|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
16.2.2011 21:27:23   
Brana
IZVORNA PORUKA: Diabla

Ma nece Brano, nemoj za to da brines. Nije to nikada razlog za svrljanje. Brzo prodju te sankcije da se razumijemouser posted image

user posted image user posted image user posted image
bebacuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
16.2.2011 21:32:04   
indy_25
Srecna sam kad mi uciteljica od Denijala kaze da je najbolji u skoli. Srecna sam kad vidim koliko se Sarah i denijal vole , srecna sam kada mi Sarah da osmijeh i kada se naglas smije. Srecna sam kad cujem da su mi roditelji dobro sa zdravljem. Srecna sam kad sa muzem vodim ljubav i kada se ljubimo user posted image  Srecna samkad odem da kupujem sebi garderobu ili ne bitno bilo sta srecna sam kad trosim pare. A najvise sam nesrecna kad su mi moji blizi bolesni jedino to moze moju srecu da umanji.

(odgovor članu Diabla)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
16.2.2011 21:43:48   
jovicaa
Srecna samkad odem da kupujem sebi garderobu ili ne bitno bilo sta srecna sam kad trosim pare.
IZVORNA PORUKA: indy_25

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
22.2.2011 19:04:29   
Lu
IZVORNA PORUKA: LillyT

Pitala mene neka drugarica pre jedno godinu dana da li sam srecna, ja sam se resetovala u trenutku, kakvo je sada pa to pitanje.
U globalu mogu reci da sam srecna, a sreca je za mene pokretnog karaktera. Srecna sam jer mi se zivot menja, srecna sam jer radimo na tome da nam svaki dan bude bolji, radim na sebi da ja budem bolja, to je za mene sreca. A savrseni zivot....ako bih sada rekla da mi je sve savrseno, mogla bih da umrem istog trenutka jer posle savrsenstva nema vise, a veze i odnosi moraju da rastu da se menjaju, da napreduju. Kao i zivot. U tridesetim zelim i dalje da idem napred, a ne da stagniram. Hocu i vise i bolje.
A sada me jako cini srecnom sto mi mm svako jutro (za skoro tri godine koliko zivimo zajedno) ljubi neki deo tela kada krece na posao....jutros me je poljubio u ruku


Ženo svaka ti častuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu LillyT)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
22.2.2011 19:10:08   
Lu
IZVORNA PORUKA: Ellenica

Koincidencija je da već par dana (koliko i nisam bila na RR) razmišljam o tome koliko sam u stvari zadovoljna, a koliko to govorim iz navike ili da bi se otarasila dušebrižnih ljudi.

Ja sam jedna od onih ljudi koji uvek ali UVEK kažu da su sjajno.
Jednostvno to izleti iz mojih usta kad god me to neko pita.
Dešavalo se da  u najgorim trenutcima svog života izgovorim tu kliše rečenicu
"Sjajno NIKAD bolje."
Sa sve osmehom na licu kao da je to stvarno tako.
Ali kada se preispitam, ja valjda i jesam takva osoba koja uvek voli da vidi najbolje stvari i da na njih stavi akcenat.
Da imam finansiskih problema, koji me zaista zabrinjavaju, koji me čine tužnom i nezadovoljnom, a opet kad kupim sebi nešto malo osećam se najbogatijom na svetu.
Da mm i ja ne provodimo toliko vremena koliko bi voleli ali kada me poljubi onako umoran posle posla, znam da sam najsrećnija što je on taj koga dočekujem na vratima.
Kada pogledam svoje nasmejano dete, koje svakog dana raste i menja se, pomislim
Bože kako ih tako savršene pošalješ na ovaj svet,
nama koji smo toliko nasavršeni, i u njihov osmeh staviš sve naše nade i snove.
Tada zaustavim film i shvatim da su svi problemi prolazni, i da ne vredi zbog njih propuštati dobre stvari koje su tu pred mojim očima.
I tada sam zaista srećna i zadovoljna.



Ko ne bi bio sretan pored ovakvih razmišljanjauser posted image
Inače i ja uvijek govorim da sam superuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Ellenica)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
22.2.2011 19:13:42   
mirks
kada bi usko gledala samo sopstveni zivot mogla bih da kazem da sam srecna ali posto je moj zivot povezan i sa zivotima mojih prijatelja i moga brata, rodjaka itd. i kada znam da je moja prijateljica koja mi je kao sestra nesrecna zbog ovoga ili onoga to dozivljavam kao sopstvenu zalost tako da potpuno i stvarno ne mogu biti srecna svojim zivotom...jer zelim da su i oni koje volim srecni....i osecaj nemoci da nesto promenim moze da me ucini nesrecnom... .pa i oni koje ne volimuser posted image nek su srecni ali daleko im lepa kucauser posted image .....mnogo me nervira kad se upetljam u sopstvene misliuser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
22.2.2011 19:51:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ellenica


Bože kako ih tako savršene pošalješ na ovaj svet,
nama koji smo toliko nasavršeni, i u njihov osmeh staviš sve naše nade i snove






user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ellenica)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
22.2.2011 20:41:52   
tijana86
Nazalost NE !

_____________________________

Vukasin i Bogdan moj zivot , moja sreca , moj razlog da se ujutru probudim !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
22.2.2011 21:15:32   
bebać
Joj ja ne volim te bajke oko jednog tako običnog i razumljivog pitanja....odgovor je JESI ili NISIuser posted image

E sad postoje arumeniti ako JESI i argumeniti ako NISI(ono ZAŠTO i ZATO)

Mrzim ''crvenu mašnu'' inače....brutalno sam iskrena(neko je rekao na forumuuser posted image user posted image ) i ne volim ništa ''mazat i lakirat''user posted image user posted image

Za sebe mogu reći:da nekad jesam(zahvaljujem se Bogu na svemu datom,a dao mi je nije da nije) a nekad nisam i ne valja mi ništa...pobjegla bi iz svoje tesne kože(što reče Pantić)user posted image

Zavisi od dana,zavisi od vremena,zavisi od trenutka,zavisi kako sam ustala,zavisi šta sam odradila tog dana,zavisi od toga kad je m došao kući,zavisi od toga jesam li sebi išta kupuila....eto kod mene je sve to promjenljivo kao vremenske temperatureuser posted image

< Poruku je uredio bebać -- 22.2.2011 21:17:11 >


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu tijana86)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
22.2.2011 21:19:04   
Anoniman
Zadovoljna sam što sam ponekad nezadovoljna!user posted image

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
22.2.2011 21:22:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: bebać

Ja koja sam inače prokleta žena i nikad mi nije dosta,uvijek nečemu težim...o tome neću,jer mislim da je takvih sigurno polovina ljepšeg pola a ja spadam u tu grupu...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ali pazi kad si 100 posto u pravu....samo sto nije polovina u pitanju, vec velika vecina...

< Poruku je uredio verolino -- 22.2.2011 21:23:50 >

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
22.2.2011 21:29:44   
Brana
Bebac user posted image user posted image

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
22.2.2011 21:40:54   
bebać
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
23.2.2011 8:39:04   
Lu
IZVORNA PORUKA: bebać

Joj ja ne volim te bajke oko jednog tako običnog i razumljivog pitanja....odgovor je JESI ili NISIuser posted image

E sad postoje arumeniti ako JESI i argumeniti ako NISI(ono ZAŠTO i ZATO)

Mrzim ''crvenu mašnu'' inače....brutalno sam iskrena(neko je rekao na forumuuser posted image user posted image ) i ne volim ništa ''mazat i lakirat''user posted image user posted image

Za sebe mogu reći:da nekad jesam(zahvaljujem se Bogu na svemu datom,a dao mi je nije da nije) a nekad nisam i ne valja mi ništa...pobjegla bi iz svoje tesne kože(što reče Pantić)user posted image

Zavisi od dana,zavisi od vremena,zavisi od trenutka,zavisi kako sam ustala,zavisi šta sam odradila tog dana,zavisi od toga kad je m došao kući,zavisi od toga jesam li sebi išta kupuila....eto kod mene je sve to promjenljivo kao vremenske temperatureuser posted image


Eh bebać, naravno da svi imamo svoje trenutke i da nismo svakog trena u životu sretni, to niko nije, ali pitanje je kad sagledaš svoj cjelokupan život... ajmo reći to ovako, da li si više sretna nego nesretna user posted image

Ja za sebe bez razmišljanja mogu reći da sam sretna a to što me ponekad neko naljuti, dese se neke neočekivane stvari, tragedije itd...to je sastavni dio života i pitanje je kako se mi nosimo s tim.
Ako stalno gledam negativno, moram biti nesretna ako gledam samo lijepe stvari u svom životu i uživam u njima a s onim ružnim se pomirim da je tako moralo biti i idem dalje, e onda je mnogo bolje u životuuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu bebać)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
23.2.2011 8:39:56   
bebironcic
Na zalost,nisamuser posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
23.2.2011 8:43:37   
jabudic
Ovo je jako tesko pitanje, na koje je tesko iskreno odgovoriti, jer svi mi imamo i srecne i tuzne trenutke, a to i jeste ono sto cini zivot kao cjelinu takvim kakav jeste...
Ja, ovako generalno, mogu reci da jesam srecna... Naravno da mi nekad nesto nije po volji, ali sve dok to nesto ne moze da poremeti moj zivot, onakav kakav ja zelim da bude, ja se i dalje izjasnjavam kao SRECNA...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
23.2.2011 8:54:09   
SUPER MAMA
Generalno jesam srecna.
Imam, ljubav, sigurnost, mir, zdravlje hvala bogu, malo fale parice ali dobro nije bas toliko strasno.
Najbitnije sto smo svi zdravi i zivi, mislim d anedaj boze neko od mojih da bude bolestan mislim na muza i moju malecku to bi me srusilo.
Zato najbitnije mi je zdravlje pa sve ostalo.
Kad pogledam svet oko mene tada se podsetim i kazem sebi, Budi zahvalna Verice na zivot, na svaki dan koji prozivis u miru, zdravlju i ljubavi tvojih najmilijih.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
23.2.2011 13:09:20   
viking
Ja jedino nisam srećna što živim u Srbiji, to je izvor SVIH mojih frustracija, ali bukvalno svih. Ono drugo, što je do mene, sam fino organizovala i zadovoljna sam.

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu SUPER MAMA)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
23.2.2011 13:40:00   
Anoniman
Ja bih lagala kada bih rekla da sam u potpunosti srećna . Ne , nisam srećna . Zadovoljna - da , ali ne mogu da kažem kao iz topa "da , srećna sam" . Nažalost , ne mogu .
Razumem da život nije bajka , to od njega nisam ni očekivala , znam da je stalna borba , znam da je nezahvalan za održavanje , svojeglav , drzak , pa te šamara baš onako vaspitno . Ali , uvek sam bila spremna za borbu , uvek izdržala stoički , gurala , smejala mu se u inat i kada me je baš pošteno gnjavio ... Uvek jaka ! I , iskreno , mislila sam da će mi , kao starom dobrom protivniku vremenom malo popustiti . Nadala sam se boljoj budućnosti , i ne , nisam ovako zamišljala svoj život . Evo , ogoljena do srži , priznajem .
Ja , ovako vesela , nasmejana , puna duha , vedra - negde usput sam presahla . A tako sam divne planove imala , sa tim svojim vedrim duhom i svemoćnim osmesima . Sećam se perioda - menjala sam svet , menjala sam svoj život , okretala ga kako sam htela i selila ga sa severa na jug , sa istoka na zapad , bez bojazni , bez odustajanja ... Jaka , svoja . Pevala , igrala , ŽIVELA . A sad ? Sada sam presrećna majka , koja se ne smeje baš tako često , sa brdom problema koji čak i nisu moji , nego natovareni na moja leđa , jer , zaboga , svi znaju da se jedino ja tako spretno nosim s' njima ...
Ponekad se osećam kao lekoviti izvor . Svi dođu , napoje se pozitivnom energijom , osveže se čarobnim kapljicama , pa onda svojim blatnjavim čizmama zamute vodu , prospu svoje otrove i odu ... I lekoviti izvor je sve manje lekovit , polako presušuje i nestaje u mulju i žabokrečini ...

I kud ću sad ja u svet bez osmeha i žara ?

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 94
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
23.2.2011 13:42:12   
Olga75
nekad da , nekad ne
Bubooooo , imas ti jos puno godina pred sobom da bi usahla , sad si mozda samo umorna user posted image


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
23.2.2011 13:45:19   
pepeljuga
joj bubo, kako ti lepo pises... a i ja se osecam tako nekako, plus nisam ni mlada user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
23.2.2011 13:46:59   
bebać

IZVORNA PORUKA: Lu RR

IZVORNA PORUKA: bebać

Joj ja ne volim te bajke oko jednog tako običnog i razumljivog pitanja....odgovor je JESI ili NISIuser posted image

E sad postoje arumeniti ako JESI i argumeniti ako NISI(ono ZAŠTO i ZATO)

Mrzim ''crvenu mašnu'' inače....brutalno sam iskrena(neko je rekao na forumuuser posted image user posted image ) i ne volim ništa ''mazat i lakirat''user posted image user posted image

Za sebe mogu reći:da nekad jesam(zahvaljujem se Bogu na svemu datom,a dao mi je nije da nije) a nekad nisam i ne valja mi ništa...pobjegla bi iz svoje tesne kože(što reče Pantić)user posted image

Zavisi od dana,zavisi od vremena,zavisi od trenutka,zavisi kako sam ustala,zavisi šta sam odradila tog dana,zavisi od toga kad je m došao kući,zavisi od toga jesam li sebi išta kupuila....eto kod mene je sve to promjenljivo kao vremenske temperatureuser posted image


Eh bebać, naravno da svi imamo svoje trenutke i da nismo svakog trena u životu sretni, to niko nije, ali pitanje je kad sagledaš svoj cjelokupan život... ajmo reći to ovako, da li si više sretna nego nesretna user posted image

Ja za sebe bez razmišljanja mogu reći da sam sretna a to što me ponekad neko naljuti, dese se neke neočekivane stvari, tragedije itd...to je sastavni dio života i pitanje je kako se mi nosimo s tim.
Ako stalno gledam negativno, moram biti nesretna ako gledam samo lijepe stvari u svom životu i uživam u njima a s onim ružnim se pomirim da je tako moralo biti i idem dalje, e onda je mnogo bolje u životuuser posted image


LU mudro zborišuser posted image user posted image biće da to ide sa životom i godinama....ja sam još 'zelena' i ja bih SVE sada i odmahuser posted image

mada se ja s mnogim stvarima nikad ne mirim i ne prihvatam ih,nekako ne želimuser posted image i uvijek tragam,i uvijek mislim da mogu...da će biti onako kako ja želimuser posted image

Valjda je to 'ono moje prokletstvo' sa početka pričeuser posted image


_____________________________

"Žena nikada ne može biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela”

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
23.2.2011 14:04:09   
Anoniman
da uvek moze bolje - moze. da ima dana kad sam mrzovoljna i nalazim svemu mane - ima. ali generalno - zadovoljna sam i zahvalna na onome sto imam.

(odgovor članu bebać)
  Direktna veza do poruke: 98
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
23.2.2011 14:11:49   
Rivana
Srecna sam jer smo zdravi, srecna sam jer mi je Bog pruzio sansu, dao priliku da prezivim, da pobedim teske dane u bolnici da se izborim sa tim, da mogu da gledam mog Luku kako raste.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
23.2.2011 14:14:27   
mihi
user posted image user posted image user posted image user posted image  Ivana baš si lepo ovo napisala, u pravu si, ja sam ponekad ne zadovoljna i besna zbog gluposti.

(odgovor članu Rivana)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here