|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 0:01:28   
Brana
Sada mi je ovo stiglo na mail od moje sestre..user posted image

Molimo, pročitajte slijedeće:

Na benzinskoj stanici muškarac je prišao ženi, koja je tenkirala gorivo u svoj auto. Ponudio joj je svoje usluge kao soboslikar i dao vizitku. Gospođa je odgovorila da joj trenutno nisu potrebne takve usluga, ali je svejedno zadržala vizitku u dobroj vjeri, za slučaj da joj nekad zatrebaju. Muškarac je otišao u automobil koji je vozio drugi gospodin. Kada je napustila benzinsku stanicu vidjela je da ju slijede.
Uskoro je osjetila vrtoglavicu i teško je disala. Pokušala je otvoriti prozor i shvatila da je čudan miris dolazio od njezinih ruku u kojima je držala vizitku gospodina sa benzinske stanice. U to je opazila muškarce koji su se prilijepili uz njezin auto. Vidjela je da mora hitno zaustaviti. Skrenula je na prvo parkiralište zaustavila auto i počela neprekidno trubiti za pomoć. Muškarci su pobjegli. Gospođa je još osjećala slabost. Poslije nekoliko minuta mogla je opet normalno disati.
Očito je uzrok bio na vizitki koji ju je omamio. To sredstvo se zove BURUNDANGA i upotrebljavaju ga ljudi, koji žele naći žrtve prisile. Ta droga djeluje kao uobičajene droge ili uspavljivači. Budite oprezni i ne prihvaćajte vizitke stranaca. Budite oprezni jer vam takvi ljudi ostave vizitke ispod vrata ili u poštanski sandučić i promatraju vas i napadaju.

Pošaljite ovo upozorenje vašim prijateljima, poznanicima, suradnicima.....

< Poruku je uredio Brana -- 24.5.2011 0:02:14 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 0:03:58   
Klarita
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 0:04:12   
dacica
uzas!!!jel se ovo desilo u Bg-u???

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 0:05:08   
Brana
Da..user posted image

_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 0:07:46   
Anoniman
A što je na ijekavici?

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 5
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 0:09:10   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: Brana

Da..user posted image


Jesi sigurna? Tekst je napisan ijekavicom i hrvatskim jezikom? user posted image

Svejedno, grozno je.user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 0:09:35   
choopa choops
IZVORNA PORUKA: BubaMira

A što je na ijekavici?


Alo Buba izadji mi iz glave user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 0:10:13   
dacica
to je i meni bilo cudno...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 0:12:06   
Brana
IZVORNA PORUKA: BubaMira

A što je na ijekavici?

To ne znam,tako mi je stiglo na mail,pa predpostavljam da je kod nas..


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 0:13:31   
Anoniman
Iskreno, ovo nije moguće. Na svežem vazduhu nemoguće je omamiti nekoga nečim što je u tragovima po rukama ili slično. Ne može ni u kolima, može jedino ako ti neko prisloni nešto na lice pa te ošamuti ili zaustavi mogućnost uzimanja vazduha, ali i za to treba vreeeeemenaaa da se, kako da se izrazim, postigne.
Tako da, nema šanse da je ovo moguće uraditi - ošamutiti nekoga tako što mu je na prstima ostalo nešto od nečega.

Sorry Brano, ne mislim da si ti izmislila, samo si kopirala kao i tvoja sestra, nešto što je neko verovatno lupio.

(odgovor članu dacica)
  Direktna veza do poruke: 10
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 0:16:22   
Brana
Ali tacno sam znala da ne treba nista da postavljam jer odmah krecu takve price,ja sam postavila to u najboljoj nameri,drugo nisam ja text pisala,trece danas je sve moguce...
Politicar Morina se pozdravio i otrov preko pozdrava ga je ubio u roku od par minuta...znaci sve je moguce..
Moja namera je bila najbolja..a ako zelite obrisite ovaj post.

< Poruku je uredio Brana -- 24.5.2011 0:17:15 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 0:17:40   
Klarita
Bubo, ona je drzala u ruci vivit kartu, pa se verovatno preko koze apsorbovao...sta god i kako god, zbilo se, ne ponovilo se...i meni bilo cudno sto je na hrvatskom, al' jos mi cudnije da neko ko bi na prisilu dao tolike pare...obicno se ta vrsta droge koristi u druge svrhe...tipa vadjenje organauser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 0:18:17   
Anoniman
Sad sam guglala, Burundanga kao droga zaista postoji, a ovaj mail draga cirkuliše svetom od 2008, i mit je. Da, Burundanga je opasna droga, da, koristili su je kao opijat, ali može da ošamuti samo ako se inhalira ili žrtva biva izlagana prolongiranom izlaganju .

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 0:20:33   
Brana
Ja to nisam mogla znati da kruzi od 2008g.jer mi je mail sada poslat,i ja za ovo prvi put cujem ali eto htela sam da podelim sa vama...danas su luda vremena,ljudi se bave raznim stvarima,ali nikada nije na odmet sve mogucnosti imati u vidu..


< Poruku je uredio Brana -- 24.5.2011 0:21:47 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 0:21:33   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Brana

Ali tacno sam znala da ne treba nista da postavljam jer odmah krecu takve price,ja sam postavila to u najboljoj nameri,drugo nisam ja text pisala,trece danas je sve moguce...
Politicar Morina se pozdravio i otrov preko pozdrava ga je ubio u roku od par minuta...znaci sve je moguce..
Moja namera je bila najbolja..a ako zelite obrisite ovaj post.


Ja ne znam šta je tebi, Brano. Niko te nije napao, ja sam ti lepo napisala da ne mislim da si ti kriva niti da ti lažeš, već da si iz najbolje namere prosledila nešto što je neko lupio. I ne znam zašto se odmah ljutiš i varničiš kad ti stvarno niko ništa loše nije mislio, ja sam se čak potrudila da nađem informacije da bih te utešila, da ne bi smo sve bile preplašene. Razmisli malo pre nego počneš da se duriš jer zaista nema potreba za takvim stavovima.

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 0:22:28   
majathegreat
Ukoliko ne prosledite ovaj mail na još 10 adresa, zadesiće vas kijavica. Nemoj molim te da se ljutiš, ali nema razumnog objašnjenja za naša praznoverja.

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 0:24:16   
Brana
Buba takodje sve to vazi i za tebe sto si napisala meni...meni najvise izvede iz takta kada se sve odmah pobija bez argumenata,ni ja nisam sigurna da je ovo 100% tacno(ali postoji mogucnost) ali ne mozes ni ti jer ni ti ne znas..toliko,ne zelim da se raspravljamo jer za tim neme potrebe..sto se mene tice sve je ok.user posted image user posted image

< Poruku je uredio Brana -- 24.5.2011 0:37:17 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 0:24:22   
dacica
mir,mir,mir-niko nije kriv!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

kakve su nam misli.......takav nam je zivot....!!!!!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 0:24:59   
Brana
IZVORNA PORUKA: majathegreat

Ukoliko ne prosledite ovaj mail na još 10 adresa, zadesiće vas kijavica. Nemoj molim te da se ljutiš, ali nema razumnog objašnjenja za naša praznoverja.


ja to nisam napisala...user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu majathegreat)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 0:25:36   
Brana
IZVORNA PORUKA: dacica

mir,mir,mir-niko nije kriv!!!!user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 0:36:16   
Anoniman
Ej, odo ja odavde ... Svi koji se iole malo razumeju u medicinu (a gle, ja završila te škole) znaće šta sam htela da kažem u mom razumnom i zaista dobronamernom postu.

I za kraj, evo istine:

So, is there any true to the laced business card warning? Most probably not. Firstly, to have an impact, burundanga must be taken with food or drink or inhaled as a powder. There are unsubstantiated stories that claim that criminals have drugged victims by blowing burundanga into their faces as they unfold a piece of paper that has previously been powdered with the drug. Other reports suggest that burundanga is more commonly administered by adding it to the unwary victim's food or drink.

However, even the more questionable reports do not claim that a victim can be drugged simply by touching something with burundanga on it. The warning suggests that the woman was affected by the drug after simply taking and touching the business card supposedly impregnated with the substance. In reality, it seems vastly improbable that this method of administering the drug would be in any way viable. 

Policija je na kraju izjavila da , sve i da je bilo frke, sigurno ne bi slali lančane mejlove upozorenja građanima . user posted image


IZVOR

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 0:38:02   
majathegreat
Ma znam da to nisi napisala, ali me podsetilo na to. Ako se sećate kad nije ni bilo maila, nego jurcaj pa traži kucaću mašinu. Nije mi jasno koji je cilj toga, ali možda neka ipak ludačka propaganda u ovom slučaju za tu drogu. A možda ono pre neka reklama za pisaće masine, samo što smo mi pozajmljivali, umesto kupovali. Kod nas to nije sramota. Tako je moj pokojni teča pozajmio od nas tu mašinu, pa mu mi dali, a on otkucao zahtev za razvod od tetke. :)

(odgovor članu Brana)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 0:44:22   
Brana
user posted image


< Poruku je uredio Brana -- 24.5.2011 0:46:49 >


_____________________________

Kada nekog volis bori se za njega,
kada nekog trazis,trazi ga gde treba,
kada nekog varas,varaj ga da valja,
al kada nekog volis,voli ga do kraja!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 0:51:09   
Anoniman
Aman, ženo, nemam ja ništa protiv tebe, ooo, skontaj, ja sam kao i ti iz najbolje namere postavila link pa ko voli nek izvoli. Nema tu toga ko je u pravu ko nije, ovo su bitne stvari koje podižu paniku, a ako je panika opravdana - tebi svaka čast što si alarmirala, ali ako nije, zašto da se pola foruma trese od brige pri svakom rukovanju, bez potrebe, a samo da bi ti mogla da ispadneš "ona koja je u pravu"? Nek ja grešim u svim temama i nek sam najgora, ali neću da spustim glavu radi mira i tolerancije ako čitam stvari koje nisu proverene a plaše me. Razumeš li ?
I ja tebe ne spuštam, niti razmišljam o tebi ili bilo kome ovde bre, ja sam ja, a kako delujem na ljude to je njihov problem.
I nemoj više da se tripuješ da ja tebe izbegavam, spuštam ili ostala s*anja, jako me nervira to što si umislila,da imam nešto da ti kažem, veruj mi, znala bi jasno i čitko, bez metafora i ostalih stvari, budi sigurna.

(odgovor članu Brana)
  Direktna veza do poruke: 24
   RE: Upozorenje iz MUP-a
24.5.2011 0:53:22   
Anoniman
Nemojte se prepucavati, posmatram vasuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here