|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 15:52:03   
vukosava
IZVORNA PORUKA: nencydrew


IZVORNA PORUKA: vukosava

ovde juce bilo 160 tornadoa, poginulo brdo ljudi a na tvu samo to dvoje - leba i igara vazi svugde

user posted image

Ovde kod nas fali leba

Ništa, pravićemo kraljevske kolačeuser posted image


pa bas to, da gledas ovakve sprektakle i da kontas cekaj kako nas to rasporedjuju u ovo telo i ovo mesto user posted image

IZVORNA PORUKA: Dada81


IZVORNA PORUKA: vukosava

ovde juce bilo 160 tornadoa, poginulo brdo ljudi a na tvu samo to dvoje - leba i igara vazi svugde


Eeee,samo kažem,jadan narod, to sam čula na vestima i ispade tako sporedno
Što je najgore ,sve današnje(možda i sutrašnje)vesti biće prepune joooš detalja sa svadbe. Stvarno ,svima na svetu želim normalan i da vode svoje živote,naravno da im nisam odgledala celu svadbu,te momente koje sam pogledala ,bili su mi slatki i bajkoviti.A,kako će već oni živeti svoje živote ,meni nebitno ,a opet nebitno i njima gde sam se ja rodila i što je meni sudbina (šta već) kakva jeste. Tako daa...zbunih sama sebe ,bolje da nisam pisala


a uvek svugde strada sirotinja jer su njima kuce najjadnije - recimo oni koji zive u prikolicama (trailer parks)

ja te kontam sto posto sta hoces da kazes user posted image

(odgovor članu nencydrew)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 15:52:51   
vukosava
IZVORNA PORUKA: *Alexx*

IZVORNA PORUKA: viking RR


To su Vilijamove sestre od strica.
IZVORNA PORUKA: *Alexx*


Nego, ko su one dve koje su royal family, jedna sa meduzom na glavi, druga sa tirkiznom haljinom? Ubih se, ne mogu da nađem!




Da, upravo sam našla, to su ćerke Sare Ferguson, koja NIJE pozvana na venčanje user posted image Princess Beatrice i princess Eugenia. Viking, sve znaš, ko velika user posted image

Meni je sve to bilo prelepo. Jeste izrežirano do zadnjeg detalja, ali tako mora biti. Ma bre... zemlja sa istorijom. Bio rojalista ili ne, ovo je vredelo videti.



a sta je fora sa tom sarom, sto je nisu pozvali? crna ovca?

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 15:57:26   
*Alexx*
Koliko znam, Sara je varala svog muža, Čarlsovog mlađeg brata, što je dovelo do razvoda (u kratkim crtama). Hajde što je varala, nego je varala sa Amerikancem, nekim Teksašaninom user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 15:58:50   
Dada81
E,super Vuko user posted image ,u minusu sam sa snom ,malo sam na rezervi ,pa nikako dase ''odrazim'' da me svet razume user posted image

_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 16:02:55   
Anoniman
Al ' je bilo veselje!user posted image
KLIK

(odgovor članu Dada81)
  Direktna veza do poruke: 205
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 16:08:58   
Anoniman
Jesu li se vencali????

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 206
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 16:10:34   
Anoniman
Jesu.Tako mi rece mm. Videla sam scenu kad je mladi stavljao prsten,a on,ki da je malo manji pa je bilo povuci potegni.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 207
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 16:10:42   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Koliko znam, Sara je varala svog muža, Čarlsovog mlađeg brata, što je dovelo do razvoda (u kratkim crtama). Hajde što je varala, nego je varala sa Amerikancem, nekim Teksašaninom user posted image

Samo nek je Čarls bez putera na glavi ... A sedlao je Kamilu decenijama, aravno i dok je bio sa Dajanom.

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 208
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 16:13:26   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: BubaMira


IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Koliko znam, Sara je varala svog muža, Čarlsovog mlađeg brata, što je dovelo do razvoda (u kratkim crtama). Hajde što je varala, nego je varala sa Amerikancem, nekim Teksašaninom user posted image

Samo nek je Čarls bez putera na glavi ... A sedlao je Kamilu decenijama, aravno i dok je bio sa Dajanom.

Leleuser posted image user posted image user posted image Znate sve kraljevske intrigeuser posted image
Znaci u Britaniji je gore od same svaleracije, svaleracija sa Amerikancemuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 209
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 16:28:19   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nedja RR

IZVORNA PORUKA: viking RR

Najviše "volim" kad "sirotinja" "žali" bogataše user posted image
Previše je navodnika, znam user posted image


user posted image

IZVORNA PORUKA: n i n a

IZVORNA PORUKA: Nedja RR

Bubo, molim te, neka bude crveni šešir sa perjanicom, da mi se slaže sa žuto-ljubičastim kupaćkim gaćkama



mislim da kopiraš jednu od zvanica



Nije valjda došla u kupaćemuser posted image user posted image user posted image



Ne ne ne! Samo boje i dezeni user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 210
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 16:43:02   
Anoniman
Bas sam uzivala, fantasticna organizacija, sve tacno u minut, lepi i vedri, cinilo se opusteni, mladenci, prava bajka user posted image
Jedino sto mi se nije dopalo su Goricini komentari jer su u par navrata zvucali kao da komentarise neka zavidna baba s pijace...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 211
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 16:50:34   
Olga75
ja sam gledala na BBC pa sam propustila komentare , na nekom kanalu su dve zene komentarisale u stilu evrovizije pa sam se zbljaknula i prebacila na stranjski kanala user posted image

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 17:13:09   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Olga RR

ja sam gledala na BBC pa sam propustila komentare , na nekom kanalu su dve zene komentarisale u stilu evrovizije pa sam se zbljaknula i prebacila na stranjski kanala user posted image

I na RTL i na RTS su komentari bili u tom stilu. Istina, Ivana(zaboravih prezime) je bila dobro informisana i zanimljiva, a ono dvoje bolje da nisu angazovali. Ne kazem, svetska je kriza,silni su problemi svugde, ali ne vencavaju se kraljevi svaki danuser posted image

(odgovor članu Olga75)
  Direktna veza do poruke: 213
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 17:28:02   
Anoniman
Na HTVv-u su bili odlični i dobro informisani komentatori pa sam ja gledala njih.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 214
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 18:04:35   
Verus
Bogme i kod nas je tuklo samo tako...vanredno stanje u bolnici, pacijenti u hodnicima, svi u podrum.  Mi po kafu u kafeteriju, kad ono sve zatvorenouser posted image

Meni su ovi dvoje super.  Bar su se vencali iz ljubavi, zajedno su vec 10tak godina i bolje njih dvoje nego nego srnj ko Dajana i Carls.  Meni su slatkiuser posted image
IZVORNA PORUKA: vukosava

ovde juce bilo 160 tornadoa, poginulo brdo ljudi a na tvu samo to dvoje - leba i igara vazi svugde

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 19:03:03   
vukosava
IZVORNA PORUKA: *Alexx*

Koliko znam, Sara je varala svog muža, Čarlsovog mlađeg brata, što je dovelo do razvoda (u kratkim crtama). Hajde što je varala, nego je varala sa Amerikancem, nekim Teksašaninom user posted image


a carls nije varao dajanu sa kamilom? user posted image

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 19:03:56   
Olga75
ali Kamila ( uvek mi je smesno user posted image ) je njihova kata

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 19:07:47   
vukosava
IZVORNA PORUKA: BubaMira

Kad će da otvaraju poklone, da vidimo ko je don'o mikser a ko usisivač user posted image


i dalje od starog svata...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 19:07:51   
vukosava
IZVORNA PORUKA: Dada81

E,super Vuko user posted image ,u minusu sam sa snom ,malo sam na rezervi ,pa nikako dase ''odrazim'' da me svet razume user posted image


i ja isto pa valjda te zato i razumem user posted image

(odgovor članu Dada81)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 19:08:27   
Daca88
Ja gledala,kratko...
Ali žene,oni šeširiuser posted image user posted image user posted image
Urnebes,nezna se koji je šešir bio smešniji i nakaradniji,sve sama paunova pera i nakaradno kreirana čudesa na glaviuser posted image
A spazila sam na nečijoj glavi šešir-ananas,e taj nosi palmuuser posted image

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 19:10:54   
pepeljuga
A meni se sesiri svidjaju bas, luckasti su mi ti Englezi a i moze im se user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 19:10:57   
Daca88

IZVORNA PORUKA: vukosava

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Kad će da otvaraju poklone, da vidimo ko je don'o mikser a ko usisivač user posted image


i dalje od starog svata...


E,kad smo kod poklona,svima su striktno naglasili da nikakve poklone ne donose jer imaju sve.Dolaze u obzir samo kovertiuser posted image (ooo,zar i oni,para na paru ide)...ali jedna dobra vest...reče mlada da će sve pare koje budu dobili za venčanje dati u humanitarne svrheuser posted image

_____________________________

ovom prolaznom svetu,mi smo samo osobe vise,
a jedno drugom,mi smo citav svet!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 19:12:01   
pepeljuga
E,kad smo kod poklona,svima su striktno naglasili da nikakve poklone ne donose jer imaju sve.



Pa sta ce ljudi, od tolikih zvanica, zamislite koliko bi samo lampi dobili user posted image user posted image user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 19:17:24   
Dada81

IZVORNA PORUKA: vukosava

IZVORNA PORUKA: Dada81

E,super Vuko user posted image ,u minusu sam sa snom ,malo sam na rezervi ,pa nikako dase ''odrazim'' da me svet razume user posted image


i ja isto pa valjda te zato i razumem user posted image


user posted image user posted image


_____________________________

U trenutku,ceo svet je stao,kada me je gledalo lice malo ..I moj ceo svet u jednom trenu što sam baš ja majka njemu!

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: Kate i William, venčanje 2011
29.4.2011 19:33:37   
Ana007
IZVORNA PORUKA: Daca88


IZVORNA PORUKA: vukosava

IZVORNA PORUKA: BubaMira

Kad će da otvaraju poklone, da vidimo ko je don'o mikser a ko usisivač user posted image


i dalje od starog svata...


E,kad smo kod poklona,svima su striktno naglasili da nikakve poklone ne donose jer imaju sve.Dolaze u obzir samo kovertiuser posted image (ooo,zar i oni,para na paru ide)...ali jedna dobra vest...reče mlada da će sve pare koje budu dobili za venčanje dati u humanitarne svrheuser posted image


Kad je tako humana neka nama u Srbiji udeli koji dinaruser posted image


_____________________________

Ovde treba napisati nešto zabavno... ﺕ

(odgovor članu Daca88)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

da li vam se svidja ime Uros?
pisuljica

:)

da (64%)

ne (36%)


Ukupan broj glasova: 88

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here