|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 15:36:23   
nikita82
Osnovne potrebe, tj bez izlazaka, mora i shoppinga rad zabave - oko 70 hiljada, za zivot na selu oko 50 uz basticu, pilice i ostalo.

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 15:37:16   
Olga75
ma sve da i zvercica radi cini mi se da mi uvek fali 100 evra user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 15:37:49   
jabudic
Mi placamo stan 300e, plus struja, voda, telfeon, to je minimum 400e, obicno ne bude. Gorivo i vrtic, i nista da ne jedemo nama ode 600e. Od jedne plate mm (i to solidne) ne bi mogli da prezivimo...
A ne luksuziramo se, nista ne kupujemo sebi, nigsje ne idemo, samo, eto, sto postojimo...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 15:38:01   
JMPM
IZVORNA PORUKA: Olga RR

ma sve da i zvercica radi cini mi se da mi uvek fali 100 evra user posted image
Saljem ti ovih sto sto ja odvojim user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 15:39:07   
Snelle
Mi smo već mesecima u minusu na kartici mm i nikako iz njega da izadjemo user posted image  Sreća je da sam od onih koji štede, pa sam prošle godine poprilično uštedela, samo što su te pare otišle kao pozajmica roditeljima mm.
Slažem se sa Alexx, divim se onima koji žive od jedne plate i nikako mi nije jasno kako ljudi izdržavaju sa 50.000 din mesečno i manje...
Ljudi, prosvetlite me!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 15:40:12   
*Alexx*
A najavljuju drugi talas krize. Udepresivila sam se. Bitno je da imamo novi most, to je već danima vest dana user posted image Ovo je već za Probleme u Srbiji.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 15:41:06   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: nikita82

Osnovne potrebe, tj bez izlazaka, mora i shoppinga rad zabave - oko 70 hiljada, za zivot na selu oko 50 uz basticu, pilice i ostalo.


Nama je tih 70000 knap i to bez da imamo nove gace user posted image

(odgovor članu nikita82)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 15:42:27   
JMPM
IZVORNA PORUKA: Snelle

nikako mi nije jasno kako ljudi izdržavaju sa 50.000 din mesečno i manje...
Ljudi, prosvetlite me!
Mi smo ziveli sa 30% ovoga dok mi je tata bio ziv, kad sam se ja skolovala...

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 15:42:28   
Snelle
IZVORNA PORUKA: *Alexx*

A najavljuju drugi talas krize. Udepresivila sam se. Bitno je da imamo novi most, to je već danima vest dana user posted image Ovo je već za Probleme u Srbiji.



Aaaand, platane na Bulevaru, svaki po 900 tračavih evrića user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 15:42:37   
*Alexx*
Ono što meni užasno smeta je što mi sve vreme pričamo o PREŽIVLJAVANJU, a kamoli o normalnom životu. Jeste da nam je bolje nego 90ih, ali braaateeeee... gde su tu zimovanja, letovanja, obnavljanja garderobe, šminke, gde je radost u kupovini nove tašne (ne daj bože kožne)...


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 15:45:31   
Snelle
Baš tako i o tome što svaki bogovetni dan mm i ja razbijamo glavu time šta još dodatno da radimo, pored naših regularnih poslova....

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 15:47:57   
jovicaa
pa mi prezivljavamo sa 55 000 mesecno, mm ima platu 40000 a ja od mojih dobijam 25000... 100 evra kredit za kola i sve ostalo posle, plus je mm placao skolarinu do skoro, sreca u one pare od drzave za bebu koje smo dobili inace ove godine ne bi bilo ni letovanja a ni para za skolarinu mm-a. daj boze samo da ja ostvarim uslov za budzet...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 15:48:05   
Inica
IZVORNA PORUKA: *Alexx*

A najavljuju drugi talas krize. Udepresivila sam se. Bitno je da imamo novi most, to je već danima vest dana user posted image Ovo je već za Probleme u Srbiji.


Hehe.. da, bitan je most... U koji su "ulozhili" ne znam ni ja koliko vishe para nego shto su rekli.. 

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 15:48:19   
nikita82

IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Ono što meni užasno smeta je što mi sve vreme pričamo o PREŽIVLJAVANJU, a kamoli o normalnom životu. Jeste da nam je bolje nego 90ih, ali braaateeeee... gde su tu zimovanja, letovanja, obnavljanja garderobe, šminke, gde je radost u kupovini nove tašne (ne daj bože kožne)...

U Svedskojuser posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 15:49:02   
jovicaa
IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Ono što meni užasno smeta je što mi sve vreme pričamo o PREŽIVLJAVANJU, a kamoli o normalnom životu. Jeste da nam je bolje nego 90ih, ali braaateeeee... gde su tu zimovanja, letovanja, obnavljanja garderobe, šminke, gde je radost u kupovini nove tašne (ne daj bože kožne)...


pa da.... grozno... i onda neka mi neko kaze da je u inostranstvu strasno i da se radi, pa radi se i ovde i tamo, ali tamo barem znas za sta radis????user posted image


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 15:50:07   
*Alexx*
Već rekoh negde, odoh u Finsku. Ladno, al standard user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu nikita82)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 15:51:42   
jovicaa
mislim dosli smo do toga da setamo centrom i kao da li da kupim sladoled ili ne, eeee?? pa kuda ide sve ovo...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 15:51:45   
nikita82
U inostranstvu se nece zaposliti Pera ,Mika i Laza jer su dobri s gazdom nego oni koji su kvalifikovani i vredni. Kod nas se presipa iz supljeg u prazno, od vajkada zivimo na neki ludi kredit od kog se vajde samo stranke i stranacki partneri koji god da je sistem

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 15:52:24   
viking
Ja mislim da je taj most vrlo važan i veoma sam srećna što ga imamo. Hoću da kažem, i taj most tj. njegova izgradnja daje posao mnogim ovdašnjim radnicima. A most je počeo da se gradi u novembru 2008. što znači da je sve ugovoreno mnogo pre te prve krize. A ova druga...ko preživi, pričaće.

IZVORNA PORUKA: *Alexx*

A najavljuju drugi talas krize. Udepresivila sam se. Bitno je da imamo novi most, to je već danima vest dana user posted image Ovo je već za Probleme u Srbiji.



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 15:54:05   
jovicaa
e a vi kukate sto radite, a zamislite kako je meni od oktobra predavanja svaki dan, skoro kao puno radno vreme, a niko me ne placa za to, cak cu mozda i ja morati njima da platimuser posted image  a necu biti sa detetom.. ufff ali opet ulazem znanjem u sebeuser posted image


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu nikita82)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 16:04:05   
Snelle
Jovice, pa i mi smo nekada studirali i bili bez para user posted image
Viking, nije problem što je most podignut, problem je što se tu ukralo nekih 300 miliona evrića. Strašno!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 16:07:00   
viking
Da nisu ukrali na mostu, ukrali bi na nekom drugom projektu. Tačnije, kradu na svim mogućim projektima koji postoje. Ovako bar imamo most.  

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 16:08:22   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: viking RR

Ja mislim da je taj most vrlo važan i veoma sam srećna što ga imamo. Hoću da kažem, i taj most tj. njegova izgradnja daje posao mnogim ovdašnjim radnicima. A most je počeo da se gradi u novembru 2008. što znači da je sve ugovoreno mnogo pre te prve krize. A ova druga...ko preživi, pričaće.

IZVORNA PORUKA: *Alexx*

A najavljuju drugi talas krize. Udepresivila sam se. Bitno je da imamo novi most, to je već danima vest dana user posted image Ovo je već za Probleme u Srbiji.




Da ne budem pogrešno shvaćena - super je što imamo taj most, sve je to lepo. Meni smeta što je taj most koštao previše para, i što je tom vešću ljudim skreće pažnja od realnih problema. Smeta mi što su pre godinu-dve dana svi političari pričali kako krize nema, kako je Srbija van tih problema... a evo i sad je premijer sazvao hitan sastanak povodom novog talasa krize - ja mu lično ništa ne verujem, totalno sam se razočarala u vlast. Još crnje je što ne postoji niko na političkoj sceni ko predstavlja mene, i kome bih ja dala svoj glas.

I na kraju - koliko god para da imamo, nije dovoljno user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 16:15:33   
Snelle
A šta mislite, u koji privatni biznis treba danas uložiti?

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Koliko para je dovoljno?
15.8.2011 16:16:55   
viking
Razumem ja tebe, ali ja i dalje ne mislim da su te dve stvari toliko povezane. Most je dogovoren i ugovoren pre nego što je kriza počela, a to što je premijer kao kuvana noga nema veze s mostom, bar u mojoj glavi. I slažem se sa tobom, i ja sam razočarana u vlast i takođe ne vidim ko bi mogao da donese bilo kakav boljitak ovoj zemlji, ali opet - nije most za to kriv.
Volim most pa to ti je user posted image

IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Da ne budem pogrešno shvaćena - super je što imamo taj most, sve je to lepo. Meni smeta što je taj most koštao previše para, i što je tom vešću ljudim skreće pažnja od realnih problema. Smeta mi što su pre godinu-dve dana svi političari pričali kako krize nema, kako je Srbija van tih problema... a evo i sad je premijer sazvao hitan sastanak povodom novog talasa krize - ja mu lično ništa ne verujem, totalno sam se razočarala u vlast. Još crnje je što ne postoji niko na političkoj sceni ko predstavlja mene, i kome bih ja dala svoj glas.

I na kraju - koliko god para da imamo, nije dovoljno user posted image



_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Jelena S.: Moja porođajna priča
Termin 12.12., odem na pregled (nećeš ti skoro, hajde kući)... i tako svaki dan do petka 21.12. Probudim se ja, bolovi k...
Majka, ovo ništa ne valja. Shvatite ozbilj...
I onda prestanem da pitam ili bar manje to činim. I onda i za najmanju sitnicu pokušavam sama da nađem odgovor.
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here