|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko para je dovoljno?
16.8.2011 10:02:32   
Alexis79
Snelle nije poenta kredita da te i psihicki optereti.Ovo sad zvuci kao nemoguca misija user posted image
Sad jesu uslovi za kupovinu zbog cene kvadrata (sto rece viking),ali krediti i dalje nisu povoljni.
Banke nas pljackaju.Znam radila sam na tim kreditima u jednoj stranoj banci.

Normalno je to sto zelis da imas SVOJ zivotni prostor.

Mi smo bili  uzeli kredit za kola 2008. godine.Mene je to toliko mucilo iako su nam poslovi bili "sigurni".
Spletom nekih okolnosto posle 7-8 meseci smo ga otplatili .

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Koliko para je dovoljno?
16.8.2011 10:10:15   
Anoniman
Ne znam da li je ovo što ću napisati za temu budžeta ili za ovu, ali pošto je tema "koliko para je dovoljno", postujem ovde: meni nikako da bude dovoljno novca za konstantno optimalno popunjen frižider. Ili ja ne umem da kupujem, ili je sve toliko skupo da treba svakih 5 dana ići u ponovno popunjavanje frižidera. Sa koliko novca vi popunite frižider i koliko vam traje ta "zaliha"? Koliko puta mesečno idete u kupovinu, šta kupujete? Kako organizujete, a da bude dovoljno para i dovoljno hrane?

(odgovor članu Alexis79)
  Direktna veza do poruke: 202
   RE: Koliko para je dovoljno?
16.8.2011 10:11:08   
Sanjica26 RR
Mi zivimo od dve plate. Moja plata se ne racuna, jer je cas dobijem, a cas ne dobijem. Ni muzevljev ni moj posao nije stalan. Cekam samo kad cu da dobijem otkaz. Samo je pitanje dana. Obecavano je mom muzu da ce dobiti vecu poziciju. Uzeli smo kredit za najeftinija kola samo da bi ja mogla da idem na posao, jer radim po raznim selima. A, autobus po tim selima ne ide. Od te muzevljeve pozicije nema nista. Sa kreditom nismo mogli da izadjemo na kraj. Na kraju su nam nesto moji pomogli. I sad vise ne moramo banci da placamo. U principu smo na istom, jer taj dug naravno treba da se vrati. Sutra idem da razgovaram sa direktorom koliki procenat radnog vremena da imam. Ako budem imala 50 posto meni se ne isplati da radim, jer cu te pare da dajem za bebisiterku. Na gubitku smo.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Koliko para je dovoljno?
16.8.2011 10:12:56   
Olga75
para nikad dosta user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Koliko para je dovoljno?
16.8.2011 10:14:36   
Sanjica26 RR
To sam htela da kazem. Ali ipak se tesim kako mnogi ljudi nemaju krov nad glavom. Mnogi od nas imaju para da placamo kiriju za satn, a mnogi nemaju gde da zive. user posted image To je tuzno.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 16.8.2011 10:15:00 >

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Koliko para je dovoljno?
16.8.2011 10:30:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BubaMira
Sa koliko novca vi popunite frižider i koliko vam traje ta "zaliha"? Koliko puta mesečno idete u kupovinu, šta kupujete? Kako organizujete, a da bude dovoljno para i dovoljno hrane?


Dva puta mesečno u Mercator u veliki shopping. Puknemo oko 7000 oba puta user posted image I svaki vikend pijaca (srećom ove godine je ekstra povoljna i lepa, pa se tu uvek dobro nakupujem, ali ništa veliko da bi jeli sveže), ona me izađe do 700-800dinara...
Dakle zaliha iz radnje traje oko 2 nedelje, a pijačna zaliha 7 dana user posted image A to "traje" znači da ostanem do kraja tog perioda na jednom jajetu, kockici margarina, dva luka, tri krompira... Jedino možda brašno, ulje, šećer koje kupujem malo više, preteknu, ali i oni svako malo nestanu, pa ih treba kupovati

I da naglasim: ja mom detetu ne kupujem sokiće, kašice i Lina i ostala čuda. Za to se nema user posted image On dobije ceđenu narandžu, mleveni Zlatni pek (ne Lino ili Plazmu-duplo je jeftiniji), ovsene pahuljice isl. Tako da u tu kupovinu ne spada klopa za decu


< Poruku je uredio n i n a -- 16.8.2011 10:32:48 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 206
   RE: Koliko para je dovoljno?
16.8.2011 10:35:41   
Anoniman
Šta kupujete za frižider? Ja se ne mogu nakupovati mleka, jogurta, jaja i mesa. Moj muž se davi u parizerima i šunkaricama i kad god otvorim frižider juče kupljene salame više nema. Jogurta pije na hektolitre. Nije mi žao nego treba nakupovati da stalno ima, a uvek se nema da se ima.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 207
   RE: Koliko para je dovoljno?
16.8.2011 10:41:06   
lanajelena
Moj frizider nika nije prepun,sem kad pokupim od sveki ajvara,dzema i tako tih dzidza bidza,idem u radnju svaki dan i to znaci minimum 1000 dnevno za guzice,ukoliko odem u neku veleprodaju to znaci oko 5000-7000 i za tri dana mi manjka ili za rucak ili za dorucak tako da izbegavamo velike kupovine jer nam nije nista povoljnije jer pokupujemo nesto sto ne bi kupili svaki dan,sve u svemu koliko god da imamo toliko potrosimo,nisam uspela jos nikad da ostavim sa strane user posted image

Da dodam da ne jedemo budjavi sir,kavijar nego samo ono sto je trenutno na snizenju,sem virsli,pastete koje kupujem najkvalitetnije zbog dece

< Poruku je uredio lanajelena -- 16.8.2011 10:42:36 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Koliko para je dovoljno?
16.8.2011 10:41:50   
Snelle
Ja kao i Nina, odem u Interex dva puta mesecno i potrosim izmedju 6-8000. dinara. Plus, svaki dan dodatno kupujemo jogurt, mleko, hleb...i ono što nam je potrebno kao klopa za taj dan na poslu. I Miro, imam osećaj da mi je frižifer večito prazan user posted image

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Koliko para je dovoljno?
16.8.2011 10:43:38   
Anoniman
A da-pored te dvonedeljne kupovine, svako malo eto mene u lokalnom dućanu po hleb, mleko, pavlaku, jogurt, kvasac, paštetu..... Ufff!

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 210
   RE: Koliko para je dovoljno?
16.8.2011 10:43:57   
New Mom

IZVORNA PORUKA: Olga RR

para nikad dosta user posted image

Daaaaa...user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Koliko para je dovoljno?
16.8.2011 10:45:17   
Anoniman
Isto! Ja staaalno mislim da mi je friz prazan. Pojede se sve za čas. Pun je jedino kad ga nakrcam povrćem i voćem. Mi idemo u nabavku 2 puta mesečno, kako kad, nekad potrošimo vipe, nekad manje, ali MORAMO svaki dan dokupiti po nešto iz marketa u komšiluku, i to me izluđuje. user posted image

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 212
   RE: Koliko para je dovoljno?
16.8.2011 10:47:09   
Jeca*
IZVORNA PORUKA: n i n a

A da-pored te dvonedeljne kupovine, svako malo eto mene u lokalnom dućanu po hleb, mleko, pavlaku, jogurt, kvasac, paštetu..... Ufff!


e to ubi, ali sta cemo...ja na to gledam kao na moranje i digla sam ruke od sekiracije...čak i ne znam cene...kupim koliko god da je

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Koliko para je dovoljno?
16.8.2011 11:14:01   
Anoniman
Meni frižider nikada nije prazan, tj uvek je polupun, evo kako:
u rodić idem na svake tri nedelje i potrošim oko 13-14000, ali kupujem sve, i hemiju, i Neši ako treba nešto od garderobe, kozmetiku, ma sve, bukvalno me marketi ne vide osim što kupujem meso, povrće, hleb i sok svaki dan.
Za frižider kupujem salame, viršle, sireve, namaze, paštete, tunjevine, ali tako da kupim neku količinu onoga što se najviše voli (recimo pileća prsa), neku količinu onoga što je ok (šunkarica) i neku količinu onoga što može da se jede ali ne sa oduševljenjem (parizer). Ako kupim samo pileća prsa, mm i Neša će to progutati u roku od tri dana, koliku god količinu da kupim. Ovako neće, i uvek ću imati. Od toga što manje vole im pravim tople sendviče, a od ovog što više vole obične, jednostavnije sendviče. Ako je nešto pred isticanje roka u frižideru, strpam u zamrzivač u manjim komadima.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 214
   RE: Koliko para je dovoljno?
16.8.2011 11:15:27   
Anoniman
Para nikad dovoljno. Što više zarađujemo, apetiti su veći, i para opet nema dovoljno.
Ja to samo kao odgovor na pitanje iz naziva teme, nisam čitala šta ste pisale, iznerviraću se ako pročitam. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 215
   RE: Koliko para je dovoljno?
16.8.2011 11:24:12   
Anoniman
Au, Neđo, pa sa tom svoticom i ne bio ti pun frižider user posted image . Ja potrošim mnoooogo manje, hm, a zato je moj friz stano prazan? Eto, rešila sam enigmu.  user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 216
   RE: Koliko para je dovoljno?
16.8.2011 11:29:04   
Anoniman
Bubo meni većina ode na hemiju, ne kupujem previše hrane, pogotovo što ja ne jedem skoro ništa od toga, pa eto koliko mm koji radi po ceo dan i Neša pojedu. Ali ja ne idem u dm, lilly, na pijacu, znači to je to, oko 180 evra mesečno ide na sve te troškove, plus eto meso i povrće ali ja vrlo ekonomično kuvamuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 217
   RE: Koliko para je dovoljno?
16.8.2011 11:31:49   
Anoniman
Ja ne znam, ponekad mislim i da potrošim 30 000 po kupovini, proždraćemo sve za 10 dana. user posted image I 10 tona wc papira bi nam bilo malo.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 218
   RE: Koliko para je dovoljno?
16.8.2011 11:32:41   
lanajelena
Nedjo mogla bi da otvoris temu Nedjino ekonomicno kuvanje user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Koliko para je dovoljno?
16.8.2011 11:34:24   
Anoniman
Ja mislim da bi mi sasvim ok ziveli sa 25-30000.

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 220
   RE: Koliko para je dovoljno?
16.8.2011 11:36:49   
JMPM
IZVORNA PORUKA: Cindarella

Ja mislim da bi mi sasvim ok ziveli sa 25-30000.
Zivite u svom i nemate kredite user posted image ?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Koliko para je dovoljno?
16.8.2011 11:38:14   
Anoniman
Cind user posted image user posted image user posted image Ili si super skromna ili super ekonomična i praktična user posted image

(odgovor članu JMPM)
  Direktna veza do poruke: 222
   RE: Koliko para je dovoljno?
16.8.2011 11:38:55   
Olga75
Cind , mislis eura user posted image
evo ja , dok poplacam komunalije , dok kupim sta cemo pozderati i sa cime cemo se oprati , pa neku krpu sto cemo na ledja metnuti ( los neki kvalitet , ne traje ni 20 godina ) , dok nesretni reno tankujem ( putni troskovi ) i majstora dok ne namirim za isti sporet , pa ako uleti neki rodjendan , neko se rodi , neko umre , meni fali sto eura
i taaako user posted image

< Poruku je uredio Olga RR -- 16.8.2011 11:39:32 >


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Koliko para je dovoljno?
16.8.2011 11:39:20   
lanajelena
IZVORNA PORUKA: JMPM

IZVORNA PORUKA: Cindarella

Ja mislim da bi mi sasvim ok ziveli sa 25-30000.
Zivite u svom i nemate kredite user posted image ?


Zivim u svom i nemam kredite ali sa ovom cifrom ne bi mogla da izdrzim user posted image

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Koliko para je dovoljno?
16.8.2011 11:39:38   
Lu
Meni dovoljno koliko imamuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu JMPM)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here