|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Tenis
18.5.2009 10:30:03   
Anoniman
Inače kada vidim Novaka Đokovića na TV uglavnom mi pripadne muka, ne volim ga, nije on dečko kriv, jednostavno su ga isforsirali. Isto je i sa Jelenom janković (mada, ona mi je mnogo gadna - sram me bilo što tako pišem, ali šta ću!?).

Uglavnom, u subotu sam gledala početak i kraj meča Đoković - Nadal (sredinu sam propustila, išla sam sa Lukom u šetnju). KAKAV MEČ!!!! I ustvari mi je bilo užasno žao Noleta što je izgubio, ovaj put je bio ZAISTA jako blizu.

A onda juče... šta bi onaj tenis sa matorcima? user posted image  Šrefi Graf, Andre Agasi... user posted image  Nisam ni znala da su u braku i da su izrodili dvoje dece. user posted image

Jel pratite tenis?
  Direktna veza do poruke: 1
   RE: Tenis
18.5.2009 10:32:48   
Ana RR
Gledala sam Noleta i Nadala, kakv tenis!!!! Neverovatno!
Ja pratim kad imam vremena, i kad je dobar meč. Ako igra neko koga ne volim, ako je smor tenis onda i ne gledam.
Znam za Agasija, to je davno bilo!


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Tenis
18.5.2009 10:34:32   
Anoniman
Ma da, samo sam ja neupućena. Nikada nisam volela da pratim privatan život javnih ličnosti, nekako me nije zanimao.


(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 3
   RE: Tenis
18.5.2009 10:37:16   
NadaR
Meni je tenis dosadan i dugo trajeeeeeeeeeeeeuser posted image
Uletim ponekad kad mm gleda Djokovica ali mi dosadi pa begam na rr

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Tenis
18.5.2009 10:41:51   
Anoniman
Ni ja ga ne gledam, smorim se, ali ovaj meč u subotu... NEVEROVATNO!

(odgovor članu NadaR)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Tenis
18.5.2009 11:23:43   
Anastazija
Gledala sam otvaranje Vimbldona i mec sa matorcima user posted image user posted image
Super sam se zabavila, par puta grohotom nasmejala..
To ionako nije bio ozbiljan tenis, ali je bilo - meni - jako zanimljivo gledati ih...
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Tenis
18.5.2009 11:59:13   
mamanp
Ima onaj teniser sto se stalno cupa za sorts i pipka nos kad hoce da servira loptu (da li je Nadal ili Federer - pojma nemam), e njega sam jednom gledala u mecu sa Djokovicem i toliko mi je bilo dosadno da mislim da vise nikad necu gledati tenis. Od nasih tenisera mi se jedino Ana svidja.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anastazija)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Tenis
18.5.2009 12:04:26   
Ana RR
Nadal stalno vadi gaće iz dupeta i to me MNOOOGOOO nervira!!!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Tenis
18.5.2009 12:04:51   
dunja RR
ja sam totalno bolesnik za tenisom....sve gledam jos od svoje pa recimo 7 godine....znam sve , ali sve sto se tice tenisa , pa recimo unazad 30 godina....mnoooogo volim tenis , volim Djokovica....Nadala....Federera ne nesto posebno....sve usvemu uzivam i planiram svoj dan prema tenisu...a nikada ga nisam igrala


inace trenutno radim u call centru... i recimo pricam sa nekim klijentom, a cujem u pozadini udaranje loptice i Djokovicevo stenjanje i obazno na kraju razgovora pitam gospodine ili gospodjo molim vas recite koji je rezultat, svi se nasmeju ali kazu...ponavljam -bolesno volim sport uopste a posebno tenis i mm takodjeuser posted image user posted image

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Tenis
18.5.2009 12:05:05   
Maya21
Pratim tenis i to prilicno aktivno :) mislim na nerviranje i navijanje... Od malena je tako jer su mi roditelji uvek pratili tenis, odbojku i atletiku. Naravno i olimpijadu da ne zaboravim :) pa sam i ja stekla naviku koja je presla u uzivanje :)
Cak sam i u Betaniji pratila zajedno sa mojom dragom cimerkom i RR drugaricom LelomNS :)
off topic pozdrav za Lelu ako procita, ljubimo nas dvoje vas tri :*

(odgovor članu mamanp)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Tenis
18.5.2009 12:05:58   
mamanp
IZVORNA PORUKA: Ana80

Nadal stalno vadi gaće iz dupeta i to me MNOOOGOOO nervira!!!



user posted image user posted image user posted image  Jeste, to je on

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Tenis
18.5.2009 12:23:21   
Anoniman
igrala sam tenis do svoje 12 godine .... da tada sam i redovno pratila tenis .... jako volim taj sport .... medjutim vise ne .... jbg ... valjda to tako dodje samo od sebe



(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 12
   RE: Tenis
18.5.2009 12:26:40   
Tara

IZVORNA PORUKA: Ana80

Nadal stalno vadi gaće iz dupeta i to me MNOOOGOOO nervira!!!


ufff i mene ,MNOGo iznervirauser posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Tenis
19.5.2009 9:57:07   
mihi
Tenis je divan sport jedino što je kod nas malo sada isforsiran, ali nije to mala stvar da jedna mala zemlja ima tri tenisera među prvih deset. Mi Volimo i igramo tenis rekreativno, i Luka igra isto rekreativno, to je mnogo lepo druženje i i gra baš je super. A za malog ćemo videti možda bude i trenirao videćemo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Tenis
19.5.2009 10:02:45   
Jeca*
Ja sam trenirala tenis kao dete. Moj tata je godinama imao u vlasnistvu tenis klub koji je napravio sa prijateljima, a kasnije poklonio gradu. To je bilo jos krajem 80-ih. Svi volimo tenis i u mojoj kuci se obavezno gleda (premda je mm inace sportski tip i gleda sve sportove user posted image )

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu mihi)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Tenis
19.5.2009 13:46:31   
Dora
Ja ne pratim svojom voljom, mm je bolesan za tenisom, i igra ga rekreativno, on prati sve sportove... Ja tenis gledam zbog Nadala, njega volim i baš mi je sladak. user posted image
Volim Jankovićku, ona mi je ok. a navijam za sve naše, kao pravi Srbin!!!

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Tenis
28.5.2009 11:09:31   
Tara
U 11 h ,pocinje tenis user posted image user posted image user posted image

Jel zna neko u koliko sati igraju Jelena i Novak?

< Poruku je uredio branki RR -- 28.11.2015 21:32:34 >

(odgovor članu Dora)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Tenis
28.5.2009 15:11:25   
Tara
Jelena je pobedila !!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image
Novak igra oko 17h/18h

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Tenis
28.5.2009 15:12:13   
Sneža
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

superbrzasnežaheroj

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Tenis
2.6.2009 17:02:08   
Tara
Jelena izgubila!user posted image
Ana izgubila!user posted image
Novak izgubio!user posted image

Bas bezveze ,mislila sam da ce bar neko da stigne do polufinala .......
Uzasuser posted image

(odgovor članu Sneža)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Tenis
2.6.2009 21:03:22   
dunja RR
prosao je Zimonjic-do polufinala, za sada, navijamo za njega i Nestorauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tara)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Tenis
15.9.2009 0:11:19   
dunja RR
Del Potro je dobio drugi set protiv Federera user posted image , uf sto bi volela da ga dobije( mec).....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Tenis
15.9.2009 10:40:41   
dunja RR
osvojio je sinoc Del Potro US Openuser posted image user posted image user posted image , uh sto mi drago sto je Federer izgubio......

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Tenis
15.9.2009 10:45:43   
mihi
Joj i meni je drago, baš se nešto uobrazio od kada se vratio na poziciju 1 na ATP listi.  Inače mi je baš bilo bezveze kad je onoliko plakao posle izgubljenog meča od Nadala, to ne priliči jenom takvom sportisti, toliko je jecao baš mi je to bilo ružno.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Tenis
9.10.2009 22:02:27   
Anoniman
Sada je mm došao iz video kluba, kaže neka riba u klubu, poznata mu, kaže nema pojma ko je, ali mnoooooooogo mu poznata.

Posle se teta koja radi u klubu smeje, kaže "Ne možeš da skontaš ko je?", kaže mm "Ne!"

U pitanju je teniserka Ameli Morezmo.

Pošto ja ne pratim tenis, uguglala sam je: KLIK

(odgovor članu mihi)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here