|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vreme je za bebe
2.4.2012 11:52:04   
Anoniman
oooo, anajid user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anajid)
  Direktna veza do poruke: 451
   RE: Vreme je za bebe
2.4.2012 20:21:40   
Adriana83
Anajid bas mi je drago!Cestitam od srca! Ma ja kad sam isla da se porodim,zove mene Vera(organizatorka) i paita da li je guzva u Betaniji.A ono kao na autobuskoj stanici,sudaraju se trudnice-porodilje na hodniku. I kaze ona meni da je to tako svaki put kad oni dolaze da snimaju-povuku nogu! Pa eto,mozda smo i mi nekom doneli srecu...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 452
   RE: Vreme je za bebe
2.4.2012 22:33:58   
jovicaa
Ja sam se prijavila zato sto sam ZELELA da nasu pricu podelim sa ostalim mladim roditeljima koji nemaju ili imaju jedno dete a boje se da uvecaju svoju porodicu.Sve se moze kad se hoce! Ako je bar jedan mladi par bio podstaknut nasom pricom da se usudi na taj korak ja cu biti presretna!

ovo je definitivno pravi motiv za prijavu...user posted image
i da stvarno smaraju sa zanimanjima ponekad, ova zadnja emisija mi se bas i nije dopala nesto..
i dalje mislim da nije zadiranje u privatnost, mislim svi znaju da si trudna, svi znaju da imas muza i decu i svi znaju da su te cerecili u porodilistu... ne vidim sta je od toga intimno...
ja jednostavno nisam za te kombinacije... takva sam... ali svaka cas_t svima koji se usude

i da dodam, popizdim od ljudi kojima je cudno i ne znam ni sama sta vise misle kad neko hoce jos dece... a kad gledam vreme je za bebe, uvek se oraspolozim i ohrabrim...user posted image

< Poruku je uredio jovicaa -- 2.4.2012 22:42:44 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 453
   RE: Vreme je za bebe
2.4.2012 22:42:46   
branki*
licno se ne bih prijavila ni u tu niti u bilo koju drugu emisiju,nisam taj tip,mada volim da pogledam vreme je za bebe.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 454
   RE: Vreme je za bebe
2.4.2012 22:52:01   
hanka

IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


Ta emisija i jeste za touser posted image da podstakne mlade parove da prave bebace ...i bzvz kad to neko poredi sa ostalim realitijima user posted image

Slazem se user posted image

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 455
   RE: Vreme je za bebe
20.4.2012 1:02:03   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: hanka


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun


Ta emisija i jeste za touser posted image da podstakne mlade parove da prave bebace ...i bzvz kad to neko poredi sa ostalim realitijima user posted image

Slazem se user posted image


I ja se slažem, i da dodam ..ja se uvek toliko raznežim kad gledam Vreme je za bebe da skoro uvek pustim i po koju suzu...decu obožavam i imam ih troje...i nema ničeg lepšeg od tog osećaja koji imaš kad postaneš roditelj, i kasnije dok gledaš kako se to malo biće postaje čovek

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 456
   RE: Vreme je za bebe
20.4.2012 2:07:39   
mala buba
par puta sam odgledala tu emisiju. Dobra je,ali ja se ne bih prijavila samo iz razloga sto su male pare user posted image user posted image

200 evra mogu i sama da zaradim. salim se naravno,svaka pomoc je dobrodosla

_____________________________

Lako mi je s nemirom,
ne mogu da umirim mir.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 457
   RE: Vreme je za bebe
20.4.2012 16:07:09   
jovana jojo
Ja sam razmisljala da se prijavim za tu emisiju pre tri godine ali kada sam nekoliko puta videla da i previse ulaze i intinu nisam zelela...mislila sam dovoljno je sto me je citavo ginekolosko osoblje pregledalo u toku trugnoce jos i na tv-u da bude! Emisija jeste jako lepa samo eto da se snima manje privatnosti...user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 458
   RE: Vreme je za bebe
22.4.2012 14:13:41   
anajid
Jance evo opet tvoja epizoda na RTS satelit.Ja prebacila da gledam kad opet vi.user posted image

(odgovor članu jovana jojo)
Direktna veza do poruke: 459
   RE: Vreme je za bebe
22.4.2012 14:22:43   
jance
Stvarno? Strava!

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 460
   RE: Vreme je za bebe
22.4.2012 14:47:18   
caca81
Meni je ova emisija "Vreme je za bebe" najlepša emisija koju gledam od samog početka. Svaki put upoznam mesto, zanimljivu priču dvoje zaljubljenih ljudi, njihove navike i vidimo njihovo malo čudo kako se rađa. Andrea i Jance, devojke svaka častuser posted image ...ja sam uživala u svakom minutu emisije...a oči mi uvek zasuze kada je scena rađanja i stavljanja bebe u majčine ruke. Najlepše nešto na svetu. U emisiji dobrovoljno učestvuješ, a ne da bi dobio nagradu, tj. novac...ali naravno da prija pažnja i poklon. Takođe, niko te ne primorava da do detalja pričaš o svom intimnom životu...sve može da bude primereno i lepo upakovano. Za sve devojke koje se odluče na učestvovanje puna podrška! MM, na žalost nije bio za javno pojavljivanje...a ja sam to žarko želela.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 461
   RE: Vreme je za bebe
22.4.2012 15:52:09   
jelena038
ja jako volim ovu emisiju. nisam pojma imala ovo za placanje, mada na ime autorskih prava je i u redu da se nesto simbolicno ljudima plati, ipak bi, da nije njih, morali debelo da plate nekog scenaristu, da im napise sat vremena programa. e sad, da l je to nekom motiv ili ne, to je licna stvar ljudi, svaki motiv je dobar ako tera ljude na dobro. a ova emisija stvarno cini dobro, i meni podju suze svaki put i svaki put ispocetka pozelim da opet prodjem kroz to, kontam da pdsecanje ljudi da je roditeljstvo jedna divna stvar, a ne samo trosak i obaveza, kako sve cesce cujem od mladih ljudi, medju kojima ima i onih koji i nisu bas tako mladi, al ajd..

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 462
   RE: Vreme je za bebe
14.5.2012 18:42:07   
Figaro88
Meni se ne svidja sto puno pricaju o nekim po meni ne bitnim stvarima,a jako malo o trudnoci,porodjaju,bebici...Samo zato se i ne bih pijavaila.Neke epizode su mi se dopala,npr ova poslednja mi je bila bezveze,umesto zeta i taste mogli su malo vise o mami i bebi....

_____________________________

Of course it is happening inside your head, but why on earth should that mean that it is not real?

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 463
   RE: Vreme je za bebe
14.5.2012 20:17:11   
jance
Figaro to debelo zavisi od scenariste i toga koliko toga ostalog ima zanimljivog u zivotu tog doticnog para i oko same bebe, barem koliko sam ja skontala..

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Figaro88)
Direktna veza do poruke: 464
   RE: Vreme je za bebe
14.5.2012 20:49:53   
mala buba
gledala sam novu epizodu. Nisam gledala bas sve, pa mi nije jasno sta je bebici? nacula sam da je bolesna user posted image

_____________________________

Lako mi je s nemirom,
ne mogu da umirim mir.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 465
   RE: Vreme je za bebe
14.5.2012 23:28:04   
jovicaa
mislim da je beba sada ok, samo sto nije bas najbolje napredovala i reagovala posle porodjaja, pa je dugo bila u inkubatoru, barem koliko sam ja skontala.

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu mala buba)
Direktna veza do poruke: 466
   RE: Vreme je za bebe
15.5.2012 15:04:46   
vikiveki

IZVORNA PORUKA: jovicaa

mislim da je beba sada ok, samo sto nije bas najbolje napredovala i reagovala posle porodjaja, pa je dugo bila u inkubatoru, barem koliko sam ja skontala.

Ja nisam gledala tu epizoduuser posted image ali drago mi je ako je sada sa bebom sve okuser posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 467
   RE: Vreme je za bebe
16.5.2012 22:09:06   
mala buba
hvala bogu da je sve ok user posted image

_____________________________

Lako mi je s nemirom,
ne mogu da umirim mir.

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 468
   RE: Vreme je za bebe
20.6.2012 13:41:45   
tijatija
Ja bi da se prijavimo ali nemogu da nagovorim mm na touser posted image . Ja mislim da bi imali interesantnu pricu ali dzabe... Rekao je da moze ali on nece da prica i da se snimauser posted image kako su ovi muski ponekad teskiuser posted image
Ustvari neznma jel bi dosli za PG uopste, ako ga ubedim javljam vam user posted image

(odgovor članu mala buba)
Direktna veza do poruke: 469
   RE: Vreme je za bebe
20.6.2012 13:44:18   
lanajelena
TijaTija ja sad vidim kod vas cetvrto na putu svaka cast user posted image user posted image

(odgovor članu tijatija)
Direktna veza do poruke: 470
   RE: Vreme je za bebe
20.6.2012 13:55:05   
vonavoj
tijatija,cekamo emisiju!user posted image user posted image

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 471
   RE: Vreme je za bebe
20.6.2012 14:21:46   
jance
tijatija i ja mislim da bi imali zanimljivu pricu sigurno, a sto se dolaska za PG tice, znam da su snimali u Bosni i u Italiji pa mislim da nebi bio problem CG. a tm ne mora ni da prica nesto puno ako ima u tvojoj familiji jos ko da prica. a i svideli bi mu se, bas su super likovi... to sto sada misli da bi imao tremu, nebi sigurno...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 472
   RE: Vreme je za bebe
20.6.2012 14:25:28   
tanjica85
divno. moje drugarice sestra je bila u emisiji, kaze da im je bilo fenomenalno na snimanju. zasto da ne bi dosli u PG? sto interesantnije, to bolje

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 473
   RE: Vreme je za bebe
15.8.2012 16:41:34   
Jovana91
Cao svima.... ja sam ovde nova .. :D .. pregledala sam teme i nasla ovu... Obozavamo emisiju pa smo se i mi prijavili...zvala je vera i rekla da smo prosli kasting i da ce doci u septembru da snimaju :D ... jedva cekamo.. inace ... imam 21 godinu i ocekujemo drugu bebu u novembru :) ... pozdrav svima i nadam se da cemo se lepo druziti user posted image

(odgovor članu tanjica85)
Direktna veza do poruke: 474
   RE: Vreme je za bebe
16.8.2012 13:28:47   
tanjica85
Cao Jovana, cestitam. dobro ti nama dosla user posted image

_____________________________

"...jer sve što ljubimo - stvorili smo sami "
Jovan Dučić

(odgovor članu Jovana91)
Direktna veza do poruke: 475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here