|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 30 31 [32]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Tenis
18.1.2022 22:28:31   
Ana RR
Šta znači to jel mislio da će mu proći? Šta da mu prođe? To što nije vakcinisan? A zašto ne bi prošlo? Ja uopšte ne razumem o čemu vi pričate - čovek je dobio medicinsko izuzeće plus vizu, i sa punim pravom je otišao da igra. Zašto bi se vakcinisao ako to ne želi? Nigde ne piše da je vakcinacija zakonom obavezna.

I da, mogao je da potplati nekoga i da dobije potvrdu o vakcinaciji, kao što je moj dever uradio, ali nije i svaka mu čast na tome. Ni jednog momenta nije pričao protiv vakcine, a pravo na izbor koliko znam još uvek svi imamo, pa tako i on, bio on Novak Đoković ili Petar Petrović.

Dunja, definitivno je težak period pred njim i puno razmišljanja. Lako je meni da pričam, ali ja bih volela da ostane dosledan svojim principima i ne primi vakcinu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 776
   RE: Tenis
18.1.2022 22:36:28   
Mirko Svirko
Ana,  bas tako. Njemu je odobrena viza uz to medicinsko izuzece. Cemu onda sav cirkus?

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 777
   RE: Tenis
18.1.2022 23:01:16   
Tiziana
Zenske nema zaista potrebe da se svadjamo ovde..🙂
Ja sam se vakcinisala, ali sam bez obzira na sve ipak za slobodu izbora. Pa nije ovo kuga majku mu. 
Postoje opcije, bubblovi, izolacije, karantini, svakodnevna testiranja, kao sto je bilo do ovog AO. I sve je bilo ok i funkcionisalo je.Da li je Novak napravio pogresne korake, pa sigurno da jeste. Sigurno su ih napravili i neki drugi, ali eto iz nekog razloga on je pod lupom i omoguceno je celom svetu da ceprka po tome.
Ja sam sigurna da postoji nacin i da ce sve doci na svoje, samo kad se slegne ova prasina i stisa bura. 



(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 778
   RE: Tenis
18.1.2022 23:19:30   
Ivanka 75
Hi hi, znala sam da ce Ana da mi odgovori 😊


Ja nijednom ne pomenuh njegovu vakcinaciju. Vakcinacija je, na kraju krajeva, stvar licnog izbora. Razmenjujemo misljenja, nema potrebe da se zahuktavamo i polemisemo vise. 
Nikada necemo saznati sta je ovde istina. 


(odgovor članu Tiziana)
Direktna veza do poruke: 779
   RE: Tenis
19.1.2022 0:24:40   
dunja RR
Iskreno, mene je iznenadilo to što se dešavalo vezano za njegov test, odlazak u Španiju (mislim da je svesno otišao u Marbelju da bude za NG sa braćom), i nekako bih pre rekla da je lažirao test, i to naknadno, da je kalkusao, i zaigraoo se. Pogubio se zapravo, a hteo je sve. I tu je pogrešio slažem se. Čak sam zapravo jedno vreme mislila da mediji izmišljaju te datume testiranja, bilo mi ej čudno da on tu omane.

Ali i on je čovek i može da pogreši. Što se tiče snošenja odgovornosti, znamo već kako to ide kod nas, da je uređena država .. kao što nije.. tada bio jedan poveći red, on bi bio negde na kraju za odgovaranje pred zakonom. Tako a mi ej suludo da pričam o nekoj kazni za njega.

Na neki način, kazna je sve što su me dešava.

Ništa on od toga ne bi morao da vrda, smišlja i kalkuliše da nije uslovljen vakcinom.


Žao mi je što ovako ispalo, nadam se da će se nekako sve srediti. Najpre da ova prokletinja prestane, da ljudi prestanu da umiru, a zatim, da prestanemo da se delimo na ove one, baš je ružno i tužno.



< Poruku je uredio dunja RR -- 19.1.2022 0:30:28 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lesli)
Direktna veza do poruke: 780
   RE: Tenis
19.1.2022 0:37:12   
dunja RR
Nole nije deportovan zbog testa, putovanja u Španiju, zbog tih nelogičnosti koje slažem se, postoje, ako ste gledali suđenje, deportovan je zato što je stav vlasti u Aus da je on antivakser i da treba da ide, da ne bi uticao na (ne)vakcinaciju svojim ostankom, ne nekim svojim delovanjem, već indirektno činjenicom da je tu (u Aus). To mi smeta.


A naš trener (ne sećam se imena, nije toliko poznat, ali čini mi se da dobro zna Noleta) koji je sedeo u studiju za vreme suđenja i komentarisao, rekao je da je Nole mnogim teniserima obezbedio vakcinu, onda kada je nigde nije bilo osim ood nas. čovek je to rekao javno u programu RTS-a, kontam da ne laže. Da li bi to uradio antivakser?

Novak ne priča protiv vakcinacije, on ima svoj razlog zašto ne želi da se vakciniše, i to je njegovo pravo.




< Poruku je uredio dunja RR -- 19.1.2022 0:47:11 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 781
   RE: Tenis
19.1.2022 0:54:35   
Ivanka 75
Ne svidja mi se to sto mu je Australija uradila. Granici se sa vladavinom sile.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 782
   RE: Tenis
19.1.2022 6:33:55   
IvanaSK RR

IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Ne svidja mi se to sto mu je Australija uradila. Granici se sa vladavinom sile.

Pa jes vala. 😁
Ja čekam da vidim kojom ce se Novak vakcinisati pa tu da uzmem i ja 🤣. Mada, kineza i rusku ni ne moze, nista mu nece znaciti. Inače, i tu je igranje sile. I onu ruskinju su sklonili jer se vakcinisala ruskom.

Ako je Novak bio pri razmisljanju da polako zavrsava karijeru moguce da ce to biti sada trenutak. Medjutim, previse mi je "gladan" titula i tenisa da bi se jos povukao.


_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 783
   RE: Tenis
19.1.2022 8:45:21   
Tiziana
Evo interesantnog intervjua, koga zanima, da poslusa
Link

< Poruku je uredio IvanaSK RR -- 19.1.2022 8:46:49 >

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 784
   RE: Tenis
19.1.2022 9:26:46   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: Ivanka 75

Hi hi, znala sam da ce Ana da mi odgovori 😊



Ma nisam tebi direktno odgovorila, nisam ni gledala ko šta piše. Samo se iznervirah user posted image


< Poruku je uredio Ana RR -- 19.1.2022 9:42:47 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 785
   RE: Tenis
23.1.2022 18:51:59   
dunja RR
Videh danas da pišu da će Nole ipak ići u Pariz, jer neće proći 6 meseci od preležane korone, dok se turnir ne završi, tamo važi i taj uslov, navodno. Da li će tako stvarno biti, ne znam ...

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 786
   RE: Tenis
25.1.2022 6:13:33   
IvanaSK RR
I ja videh za Vimbldon. Bas me interesuje sta ce biti. 

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 787
   RE: Tenis
25.1.2022 16:18:06   
Ivanka 75
Mozda do Vimbldona ukinu sve restrikcije. 


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 788
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 30 31 [32]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 30 31 [32]
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here