|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Moda za trudnice
5.5.2009 12:55:19   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Tasha RR


EUG je pitala za gaće: Mila, bila sam u Woman Secreat-u - imaju gaće za trudnice!


Ne mogu da verujem da i to postoji! Znači, neverauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...
Ma nosim ja ove normalne, samo za broj veće, ali bih volela da vidim na šta te ličeuser posted image
Hvala što me se setiš, pa makar po trudničkim gaćamauser posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Moda za trudnice
5.5.2009 12:58:31   
Anoniman
Ma dobila sam poklon kupon od kolega iz kanc, otišla sa Lukom, on tegli neke tangice sa čipkicom po radnji, navlači grudnjake, ja pokušavam da probam grudnjak a da on ne pobegne iz radnje, i slučajno sam videla. Nisam ni cenu pitala. Mogu pogledati danas detaljnije ako želiš, jer ću ići tamo danas. user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Moda za trudnice
5.5.2009 12:59:59   
eugenija
Ne treba Tashke, hvala ti.. Možeš da slikaš recimo, ako budu dali, čisto da vidimo na šta liče user posted image

_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Moda za trudnice
5.5.2009 13:02:16   
Anoniman
Evo: KLIK

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Moda za trudnice
5.5.2009 13:03:16   
bebać
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

Narasla ti je guzica? user posted image

Ja sam nosila svoje gaće od pre trudnoće.


ja sam imala sreću,da nosim iste čaćkice,meni su samo grudi narasle bile(a i smanjile se sada)pa sam uzela bruseve za 1 broj veće!


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Moda za trudnice
5.5.2009 13:04:00   
eugenija
Joj, pa ne sviđa mi se...
Ali sam ubila radoznalostuser posted image

Thanks!


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Moda za trudnice
5.5.2009 13:05:52   
Anoniman
One plitke na donjoj slici su mi ok. Ove duboke do ispod sisa se ni meni ne sviđaju, ali su možda zgodne zimi. user posted image

(odgovor članu eugenija)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Moda za trudnice
5.5.2009 13:10:49   
eugenija
IZVORNA PORUKA: Tasha RR

One plitke na donjoj slici su mi ok. Ove duboke do ispod sisa se ni meni ne sviđaju, ali su možda zgodne zimi. user posted image


Za ove duboke trebaju tregeri user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

ŽENA JE STENA!



(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Moda za trudnice
9.5.2009 21:13:03   
Rina
Ja sam uvek za jeans ,u ovoj trudnoci mi je ovakva slatka suknjica najdraza samo jos da ugreje
user posted image

i slican fazon farmerki i onako crne neke pantalone i kombinacija milion
Danas sam kupila mnogo lepu crnu haljinicu pa cu da se sliknem kad je obucem user posted image


(odgovor članu eugenija)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Moda za trudnice
9.5.2009 22:13:40   
Buba76
Gde ima ovakva suknjica da se kupi? Jako je mocna!user posted image

(odgovor članu Rina)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Moda za trudnice
11.6.2009 11:54:16   
mulina
Ovakvu suknju možeš dobiti tu: http://www.pikolino.eu

(odgovor članu Buba76)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Moda za trudnice
2.9.2009 18:59:01   
Anoniman
KLIK



(odgovor članu mulina)
  Direktna veza do poruke: 62
   RE: Moda za trudnice
9.9.2009 10:30:01   
jeja83
Da li neko zna gde sve moze da se nadje garderoba za trudnice u Nisu?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Moda za trudnice
9.9.2009 10:33:46   
Anoniman
Modessty je iz Niša i trudna je, možda će znati da ti pomogne kada se bude javila. user posted image

(odgovor članu jeja83)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Moda za trudnice
9.9.2009 15:56:15   
Modessty
Ja sam danas tražila brus za trudnice i nisam našla ništa odgovarajuće! U Aksi imaju neke za 1300 din, ali ne može da se proba user posted image user posted image Kako da kupim brus napamet?!
U Enci Menci brusevi su preko 3000 din!!! Na kraju mi je jedna prodavačica iz nekog budika za bebeću garderobu rekla da pogledam na pijaci kod Tvrdjave. Čisto sumnjam da ću i tamo naći. Problem je što su uglavnom brusevi sa B korpama a meni trebaju C ili možda čak i D.
Pitala sam i u Pompei i u Polzeli i nema ni tamo.
Jedina prodavnica koja zasigurno ima Liscine bruseve, kod Gradske bolnice, ne radi do 14.09.user posted image

Jejo ima neka prodavnica u Kalči koja prodaje garderobu za trudnice. Neznam tačno na kom spratu. Radpitaću se pa ću ti javiti.

Meni je mama prepravila dva para pantalona. Odsekle smo pojas i stavile lastež. I super mi je. Planiram da kupim neke somotarke i da ih isto tako prepravim.


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Moda za trudnice
9.9.2009 15:59:44   
Anoniman
Jel imate Zaru? Juče sam videla trudničke farke tamo.

I ako imate dečiji Benetton - ima stvari za trudnice.

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Moda za trudnice
9.9.2009 16:16:28   
Modessty
Beneton zatvaraju. Baš se pitamo svi ovih dana zašto. Dve su njihove prodavnice u samom centru grada i obe su zatvorene.user posted image

A Zara? Valjda je ima negde. Ne sećam seuser posted image


_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Moda za trudnice
9.9.2009 16:17:07   
Modessty
Prekopiraću ovo o brusevima u odgovarajuću temu.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Moda za trudnice
9.9.2009 16:26:34   
Delijagirl
Mod kada mm dodje kuci zvacemo jednu njegovu rodjaku jer se i ona bavi prodajom donjeg vesa na pijaci u nisu pa da vidim dali ona ima nesto sto bi ti odgovaralo i da je pitam gdje se ona tacno nalazi. jer sam ja bas nasla kod nje lepe stvari a imam i velike brojeve jer kao sto sam vec napomenula meni treba satorsko krilo umesto brusa...

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Moda za trudnice
9.9.2009 16:38:16   
Verus
padobraniuser posted image eee a i ja bi nekad padobrane pa nemam

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Moda za trudnice
9.9.2009 16:54:01   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: Verus RR

padobraniuser posted image eee a i ja bi nekad padobrane pa nemam


Hehehe veruj mi kada vidis sta prodaju za nas sa velikim grudima smuci ti se zivot okolo i naopako. Ako vec nadjes nesto lepo onda padnes na dupe od cene. Ja nekad pozelim da imam male samo da mogu da nosim onaj brus koji mi se tako svideo i naravno nemaju broja :( Ali ebi ga sta cu takav mi je horoskop :)
Inace Veruska recicu ti isto ko sto kazem mojoj najboljoj drugarici : Eto sad cu ih skinem pa cu da ti ih pozajemim na nedelju dana ali molim te vrati ih neostecene :)


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Moda za trudnice
9.9.2009 16:58:43   
Verus
user posted image ima ledja jos vise da me bole!  Salu na stranu.  sad su mi malo vece i kada legnem na stomak malo me zuljaju pa se setim svih vas sa veeelikim kikama....bas je to zajbn....

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Moda za trudnice
9.9.2009 20:41:36   
gagana83
Sreca pa je vec otoplilo kad je trba pocela da mi raste pa sam nosila a nosim jos uvek siroke haljinice secene ispod grudi. U celom Krusevcu postoji jednja radnja sa garderobom za trudnice a stvari su imuser posted image Pa ako sam trudna nisam baba. Srecom isla sam poslom za Novi Pazar a na njihovoj pijaci stvari za trudnice kolko ti volja pa tu kupim jedne obicne i 2 kapri pantalone sa onim elasticnim delom gore.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Moda za trudnice
9.9.2009 21:25:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Modessty

A Zara? Valjda je ima negde. Ne sećam seuser posted image



Potraži, sve moje drugarice koje su se sada porodile, nisu se vadile iz Zarinih trudnčkih farki, kažu da su super.

(odgovor članu Modessty)
  Direktna veza do poruke: 74
   RE: Moda za trudnice
9.9.2009 22:02:05   
marince1
KOd mene ima jedna radnja,prodaje se garderoba nesto u vojickom fazonu,maskirne pantalone,torbe,cuda i imaju one trudnicke,lanene.
3/4 su kostale cini mi se 800 dindzi,a duge kok 1000.I extra su udobne!

_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here