|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zemljotres
3.11.2010 7:13:01   
aleksandrova
nadam se da ste dobre

_____________________________

mozak mi je otiso na odmor

(odgovor članu aleksandrova)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Zemljotres
3.11.2010 7:13:57   
Anoniman
....pa to je taj pred bombardovanje što je bio

(odgovor članu aleksandrova)
  Direktna veza do poruke: 27
   RE: Zemljotres
3.11.2010 7:16:05   
aleksandrova
jeste taj pocetkom skolske godine pa posle u martu bombardovanje i za vreme bombardovanja imalo je jos 2-3 al su bili slabi jedva se osetili...

_____________________________

mozak mi je otiso na odmor

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Zemljotres
3.11.2010 8:15:36   
Ivanka 75
Moderatori, ja pisala o zemljotresu u temi razgovori rr mama, prebacite ga u ovu temu da tamo ne bi bio off topic. Thanxuser posted image

(odgovor članu aleksandrova)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Zemljotres
3.11.2010 8:21:27   
Lu
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

*bem ti zemljotres!
Vrata ormara poigravaju, ja skačem iz kreveta po dete! Strašno, još se tresem! Baš me interesuje koliko je bio jak kad sam ga osetila u snu!


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Zemljotres
3.11.2010 9:08:22   
viking
Nas je isto probudio, baš se ljuljalo i vrlo je neprijatan osećaj. Inače smo na 8. spratu user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Zemljotres
3.11.2010 9:28:29   
Crvenkapa85
ja sam spavala kao topuser posted image

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Zemljotres
3.11.2010 9:33:05   
viking
lako je vama u ravnici user posted image

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Zemljotres
3.11.2010 9:38:08   
minavb
IZVORNA PORUKA: viking RR

Nas je isto probudio, baš se ljuljalo i vrlo je neprijatan osećaj. Inače smo na 8. spratu user posted image

Ja sam na 11. spratu. Treslo se kao ludo, posle nismo spavali posto nam je soliter i ovako u raspadu.
Moji roditelji zive u Vranjackoj banji, kaze tata da mu je sve poispadali iz ormara i da su napukle garnisle.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Zemljotres
3.11.2010 9:40:53   
Ivanka 75
Mojoj sestri u Kg popadale figurine sa policauser posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Zemljotres
3.11.2010 9:42:52   
MASHKA
mi uzeli dete i krenuli napolje...

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Zemljotres
3.11.2010 9:45:23   
viking
Jeziv je osećaj, stvarno. Na Novom Beogradu se zbog poščanog tla stvarno sve ljulja, izbacio nas je iz kreveta...

IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: viking RR

Nas je isto probudio, baš se ljuljalo i vrlo je neprijatan osećaj. Inače smo na 8. spratu user posted image

Ja sam na 11. spratu. Treslo se kao ludo, posle nismo spavali posto nam je soliter i ovako u raspadu.
Moji roditelji zive u Vranjackoj banji, kaze tata da mu je sve poispadali iz ormara i da su napukle garnisle.


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Zemljotres
3.11.2010 9:46:19   
Ivanka 75
Ja taman da uzmem dete i stanem između stubova u predsoblju ono prestade da treska, na moju veeeliku srećuuser posted image

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Zemljotres
3.11.2010 9:46:56   
red sonia
kod mene nistauser posted image

(odgovor članu MASHKA)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Zemljotres
3.11.2010 9:47:57   
Anoniman
Mi tek sto smo zaspali,ja kroz san oset_ila da se drma i sanjala frizider kako se treseuser posted image mm skocio iz kreveta gleda me ja mu pricam sta sanjam i tek onda shvatim da je zemljotres,pogledam prema krevetcu a bebina vrteska se jako mrdauser posted image Grozno
Aki se nije ni maknuo


< Poruku je uredio ribizla -- 3.11.2010 9:48:39 >

(odgovor članu MASHKA)
  Direktna veza do poruke: 40
   RE: Zemljotres
3.11.2010 9:49:36   
MASHKA
vi ste svi daleko a mi u Vrnjačkoj banji...blizu epicentra

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Zemljotres
3.11.2010 9:49:52   
mihi
Kratko je trajalo, probudilo nas, deca su spavala. Čini mi se da je bilo i gorih od ovoga bar u Beogradu, koliko se sećam.

(odgovor članu red sonia)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Zemljotres
3.11.2010 9:52:53   
Ivanka 75
Vas u ravnici samo malo zatalasalo za bolji sanuser posted image

(odgovor članu red sonia)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Zemljotres
3.11.2010 10:04:02   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: viking RR

Nas je isto probudio, baš se ljuljalo i vrlo je neprijatan osećaj. Inače smo na 8. spratu user posted image


Ista meta, isto odstojanje. Ja sam ustala i držala sliku koja visi iznad Andrejevog krevetca. I gledala da li će orman da padne na muža user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Zemljotres
3.11.2010 10:05:50   
Crvenkapa85
IZVORNA PORUKA: minavb

IZVORNA PORUKA: viking RR

Nas je isto probudio, baš se ljuljalo i vrlo je neprijatan osećaj. Inače smo na 8. spratu user posted image

Ja sam na 11. spratu. Treslo se kao ludo, posle nismo spavali posto nam je soliter i ovako u raspadu.
Moji roditelji zive u Vranjackoj banji, kaze tata da mu je sve poispadali iz ormara i da su napukle garnisle.
koleginicini roditelji su na odmoru u vrnjackoj banji kaze padali su sa krevetauser posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Zemljotres
3.11.2010 10:08:20   
daca77
A ja sam se probudila samo par s pre potresa...ja i kucici iz uliceuser posted image
Neprijatan je osecaj, ali nije se toliko ljuljalo-kazu da je kuca dosta stabilna...
Moji roditelji kazu da se bas ljuljalo...

(odgovor članu Crvenkapa85)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Zemljotres
3.11.2010 10:15:54   
dunja RR
Alexis 79 je iz Kragujevca, ne znam da li imamo neku devojku iz Kraljeva na RR, nadam se da su sve dobro user posted image

< Poruku je uredio dunja RR -- 3.11.2010 10:16:05 >

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Zemljotres
3.11.2010 10:17:57   
minna
Mene je probudilo, ali nisam ustajala iz kreveta...samo pogledala u krevetac...bebac spava, valjda ga je samo ljuljuskalo malo, cak se manje mrdao nego nas krevet...i brzo je proslo

(odgovor članu daca77)
Direktna veza do poruke: 48
   [Obrisana poruka]
3.11.2010 10:31:46   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu minna)
  Direktna veza do poruke: 49
   RE: Zemljotres
3.11.2010 10:33:01   
Alexis79
Dunja user posted image
Kragujevac calling user posted image

Evo i nas ,sve je ok.

Zesce me je uplasio.Taman me hvatao prvi san ,a posle nikako da zaspim.

Boga mi ovde se bas osetio.Mm je bio zaspao pa je pomislio da ja ljuljam krevetuser posted image .

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu minna)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here