|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete odbija da jede
12.4.2019 17:16:22   
Rosita
Moj N evo već nedeljama NIJEDAN ručak neće. Ali NIJEDAN. Pljuje prvi zalogaj koji mu daš i šanse nema. Ja se stvarno nerviram 🙁

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 476
   RE: Dete odbija da jede
12.4.2019 17:38:52   
Maslacak15
A da ga pustis Sam da jede? Mozda bi pre hteo. Jes Malo treba zivaca posto CE da leti hrana na sve strane...inja bi probala da mu Sam druge stvari vcisto da se vezba. Zalila Si se Rosi bolestan Pa je regresirao na TU temu. Ja mu nebi isla uz dlaku. S jedne strane Ako je Bas gladan OK dajnmu pasirano Ali ja binmu uvalila keks U ruku...okrajak hleba itd . Veliki je. Moze on to....


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 477
   RE: Dete odbija da jede
12.4.2019 17:58:12   
Rosita
Ručak je problem veliki. Maslačkonja, jeo je on jutros kajganu i hleb i žvakao je normalno. Oće i keks. Evo neki suvi kolač sa malinama, ono rozen korice, kao keks, žvaće ne pita. Ali povrće i meso ni makac. Danas pasulj. Grubo izgnjavila, ma kakvi. Eto da stavim pred njega pa da vidim šta će raditi. 



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 478
   RE: Dete odbija da jede
12.4.2019 18:58:33   
emicaa
Moj je veceras po prvi put jeo picu,sa svim onim na njoj.Ni sampinjine nije odvajao

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 479
   RE: Dete odbija da jede
15.4.2019 20:13:47   
vocicana
Moj danas nije jeo nista! Ali nista pod milim bogom! A jede super sam i tecno i cvrsto bez prljanja.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 480
   RE: Dete odbija da jede
15.4.2019 20:52:50   
vonavoj
Rosi,ti bese rece da ima 11kg? Ili 13?Kako? Moj da li ima 10,a sve ful jede😂😂

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 481
   RE: Dete odbija da jede
15.4.2019 21:00:29   
vocicana
Ja mog ne smem ni da stavim na vagu, toliko se ofucao da ni u savetovaliste nece ici dok se ne pridigne sa kilazom i izgledom, izgleda kao da je pusten iz Ausvica.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 482
   RE: Dete odbija da jede
15.4.2019 21:08:49   
vonavoj
Idi bre voci,hahaha..nije smesno,ali jesi besava!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 483
   RE: Dete odbija da jede
15.4.2019 21:09:20   
Maraj
Rosi i moja S slabije jede u poslednje vreme. Ja sam povezala sa zubima . Palentu bas voli. Poparu jede. Al u poslednje vreme i to promrljavi, a rucak...da ne pricam..evo veceras joj spremila palentu za veceru. Ona uzela 2-3 kasike i nece vise. I ja sta cu, dam joj hleb i jogurt. Ona se odvalila koliko je pojela. Jos sama jede. Ja joj namrvila hleb. I to na vece komade. Ona stavlja u usta, ja zalivam sa jogurtom. Bas je dosta pojela. Rucak isto juce ije htela. Ja joj dala komadice pite od zelja. To je pojela. Razmišljam da mozda nece pasiranu hranu...ko zna....praticu ...

< Poruku je uredio Maraj -- 15.4.2019 21:10:24 >

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 484
   RE: Dete odbija da jede
15.4.2019 21:11:48   
Ana RR
Ja već neko vreme Marku dajem oligovit sirup (ja sam ga pila u obliku tableta kao devojka non stop jer je moja pantljičara imala pantljičaru user posted image ) i evo samo traži da jede user posted image za večeru je pojeo dva sendviča (znači ukupno 4 parčeta ražanog hleba), sa pavlakom, omletom i ćurećom šunkom (inače ne voli suhomesnato).

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 485
   RE: Dete odbija da jede
15.4.2019 21:13:00   
Ana RR
Maraj, moj Marko je voleo puter i hleb. Ja ostavim puter da baš dosta omekša i onda mu umačem hlebić u njega - razvaljivao se user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 486
   RE: Dete odbija da jede
15.4.2019 22:01:14   
Rosita
Von, ima ja mislim 12.5 otprilike. Zna moja kičma koja me ubija. Ima razne faze, ja se žalim što neće povrće i meso radi kvaliteta ishrane, ovako on jede ono što hoće i voli. Nije mršav, naprotiv. Danas je pojeo ručak posle mnogo vremena, otvarao je usta, doduše radio je tv i okrenuo se dq gleda reklame. Ne mogu da provalim zašto neće da peoba ručak i zašto ave pljuje. Žvaće mekano sve. Videćemo 



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 487
   RE: Dete odbija da jede
15.4.2019 22:08:29   
vonavoj
Rosi,super je on. Moj je zgolja,moji su svi vretenasti. I evo kakio je danas 6 puta,metabolizam im je brz😂😂😂Mada ja slabo dajem hleb,testo..

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 488
   RE: Dete odbija da jede
15.4.2019 22:21:35   
Rosita
Pa ja dajem za doručak hleb sa nečim svaki drugi dan. Ne pojede neke količine sad, ali on ga voli. Hleb sa kajganom, namazom od suncokreta, juče sam našla dobar mali avokado pa sam mu jutros dala hleb i onu moju avokado "nutelu"... Voli proju baš.



_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 489
   RE: Dete odbija da jede
15.4.2019 22:24:40   
vonavoj
Ja za sad i dalje voce i zitarice za dorucak..Kakav meni imate vi?Kod nas oko 4 mleko,oko pola 9 dorucak,zitarice i voce,oko 11 mleko,oko 2 rucak,oko 4-5 ili vocni jogurt,ili mleko..sad gricka i keks i gugi kad smo u set_nji, vecera oko pola 7-7,nesto od zitarica i u pola 9-9 mleko.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 490
   RE: Dete odbija da jede
15.4.2019 22:25:12   
vonavoj
Ju,pogresna tema...

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 491
   RE: Dete odbija da jede
16.4.2019 22:45:40   
vocicana
Nema veze Von, oprosteno ti jeuser posted image
Danas je i pojeo nesto, sutra sam htela d aga vodim u vrtic, ali ne znam da li da ga pustim jos sutra pa kada izadjem iz trece odemo. Dakle juce sam popizdela!!! VRhunac vrhunca.
Ana RR rekoh ja vise puta za Oligovit da je majka !

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 492
   RE: Dete odbija da jede
19.4.2019 16:22:45   
Dzulijus
Lekar kaze na tu temu, da od gladi nece umreti i da ne postoje preparati za povecanje apetita. Samo koliko zeli da jede dete odredjuje a ne vi i mora da jede ponudjeno, nema biranja.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 493
   RE: Dete odbija da jede
19.4.2019 21:09:43   
Misha i Ljisha
E pun mi ocin kad neko kaze nema biranja. To uglavnom kazu roditelji cija deca sve odreda jedu. Tj roditelji dece koji nisu probiraci. Ja ne mogu D naterati da jede u vrticu paprikas niti paprikas mpje.mame kad ona jede samo.moj onako kako ja njoj skuvam. Ako joj na oko nije isto cao dovidjenja cak i sa hranom koju inace jede. Ako je krastavac isuvise tanko ili isuvise debelo isecen na kolutove nece ga pojesti. I td i td.  


(odgovor članu Dzulijus)
Direktna veza do poruke: 494
   RE: Dete odbija da jede
19.4.2019 22:25:25   
bubulence
Ljiso ona tebe zaje..va. Da kazes da ne voli krastavac, ok. Nego nece ako malo tanje ili deblje isecen!?!? Pa ne mora! Kod mene ga ne bi ni jela, ja bih se njoj inatila. Iskreno ti kazem.



(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 495
   RE: Dete odbija da jede
19.4.2019 22:25:48   
vonavoj


IZVORNA PORUKA: Dzulijus

Lekar kaze na tu temu, da od gladi nece umreti i da ne postoje preparati za povecanje apetita. Samo koliko zeli da jede dete odredjuje a ne vi i mora da jede ponudjeno, nema biranja.


Kao sto i mi odrasli jedemo sve,ali malo sutra..

(odgovor članu Dzulijus)
Direktna veza do poruke: 496
   RE: Dete odbija da jede
19.4.2019 22:30:04   
bubulence


IZVORNA PORUKA: vonavoj



IZVORNA PORUKA: Dzulijus

Lekar kaze na tu temu, da od gladi nece umreti i da ne postoje preparati za povecanje apetita. Samo koliko zeli da jede dete odredjuje a ne vi i mora da jede ponudjeno, nema biranja.


Kao sto i mi odrasli jedemo sve,ali malo sutra..



Bas tako Von. Ja prva ne volim sve, pa ni decu ne teram da jedu sto im se ne jede ili sto ne vole. Ali da spremam 5 vrsta hrane necu. Ne odgovara rucak? Izvoli parce hleba i dovidjenja... 

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 497
   RE: Dete odbija da jede
19.4.2019 22:35:23   
Misha i Ljisha


IZVORNA PORUKA: bubulence

Ljiso ona tebe zaje..va. Da kazes da ne voli krastavac, ok. Nego nece ako malo tanje ili deblje isecen!?!? Pa ne mora! Kod mene ga ne bi ni jela, ja bih se njoj inatila. Iskreno ti kazem.






Bubi u svoj mojoj nemoci ja otisla do psihologa po savet. U principu D bi dobila dijagnozu "averzija na hranu" . Ona je takva od bebecih dana. Kad seces slaninu ako nije pravougaonik ona to parcence nece pojesti.  I tako stalno. Ma X puta je otisla gladna u krevet  bez vecere. I to joj nije nikakav problem. Aman ni najmanji. Da je ne teram da jede ona nikad ne bi jela. Na prste mogu da nabrojim koliko je puta ona rekla da je gladna. A kad je bila manja znala je da kaze da je boli stomak. Ja joj kazem boli of gladi treba da jedes. Jok. Nece pojesti ma koliko gladna bila. Uzasna je na hrani. Ne dao Bog nikome. Kad mi dodju deca koja lepo ruckaju ja sve uzivam da im spremam. A svom detetu spremam iskreno vec sve otaljavajuci. Ja sam pocela da se gadim na sve sto ona jede.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 498
   RE: Dete odbija da jede
19.4.2019 22:52:21   
bubulence
Ljiso posto to kod vas traje vec jako dugo, pustis je. Spremas joj ono sto ce da jede i gotovo. Neka nije gladna.

Ja ne verujem mnogo u ono ''kada bude gladan jesce''. Jok. Ima dece koja ce umreti od gladi ali nece jesti ono sto ne zele. Npr od mog brata klinac. On NECE da jede nista osim slatkog i samog pecenog mesa. Oni ga izgladnjivali da bi jeo povrce, voce itd. Prodje vise od 24h da on apsolutno nista ne stavi u usta. Ma pusti ga, daj mu parce mesa i posle toga puding i gotovo. Da ne bude da sam kontradiktorna, znaci nisam za to da dete na silu teras da jede sto ne voli. Ali ako nesto voli a nece da jede jer je iseceno za 3mm deblje nego inace, e tu bi ostala gladna. 

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 499
   RE: Dete odbija da jede
20.4.2019 0:13:49   
Nensiq
Nikako na silu. Ako konstantno odbija dete tu hranu ne voli je. Ili je mesati sa necim sto voli pa mozda pojede. Moje dete nece kasicu sa mesom i povrcem, ja je zamaskiram kiselim mlekom i onda jede. Al nece uvek... 


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 500
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Nema jače sile na svetu od majke koja bran...
Njega nećeš tući, ni u pojam ni u naletu besa i nemoći. Moraćeš prvo preko mene, a ne dao ti Bog da se nađeš na putu maj...
Trogodišnjake doslovno boli briga za vas!
Dvogodišnjaci svakako jesu zahtevniji nego jednogodišnjaci, ali su nebo i zemlja od trogodišnjaka koji su hvala na pitan...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here