|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
10.11.2017 12:48:43   
Sanjica26 RR
Milena, moja drugarica je pre nekoliko meseci otisla od svog oca i sestre. Zivela je sa njima jedno 4 godine. Nisu imali nikakve konflikte, ali su zeleli da se osamostale, jer im je to bilo mnogo potrebno. I da imaju slobodu jer njen tata je bio tip coveka koji se izvice na njenog muza (ne misli on nista lose) ali prosto bude njoj neprijatno. Bilo mu je prvo tesko sto se sele, ali sad je prihvatio. Oni jako blizu zive.
Srecno u trazenju i sa saopstavanjem tati.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 401
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
10.11.2017 13:22:56   
mama Jo
Ja sam za osamostaljivanje, iz vise rszloga

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 402
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
10.11.2017 14:01:27   
isidora88
Milena srecno i da uzivate svo trojeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 403
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
10.11.2017 14:11:27   
madre
Milena, srecnouser posted image mene jako zanima kako vam je tata narušavao slobodu i privatnost u odvojenom stanu? Nadam se da nije previše intimno pitanje, ako jeste izviniuser posted image imam drugaricu koja zivi u istoj kuci, ali odvojeni ulaz sa svekijevcima i sjajno funkcionisu... Dosta parova oko mene zivi u zajednici,ja stvarno ne znam kako im je, ja vidim samo one dobre strane: svekrva skuva, svekrva pocisti avliju, svekrva pricuva dete kad god trebauser posted image naravno da ne znam kako je njima u kuci zajedno...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 404
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
10.11.2017 14:23:33   
Milena18
Hvala, devojke!
Madre, jednostavno se ne osećamo slobodno.On dođe bez najave, uđe kod nas bez kucanja, čak i kad je mm sam kući (to mi posebno smeta). Drugo, mi smo na prizemlju, ne možemo da se opustimo jer se iz čista mira pojavi na terasi. Kad se M rodila, umeo je i u 12 uveče da nam bane jer čuje njen plač. Ako mu skrenemo pažnju, uvredi se, pa danima ne dolazi nikako. Kad bismo zaključali naš deo kuće, verovatno bi nam odnos otišao dođavola. Težak je čovek. I nekako tim ponašanjem kao da nam nesvesno stavlja do znanja da je to ipak njegova kuća i da po njoj može da se kreće kako želi. Nisu to neke ne znam kakve nesuglasice i problemi, ali utiče nam na život.

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 405
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
10.11.2017 15:47:24   
madre
Pretpostavljala sam da se radi o tako necemu i to stvarno bude, bre, nezgodnouser posted image prosto je ruzno sto sad morate placati kiriju, ali verovatno vam to vise odgovara cim ste tako resili.

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 406
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
10.11.2017 17:39:31   
amelia
Ja koja sam u zajednici od kad sam se udala definitivno jedno velikoo NE!!! Razmisljam se samo kako bi nam. Bilo mm i. Meni da smo bili sami.
Jako sam besna na mm sto ne moze da prelomi to i odvoji se od njih. Beskraj puta smo se zbog toga posvadzali i zahladeli odnosi izmedzu mene i njega. Ne znam kako ce biti nadalje user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 407
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
10.11.2017 20:51:58   
Milena18
Madre, više nam odgovara. Kao što sam već napisala, nisu to neke krupne stvari, ali nakupi se. Možda to nekome ne bi ni smetalo, ali ja nisam takva, meni je sloboda jako važna. Nekako kao da smo sve vreme u iščekivanju kad će se nešto promeniti pa da počnemo da živimo opuštenije, a znamo da neće doći do toga ako ne odemo.
Amelija, a što tm neće da ode, je l' vezan za roditelje ili je nešto drugo u pitanju?

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 408
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
10.11.2017 21:03:32   
madre

IZVORNA PORUKA: madre

Pretpostavljala sam da se radi o tako necemu i to stvarno bude, bre, nezgodnouser posted image prosto je ruzno sto sad morate placati kiriju, ali verovatno vam to vise odgovara cim ste tako resili.

Htedoh reci da je tuzno, a ne ruzno...

_____________________________

Zivi za svoje hocu, a ne za tudje trebalo bi...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 409
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
10.11.2017 21:20:51   
isidora88
Nikad necu shvatiti te mamine sinove koji ne mogu da se odvoje nego dovlace zenu u kucu. Moja sestra je deckom vec godinama ali on nece da od mamice, hoce da zove svi zajedno, meni je to odraz nezrelog muskarca.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu madre)
Direktna veza do poruke: 410
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
10.11.2017 21:36:50   
Duškić
Nezgòdno je u zajednici, mnogo tolerancije. Bas kad se mora. Sve te stvari koje budu lakse, nekako ti presednu. Mada to zavisi i od ljudi. Mi idemo stalno kod muzevljevih i samo kad bi morali pod nekim okolnostima da zivimo sa njima.
To je uzas. Mrzim glumatanje, dvolicnost. Ponasanje kad im je tu sin otimaju se ko ce decu da pricuva, a cim nije niko ih ne pipa. Nemam reci.
Milena, bolje mu saopstite ranije, da se i on pripremi. Tebi je najteze, ali neces otici daleko, znam Ks.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 411
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
10.11.2017 21:53:03   
Ana RR
Mi smo u sličnoj situaciji kao Milena, ista kuća ali su oni na prvom spratu, mi na drugom i potkrovlju. Od početka svako ima svoja vrata i svoj frižider. Jedno vreme su upadali bez kucanja pa smo to rešili. Svekar mi ja na žalost preminuo letos, svekrva je sada sama pa ja kuvam i za nju, nekad ona spremi nešto ako ja nisam kući, ali dok je svekar bio živ svako je sebi spremao, ručali smo zajedno samo za rođendane ili eventualno ako dođu moji pa spremim za sve ručak. Svekar je retko kada dolazi gore kod nas, svekrva je umela povremeno ali uvek na kratko. Nisu mi čuvali dete ili nam spremali i kuvali, nikada zaista. Sada, kada je sveki sama, ja nemam srca da je ostavim samu, spremim joj klopu, mm joj usisa i prebriše, sredi šta treba.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 412
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
10.11.2017 22:04:51   
Mala Elena
Svakome jednom dodje da se osamostali i odvoji, ili bar zamislja zivot van zajednice. Razumem te Milena .

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 413
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
11.11.2017 16:24:43   
degu
Mi zivimo sa svekrom u istom dvoristu u odvojenim kucama, obe kuce su nase, on zivi kod nas tako da ne mozemo nikuda user posted image ali iskreno desava se da me covek iznervira isto kao sto me iznervira i mm ili moj tata, nista znacajno. Uglavnom zna kad deca spavaju i ne upada bas iz cista mira, nekad se zanese pa cepa drva pod prozor pa probudi decu, e to su momenti kad me iznervira user posted image
Srecno Milena, mnogo je bitno da se osecas kao da si u svojoj kuci!
Ana to je zaista lepo od vas! Mislim da je tvoja svekrva jako srecna zena sto u tim godinama ima ko da brine o njoj.

< Poruku je uredio degu -- 11.11.2017 16:27:21 >


_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 414
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
11.11.2017 16:50:11   
Ana RR
Degu, pa šta da radimo, ne možemo je ostaviti samu. Svekrova iznenadna smrt nas je mnogo poremetila, bio je zdrav čovek za koga smo mislili da će još dugo živeti. Svi planovi su nam sada pod znakom pitanja, jbg. Ali opet pre svega treba biti čovek.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 415
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
11.11.2017 18:10:28   
Dragce86
Odvojeno - definitivno! Mir, odluke, dogovor u krugu porodice - muz, dete i ti! I niko vise tu ne treba da se mesa, jer vise odmogne nego li pomogne...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 416
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
11.11.2017 18:14:09   
isidora88
Svaka cast Ana, to je bas velika obaveza i lepo od vas

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 417
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
14.11.2017 0:07:06   
MamaNecaVo
Ana bas lepo sto je tako.
Mislim na pomoc koju pruzate.
Tesko je kada covek ostane bez bracnog druga.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 418
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
17.3.2018 20:58:05   
Sanjica26 RR
Milena, nema te dugo. Jel ste se preselili ili i dalje zivite u zajednici?

Ja sam uvek za samostalan zivot. Ima zivot u zajednici prednosti sigurna sam (kao ne placenje kirije ili da ti uskoce da pricuvaju decu). Vise ima mana, pretpostavljam. Nisam iskusila.
Mi zivimo samostalno i bas se radujem to bez obzira na troskove. Nas mir je nezamenljiv.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu MamaNecaVo)
Direktna veza do poruke: 419
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
17.3.2018 21:53:25   
Milena18
Sanjice, čekamo da vidimo šta će biti sa mojim ugovorom, uzeli bismo verovatno kredit za stan ako mi pređe na neodređeno. Nismo mi baš u klasičnoj zajednici, imamo odvojene stanove, ali bi nam svakako bilo bolje da smo skroz sami. Slažem se sa tobom da život u zajednici ima više mana nego prednosti.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 420
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
17.3.2018 22:12:38   
mama Jo
Milena zelim ti, sto pre, ugovor na neodredjeno!!! I srecno 😊

_____________________________

,,Carpe diem"

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 421
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
18.3.2018 12:53:00   
Milena18
Hvala, Mama Jo user posted image

(odgovor članu mama Jo)
Direktna veza do poruke: 422
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
18.3.2018 13:00:52   
emicaa
Milena i ja ti zelim da sto prije rijesite sve to i da uzivate u svome.
Jesi li rekla tati?

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 423
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
18.3.2018 13:08:41   
Milena18
Hvala, Emice. Nismo još razgovarali o tome nešto konkretno, ne mili mi se. Kad bude izvesno da idemo, reći ću mu.

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 424
   RE: Zivot u zajednici ili ne?!
18.3.2018 20:30:01   
vocicana
Najbolje je sami, ali dok ne bude tako, malo po malo i sve bude ok, u smislu slaganja sa svekijevcima. Uvek nesto ima, da se zakacis i posvadjas.
Ja t Milenice zelim sto pre taj ugovor na neodredjeno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 [17] 18   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here