|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 16:17:38   
snješka
Para nikad dosta. user posted image
Nama treba oko 2000 KM da živimo sasvim normalno bez pretjerivanja. Onako da se ne oskudjeva.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 16:18:11   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: Snelle

A šta mislite, u koji privatni biznis treba danas uložiti?


Znas u koji u kafanu ali pravu kafanu sto radi samo prepodne,gde dolaze prave "musterije" a ne oni sto pijuckaju kaficu 6 sati u basti,ovi mlatnu po 5 rakija za 15 min i odu...mislim uzasno jeste ali je najisplativije

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 16:18:19   
Anoniman
Već sam pisala o ovome, al' aj jopet ću. Moja plata 420e.

Stan 150e, računi 150e, kredit moga muža (dakle naš kredit) 10 000. 150+150+100e = 400e. Ostajalo nam 20 e kada je mm bio bez posla. Pojma nemam kako smo živeli. Komentara?

Sada mm ima platu 300e. Taman za pelene, kreme, hranu i mleko za dete. Nama - šta bude.

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 128
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 16:18:30   
Snelle
Viking, ti mora da živiš na Čukarici, a radiš na NBg-u ili obrnuto user posted image

Jelena, hvala, ali ne hvala. da sam htela kafanska pevačica da budem ne bih završavala fakultet, od koga btw još "leba ne videh".
Po svemu sudeći, 700e je minimalan trošak za život u Srbiji.

< Poruku je uredio Snelle -- 15.8.2011 16:21:24 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 16:18:47   
viking
Ne znam konkretno, ali svakako u proizvodnju, ne u usluge i prodaju. Još ako može nešto što je orjentisano ka izvozu, super. Po meni, poslovi budućnosti su reciklaža, biološki otpad, obnovljivi izvori energije... tako nešto.

IZVORNA PORUKA: Snelle

A šta mislite, u koji privatni biznis treba danas uložiti?


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 16:22:26   
snješka
Pare nisu problem, para nema....user posted image Mala šala.

_____________________________

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

Nisu loša vremena nego ljudi!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 16:22:54   
viking
Živim na Novom Beogradu a radim u centru pa mi do posla treba oko 12 minuta kolima. Neću lično prelaziti preko mosta svaki dan, ali hiljadama ljudi koji putuju po sat ipo on NBG do Čukarice će značiti. Ja sam Beograđanka u srcu i duši i stvarno me neopisivo raduje bilo šta što se uradi za ovaj grad. Pa kud puklo da puklo. user posted image

IZVORNA PORUKA: Snelle

Viking, ti mora da živiš na Čukarici, a radiš na NBg-u ili obrnuto user posted image


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 16:24:26   
Verus
Hm, pa u svetu da...a dok mi dodjemo do toga...trebace ja mislim jos dosta vremena, eto, uzmimo samo biodizel u obzir, i katalizatore na kolima, koliko samo tih matorih kola ima sto prde i smrde....
IZVORNA PORUKA: viking RR

Ne znam konkretno, ali svakako u proizvodnju, ne u usluge i prodaju. Još ako može nešto što je orjentisano ka izvozu, super. Po meni, poslovi budućnosti su reciklaža, biološki otpad, obnovljivi izvori energije... tako nešto.

IZVORNA PORUKA: Snelle

A šta mislite, u koji privatni biznis treba danas uložiti?


(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 16:26:19   
viking
Pa zato i treba biti prvi user posted image  Mi ćemo sporo doći do toga zato što nas mrzi, samo zato.

IZVORNA PORUKA: Verus RR

Hm, pa u svetu da...a dok mi dodjemo do toga...trebace ja mislim jos dosta vremena, eto, uzmimo samo biodizel u obzir, i katalizatore na kolima, koliko samo tih matorih kola ima sto prde i smrde....
IZVORNA PORUKA: viking RR

Ne znam konkretno, ali svakako u proizvodnju, ne u usluge i prodaju. Još ako može nešto što je orjentisano ka izvozu, super. Po meni, poslovi budućnosti su reciklaža, biološki otpad, obnovljivi izvori energije... tako nešto.

IZVORNA PORUKA: Snelle

A šta mislite, u koji privatni biznis treba danas uložiti?




_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 16:27:28   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: Snelle

Jovice, pa i mi smo nekada studirali i bili bez para user posted image
Viking, nije problem što je most podignut, problem je što se tu ukralo nekih 300 miliona evrića. Strašno!

ali niste imale decu tada, hm,...... velika razlika!


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 16:27:44   
Verus
A i kontam da je tesko, recimo, misliti na reciklazu ili zivotnu sredinu kad tesko zivis...zato su sve zemlje sa dobrim standardnom i napredne u tome...otkud znam...

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 16:29:55   
viking
I da i ne. Koliko god da imaš ili nemaš para, možeš da baciš plastičnu flašu tamo gde joj je mesto a ne kroz prozor.
Odosmo s teme user posted image

IZVORNA PORUKA: Verus RR

A i kontam da je tesko, recimo, misliti na reciklazu ili zivotnu sredinu kad tesko zivis...zato su sve zemlje sa dobrim standardnom i napredne u tome...otkud znam...


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 16:31:21   
Snelle
.............

< Poruku je uredio Snelle -- 15.8.2011 16:32:17 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 16:34:13   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: Snelle

.............

jel me psujes u ovim tackicamauser posted image


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 16:35:05   
*Alexx*
I'm all for reciklaža user posted image Ali po nekim istraživanjima (davno sam ih čitala, ne bih mogla da dam linkove), svest o ekologiji dolazi tek posle rešavanja elementarnih problema.
Privatan biznis? Dobro je uložiti i u social media. Danas sve više ima firmi koje se ulažu u reklamiranje, tj. izgradnju brenda na FB, Twitteru, Google+, a sve to outsource-uju. (al sam se isfrljala engleskim i srpskim user posted image ). Možda ni poljoprivreda nije loša. Baviti se organskim uzgojem, i to postaje moderno (jbg, niko neće kupiti maline, ali će ove fensi ribe kupiti organske maline, a eto vam i besplatne reklame, ceo Grand će kupovati kod vas user posted image )


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 16:36:46   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: viking RR

I da i ne. Koliko god da imaš ili nemaš para, možeš da baciš plastičnu flašu tamo gde joj je mesto a ne kroz prozor.
Odosmo s teme user posted image


Ovo već spada pod kućno vaspitanje (uzgred budi rečeno, mm je pre neki dan video kako leti kesa sa đubretom kroz prozor, a mi živimo u zgradi od 4 ulaza i 8 spratova).


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 16:36:59   
meyo
ja imam 500 mm. oko 500 jer ima kako koji mjesec i nekih dodatnih prihoda
od toga 80 e imam kredita  180 stan i komunalije 35 telefoni i internet
ostalo hrana gorivo hemija i slicno srecom ne pusimo al zato nam je set_nja i kavica gust
poneka vecerica i to na ljetovanje bi mogli ici ali mm radi preko cijele godine tako da takve opcije za sada opadaju sto mi je jako jako krivo al sta da se radi.. e da zaboravih 40e ide na vrtic..
uvijek mi hvali za nesto al dobro idem za onom " Bit ce bolje jednog dana "user posted image

voljela bih jedino da mozemo priustiti kredit za stan i obezbijetiti krov nad glavom


< Poruku je uredio meyo -- 15.8.2011 16:37:52 >

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 16:45:54   
viking
Spada, ali htela sam da kažem da ako se te flaše (na primer flaše, mogu limenke ili bilo šta drugo) odlažu tamo gde im je mesto, biće posla za ljude koji se bave njihovom preradom. I eto ti biznisa.
A mom bivšem kolegi je komšinica iznad bacala vrelo ulje iz tiganja kroz prozor sa 9. sprata.

IZVORNA PORUKA: *Alexx*

IZVORNA PORUKA: viking RR

I da i ne. Koliko god da imaš ili nemaš para, možeš da baciš plastičnu flašu tamo gde joj je mesto a ne kroz prozor.
Odosmo s teme user posted image


Ovo već spada pod kućno vaspitanje (uzgred budi rečeno, mm je pre neki dan video kako leti kesa sa đubretom kroz prozor, a mi živimo u zgradi od 4 ulaza i 8 spratova).



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 16:48:49   
Anoniman
Ja da pitam sledeće: da li je vama u današnje vreme normalno da nasledite nekretninu od vaših ili roditelja vašeg muža ili ste stava da svak sebi treba da gradi, bez ičije pomoći?

(odgovor članu meyo)
  Direktna veza do poruke: 144
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 16:50:09   
jovicaa
normalno da ces da nasledis ako si ok, mislim ako roditelji smatraju da zasluzujes nasledje sto je u 90 posto slucajeva tako. pa kome da ostave ako ne deci?

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 16:52:11   
Anoniman
Ima roditelja koji su stava: mi smo sebi stvorili i to je naše, vi sad sebi stvarajte. A ja mislim da je nemoguće stvarati bez ikakve osnove, podrške: zemlje za plac, neke finansijske potpore, nekretnine kakve god, pogotovo za mlade bračne parove, mislim da njima treba takva inekcija ...

(odgovor članu jovicaa)
  Direktna veza do poruke: 146
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 16:52:16   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ja da pitam sledeće: da li je vama u današnje vreme normalno da nasledite nekretninu od vaših ili roditelja vašeg muža ili ste stava da svak sebi treba da gradi, bez ičije pomoći?



I jedno i drugo. Mislim, ako tvoji imaju nekretninu, kad umru (pu, pu, daleko bilo) ostaće tebi, osim ako eksplicitno ne navedu drugačije. I moji roditelji i roditelji mm-a imaju svoje nekretnine, moje dete je za sada jedino unuče, ali dok ne dobijemo to... treba da obezbediš sebi ako možeš, i ako uopšte imaš potrebe - nekretnina, kao ni zlata, nikad dosta user posted image Danas palamudim za sve pare.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 16:52:30   
viking
Ne znam šta mi je danas, nešto sam se razgoropadila po forumu...
Kako misliš "u današnje vreme"? Ne možeš da biraš da li ćeš nešto da naslediš, ne mogu oni to u grob da nose, kad umru, stan ostaje deci, i u današnje i u svako drugo vreme...

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Ja da pitam sledeće: da li je vama u današnje vreme normalno da nasledite nekretninu od vaših ili roditelja vašeg muža ili ste stava da svak sebi treba da gradi, bez ičije pomoći?



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 148
   [Obrisana poruka]
15.8.2011 16:53:48   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 149
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 16:54:20   
Lu
Možda Buba pita da li je "normalno" da vam to naslijeđe daju malo prije nego što navršite 50 god.user posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here