|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Uređenje životnog prostora
17.4.2021 13:37:07   
Ivanka 75

user posted image

Nato, u prethodnom postu ti je link za ovu policu.

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 17.4.2021 13:38:00 >

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Uređenje životnog prostora
14.3.2023 12:33:35   
Bambino1
Zdravo zene. Trebali bi da renoviramo kuhinju, vidim da ovde ima dosta vas sa idejama pa mozda i meni pomognete. 😁 Zanima me koja boja od svetlijih je najbolja za odrzavanje, gde ste gledale kuhinje a da nisu previse skupe, kao i predloge za uredjenje. Kuhinja je mala, 2,8m u duzinu. Hvala.😄

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Uređenje životnog prostora
15.3.2023 6:53:59   
Kata90
I ja imam isti ovaj problem,nesto smo gledali po netu sa mm.....posto smo sredjivali komplet kuhinju pa malo u skladu sa plocicama da bude.Mislim da tu nema pravila,sve ti zavisi od kvaliteta i cene.Jos  je nisam narucila😁Kontam da boja drveta ili neka krem boja je idealna😊

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Uređenje životnog prostora
18.3.2023 10:45:11   
nata11
Ideja na netu koliko volis.
Moja je bela polusjaj i OK je za odrzavanje.


_____________________________





(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Uređenje životnog prostora
20.4.2023 7:11:05   
Mirko Svirko
Na Pinterestu imas puno lepih ideja i korisnih sto je najbitnije. 

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Uređenje životnog prostora
20.4.2023 15:53:15   
Ana RR
Bambino, sve zavisi od tvog ukusa i da li si više tradicionalan ili moderan tip. Na pinterstu imaš gomilu ideja koje ti mogu pomoći kako bi našla smer u kom želiš da ideš, a npr možeš koristiti Ikein planer da dizajniraš kuhinju i stekneš neki dojam o tome kako to sve može da izgleda.

Ja sam znala šta hoću kada smo radili kuhinju tako da smo mm i ja napravili plan, istražili materijale, boje, okove itd, i otišli u salon spremni.

Što se boja tiče, bitno ti je da se uklapa u ceo koncept kuće/stana a prljaće se svakako. Kod mene su donji elementi u antracit mat medijapanu na kom ne ostaju otisci ali ako su prsti masni, ostaće naravno. Gornji elementi su mirror glass medijapan u kašmir sivoj boji (jako lepa boja koja jedino uživo može lepo da se dočara) i naravno da ostaju otisci jer je sjajan materijal. Obrni okreni, čisti se stalno.

Cene su otišle u nebesa, iskreno. Da sada pravimo kuhinju, koštala bi nas dva puta više nego pre 2,5 godine. Ludnica sa cenama.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Uređenje životnog prostora
20.4.2023 20:49:25   
Bambino1
Ana hvala puno na odgovoru. Bili smo u Ikei, pokupili ideje, osmislili sta i kako. Nasli smo i neki planer i dizajnirali sta i kako. Odluka je pala na beli medijapan, sjaj. Nasli smo par njih u Nisu koji rade po meri a skoro duplo su jeftiniji nego u Bg. Svakako znamo sami da odradimo montazu. Cekamo da se malo prolepsa da angazujemo molera pa posle toga da porucujemo kuhinju. 😀

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Uređenje životnog prostora
20.4.2023 23:03:44   
dddaca
Da li sam dobro razumela? Porucices kuhinju iz Nisa i potpuno rasklopljenu ce vam poslati u Beograd, pa cete posle da je sklapate? Koja je cena kuhinje? Pretpostavljam po duznom metru da se obracunava i znas li koliko bi bila dostava? Bas sam ovih dana pricala sa drugaricom koja razmislja o novoj kuhinji pa joj mozda bude korisna informacija

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Uređenje životnog prostora
20.4.2023 23:52:25   
Bambino1
Elementi bi bili sklopljeni, i mi bi prevezli. Samo bi mi sami kacili na zid. Mm je cesto po terenu a i ima svoj kombi. E pa sad ne znam kako se racuna da li je po duznom metru jer nama bi gornji delovi isli do plafona, a dole bi imali delove za ugradnu rernu, plocu. Deo gde ide frizider je isto od poda do plafona sa policama iznad frizidera. Nismo jos definitivno odlucili, ali nam je to jedna od super opcija.

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Uređenje životnog prostora
20.4.2023 23:55:25   
Bambino1
Nisam cenu napisala. Za nasu izmedju od 800 do 1000e u Nisu (bez prevoza i montaze), a isto to u Bg kosta od 1500 do 1800e, kako kod kog majstora.

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Uređenje životnog prostora
21.4.2023 11:00:46   
Ana RR
Daco, po dužnom metru se računa cena. Da me ubiješ ne mogu da se setim koliko je bilo kada smo mi radili.

Bambino, to je džabe u odnosu na cene ovde. Koliko je velika kuhinja?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Uređenje životnog prostora
21.4.2023 11:22:50   
Ana RR

IZVORNA PORUKA: Bambino1

Elementi bi bili sklopljeni, i mi bi prevezli. Samo bi mi sami kacili na zid. Mm je cesto po terenu a i ima svoj kombi. E pa sad ne znam kako se racuna da li je po duznom metru jer nama bi gornji delovi isli do plafona, a dole bi imali delove za ugradnu rernu, plocu. Deo gde ide frizider je isto od poda do plafona sa policama iznad frizidera. Nismo jos definitivno odlucili, ali nam je to jedna od super opcija.


Bambino, znači oni ne dolaze da uzmu mere? To je malo zeznuto pogotovo ako zidovi nisu 100% pravi.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Uređenje životnog prostora
21.4.2023 11:26:39   
Bambino1
Anci jeste ali kod nas znamo da je sve kako trebaa, ako i ima odstupanja minimalna su. E pa nasa kuhinja je mala, 2.8m je.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Uređenje životnog prostora
21.4.2023 12:07:28   
Ana RR
Pretpostavljam da je samo na jednom zidu, jel tako? Onda je lakše za uklopiti. Moja ide u Г a pošto nigde nisam želela lajsne, ploča je morala naknadno da se seče.

Ja toliko volim promene, ako ništa drugo bar tepih moram da promenim user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Uređenje životnog prostora
21.4.2023 12:19:02   
Bambino1
Pa da, na jednom zidu samo. Nas ceka veliko sredjivanje. Cekamo pvc stolariju, porucen je i francuski krevet, pa kad zavrse prozore ide moler pa keramicar pa kuhinja. Bice posla celo leto. 😀

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Uređenje životnog prostora
21.4.2023 12:29:29   
Ana RR
Razumem te skroz, mi smo u radovima od kako je počela korona user posted image još nismo sva kupatila završili a planiramo još štošta pored njih. user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Uređenje životnog prostora
21.4.2023 20:11:52   
dddaca

IZVORNA PORUKA: Bambino1

Nisam cenu napisala. Za nasu izmedju od 800 do 1000e u Nisu (bez prevoza i montaze), a isto to u Bg kosta od 1500 do 1800e, kako kod kog majstora.

Pa to nije zanemarljiva razlika. I super da imate prevoz.

(odgovor članu Bambino1)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Uređenje životnog prostora
21.4.2023 21:32:03   
Ana RR
Našla sam cenu, mi smo plaćali 380 evra po dužnom ta cena se odnosi na osnovne elemente. Sve dodatno, svaka izmena diže cenu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Uređenje životnog prostora
22.4.2023 11:22:41   
dddaca
Mozda glupo pitanje, ali kako se racuna taj duzni metar? Ako imas i donji deo i gornji deo kuhinje, da li se to racuna kao dve duzine? Pretpostavljam da je tako, ali sa druge strane logicno mi je da kuhinja ima i donji i viseci deo, pa otuda mi je ok i da se duzni metar odnosi na oba ta dela.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Uređenje životnog prostora
22.4.2023 15:24:42   
Ivanka 75
Ana, ja sam juče svečano bacila tepih iz trpezarije 😊 12 godina, dosta mu je!
Pa do zime ako naletimo na neki koji nam odgovara, biće. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Uređenje životnog prostora
22.4.2023 18:10:59   
Bambino1


IZVORNA PORUKA: dddaca

Mozda glupo pitanje, ali kako se racuna taj duzni metar? Ako imas i donji deo i gornji deo kuhinje, da li se to racuna kao dve duzine? Pretpostavljam da je tako, ali sa druge strane logicno mi je da kuhinja ima i donji i viseci deo, pa otuda mi je ok i da se duzni metar odnosi na oba ta dela.


Daco ja koliko znam duzni metar se odnosi na 1 metar donjeg dela + 1 metar viseceg, jer kao sto kazes kuhinja najcesce ide sa donjim i visecim delom u kompletu.
Ivka mi smo pre oko 2 meseca izbacili tepih i stavili onaj deciji etison. Skratila sam sredjivanje kuce skoro duplo jer mnogo manje stvara prasinu i brze se sve sredi. Tepih smo imali zbog Petra dok je bio manji, sad mu ne treba. 😀

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Uređenje životnog prostora
23.4.2023 12:39:41   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ana, ja sam juče svečano bacila tepih iz trpezarije 😊 12 godina, dosta mu je!
Pa do zime ako naletimo na neki koji nam odgovara, biće. 


Haha dobra si, ja sam u dnevnoj menjala dva puta za 4 godine user posted image sad sam skoro u Jysku kupila jako lep, da je još malo veći lepše bi mi legao ali ok je, veći je od garniture što je bitno.



< Poruku je uredio Ana RR -- 23.4.2023 12:40:32 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Uređenje životnog prostora
12.1.2024 7:41:07   
dddaca
Sta je po vama bolji izbor za kuhinju? Iverica ili medijapan? Sta je lakse za odrzavanje? Visoki sjaj ne volim, a mislim i da se svaki otisak prsta vidi na njemu.
I koja je razlika izmedju laminata sas oborenim ivicama i obicnog? Vizuelna razlika postoji, ali mene interesuje koji je bolji, prakticniji, jednostavniji za odrzavanje?
Bambino, da li ste zadovoljni kuhinjom?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Uređenje životnog prostora
12.1.2024 10:43:15   
Ivanka 75
Medijapan mnogo elegantnije izgleda.
A sto se laminata tice, nisam edukovana 😊
Mi imamo u spavacim sobama laminat i ja ga mrzim. Toliko privlaci prasinu, samo leti po njemu. Na parket se barem zalepi pa lapo obrisem, a sa laminata samo leti okolo. I najmanja prasinica. 

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Uređenje životnog prostora
12.1.2024 11:42:34   
Milena18
Mislim da iverica od vode lako nabubri (nama se desilo to na jednoj komodi) , tako da mora mnogo više da se vodi računa nego sa medijapanom. Po meni, jedina prednost iverice je što je jeftinija. Naša sadašnja kuhinja je od iverice i nije da nisam zadovoljna, ali ću ipak razmisliti kad budemo kupovali novu.
Sa laminatom nemam baš nikakvog iskustva. 

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  15 16 17 [18] 19   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here