drugo, daju samo 30% kesa, a 70% ide preko racuna za materijale i ostalo, sto nama uopste ne odgovara.
I jos niz stvari koje nam nikako ne odgovaraju, ali ove su najbitnije.


Sledeca je EFG bankauser posted image

(odgovor članu meyo)
  Direktna veza do poruke: 248
   RE: Stambeni kredit
26.8.2011 16:10:23   
vonavoj
user posted image user posted image user posted image idemo dalje..
i ovako je to najgora banka!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 249
   RE: Stambeni kredit
26.8.2011 16:10:38   
*Alexx*
Verolino, neke moje kolege iz firme su uzimale kredit (između ostalog i stambeni) u EFG banci i gadno se opekle. Vrlo su neprofesionalni, dizali su im kamatu bez obaveštenja i još neke stvari koje sam zaboravila.
Kolege mm-a su uzimale stambeni kredit preko Alpha banke, i za sada su zadovoljni.
Naravno, treba otići i raspitati se


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here