|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 11:18:00   
Jele

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ona bakica će živeti još hiljadu godina, a onaj "lepuškasti" princ Čarls će zauvek ostati prestolonaslednik user posted image večiti princ user posted image


user posted image user posted image Meni je on vrhunski antipatičan, onako arogantan bez povoda user posted image


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 11:18:50   
Anoniman
Ja sam verovatnoj jedina osoba u svojoj okolini koja se raduje ovom vencanjuuser posted image sve mi je bajkovito i lepo, ma sta se u stvari i istinski desavalouser posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 11:19:20   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: viking RR

Evo mi na poslu gledamo preko BBC live cam user posted image


Daj link, ne mogu da nadjem.


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 11:19:30   
Jele
On je pilot, pa sad...

Ih, budi mi se strahinja, evo kraja mojoj dokolici user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 11:20:36   
Jele
William isti svoja majka...

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 11:21:06   
*Alexx*
Nasla sam live webcam! user posted image user posted image Iju, al je ocelaviooooo...

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 11:22:01   
Jele

IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Nasla sam live webcam! user posted image user posted image Iju, al je ocelaviooooo...


Ma nije, samo ima retko dobru kosu... Al' sam pogana, bezveze, nisam to mislila, a ja se ionako palim na ćelave muškarce user posted image user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 11:22:12   
Olga75
princ se nekako sav ofucao user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 11:22:42   
Jele
'Ajde Kate, ubaci u petu, ima ovde gladne dece user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 11:23:25   
Jele

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ona bakica će živeti još hiljadu godina, a onaj "lepuškasti" princ Čarls će zauvek ostati prestolonaslednik user posted image večiti princ user posted image


user posted image user posted image Meni je on vrhunski antipatičan, onako arogantan bez povoda user posted image


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 11:23:38   
Anoniman
Baš liči na majku, a proćelav na oca

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 11:23:44   
Olga75
moram da primetim da nema bas lepog sveta tamo

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Jele)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 11:25:00   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Jele

'Ajde Kate, ubaci u petu, ima ovde gladne dece user posted image user posted image user posted image


Ona stiže tek u podne, imaš vremena da nahraniš dete i da se vratiš

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 11:25:22   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: snek

Baš liči na majku, a proćelav na oca

Al je bogat na baku user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 64
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 11:25:25   
Ana RR
A evo su i naši prestolonaslednici user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 11:25:44   
bubulence
snek i ja sam romantik i nadam se da se vole... meni je sve ovo uzbudljivo, setim se svoje svadbe... sto se tice ugovora to bi morala da potpise svaka zena koja se udaje za princa, ne osudjujem je, a i sigurno nije potpisala da nikada ne vidi decu ako se razvede nego da ostaju kod oca... i da nije potpisala svakako bi njemu bili dodeljeni...
druga stvar je njena lepota, svako ko je ziveo ili bar na kratko bio u Engleskoj moze da garantuje da je kejt sigurno najlepsa medju njima, ali i princ nije za baciti. mozda jeste nama ali malo je takvih kao sto je on u Engleskoj a jos i princ...
a sesiri su kod njih inace standardni na vencanjima, moj brat je ozenio Engleskinju, svadba je bila ovde a njene rodjake sve u sesirima i perju jos pre 6 god... nasi gosti su  ih samo gledali i cudili se...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 11:26:10   
Jele

IZVORNA PORUKA: snek

IZVORNA PORUKA: Jele

'Ajde Kate, ubaci u petu, ima ovde gladne dece user posted image user posted image user posted image


Ona stiže tek u podne, imaš vremena da nahraniš dete i da se vratiš



I to što kažeš, 'ajde sine brzo klopaj user posted image user posted image Meni se od sve inače najviše sviđa vozni park

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 11:26:47   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: bubulence

snek i ja sam romantik i nadam se da se vole... meni je sve ovo uzbudljivo, setim se svoje svadbe... sto se tice ugovora to bi morala da potpise svaka zena koja se udaje za princa, ne osudjujem je, a i sigurno nije potpisala da nikada ne vidi decu ako se razvede nego da ostaju kod oca... i da nije potpisala svakako bi njemu bili dodeljeni...
druga stvar je njena lepota, svako ko je ziveo ili bar na kratko bio u Engleskoj moze da garantuje da je kejt sigurno najlepsa medju njima, ali i princ nije za baciti. mozda jeste nama ali malo je takvih kao sto je on u Engleskoj a jos i princ...
a sesiri su kod njih inace standardni na vencanjima, moj brat je ozenio Engleskinju, svadba je bila ovde a njene rodjake sve u sesirima i perju jos pre 6 god... nasi gosti su  ih samo gledali i cudili se...


Sto rece Editina majka iz Alo Alo na Editin sesir- zasto nosis kokosku na glavi user posted image

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 68
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 11:28:11   
Ana RR
IZVORNA PORUKA: bubulence
a sesiri su kod njih inace standardni na vencanjima, moj brat je ozenio Engleskinju, svadba je bila ovde a njene rodjake sve u sesirima i perju jos pre 6 god... nasi gosti su  ih samo gledali i cudili se...



Mogu da zamislim user posted image user posted image a kako li je tek bilo englezima user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 11:30:38   
bubulence
IZVORNA PORUKA: magiNS

Sto rece Editina majka iz Alo Alo na Editin sesir- zasto nosis kokosku na glavi user posted image


e bas je tako bilo, kao da su rascerupali kokoske user posted image user posted image user posted image
meni se drugi program skroz pokvario a kablovsku nemamo posto tv palimo 2 puta nedeljno...user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 11:31:44   
*Alexx*
Live coverage

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 11:31:45   
Anoniman
Brate, riba je frik, čekala je malog princa Lignjoslava 10 godina. Aman! Jutros u jutranjem programu rekoše da je upoznala na faksu, pa je za prvu godinu poznanstva uspela da je on primeti, druge godine je uspela da sedne za isti sto sa njim dok jedu u menzi, pa je treće godine uspela da prozbore 2 reči ... I tako godinama. Aman. Ali , što reče MM, tiha voda breg roni ...

(odgovor članu Jele)
  Direktna veza do poruke: 72
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 11:33:16   
*Alexx*
Nervira me sto ne znam ko je ko od ovih sto dolaze user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 11:33:22   
bubulence
IZVORNA PORUKA: Ana RR


Mogu da zamislim user posted image user posted image a kako li je tek bilo englezima user posted image



user posted image user posted image user posted image 'malo' su plakali kada su se iznosili peceni prasici, jedva smo ih smirili, a inace su igrali skoro ceo dan, bili su veseliji od nasih gostiju...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 11:34:27   
Anoniman
Kad će da otvaraju poklone, da vidimo ko je don'o mikser a ko usisivač user posted image

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here