|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
4.10.2014 7:42:22   
mali_mis
Jesam. Bez obzira sto nisam ubola muza kakvog sam zelela. Bio je on onaj kakvog sam zelela dok smo bili u vezi, onda je bio med i mleko, ali kako sam se potpisala kod maticara, postao je druga prica. Verovatno je stekao utisak da cu postati robinja njegovoj familiji koja ce ih slepo slusati, i rintati oko njih i za njima, a oni ce sebi dati za pravo da tu istu zenu vredjaju i povredjuju, cak i na nacionalnoj osnovi. E crvc, ne moze.
A. i ja zivimo kod moje mame. I nemamo para. Imamo tek onoliko koliko on posalje, i mamino sa biroa i babina penzija. Vec sam spomenula u jednoj temi, da od tih para, gledam da maksimalno pokrijem potrebe deteta, ja ako uletim. Ali mi ni to ne smeta. I ranije dok smo brat i ja bili mali, a moja mama samohrana majka, navikli smo na jedan skroman zivot. Tako da mi manjak para ne predstavlja problem.
Srecna sam, jer smo ovde okruzeni ljubavlju, i nikom ne smeta sto je A. mesanac. Vole nas onakve kakve jesmo. mm je imao priliku da dodje, i zivi sa nama, i da svo troje budemo srecni, ali on nije zeleo. On je zacrtao da ja moram biti tamo, i ne popusta. Sad je vec kasno, proslo je dosta vremena, dosta nas je povredio. Dolazi jednom mesecno, da nam kida zivce svojim nezadovoljstvom, ali mi se ne damo, vec smo oguglali. Ko ga user posted image kad nije znao da se izbori za nas.
Da. srecna sam i zadovoljna, bez obzira na sve.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
4.10.2014 17:25:41   
Ana RR
mali misu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
4.10.2014 17:31:44   
17 joka
MM, bas tako srecu cine male stvari i puno ljubavi, razumevanje ti to imas, oni nije znao da ceni i takva osoba nije ni zasluzila vas puno te user posted image user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
4.10.2014 18:48:36   
Jole84
Mali mišu nisam znala da je kod vas takva situacija, svaka čast na hrabrosti jaka ženo user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
4.10.2014 21:38:10   
doktorkakristal
pa nisam potpuno user posted image razlog sto sam bez posla
sest godina mukotrpnog ucenja i odricanja i na kraju nista,svaki konkurs namesten,kada tri godine gledate kako primaju druge mnogo losije,mamine i tatine sinove koji su faks videli tek toliko da odnesu indeks da im se upise ocena,pa dobijaju odlicna mesta pa jos bolje specijalizacije onda se ubedacite najstrasnije,koliko god sam se trudila da se drzim iznad toga u poslednje vreme popustam,ima momenata kada mi je bs tesko
kada bih iskocila iz svoje koze
sa druge strane imam divno dete koje se rodilo zivo i zdravo posle teske i rizicne trudnoce,stan koji je kupio moj otac ,dovoljno novca mislim nismo gladni i bosi,a opet mi bude tesko,jer ja sebe nisam ovako videla,trudim se da uvek pogledam u svoje dete kada mi naidju ti momenti ,ona je najbitnija i najvaznija blagoslovena sam sto je imam

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
9.10.2015 18:35:41   
lesica
Drage moje, ponekad su nsm i ovakve price potrebne da bi iskrenije sagledale svoj zivot, i pogledale sebe.

Koliko malo je potrebno za srecu? Prica o jednoj Milici...

_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
9.10.2015 19:32:12   
branki*
Kako mene pogode ove socijalne priceuser posted image bas me zaboli.postideh seuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
9.10.2015 19:50:05   
doktorkakristal
user posted image zamisli se covek tako kad procita ovako nesto

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
9.10.2015 19:58:18   
Sanjica26 RR
Bas sam pisala da je ova zenica iz PO. Dosta nas je htelo da joj pomognemo, ali nas je dr otkacila. Rekla je da to nije nasproblem i odakle nam pravo da zabadamo nos u tudju privatnost.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
9.10.2015 20:11:29   
emicaa
Kad pročitam ovako nešto shvatim da sam stvarno srećna.Imam divnog muža koji se trudi da mi pomogne oko svega,zdravog andjela,posao,solidna mjesečna primanja i ljubavi o kojoj sam samo mogla sanjati.


_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
10.10.2015 7:49:12   
mirkam
Prepisujem sve sto je Emica rekla.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
10.10.2015 8:45:40   
eca89
Uh, rasplakah se kao kišna godina, stvarno je malo potrebno za sreću!!!!

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
10.10.2015 9:06:40   
amelia
Ja sam se rasplakala dok sam citala..inace srecna sam svojim zivotom i ako smo trenutno u jako teskom stanju samo mm radi a nas je 6-oro u kuci jedva izlazimo kraj sa krajem tesko je a jos teze mi pada sto ce sad ponovo otici u ch a ja i moj andzeo ostacemo ovde u italiji. Ne zelim da prodze ni dan ni minut odvojeni ali...ni njemu se ne ide bez nas narocito sada od kad sam se porodila ali mora otici..srecna sam mm je divan covek marljiv i uvek hoce da mi ugadza koliko je u stanju,trudi se za mene da mi udovolji koliko moze.srecna sam imam slatkog andzela kraj sebe ziv i zdrav hvala bogu.. sve ostalo ce doci na svoje treba imati strpljena user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
10.10.2015 23:00:00   
wivern
Da, zadovoljna sam. Pogotovo kad pročitam tako neke priče.
Svi smo zdravi i pravi, sve ostalo se da srediti.
MM tek sad pročitah tvoj post, svaka čast na stavu. Cenis ono što imaš user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
10.10.2015 23:11:42   
choopa choops
MM bravo! user posted image

Ja sam zadovoljna. Naravno, ima tih nekih sitnica koje me nerviraju i koje bi se mogle ispraviti, ali meni je najbitnije samo da su mi djeca zdrava. Sve ostalo je manje važno.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
10.10.2015 23:16:55   
Žapkić
To što nisam znala da izaberem muza, čoveka, muškarca koji će moći da mi parira i prati moj tempo i ritam, tj. da mi parira u svakom pogledu-to polako ostavljam iza sebe, prevazilazim, nekad uspešno, nekad guše
i se u suzama, ali-prevazilazim...
Srećna sam! O, da! Srećna!
Imam dete koje je posle svega rođeno živo i zdravo, koje polako odrasta, koje je prelepo i prepametno!!!
Imam posao za koji sam se školovala i koji beskrajno volim , i pored toga što je težak, pretezak, ali -ja sam birala da budem to i volim to!!!user posted image
Srećna sam, jer sam pobedila opaku bolest, posle koje sam rodila gorepomenuto prelepo i prepametno dete!
Srećna sam jer moje dete i ja , konačno, imamo mir... Doduše nejn tata konstantno se trudi da taj mir pokvari, ali, borimo se nas dvije sa tim...user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
11.10.2015 15:05:10   
moja ciklama
Devojke..ulepšaste mi ovu kišnu nedelju.
user posted image za sve, posebno za Žapkić - moj naklon.

Hvala Bogu - zdrava sam, a i oni koje volim.
Strašno mi nedostaje mama.
Jako sam srećna što imam mm.
Presrećna jer sam rodila našu D.
Mnogo mi fali ozbiljan posao, ne mora u struci.
Treba mi još vremena za druženje.
Moram da imam mnogo manje kg.
Učim da budem umerena, u svemu.
Volela bih sve ove kocikice da se slože.




_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
11.10.2015 16:17:49   
Žapkić
Hvala Ciklamice moja draga, od sveg srca Ti hvala!!!user posted image user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
11.10.2015 17:26:55   
Kata90
Zadovoljna sam,imam muza koji me postuje,ceni,i voli...i bebicu koja nam jos vise ulepsava zivot i srecu.user posted image
Zivimo kao postanari,oboje imamo stalni posao...,ali smo srecni imamo sve sto nam treba.....samo neka je zdravlja sve ostalo je manje vazno.user posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
11.10.2015 22:14:20   
serpica
MM,Zapkic user posted image user posted image
Ceo zivot neka borba,strahovi,kako i zasto,pitanja bez odgovora..teski dani,muka...prodje i to nekako.
Okruzena sam ljubavlju sa sve cetiri strane sveta..Ne srecna,presrecna sam,napokon!

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
16.11.2015 20:57:26   
branki*
Nisam.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
16.11.2015 21:02:04   
eca89

IZVORNA PORUKA: branki RR

Nisam.


Joj, Brankiuser posted image !

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
16.11.2015 21:19:24   
emicaa
Brinki i od mene user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu eca89)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
16.11.2015 21:23:47   
branki*
user posted image i ja vas drage moje!

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Da li ste stvarno srećne svojim životom?
16.11.2015 21:45:24   
serpica
Branki draga,meni kad padne tesko i razmisljam sta sam mogla,sta hocu,uvek se setim ljudi koji imaju vecu muku..pa se ucutim,kazem dobro je,a tvoji dani tek dolaze user posted image user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here