|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šporet
11.10.2015 0:15:40   
choopa choops
Ovakav sličan je taj moj KLIK

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Šporet
11.10.2015 7:50:33   
branki*
ja prvi put vidim te nozice za ravnu plocu.
bas cu da kupim taj fros sto je stavila ana,muku mucim cime da cistim tu plocu.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Šporet
11.10.2015 8:04:17   
Trcosava
Izem cas u cćčšž
Čitam i mislim se kakve sad NOŽICE za šporet user posted image

Meni crkla rerna - ovaj put dibiduz. Moramo servisera da zovemo, a to ne možemo pre 18. kad bude plata mm.

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Šporet
11.10.2015 8:10:13   
branki*
ih,bre,trcouser posted image nedelju dana bez rerne..mojoj mami je skoro rerna otisla,a sporet relativno nov.ne znam koji je kvar bio.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Šporet
11.10.2015 11:12:12   
choopa choops
Ja sa njime čistim i rernu, mami sam očistila staklo na staroj Gorenje, izgledala je kao nova user posted image

Pa ne znam kako se drugačije zove? Skalplel? Žilet?

Edit: Aha ti misliš nožice, kao nogice? user posted image
Nozici kao maleni nož, nožići :-D

< Poruku je uredio choopa choops -- 11.10.2015 11:13:28 >


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Šporet
11.10.2015 12:07:54   
Ana RR
Ja sam nožić dobila uz šporet ali ne mogu samo sa njim da čistim. On mi je kad se baš uhvati masnoća a u suštini često čistim pa nožić ne koristim često. Nisam nikad prskala tečnost za staklo, ne vidim poentu kada bilo koje sredstvo kao npr frosch očisti i daje sjaj. Mene jedino nervira što mi je ceo šporet od inoxa pa se svaka kapljica vidi a ne mogu samo da prebrišem krpom već moram non stop da glancam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Šporet
11.10.2015 22:36:54   
World
E hvala, bar da znam kako izgledaju ti nozici, sta da trazim user posted image

Isprobala, frosch je odlican, skide sve bez problema. A ja mislila nema sanse vise ikad ocistiti sporet.user posted image

< Poruku je uredio World -- 11.10.2015 22:42:33 >


_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Šporet
11.10.2015 22:38:51   
dunja RR
I ja koristim nožić (dobila uz šporet) + zeleni Frosch

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Šporet
11.10.2015 22:40:34   
isidora88
Ana ja sa tim za stakla uglancam plocu.ovako kad oribam sundjerom i prebrisem krpom ostaju one dlacice i muzge, a sa ovim se cakli, meni nije problem a lepse mi izlgeda ploca kad je tako oribana

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu World)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Šporet
11.10.2015 22:41:26   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Upravo stigao user posted image

IZVORNA PORUKA: dunja RR


KLIK kod njega su oni uranjajući dugmići, pa ne znam da li tu ima neke zezancije oko čišćenja?







Trco, jel ja mogu u ovom mom da stavim dva pleha odjednom da pečem, mislim da ne, ali ajd pomagaj.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Šporet
11.10.2015 22:44:36   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: isidora88

Ana ja sa tim za stakla uglancam plocu.ovako kad oribam sundjerom i prebrisem krpom ostaju one dlacice i muzge, a sa ovim se cakli, meni nije problem a lepse mi izlgeda ploca kad je tako oribana


Nemam pojma, nikad mi nije ostalo musavo posle čišćenja.. ja prvo sunđerom istrljam, pa truleksom dobro isperem i prebrišem i onda ubrusom izglancam.

World, super user posted image

< Poruku je uredio Ana RR -- 11.10.2015 22:45:01 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Šporet
11.10.2015 22:47:07   
Sanjica26 RR
I ja sam dobila taj nozic i samo koristim Froschove proizvode. Odlicni su. Cime cistite rernu? Isto sa froshom?

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Šporet
11.10.2015 22:47:50   
World
jel ja mogu u ovom mom da stavim dva pleha odjednom da pečem,


mozes na ovom programu sa ventilatorom, samo ostavi dovoljno razmaka izmedju tepsija.. trebalo bi da imas na uputstvu uz sporet na kojem programu sta ukljucujes

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Šporet
12.10.2015 9:25:05   
Trcosava
IZVORNA PORUKA: dunja RR

Trco, jel ja mogu u ovom mom da stavim dva pleha odjednom da pečem, mislim da ne, ali ajd pomagaj.


Dok ima infra grejač, mislim da da. Recimo da sam 99% sigurna user posted image
Inače, muž juče rastavio šporet totalno i popravio rernu.
Šporet jedva da ima 5 godina. Rerna je katastrofa, uopšte se dobro ne zatvara, pa vreo vazduh izlazi i izgoreo mi onaj deo gde su dugmići, tačnije požuteo. One oznake oko dugmeta za rernu su se skroz izbrisale od brisanja. Candy nikad više neću kupovati. Ništa.

< Poruku je uredio Trcosava RR -- 12.10.2015 9:28:15 >


_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Šporet
12.10.2015 12:08:11   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Inače, muž juče rastavio šporet totalno i popravio rernu.
Šporet jedva da ima 5 godina. Rerna je katastrofa, uopšte se dobro ne zatvara, pa vreo vazduh izlazi i izgoreo mi onaj deo gde su dugmići, tačnije požuteo. One oznake oko dugmeta za rernu su se skroz izbrisale od brisanja. Candy nikad više neću kupovati. Ništa.


Slažem se.

Nama je odvojeno ploča, odojeno rerna. Ajde ploča i nekako, alirerna je užas. Loše peče, nekad jedan grijač radi bolje, jedan lošije. Onaj tajmer je pokvaren. Ma užas. Da ne pričam što nam je njihova mašina za suđe crkavala dva puta za dvije godine, pa čekali djelove skoro mjesec dana, na kraju smo kupili drugu. Više nikad ništa njihovo!

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Šporet
12.10.2015 12:29:43   
Ana RR
I mi smo imali loše iskustvo sa Candy veš mašinom user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Šporet
12.10.2015 12:50:34   
mama krava

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

I ja sam dobila taj nozic i samo koristim Froschove proizvode. Odlicni su. Cime cistite rernu? Isto sa froshom?


Ja je čistim sprejom za rerne Ma Muscule, narandžaste boje. Dobar je. Naprskam i za pola sata prebrišem!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Šporet
22.11.2016 7:44:15   
Maraj
Crkla nam rerna na šporetu. Sad trebamo kupiti novi. Ima li ko od vas Elektrolux šporet? Kakvi su?

mi smo sinoc gledali ovaj
kaki vam uzgleda? Bitno mi je da je rerna hladna dok radi tj staklo na rerni , al ne znam kakvog je kvaliteta staklo na ringlama , i kako se cisti.
Ja sam do sad imala sporet sa ravnom plocom , star je vec 20 godina , i staklo na njemu je fenomenalno. Mm ga cisti sa onom zicom , nigde se nije ogrebo , ma bas su ranije bile kvalitetne te ploce.
Sad me zanima kakve su ove. Vidim da bas bas prsti ostaju po ovim novim plocama , a za ciscenje , kakvi su ?

< Poruku je uredio Maraj -- 22.11.2016 7:48:07 >

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Šporet
22.11.2016 7:55:42   
Maraj

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Zeleni Frosch, on je ujedno i za inox.

user posted image


Ana , ne vidim sliku user posted image moze li jos jednom , da znam sta da kupim

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Šporet
22.11.2016 8:23:48   
eca89
Maraj, ove ploče su nikakve za održavanje, povaća mi se, ribam svaki dan 2x!
Evo tog Frosha klikic
Ja i ovo koristim i ok mi je klik

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Šporet
22.11.2016 9:17:53   
Maraj
Stvarno! Pa sta mislis da je bolje da uzmem sa onim obicnim ringlama?
Ja imam vec godinama sporet sa ravnom plocom , ali ove ploce su ranije bile kvalitetnije. Opet kazem mm je riba sa onom metalnom zicom. Nije se ogrebala nikada , koliko je kvalitetna , al eto crkla nam rerna

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Šporet
22.11.2016 10:21:34   
Ana RR
Maraj, ja koristim zeleni Frosch. Ribanje žicom - alergična sam to. Moj tata tako riba šporet pa je skinuo sve oznake user posted image Elektrolux je dobra firma samo gledaj da imaju ovlašćeni servis sa delovima, ovde u Bg. Moji su pre par meseci menjali šporet i kupili su Gorenje, sa ravnom pločom. Mama je prezadovoljna a ona je baš kritična prema špretima, pogotovo prema mom za koji kaže da je mnogo spor user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Šporet
22.11.2016 10:30:35   
IvanaSK RR
Mi imamo Gorenje sa ravnom plocom i zadovoljna sam. Jedina mana je sto nema u rerni ventilator i kora ili jelo mi mi bude pre gotovo sa strane suprotno od vrata.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Šporet
22.11.2016 10:54:27   
wivern
Ja imam neki stari gornje i super mi je. Ma samo da radi

Ja sam extremno zadovoljna svom proizvodima Frosh, a za odmascivanje koristim i ove proizvode

user posted image

user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Šporet
22.11.2016 11:28:57   
IvanaSK RR
I ja imam ovaj Axel kao Wiv i dobar je.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here